Српска навијачка сцена - дискусија

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Banda Descontrolada » Sun Mar 31, 2019 3:09 pm

Takvi su ti cigani iz provincije.
Vecchie maniere!

User avatar
друг члан
Posts: 1427
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Sun Mar 31, 2019 5:12 pm

Боље да си за крушевац кренуо да вас не буде 40 него што кењаш о циганима
Choose Life

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Banda Descontrolada » Sun Mar 31, 2019 5:18 pm

Naravno da bi mi bilo bolje,ali sta ces,danas se radi jer se nije radilo juce,a kad si vec tu onda objasni kako je moguce da vasi vec drugi put pokrecu privatne tuzbe protiv ovih iz Ns.
Vecchie maniere!

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Sun Mar 31, 2019 8:08 pm

Naravno da cu da "kenjam" kada imam dokaze za to, a to koliko je nas bilo u Krusevcu pusti da mi vodimo racuna o tome, a ne ti da se brines.
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

User avatar
друг члан
Posts: 1427
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Sun Mar 31, 2019 10:08 pm

Нисам се теби обратио него гробару.
Што се тиче тужби,не знам стварно,није ми познато
Choose Life

Sevastopole
Posts: 674
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Mar 31, 2019 11:42 pm

Ne znam izgleda da je samo vama fetis da ko zna sta podvodite pod cinkarenje, dal vam je to dusevna hrana, dal samo to imate da se time napajate, nesto nije u redu sa vasim mozgovima definitivno. Pojma nemam o cemu se radi, ali sta god da je, postoji nacin kako se to sredjuje. Ovo sto vi radite je bedni marketing koji ne moze da prodje kod deteta od 15 godina ako i malo razmislja. Sta je vise sa vama, jel moguce da ste toliko otisli u kurac?

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Sun Mar 31, 2019 11:51 pm

Фирмаш, промашио си форум, иди на ултрас тифо.

Како те бре није срамота? Ништа из прошлости нисте научили, ништа нисте променили. Наставите да киднапујете децу, да им стављате кесе на главу и гурате прсте у очи. Где год сте се појавили као група добили сте преко тих лажовских уста или нисте ни смели као група да се појавите.

Ако већ постоји неки проблем са тим о чему причаш, постоји и решење тог проблема, само лакше је кењати по интернету него решити то. Дошао си овде где знаш да нема ни једног цигана из Новог Сада, где сигурно нема тих људи на које инсинуираш, да брже боље напишеш како су цигани друкаре. Па јел знаш ти колико је таквих случајева до сад решено буквално једним телефонским позивом? Јел ти мислиш да може неко наш из екипе из Београда може да зна шта можда неко наш из другог града ради? Дошао си као нека тужибаба овде, без да покушаш да решиш проблем на нормалан начин.

А за овог гробара који само чека да пребаци нешто циганима.Имаш ти у свом дворишту много цинкароша, па чисти своје двориште. Имаш цинкароша из Врчина, цинкароше из Пожаревца итд итд. А исто тако имаш и нормалне људе са обе стране који су таквих ситуација решили безброј, али ти немаш појма о томе јер то не пише по форумима. Срам и тебе било, као и сваког ко само са стране чека прилику да сере по интернету. Гледај своје двориште

Sevastopole
Posts: 674
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Apr 01, 2019 11:31 am

Nema leka, nije potrebno ici u detalje i iznositi stvari koje se ne iznose ovde, ne zam dal je istina ili nije to sto pises. U glavnom poenta cele price je kraj tvog posta. Ko zna zasta oni i pisu to "cinkarosi", "murija" itd. niko ne moze da ustanovi prvo sta je to, a sta li je tek ovo drugo, to verovatno oni sami za sebe znaju i izgleda da im je lepse da tako ostane nego ako se nesto desi, da rade kako se radi. Neverovatno kakvi su, kao i pozicija i opozicija danasnjeg vremena. Ne zna se ko je gori, onaj se saplete na stepenik i optuzuje vlast za to, vlast broji ljude na protestima u jaknama i bez... ko da gledam seriju "Bela ladja", pa kad izadje Sojic da se zali sto su mu cigljom razbili prozor i nasrcu na njegovu licnos. Bukvalno su na tom nivou, ali to se i vidi tamo gde treba, na tribini.

odio puro
Posts: 19
Joined: Wed Jul 06, 2016 9:54 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby odio puro » Wed Apr 03, 2019 12:03 am

Gledam ove izvestaje sa prvoligaske scene i ne verujem,par slika iz ciganskog kopa,jos 2-3 grupe od 50-100 ljudi u kopu,nesto grobara podeljenih na 4 strane sveta i to je to,definitivno je scena otisla u 3 lepe pm

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Thu Apr 04, 2019 10:23 am

nema leka, ne znam koliko je slucajeva reseno, al vidim da je u pitanju puno cim znas koliko je reseno i kako se resava...jbg mi nismo imali takve slucajeve pa ne znamo...
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Thu Apr 04, 2019 10:27 am

Sevastopole wrote:Ko zna zasta oni i pisu to "cinkarosi", "murija" itd. niko ne moze da ustanovi prvo sta je to, a sta li je tek ovo drugo, to verovatno oni sami za sebe znaju i izgleda da im je lepse da tako ostane


To tesko moze da se shvati, to ne moze da se plati... :lol:
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

Sevastopole
Posts: 674
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Apr 04, 2019 3:23 pm

Kome li se ti smejes da mi je znati samo. Nemoj da razvezem jezik, nece ti se svideti ni malo, a pokusavam da imam pribranosti koliko god je moguce. Da pocnemo od one "riba smrdi od glave". Inace da, velike tribine imaju svasta medju sobom, ali kada se nesto desi oni koji drze do sebe znaju kako to da rese. Vi ste retko vidjeni huskaci, nesto slicno Grobarima od pre koju godinu sablon se jasno vidi, retko izopaceni ljudi bez trunke ljudskosti u sebi. To vam nece dati sigurno dobre rezultate bas kao sto vam ni sada ne daje, a tek ce vam sve biti jasno kada budete probali svojim mozgom da razmilite barem jednom. Sa jedne strane mi je drago sto se smejes tako slatko jer nisi svestan u kom ste kurcu, a sa druge strane me je strah kada pomislim sa kime neko treba da ima posla jer takvih majmuna je bilo da bace zlu krv, posle toga kasno je za bilo sta.

Sevastopole
Posts: 674
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Apr 04, 2019 3:58 pm

Kako moze da se iscupa po drustvenim mrezama jer treba naci sta je to i nije mali posao, na putu za Surdulicu nailaze na nekog sa majicom Nis navija za Zvezdu ili tako nesto slicno. To je majica koja je pustena u prodaju da svaki Zvezdas iz Nisa moze da je kupi, i otisla je u par stotina primeraka.

Dakle, naisli su na nekog coveka, verovatno normalca i skinuli mu majicu, i covek ih je verovatno prijavio i sad mogu da predpostavljam dal su ih zaustavili do Surdulice ili kako su dosli do njih, u glavnom oni sad idu na kartu "Cigani dokle vise cinkarenje". Kakav bedan marketingski trik, ovo pisem cisto da ljudi znaju koju tezinu ima kada iznesu parole koje iznose i za sta oni smatraju nekog za cinkarosa. Kao da svaki simpatizer Zvezde na kugli zemaljskoj mora da se ponasa po kodeksima koje mi prepoznajemo kao prave.

Puko ih krimi gas, pa sad samo tako pricaju, ne znaju za drugi jezik, zaboravili su sta je navijanje, ko su, sta su. Izgubili se ljudi u nekom paralelnom svetu a ovamo dobijaju batine na mesecnom nivou. Zao mi je sto mora ovako da se prica jer ovakvi ljudi ne razumeju drugi jezik.

Greska sa Grobarima je napravljena sto se nije pricalo posle svake njihove lazi, jednostavno ljudi nisu hteli da ulaze u blato u kojem su i oni, da se pravdaju, ali znajuci kako sve to moze da krene naopako, bolje da se iznese ovde prica pa neka znaju ljudi.

I ovako su se legende slikale jos u kolima sa sve majicom i to izbacili na internet. Ako oni ne kriju nemam tek ja razloga da krijem.

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Odan » Thu Apr 04, 2019 4:21 pm

To skindanje majica i salova mi je bedno. Ne ulazim sad u gore navedeno i kako je bilo vec kazem objektivno bez obzira za koga navijao. Zastave su navijacki trofeji i ekipe bi trebalo da imaju okrsaje a ne da se napadaju pojedinci bez obzira dal su "simpatizeri" ili "navijaci". Ali toga je bilo od strane svih i sve su prilike da ce tako biti i ubuduce!

Sevastopole
Posts: 674
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Apr 04, 2019 4:30 pm

Ma trofej je i obelezje grupe, daleko manje naravno i beznacajnije ali jeste, a ovo, ovo je smehotres. Verovatno su mislili da su skinuli ko zna sta. Najajce mi je kad razapnu onaj strik pa stvari sa pijace kad krenu da redjaju.

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby нема лека » Thu Apr 04, 2019 7:26 pm

Ви имате само случајеве плакања по интернету, како објаснити неким јапанцима са ултрас тифо да су цигани цинкароши. Нормалан човек би схватио шта сам написао, али ти, то јест ви, изгледа никако не капирате. Изгледа да не капирате у каквом сте каналу, истриповали ране, скарфејса и јужни ветар

звездано
Posts: 4
Joined: Sun Feb 17, 2019 11:27 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby звездано » Fri Apr 05, 2019 4:59 am

они покушавају да схвате сами себе али тешко...Много сте јаки на платну,вероватно и најјачи.

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Fri Apr 05, 2019 3:18 pm

Koga mi huskamo i na koga? Osim sebe na sve ostale, što je i normalno, iza nas jos nema mrtvih za razliku od tvoje grupe, pa nam ne mozete vi slovo o ispravnosti i postenju da drzite, a u ovom periodu koji vi smatrate losim mi smo u svim svojim incidentima manje naoruzani od onih sa druge strane, a mi losi, sta li vidite onda kad se u ogledalo pogledate i razmislite o sebi, verovatno ono cuveno cilj opravdava sredstvo
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Синдикат » Fri Apr 05, 2019 4:10 pm

Ви причате нешто о цинкарењу и цинкарошима, ваш човек 2011. године радио као шеф обезбеђења стадиона, терао редаре да ватају људе за јаја на улазу, објашњавао жандарима шта је пронађено код људи, да нису димови, него бакље. Тада је пало око 30 наших људи на улазу, добијали новчане казне, забрану и месец дана затвора.

Јел сте мање наоружани кад киднапујете људе и стављате им кесе на главу? Јел су наши више наоружани кад нападнете кладионицу на Ветернику па добијете преко пичке?

Ви ћете да називате некога цинкарошима, немате покушај навијачког дешавања у свом животу. То пишете људима који су активни већ 10, 15, 20 година, имали дешавања по целој Србији и Европи. Тотално сте одлутали, не разумете навијачки живот и покрет, хтели би да будете криминалци, али ни то вам не иде.

Нама је утакмица са вама буквално иста попут утакмице са Јагодином рецимо. У Београд долазите бусевима, све вам је плаћено, никад нисте покушали да дођете без пратње. Ми кад долазимо у Нови Сад, људи блеје по граду, шетају, пију пиво, виде вас тек на стадиону.

Истриповали сте да сте неки битан курац у "вашем" граду, да вам се може да се душманишете са противницима, да ломите људе кад и како ви желите, да неће бити никаквог одговора. А очигледно ништа нисте схватили до сада, да плаћате грешке ваших поступака, да ваш рад није добар и да треба нешто да промените. Да треба своје двориште да почистите и кренете другу причу да причате.

Навијачку победу немате ниједну, свуда сте добили преко пичке

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Fri Apr 05, 2019 7:38 pm

Ovde ima dosta kontradiktornih stvari, ovde se priča o nekom navijačkom životu, i to radi grupa koja crta svoje akcije, e kad njima tako odgovara onda je i tako navijački, u Veterniku smo kažete prebijeni od strane ljudi koji kad cinkare onda ih niko ne spominje, i to jedni druge, pa posle i sve ostale i to već godinama u nazad, a to se ne spominje, al vi njima verujete, i ne samo njima, ovde se ljudi koji nemaju muda da stanu za svoj grad predstavljaju kao ispravni, pa svaki pravi navijač gleda takve ljude kao paćenike, kad bi Vojvodina bila šampion 20 godina za redom i kad bi dobila navijače iz Beograda, samo zato što je najbolja, to bi bili mentoli za izložbu, a ne za organizaciju grupe sa nama.

sad tek negde kontamo da vi i dalje verujete da su nas invalidi na dan derbija prebili, iako realno da se nije murija umešala mi bi sa njihove tribine navijali, al zabole nas šta vi iz Beograda mislite o tome, uživeli ste se mnogo u internet svet, sve manje grupe koje imaju problem sa vašim ljudima sa strane na isti način medijski degradirate, kakve crne kese na glavu su stavljanje, mada realno kad si iz Novog Sada i ideš špijuniraš i bacaš dojave šupcima iz cele Vojvodine, koji nisu u stanju da u svom mestu organizuju grupu pa se udružuju iz cele države i glume grupu, koja usput objašnjava šta je navijački.

pa majstore na prvom mestu lokalpatriotizam, al pošto u Beogradu sa vama neće niko, zato što znaju sve o vama šta i kako, e onda je baš navijački kad u jedan Šabac, koji ima klub stariji od vašeg, klub sa tradicijom i istorijom ne uspešnijom, al bogatijom od vaše, tad je navijački da ljudi iz Šabca i okoline navijaju za klub iz Beograda, što njima ne očitate lekciji iz navijanja i pošaljete ih među Šanere, što im ne objasnite da uz te ljude i taj klub žive i gledaju se svaki dan, a vas pet puta godišnje, tužno je reći pa i ti grobari imaju u grupi više ljudi iz BG-a al su razjebani u 100 struja...

A ako ćemo unazad kao vi do 2011-te, putera na glavi koliko hoćeš, a možemo i podršku predsedniku i skupljanje glasova, tortu Bajkoviću i sve ostale navijačke stvari da objasnite, pošto se tu vidi koliko navijački razmišljate, niste rekli jeste pozvalo se u Novom Sadu na druženju da se glasa za SNS, to ne ide u etar, nego dobro pripremljena priča kako smo mi to sve izmislili, šta znaju cave ionako ih svi biju...

I opet je važno da se ponovi, utoke, noževe, sekire, satare, baklje, kriminalce, sve je u vašem gradu ušlo na tribine, a možemo da se vratimo i na 2007-8 kad su na Grbi iskočili momku sa devojkom pa još i pucali, a posle toga čovek namesti jednog iz ekipe, taj namešten fasuje robiju i prestane da ide na zvezdu, a ovaj što je nameštao i dan danas je dobrodošao kod vas, a iza toga je imao još cinkarenja, od napada na Templar kad je opisivao napadače, imena, nadimci pa do dana današnjeg...

al stvarno ovde svako malo ide iz vaših usta, zdrava priča, ozdravljenje scene, ajmo nema podele, sa kim, sa vama, pa da nas prodate kao i uvek, što ste pre tri godine prestali sa Vučiću pederu, pevali u Čačku i Kruševcu i stali, šta se to desilo, pa primirje, sve se smirilo, a vi u glavu zastave redom, da vi pokažete da ste najjači, pa koja je šansa grupe iz jednog grada protiv grupe iz cele države.

al i taj jedan grad je prvo u komunizmu sistematski srozan klub, UDBA posao obavila, a mi se busamo, umesto da se cela država na lokalu digne, ne protiv vas, nego za svoje gradove, da počnu da žive svoju navijačku priču sa klubom iz svog grada, e tu niste navijači, tad je zvezda Srbija, i to pije vodu, a tamo gde ne pije, tamo ćete da pričate da su to jajare, svi vas biju, stavljate kese na glavu, obeležja su sa pijace...

ko ste vi da iz Beograda znate šta se ovde dešava, ko vama javlja, i šta vam javlja, gledajte bre u svoje dvorište, rešite nešto, manite se više priče previše nas je pa se svašta dešava, nemojte da se širite po celoj Srbiji ako ne možete sve da držite...
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests