Турска

User avatar
copy/paste
Posts: 43
Joined: Sat Feb 20, 2016 11:55 am

Турска

Postby copy/paste » Mon Mar 28, 2016 8:08 pm

5. лига


User avatar
copy/paste
Posts: 43
Joined: Sat Feb 20, 2016 11:55 am

Re: Турска

Postby copy/paste » Thu Apr 14, 2016 11:01 am

Prva utakmica na novom stadionu.


VecchieManiere
Posts: 10
Joined: Wed Feb 10, 2016 8:51 pm

Re: Турска

Postby VecchieManiere » Fri Apr 15, 2016 1:31 am

Mozda Pazarci...

Image

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Турска

Postby Grobar do groba » Fri Apr 15, 2016 12:33 pm

Ma kakvi crni pazarci,jos najjace da bi oni poneli u Tursku nasu zastavu.To je garant poneo na tekmu neko od fenerovih navijaca u znak postovanja prema Bogdanovicu i Kalinicu.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Турска

Postby Новосадиста » Fri Apr 15, 2016 2:48 pm

На застави пише Чубура...
стадион-место народног бунта!

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Турска

Postby weekend offender » Thu May 12, 2016 5:36 pm

7 izbodenih na kosarkaskom mecu invalida u kolicima, izmedju galatasaraja i besiktasa u Nemackoj. izbodeni su galatini od strane besiktasove ekipe iz Berlina.



pistolj se vadi na 2:02

User avatar
lider
Posts: 205
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Турска

Postby lider » Mon Apr 24, 2017 10:47 am

Ово је турска трећа лига. Клубови којима ни имена не могу да изговорим :mrgreen: На снимку су гостујући навијачи којих је на стадиону било и више него домаћих...

KAYSERI ERCIYESSPOR - ANKARAGÜCÜ 23.04.2017

ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Турска

Postby grobarizsrpske » Mon Feb 03, 2020 10:48 pm

Ескисехир, друга турска...

Image

Image


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests