Dastanje 2016

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Dastanje 2016

Postby Мићара » Sat Apr 09, 2016 6:02 pm

Да се подсјетите...

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sat Apr 09, 2016 8:09 pm

Нисам хтео да загађујем политичким темама вест о сећању на борце са Кошара, па сам одлучио овде да то кажем: командант одбране око Кошара, пуковник Љубинко Ђурковић, се налази на листи двери-дсс. Чак се појављује у прому споту, штета што није наглашено ко је он, видећете и сами после овога када видите промо спот(он каже: да наша деца не ратују за нато. Видећете тај спот на тв)

Last edited by Nexon on Sat Apr 09, 2016 8:13 pm, edited 1 time in total.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sat Apr 09, 2016 8:12 pm

Иначе ови избори ће имати далеко више листа него прошла два циклуса, скоро 30, маса њих је одвлачење гласова двери-дсс и срс-у. Невероватан број листа који треба да узме од 0.2-1%, управо овим двема листама. Вучић зна да је у паду и покушава на сваки начин да задржи што више места у Скупштини убацивањем великог броја листа.

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby kopriva » Sat Apr 09, 2016 9:06 pm

Izgleda da ova prica o SNS clanovima koji daju potpis drugim strankama ipak pije vodu.

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sat Apr 09, 2016 9:27 pm


SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Dastanje 2016

Postby SAO_Zeljin » Sat Apr 09, 2016 11:11 pm

Не могу да стигну да аплоудују све листе на сајту рик. Требају им волонтери

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Dastanje 2016

Postby axkontra » Sun Apr 10, 2016 12:56 am

Zanimljiva je jedna tema koja se tice samo lokalnih izbora i toga kako doci do nekog javnog preduzeća.U NS je Bokan prosle izbore napravio pravi bum cini mi se sa nekom ciganskom strankom,a posle postao ddd.To toliko boli sve stranke da na ovim izborima imaju plakati, ne daj da te bokan kupi za dve crvene.U stvari sama ideja je prosto genijalna, a sam bokan valjda ima samo osnovnu skolu, ali ocigledno ima smisao da zbroji dva i dva.Ako se dobro secam imali su tada 7500 glasova u NS, pa ako su dali po glasu 20evra to mu dodje 150 000 evra ulaganja i mislim da su posle toga dobili da vode dva javna gradska preduzeca, vodovod sigurno drugo nemam pojma.

Zamislite sad situaciju da se nadje recimo nas 50, mozemo se i preko neta dogovoriti i nikada da se ne vidimo, svako uzme onaj tv kredit 300000 sa bilo kojom platom ili penzijom nekog clana porodice i nema sigurnijeg ulaganja, u dva javna preduzeca svih 50 ce dobiti posao raspon plata od 1000 do 300e i svakom ce se pre ili kasnije isplatiti, ali isplati se u prvoj godini rada .Tako da svom besmislu demokratije ovaj vid politickog delovanja ode u prvi plan, tako da nema uopste neke ideje kao ideologije, sistem je ajde nas 50 da se zaposli i svako mora da nadje 150 glasaca koji zabode dvadesetku, a svakako ce neko od tih 150 da glasa za nekog idiota od cega realno nema niko nista,a ovde si bar dobar na dan izbora.Ostaje pitanje kako to da ovu stvar da nisu zbrojali clanovi mense nego ono ekipa iz pecenjare i ovo nedeluje uopste nelegalno, gde to pise da moras glasati iz ideologije da bi to kao bilo super, svakako nema vece prevare od svih stranka pojedinacno svakako je to samo igra ko koga zajebe.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Dastanje 2016

Postby Мићара » Sun Apr 10, 2016 1:58 am

Тај се труди само да Нато војници не буду гладни, уста га јебем она његова разваљена, жао ми је што овако пукнем понекад, али бре докле ће јајаре да воде више српски народ мајку му...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Dastanje 2016

Postby brucelee » Sun Apr 10, 2016 8:25 am

kopriva wrote:Izgleda da ova prica o SNS clanovima koji daju potpis drugim strankama ipak pije vodu.


pa pre je to bio pokret 1389,danas je Treca Srbija.

Odbacili su im listu cije potpise su skupljali nedeljama,mislim da bi bila 8 ili 9 lista od 11,medjutim posto im je odbacena i osporena,rekli su da je to udar na njih jer imaju malo vremena da prikupe potpise i da je to skoro pa nemoguce,pa je onda onaj njihov jedan strajkovao gladju pa su ga odvezla kola privatne hitne pomoci posle jednog dana.

Za to vreme nigde apel da se pomogne prikupljanje potpisa,nigde poziva...i bum tras,preko noci oni predali listu sa novih 10.000 potpisa :mrgreen:

Image

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Dastanje 2016

Postby 1958 » Sun Apr 10, 2016 8:26 pm

Kaze mi keva da su je zvali iz SNS-a, pitaju da li izlazi na izbore, rekla da, drugo pitanje da li ce glasati za Vucica, rekla im da je njen izbor za koga ce da glasa, ova joj spustila slusalicu. Ode keva u logor.
Често одем до на село

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Космет је Србија » Sun Apr 10, 2016 9:04 pm



Што неко рече сајт је треш али ајде да и ове равеку и фенси ортаке ошинем... http://www.teleprompter.rs/raskrinkani-fantomsku-rusofilsku-studentsku-listu-iz-senke-vodi-matorac-iz-db.html

И ово... држава у никад већем курцу и погледај колико курти и мурти скупи потписе бем ти живот. http://www.teleprompter.rs/najgori-izbori-u-istoriji-ministarstvo-pravde-zaguseno-proglaseno-17-lista-12-lista-na-cekanju.html

MARKER wrote:Паметан потез снса (мислим, паметан за њих саме, не за народ), јер што више тих кандидата на изборима што неће прећи цензус, то вучкету боље. На прошлим изборима је на конто оних који нису прешли цензус (а међу њима и неколико тзв. ''патриотских'' организација) добио 40 посланичких места у скупштини. Зна вучке шта ради, одличне процене има, морам признати. Јебем му матер...


Срочио си ово и више него одлично. Потврдите експерти ко се разуме како се деле бели листићи + они који не пређу цензус? Дели се према онима који су прошли цензус? Белих листића стандардно око +- 5% и прати ли ико колико се вучку, ивеку и осталим издајницима смеши од ових превара одгоре?

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Dastanje 2016

Postby tizlabor » Sun Apr 10, 2016 9:40 pm

Sve zavisi!
Ako sve liste predju prag,onda su se sjebali,i veliko je pitanje dal ce moci da nabiflaju 126 sami.
Za svaku koja postigne iole ozbiljan rezultat(3-5 procenata),a ne predje prag oni trljaju ruke...

Beli listici na parlamentarnim izborima nemaju uticaja nekog velikog,oni imaju uticaj u drugom krugu predsednickih izbora kada je 1 na 1 i kada se gleda ko ima vise.Prosle predsednicke su upravo beli i odlucili.
Kada smo vec kod predsednickih koji su sledece godine,ja zaista iz ove perspektive neznam kojom magijom Vucic misli da mu Toma dobije bilo koga u drugom krugu.Desnica na tim izborima ima vecu sansu nego ikada do sada da postavi svog coveka na mesto predsednika.Potrebno je samo da se ujedine oko jednog kandidata u prvom krugu,i da ga na taj nacin umuljaju u drugi...i tu je malte ne sve reseno.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Dastanje 2016

Postby SAO_Zeljin » Sun Apr 10, 2016 9:47 pm

:lol:

Image

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Космет је Србија » Sun Apr 10, 2016 9:54 pm

tizlabor wrote:Sve zavisi!
Ako sve liste predju prag,onda su se sjebali


Ма мислио сам само на ове са овим роспијама и фенси ортацима који су основани јуче који шатро имају оправдање да нису ни бели а ни вучкови а уствари њему највише и помажу. Игнорисање је мајка мара ко год шта причао мада и то може да значи да си задовољан ал ко га јебе.

Колико је беше потребно мањинским да пређу цензус? И ово ми никако није јасно и где се на почетку види колико је све ово фарса... ако су се већ исцимали сви ти да бар скупе 10 сома потписа због чега број кандидата на свакој листи није 250?? Апсолутно разумем да су у дефициту са кадровима али зашто и сам РИК није донео одлуку да ко нема то нема шта да предаје па макар имали и 100 неких колико толико ваљаник а ово остало про форме. Нека повећају брате на 50000 потписа па да их видим онда мајке им га распале.

User avatar
kajzersoze
Posts: 140
Joined: Fri Feb 05, 2016 8:10 pm

Re: Dastanje 2016

Postby kajzersoze » Sun Apr 10, 2016 11:18 pm

Ма мислио сам само на ове са овим роспијама и фенси ортацима који су основани јуче који шатро имају оправдање да нису ни бели а ни вучкови а уствари њему највише и помажу. Игнорисање је мајка мара ко год шта причао мада и то може да значи да си задовољан ал ко га јебе.


А ти познајеш некога од њих па можеш да кажеш да су роспије и фенси ортаци?
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sun Apr 10, 2016 11:26 pm

Опет измшљен налог двери, као онда око 8. марта

Оригинлани спот



Лажни налог



Чак су део оригиналног материјала пребацили на лажни налог.

Иначе је спот феноменалан и требало би га форсирати на тв ако је могућ, пре свега ако има новца, јер видим да се доста кубури са тиме.

А, да, отворим информер данас и видим на 4 страници рекламу срс. Одем из знатижеље на њихв сајт и погледам тему избори 2016, ниједна вест од двери и дсс на првих 10 страна, има: тадића, чеде, борка и славка, радикала, највише снс, чак и жутих...онда одем до курира када тамо прозивање двери и праћење кампање свих осталих осим двери и дсс...врло занимљиво.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Dastanje 2016

Postby SAO_Zeljin » Sun Apr 10, 2016 11:45 pm

U informeru Seselj svakog dana ima svoj "oglas".

Pre par dana na dve strane napad na Dveri-DSS a u cosku Seselj :D

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Mon Apr 11, 2016 12:37 am

Информер мења насловну страну због измишљеног спота да би пљувао двери
прво избачена ова

https://pbs.twimg.com/media/CftH4xmWIAAPFp0.jpg

а онда промењен доњи део и убачена лажна прича

https://pbs.twimg.com/media/Cftdm0iXIAEllnN.jpg

Двери: Фалсификат и подметачина са мапом Србије без Косова - наставак прљаве кампање против коалиције ДСС-Двери; Информер и Ало објавили да су "ДСС и Двери отцепили Косово од Србије"

У актуелној кампањи су напади почели 8. марта када су направљени Фејсбук страница и Јутјуб канал такозване „Уније жена Двери“ и постављен видео наводних инструкција женама да буду послушне и покорне мушкарцима, сценарио прекопиран из једног текста из 1950-их у Сједињеним Државама, видео који нема никакве везе са политиком Двери. Ми се боримо за права жена, не да буду покорне, већ слободне, сигурне и самосталне, и нашe праве порукe нису успели да угуше манипулацијама.

Нови сајбер напад је уследио и обарањем вебсајта ДвериСрпске.ком, што је био покушај да се угаси наша могућност да ширимо наше идеје у слободном демократском дискурсу, покушај који је такође био неуспешан, јер смо успели да сачувамо наш главни сајт Двери.рс.

Затим, без објашњења су нам нестала три изузетно битна уживо емитована стриминга са Фејсбука о нападу на наш сајт и са протеста Удружења Синдиката пензионера Србије, као и уживо гостовање Санде Рашковић-Ивић на Фејсбук странци Бошка Обрадовића, које нисмо успели да опоравимо, нити снимке да сачувамо.

Сада је на делу нови напад, толико перфидан да је јасно колико наша борба мрси рачуне моћника којима сметамо. Након што смо објавили спот о истини о банкарском сектору, направљен је лажни Јутјуб канал Двери, на којем су постављени готово сви наши спотови, што даје привид да је канал званичан, а последњи спот о банкарском сектору је измењен у једном детаљу, једном суштински важном детаљу.

У званичном споту је јасно приказана целовита Србија. У лажном споту је приказана мапа Србије без Косова и Метохије. На овај начин су моћници покушали да нас представе као групу људи који не сматрају Косово и Метохију делом Србије, што нема везе са истином и политиком Двери коју водимо од оснивања. Покушали су поново да нас оцрне, али нису успели.

Имају труд и финансијска средства за овакве прљаве акције, али немају главну ствар. Истину. И то разумни грађани знају. 24. априла реците „НЕ“ лажима и манипулацијама, а „ДА“, истини, правди и срећи.

Информер већ објавио да су "ДСС и Двери отцепиле Косово од Србије"

Дневни лист Информер, чији је уредник Драган Ј. Вучићевић, већ је објавио чланак у којем оптужује ДСС и Двери да признају независност Косова и све то чак ставио на насловну страну сутрашњег издања.


http://91.222.7.144/hronika/dveri-falsifikat-i-podmetacina-sa-mapom-srbije-bez-kosova-nastavak-prljave-kampanje-protiv-koaliicije-dss-dveri.html

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Dastanje 2016

Postby blatnjavi » Mon Apr 11, 2016 4:58 am

1958 wrote:Kaze mi keva da su je zvali iz SNS-a, pitaju da li izlazi na izbore, rekla da, drugo pitanje da li ce glasati za Vucica, rekla im da je njen izbor za koga ce da glasa, ova joj spustila slusalicu. Ode keva u logor.


:D :lol:

ја чекам да крену по кућама, нисам ранио кера 4 дана.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Космет је Србија » Mon Apr 11, 2016 6:45 am

kajzersoze wrote:
Ма мислио сам само на ове са овим роспијама и фенси ортацима који су основани јуче који шатро имају оправдање да нису ни бели а ни вучкови а уствари њему највише и помажу. Игнорисање је мајка мара ко год шта причао мада и то може да значи да си задовољан ал ко га јебе.


А ти познајеш некога од њих па можеш да кажеш да су роспије и фенси ортаци?


И више него добро веруј ми на реч. ;) Кој мој се кандидују кад не могу да скупе 250 кандидата а да пређу цензус ће ићи никако. Не секирам се ја за тих просутих пар хиљада све ће то отићи код тате ацка.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests