Dastanje 2016

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Dastanje 2016

Postby Futurama » Sat Apr 02, 2016 12:35 pm

Не знам колико уопште могу да делују озбиљно СРС и ДСС/Двери после толико промашаја. Али, ајде да оставимо по страни Војино понашање по повратку из Хага и небулозне изјаве и твитове упућене Санди, Драгици, Зорани, Колинди као и чињеницу да је ДСС био окосница Дос-а и да је овај ДСС знатно окрњен као и Двери.

Погледајте изборне листе и ко заузима кључе позиције на ове две листе.
Код СРС после Воје долазе " величине " попут Шаркета који је наплаћивао дневнице као да је из Врања па Љиљана Михајловић која се башкари у стану оног Барбалића, ту је Мирчић познат као Пајтићев радикал, односно човек који је дао кворум у скупшини Војводине за усајање статута Војводине 2009. Онда имамо незаобилазне послушнике попут Красића ( добио стан од државе као министар, жена му у РИК имала висока примања ) и одиве Вјерицу и Наташу Јовановић.
На високом седмом месту је бивши Јулов министар Бојић који је после Јула имао излет у ЦГ где је на једном протесту подржао Либерале ЦГ.
Шешељев син се налази истина " тек " на 25. месту али је зато један носилац листе СРС на НБГД а други у Земуну, од чланова породице на листи је и Красићева ћерка.
СРС је постала скуп подобних и људи који имају паре да плате на место на листама, за старе Радикале који су остали у странци и после 2008. углавном нема места, ту су сад прелетачи из осталих странака.

ДСС/Двери осим што ми њихова кампања више личи на објављивање венчања између Санде и Бошка видим да је високо котиран Маршићанин познат по " службеним путовањима " о трошку државе са сектарком парламента. А на задњем месту листе се налази несумњиво човек који заслужује највише поштовања у тој странци, др Александар Поповић.
Не знам многе кандидате са ове листе али као што сам поменуо и ДСС и Двери су у кратком времену доживели бројне поделе и разлазе па је од њих настало неколико странака и странчица.

Кад се ово узме у обзир Заветници се намећу као једина опција. Видим да имају капацитет нешто да организују, имају добре медијске наступе а чињеница да је функционерима СРС забрањено да гостују у емисија са њима и да је Воја заказао онај скуп 24. марта како би ублажио успех митинга Заветника говори довољно .


niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Dastanje 2016

Postby niko » Sat Apr 02, 2016 1:14 pm

zato sto je Zvezda stub Srpstva.
cao

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Dastanje 2016

Postby Влада Паликућа » Sat Apr 02, 2016 1:16 pm

ћао

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Rođaci » Sat Apr 02, 2016 2:30 pm

Više je stub Srbstva nego srpstva.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Dastanje 2016

Postby niko » Sat Apr 02, 2016 2:59 pm

ma moze i tako, bitno da se mi slazemo da je stub. :mrgreen:
priznaj Rodjace da si od pocetka minirao Dveri zbog ove lopte.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Dastanje 2016

Postby Вини Џонс » Sat Apr 02, 2016 3:13 pm

Futurama wrote:Не знам колико уопште могу да делују озбиљно СРС и ДСС/Двери после толико промашаја. Али, ајде да оставимо по страни Војино понашање по повратку из Хага и небулозне изјаве и твитове упућене Санди, Драгици, Зорани, Колинди као и чињеницу да је ДСС био окосница Дос-а и да је овај ДСС знатно окрњен као и Двери.

Погледајте изборне листе и ко заузима кључе позиције на ове две листе.
Код СРС после Воје долазе " величине " попут Шаркета који је наплаћивао дневнице као да је из Врања па Љиљана Михајловић која се башкари у стану оног Барбалића, ту је Мирчић познат као Пајтићев радикал, односно човек који је дао кворум у скупшини Војводине за усајање статута Војводине 2009. Онда имамо незаобилазне послушнике попут Красића ( добио стан од државе као министар, жена му у РИК имала висока примања ) и одиве Вјерицу и Наташу Јовановић.
На високом седмом месту је бивши Јулов министар Бојић који је после Јула имао излет у ЦГ где је на једном протесту подржао Либерале ЦГ.
Шешељев син се налази истина " тек " на 25. месту али је зато један носилац листе СРС на НБГД а други у Земуну, од чланова породице на листи је и Красићева ћерка.
СРС је постала скуп подобних и људи који имају паре да плате на место на листама, за старе Радикале који су остали у странци и после 2008. углавном нема места, ту су сад прелетачи из осталих странака.

ДСС/Двери осим што ми њихова кампања више личи на објављивање венчања између Санде и Бошка видим да је високо котиран Маршићанин познат по " службеним путовањима " о трошку државе са сектарком парламента. А на задњем месту листе се налази несумњиво човек који заслужује највише поштовања у тој странци, др Александар Поповић.
Не знам многе кандидате са ове листе али као што сам поменуо и ДСС и Двери су у кратком времену доживели бројне поделе и разлазе па је од њих настало неколико странака и странчица.

Кад се ово узме у обзир Заветници се намећу као једина опција. Видим да имају капацитет нешто да организују, имају добре медијске наступе а чињеница да је функционерима СРС забрањено да гостују у емисија са њима и да је Воја заказао онај скуп 24. марта како би ублажио успех митинга Заветника говори довољно .


Одакле му право да организује митинг на годишњицу Нато бомбардовања и на дан пресуде Радовану а да се не договори са Заветницима око термина? Иначе Заветници имају највише цимања са бесплатним превозом, једино се напредњаци више служе аутобусима, а колико сам чуо одбили су и коалицију са ДСС-ом и Дверима или су поставили неке абнормалне захтеве не знам тачно, а цензус тешко сами да ће прећи, што ће рећи да се гласови национално освештених расипају на СНС-овее, СПС-ове и сличне. А за сиромашну понуду кадрова СРС-а, ДСС-а и Двери се слажем. И шта је са Тодоровићем из Радикала? Јел он излази са Глишићем и Ковачевићем на крају?

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby kopriva » Sat Apr 02, 2016 8:22 pm

Vini Dzons, stvar je u tome sto su Zavetnici organizovali prvi skup, i najavili da ce u Bg-u svake subote organizovati isti. Znaci neko se organizovao i to treba podrzati. Koji ce kurac sada svaka registrovana opcija da pravi svoje skupove, koja je poenta toga? Najbitnije je da se protest protiv NATO-a omasovi, ko god da ga je organizovao. Ja sa tim nemam problem, i ne bi trebala da ima ni jedna patriotska stranka.
Inace se slazem da nisu Zavetnici trebali sami da izlaze, no dobro to su opet srpska posla.
Do kada traje prijava za izbornu listu? Mislim da su odbili Glisica i Kovacevica zbog nepravilnosti i da se ovi nisu ponovo javljali.

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Dastanje 2016

Postby Лудак из луднице » Sat Apr 02, 2016 8:53 pm

Zavetnici nemaju kadar i infrastrukturu. U 95% nastupa predstavlja ih Milica Djurdjevic.
Predsednika Stefana Stamenkovskog nema ni na izbornoj listi, jer ga blam da pokaze sta je po zanimanju.

User avatar
kajzersoze
Posts: 140
Joined: Fri Feb 05, 2016 8:10 pm

Re: Dastanje 2016

Postby kajzersoze » Sat Apr 02, 2016 11:52 pm

Шта мисли Нексон о овој изјави?

http://novaborba.co.rs/intervju/vladan-glisic-bosko-obradovic-je-americki-covek

приче да се Глишић одвојио од Двери да би радио за Вучића пада у воду јер су им Двери обориле листу.
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sun Apr 03, 2016 12:17 am

То је све давно испричано:

I VLAST I OPOZICIJA: Novosađanka na dve liste – kandidatkinja i Treće Srbije i SNS-a

Image

Али примећујем да из неког разлога и даље траје јак напад на двери и дсс.

Што се тиче Александра Поповића из дсс-а, он је инсистирао да буде ниско на листи.

„Позицију последњег на листи „заузео“ сам на сопствену иницијативу. Али оно што је за ово питање важно је моје лично осећање, мој лични однос према политици. Речју, представља ми част да са последњег места на листи подржим политику која се залаже за војну и политичку неутралност Србије, која је против Бриселских споразума, продаје Телекома и ораница…


Ево га заједно са Обрадовићем пре пар дана у протесту против нато


Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sun Apr 03, 2016 12:33 am

Поздрављам ову акцију Двери
https://www.facebook.com/srpskedveri/vi ... 371219092/

То је нешсто слично овоме

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Dastanje 2016

Postby Futurama » Sun Apr 03, 2016 12:57 am

Вини Џонс wrote:Одакле му право да организује митинг на годишњицу Нато бомбардовања и на дан пресуде Радовану а да се не договори са Заветницима око термина? Иначе Заветници имају највише цимања са бесплатним превозом, једино се напредњаци више служе аутобусима, а колико сам чуо одбили су и коалицију са ДСС-ом и Дверима или су поставили неке абнормалне захтеве не знам тачно, а цензус тешко сами да ће прећи, што ће рећи да се гласови национално освештених расипају на СНС-овее, СПС-ове и сличне. А за сиромашну понуду кадрова СРС-а, ДСС-а и Двери се слажем. И шта је са Тодоровићем из Радикала? Јел он излази са Глишићем и Ковачевићем на крају?


Нека Воја допусти својим функционерима да гостују у истим емисијама са неким из Заветника и отклониће све дилеме код мене.
Не знам за бесплатне бусеве, у мом месту Заветници не постоје, све партије вуку присталице бусевима, то је реалност.
Ја имам информацију да су ДСС/Двери подценили Заветнике и да није било договора. А и са киме да се договарају, да буду на листи са Вјерицом Радетом или Драганом Маршићанином ? Да све остале анти нато стране излазе на једној листи па да човек каже да Заветници хоће да им одвуку глас, али овако да се прави коалиција да би се прешао цензус попут Санде и Бошка је помало лицемерно.

Тодоровић је имао договор са Глишићем али је Глишић прешао код Паровића и Треће Србије а у међувремену им је листа одбијена :D
Све у свему, време је за неке нове људе.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sun Apr 03, 2016 1:21 am

Мудро, боље онда да остану испод цензуса(100%) и одвуку одређене гласове срс, дверима и дсс-у у корист Вучића(да би он лакше мењао устав). Ја не кажем да они раде за Вучића, свако има право да изађе на изборе ако скупи довољан број потписа, само константујем шта ће се десити јер нису хтели да буду на листи двери и дсс иако им је то понуђено.
Иначе на њиховим скуповима је маса људи била из дсс и двери.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Dastanje 2016

Postby Влада Паликућа » Sun Apr 03, 2016 6:45 am

Ти Заветници нису се честито потврдили ни као покрет, а већ праве странку. Шта имају иза себе, пар неких шетњи, развијање парола, и сад су искористили народно незадовољство против нато-а да истакну 20 својих барјака, после ових избора ће вероватно испарити као и 1389...Пример правог и озбиљног покрета биле су Двери, оно што су радили пре уласка у политичке воде било је фантастично.

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Dastanje 2016

Postby Futurama » Sun Apr 03, 2016 10:28 am

А шта ако неко сматра да су и СРС и ДСС имали довољно прилика да се покажу и да је време за неку нову снагу ?
Или ако неко сматра да Драган Маршићаним или Милорад Мирчић не могу да донесу било какве промене ? Испада да те две стране полажу сва права на патриотске гласове.
Колико сам пута прочитао на форуму да су све стране фотељаши и да нико не жели да организује протесте, сад кад су то урадили Заветници испада проблем што се вијоре њихове заставе на тим скуповима !? Као да симпатизери ДСС и Двери нису носили своје заставе на ове скупове.
Да не причам о скуповима СРС где се не вијоре толико страначке заставе него оне посвећене лично Шешељу.
Ко ће коме одвући гласове показаће избори, такође показаће време ко ће глумити опозицију у парламенту и то по старој пракси дебело уновчити.

svuda.prisutan
Posts: 550
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Dastanje 2016

Postby svuda.prisutan » Sun Apr 03, 2016 11:07 am

Ne valja kad neko organizuje neki protest, ne valja ni kad se cuti. Zavetnici se makar malo trude u odnosu na ostale stranke, a da li ce se njihov trud isplatiti, videcemo. Problem je što njima nisu dostupni mediji, pa osim drustvenih mreza i you tube, ljudi ne mogu drugacije da cuju za njih, ni u novinama ih nema. Niko nista ne pise o njima, za bilo kakav protest, parolu ili sta su vec uradili, niko nije izvestavao o tome.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sun Apr 03, 2016 12:44 pm

Има само један проблем, што ти код заветника никог и не можеш да наведеш јер су се прилично фантомски појавили на изборима. На страну што 100% не прелазе цензус. Да су били озбиљији требали су раније да крену са акцијама како би их људи препознали и знали шта стоји иза њих за изборе. Оно што су они требали да ураде сада, ако већ нису хтели на листу са дсс и дверима, је да остану тренутно ван приче о изборима и да раде на терену за наредне изборе, када би имали шансе да уђу у Скупштину, да наставе са протестима против нато-а, лоше власти, да праве акције итд. Овако остаје сумња да су само нови Миша Вацић који је излазе на изборе да одвуче пар хиљада гласова дсс-дверим и срс.

Оно што треба радити је и даља критика Вучића,а не Заветника и сличних. Вучић је одговоран за стање у земљи где већ 4 године влада, од чега је 2 године имао преко 50% з Скупштини сам. Ако су заветници, Паровић и Глишић су 100%, његови за одвлачење гласова, опет је то он смислио а не дотичне организације, на њему лежи одговорност, то су његове смицалице.

Иначе примећујем прилично лицемерје људи. У претходна два изборна циклуса су сви тражили да дсс, двери и остале организаицје изађу заједно. И када је то делимично остварено, и то тако што је из дсс отишао свако ко је био дискредитован за време власти дсс, сада иду замерке на то.

User avatar
kajzersoze
Posts: 140
Joined: Fri Feb 05, 2016 8:10 pm

Re: Dastanje 2016

Postby kajzersoze » Sun Apr 03, 2016 2:45 pm

Зашто је Вучко допустио да се обори листа оних које раде у његову корист ?
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby kopriva » Sun Apr 03, 2016 2:54 pm

Kada se preda lista, komisija je pregleda i ako ima nepravilnosti o tome obavesti predavaoce. I kada su SRS i Dveri predavali listu, bilo je istih problema, greske ispravljene i resen problem. Ako sam dobro shvatio, izborna komisija je prijavila Glisicu - Parovicu greske, ovi se nisu javljali dva dana i zato im nije prihvacena lista. Ispravite me ako gresim.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests