Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Mar 31, 2016 11:44 am


User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Thu Mar 31, 2016 11:59 am

Јеби Војводо! хахахахахха

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Thu Mar 31, 2016 12:03 pm

@ prcko verovatno, meni je to bilo zanimljivo jer je protes izbio zbog povecanja cene prevoza,i pljas ubise dva pandura.. Ljudi su ozbiljni a ne ko mi, ovaj bus plus placka vec par godina a mi nista....(nekazem da treba da se ubijamo medjusobno ali makar protes neki :) )

Naletim sad slucajno:


prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Mar 31, 2016 12:08 pm

Pocelo je. :mrgreen:

Image

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Mar 31, 2016 12:10 pm

to nije njegov nalog
on piše sa drugog, verifikovanog

opozicija tone, Šešelj skače, SNS se raduje

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Mar 31, 2016 12:23 pm

Ne pise on direktno ali je neko njegov. Nesto slicno je ponovio na konferenciji.

User avatar
MARKER
Posts: 748
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Thu Mar 31, 2016 1:01 pm

Као да је вучке знао за пресуду, маму му намазану... Да га је изручио, а ови ослободили, испао би јаје, изгубио би солидан број гласова на изборима. Овако је вучке те гласове сачувао, а Шешељ ће због ослобађајуће пресуде да добије који глас више, обојица имају разлог за радовање.

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Thu Mar 31, 2016 1:45 pm


džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Вести

Postby džile » Thu Mar 31, 2016 1:54 pm

Rođaci wrote:to nije njegov nalog
on piše sa drugog, verifikovanog

opozicija tone, Šešelj skače, SNS se raduje


Opozicija? Koja kurčeva opozicija?

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Вести

Postby Futurama » Thu Mar 31, 2016 4:01 pm

Заиста је Воја растурио Хаг, сваку му част на 12 година борбе ! Нисам очекивао ослобађајућу пресуду обзиром ко је доноси и ово је заиста лепа вест . Надам се да ће још неки Србин издржати и жив изаћи одатле. Н
Што се политике тиче, време ће показати да ли је ова пресуда донета тек тако или има нешто иза свега. Мене је Воја својим понашањем убедио да нема веће амбиције од уласка у парламент и изигравања опозиције. Нисам сигуран да не би пристао да подржава и неку владу без активног учешћа у њој.
Сви актери на нашој политичкој сцени су компромитовани и време је за неке нове снаге а ја ту видим Заветнике као носиоце неке будуће антиглобалистичке и националистичке борбе .

User avatar
UltrasDoras
Posts: 494
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby UltrasDoras » Thu Mar 31, 2016 5:06 pm

sve mi ovo izgleda kao, da se sportski izrazim, kompenzacija sudija :D
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Thu Mar 31, 2016 6:19 pm

са једне стране лепа вест да је хаг коначно некога и ослободио, са друге стране...кад се деси нешто лепо или добро, увек има нека сумња шта стоји иза тога. за лоше ствари извалиш шта је у позадини, за добре...јако тешко.

у сваком случају, срећна му слобода и надам се да ће је искористити на прави начин.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Mar 31, 2016 7:00 pm

Колико чудних уписа. Мени лепо данас, ево већ се Колиндица огласила због понуде Шешеља да је посети. Данас сигурно нећу ништа рећи против Шешеља
Да се мало развеселите уз планетарни хит


SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Thu Mar 31, 2016 7:47 pm

Ovo u Hagu je verovatno neki napad na Vucica jer mislim da Seselj tesko da je sklopio neki dil, mada... politika je cudo. Ma koliko se razlikovali u nekoj ideologiji Seselj i Vucic imaju isto neko biracko telo (onaj zestoko nepismeni deo, uz duzno postovanje obrazovanim likovima kojih svakako ima mada u velikoj manjini) i zato mislim da na ovaj nacin zapad zeli da oslabi Vucica. Iako je radio bas onako kako mu je zapad nalagao zapadu ne odgovara lider sa velikom podrskom.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Thu Mar 31, 2016 11:57 pm

мислим да су браћа руси заслужни за овакву пресуду .Воја цар ,усташе и балије у шоку и неверици.непроцењиво


User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Fri Apr 01, 2016 12:19 am

Не вјерујем да Руси имају и 1% удјела у томе. Једноставно, готово сви људи који се разумију у право, а пратили су суђење сматрају да их је Војвода просуо тамо. Могли би он њега осудити, измислити нешто, али им је боље овако, Шешељ је њима тотално небитан лик, није имао никакву функцију, ништа. Овим можда смекшају утисак код народа о трибуналу, могу рећи ево пуштен Готовина, Орић итд, али пуштен је и Шешељ, није сваки Србин осуђен, а овамо осуде Караџића и Младића, њима је то најбитније. Ако осуде творце Републике Српске за геноцид слободно могу рећи да је и РС таква, и држаће то као кец у рукаву. Први пут кад Додик или неко из РС почне да таласа, да шурује са Русима( а колико видим то Додик ради) ови ће то искористити и покушаће да укину РС, тога ме је највише страх. Највећа грешка је што су њих двојица испоручени Хагу, јер муслимани само то чекају да њих двојица буду осуђени за геноцид и онда почиње напад.

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Fri Apr 01, 2016 2:20 am

Kockalone wrote:Не вјерујем да Руси имају и 1% удјела у томе. Једноставно, готово сви људи који се разумију у право, а пратили су суђење сматрају да их је Војвода просуо тамо. Могли би он њега осудити, измислити нешто, али им је боље овако, Шешељ је њима тотално небитан лик, није имао никакву функцију, ништа. Овим можда смекшају утисак код народа о трибуналу, могу рећи ево пуштен Готовина, Орић итд, али пуштен је и Шешељ, није сваки Србин осуђен, а овамо осуде Караџића и Младића, њима је то најбитније. Ако осуде творце Републике Српске за геноцид слободно могу рећи да је и РС таква, и држаће то као кец у рукаву. Први пут кад Додик или неко из РС почне да таласа, да шурује са Русима( а колико видим то Додик ради) ови ће то искористити и покушаће да укину РС, тога ме је највише страх. Највећа грешка је што су њих двојица испоручени Хагу, јер муслимани само то чекају да њих двојица буду осуђени за геноцид и онда почиње напад.


Mozda da, mozda ne... :)

http://novosti.rs/vesti/naslovna/dosije/aktuelno.292.html:598293-Rogozin-cestitao-Seselju-Cestitam-pobedu-mom-drugu

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Fri Apr 01, 2016 2:31 am

Jos ce haski tribubal da ispadne sud pravde. Vise je sad nego ocigledno da je Vucic potreban zapadu zbog promene ustava i stlolice za Kosovo u un u narednom mandatu, a za to je potrebna kontrolisana nacionalna opozicija u vidu Sekija.. ja lud nisam da poverujem da u hagu ima pravde bilo kakve vec je u pitanju iskljucivo interes zapada da Seki bude na slobodi. A da, i taj interes sigurno nije da se oslabi najveci poslusnik zapada ikad Vucic, ne nasedajte na njegovo manipulisanje da zapadu ne odgovara da on ima sto vecu podrsku, njima to itekako odgovara inace bi odma prosao kao Tadija...
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Apr 01, 2016 2:34 am

Рогозин је отпадник који је примљен у Јединствену Русију после издаје да ради неке курирске и прљаве послове. Оригинална странка Рогозина је Родина која је разбуцана пошто је Рогозин 2004 учествовао у Наранџастој револуцији 2004 у Кијеву. То је прва про-западна револцуија у Украјини, ова из 2013-14 је друга. Тада је Рогозин стајао са Јулијом Тимшенко и сличним у Кијеву против интереса Русије, био велики критичар Путина. Од 2004-06 ће му чике из Кремља обајснити неке ствари...

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Fri Apr 01, 2016 2:35 am

@Ultra Sarma Iskren da budem to sam prvo primetio : Toma presidente, Vucke premijer a Seki okuplja opoziciju (koliko vidim opozicije jace nema) i drzi pod kontrolom...sah-mat ...

P.S. Nexone nebitna je stvar jel otpadnik ili ne on je potpresednik ruske vlade...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests