Dastanje 2016

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Dastanje 2016

Postby 1748 » Mon Mar 28, 2016 6:29 pm

ddd su gori od trece srbije. Rak rakova.

Bokan bio u romskoj partiji, usli u koaliciju zajahali vlast u gradu pa napravio ddd. 2012. kad je sns pobedio davali 2000 rsd svako ko glasa za njih i presli su cenzEs na taj nacin.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
njasvi
Posts: 927
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Dastanje 2016

Postby njasvi » Tue Mar 29, 2016 9:45 pm

Image
04 X 1945

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Dastanje 2016

Postby Ultra Sarma » Wed Mar 30, 2016 8:38 am

:shock:
zadnje sto sam ocekivao da cu videti na ovoj temi je Djindjic sa svojim izjavama... da li postoji covek ovde koji misli da bi nam bilo bolje da nije ubijen?

Seseljev rad mi postaje sve cudniji, u informeru i na pinku ima previse prostora i u kordinaciji sa njima napada opoziciju dok nisam primetio neke napade na relaciji srs-Vucic(i Vucic-srs obostrano).. tako je bilo i kad je stavio zenu za kandidata svi su se pitali sto, ja sve vise tripujem da je tako namerno oslabio srs da bi ojacao Vucica... kao da nesto tu postoji, a u to nesto ne verujem da nisu umesane razne strane i domace sluzbe... a i realno niti jednog radikala ne mogu da zamislim kao ministra bilo cega, zato su kao opozicija odlicni, i dokle god su samo opozicija(vecna) sto su jaci to je bolje za vlast koja god da je, jer znaju da ce oni uvek biti samo opozicija i da se nisakim nece dogovoriti za vlast i tako ce nacionalno biracko telo biti izolovano, doduse u skupstini, ali bez pretnje da ce nacionalna ideja ciniti vlast... ne znam da li sam dobro iskazao sta mi je u glavi, ali ako na taj nacin pogledate sve izbore i skupstinske sazive od 2000. na ovamo videcete da je uvek to zajednicko za srs.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Пађене
Posts: 33
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:14 am

Re: Dastanje 2016

Postby Пађене » Wed Mar 30, 2016 8:40 am

Mi imamo viziju za panonsku niziju.. :lol:


prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby prcko » Wed Mar 30, 2016 8:44 am

Seselj je provaljen odavno, mada ovde ima jos ljudi koji bi se kleli u njega.

Evo jos jednog u koga smo se nekada kleli.

http://www.avaz.ba/clanak/227668/srbi-nisu-nijemci-pa-da-se-stide-zla-pocinjenog-i-drugima-i-sebi

User avatar
gradski_boem
Posts: 117
Joined: Wed Feb 17, 2016 10:57 am

Re: Dastanje 2016

Postby gradski_boem » Wed Mar 30, 2016 12:22 pm

Нексоне јел сам ја добро схватио оно што си написао, да је анархисте на форум послао СНС како би агитовали за Шешеља? :D
Види овако,тешко да би иједан анархиста или левичар у Србији имао разумевања за моју подршку СРС-у.
Међутим, ја сам прагматичар коме је много битнија садржина од пуке форме неке партије.Каква су програмска начела СРС-а?

-Република НЕ монархија!
-Раскидање трговинских споразума са Европском унијом.
-Ослањање на домаћу привреду,очување и јачање државних предузећа.
-Осуда агресивне империјалистичке политике САД и НАТО на блиском истоку.
-Јачање сарадње и са азијским државама.
-Солидарност са народом Палестине (СРС је пре пар година на позив палестинске заједнице учествовао у Београду на Тргу Републике када је Израел бесомучно бомбардовао њихову државу).
-Солидарност са народом Кубе,где је СРС у бројним саопштењима навела како осуђује 50-годишње санкције.

Е сад што на њиховим скуповима преовлађује фолклор типа ''ја и мој брат зарасли у браде, наливамо се ракијом,једемо гибаницу и певамо четничке песме...'' опет понављам,мени то није блиско, ја сам више за ужичко/козарачко коло из нашег културно уметничког опуса.Кад не постоји радикално лево,онда гласаш за нешто што се само формално назива радикално ''десно'' а то је СРС ;)

User avatar
gradski_boem
Posts: 117
Joined: Wed Feb 17, 2016 10:57 am

Re: Dastanje 2016

Postby gradski_boem » Wed Mar 30, 2016 12:58 pm

kopriva wrote:Немамо прво међусобног поштовања, ево то можемо и овде да видимо одрасли људи не умеју нормано да разговарају, о чему даље да причамо. Ево човек каже да је левичар, пола форума га попљује. Стварно срамота велика, у Србији комунизам никада није постојао, сви наши очеви и дедови су били равногорци, десничари, монархисти итд. Заиста невероватно да неко може да буде левичар. Комедија


Ма ајд' што пљују него шта ако крену да биЈу... :D
Шалу на страну, Коприва мене то нимало не погађа нека пише ко шта хоће.
Најјача статира која се појавила последњих година о људима који имају кризу идентитета је филм ''Седам и по'' и одломак ''Гнев''.Радња филма и већи део сцена је снимљен нимало случајно на НБГ-у (знам сморио сам већ са тим),јер требало је поменути улице,булеваре,порекло...није довољно да кренеш у теретану,нашприцаш се стероидима у дупе,кренеш на утакмице и будеш много луд!Правиш се велики патриота, а крстиш се с лева на десно.Ово је најјачи дијалог икада,могао би да га премотавам 1000 пута!



Тадија: ''Дођи Хари Кришна!''
Кришна: ''И нисам ја Хари Кришна''.
Тадија: ''Него шта си?Па сви ви из Гандијеве улице сте индијанци..ко је био Ганди? ИНДИЈААААНАЦ!ХАРИ-ХАРИ..КРИШНА-КРИШНА...ГАНДИ-ГАНДИ...ХАРИ ХАРИ...''
Кришна: ''А ви из Јурија Гарагарина сте шмекери, шта?''.
Тадија: ''Гагарин сине,први човек у космосу,РУС...ПРАВОСЛАВАЦ!Кењао је из косомоса и на Гандија и на све те индијанске секте..''Здравствујте патуљци,прихвајте једно православно говно из космоса!''
Кришна: ''И Гагарин није био православац''.
Тадија: ''Него шта је био? Хари Кришна ааа?''
Кришна: ''Комуниста...''
Тадија:''Ало сељаку,и мој ћале је био комуниста па је сад православац,јел тако чика Мики и ти си био комуњара, а сад си православац?''
Чика Мики: ''А не знам ти ја то сине, ја сам из Нехруове.''
Тадија: ''ЈАААОООО БРАТЕ ЈОШ ЈЕДАН ИНДИЈАНАЦ! ГДЕ ЈА ЖИВИМ''...
Кришна: ''И Ганди није био индијанац,индијанци живе у Америци, а у Индији живе индијци''...
Тадија: ''Ајд' дођи на мацолу!''

:lol:

Значи циркус на изборима као и у животу, и комедија као што си написао..сад замисли Коприва да ти један Тадија гура листић у гласачку кутију...

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Desnoruki levak » Wed Mar 30, 2016 1:23 pm

A jel bi mogao ti ili bilo ko ko će da glasa za radikale da pojasni sa kojim ciljem to radi? Nije prozivka, najiskrenije me zanima. Svako radi nešto sa ciljem u glavi. Čak i da stavimo na stranu to što ćeš direktno da daš glas pičkoustom, koliko god se trudio, ne mogu da razumem poentu glasanja za stranku koja ni po najoptimističnijim prognozama nema više od 2-3% podrške.

Nikome oni neće faliti za pravljenje vlade, a o iluzornosti ideje da bi oni ikad i došli u priliku da sprovedu nešto od njihovog "programa" ne bih ni trošio reči.

User avatar
njasvi
Posts: 927
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Dastanje 2016

Postby njasvi » Wed Mar 30, 2016 1:42 pm

moj utisak je da ljudi koji glasaju za radikale to rade po principu navijackog kluba tj navijaju za klub gde god bio, kako god igrao, jednom seselj uvek seselj ! (ili sam bar verovao da je ovako mada ovo oko sns bas i ne potvrdjuje tu teoriju) ta stranka ce se i onako raspasti posle njega, ni jedna bitna figura, ni jedna faca koja moze da nastavi tamo gde je on stao... a ni on mi nije jasan, tako pametan covek a vodi stranku na tako neki amaterski da ne kazem "seljacki" nacin
04 X 1945

User avatar
gradski_boem
Posts: 117
Joined: Wed Feb 17, 2016 10:57 am

Re: Dastanje 2016

Postby gradski_boem » Wed Mar 30, 2016 2:14 pm

Desnoruki levak wrote:A jel bi mogao ti ili bilo ko ko će da glasa za radikale da pojasni sa kojim ciljem to radi? Nije prozivka, najiskrenije me zanima. Svako radi nešto sa ciljem u glavi. Čak i da stavimo na stranu to što ćeš direktno da daš glas pičkoustom, koliko god se trudio, ne mogu da razumem poentu glasanja za stranku koja ni po najoptimističnijim prognozama nema više od 2-3% podrške.

Nikome oni neće faliti za pravljenje vlade, a o iluzornosti ideje da bi oni ikad i došli u priliku da sprovedu nešto od njihovog "programa" ne bih ni trošio reči.


Па ево написао сам горе да ми је битнија садржина програма СРС-а него сама форма.СРС је странка ''црвено-црне'' коалиције 90-их и једина коју могу да назовем патриотском.ДСС је бивша странка ДОС-а,тако да у потпуности могу да разумем Шешеља када каже да је ДСС обмана.Колико пута је Коштуница зајебо СРС кад им је требала подршка,када су се преломне ствари за Србију дешавале? У Другом кругу избора за председника,градоначелника,за парламентарне изборе..јел беше ДСС дао подршку саборцима из ДОС-а (Богдановић,Тадић...) или СРС?Зашто? Да се не би Србија вратила политици независности,суверенитета и одбране интегритета? Пита Нексон зашто Шешељ пљује Коштуницу...?????!!!! Овај га милион пута звао да се мане политике евроинтеграција....човече божији за време ДСС-а је склапан споразум о сарадњи и придруживању са ЕУ....Па нарвно да их је одјебо,кад су му требали нигде их није било,а сад кад не могу да пребаце цензус, слине ту да са СРС праве коалицију.А Санда Рашковић Ивић,Бошко Обрадовић...шта ћемо са њиховим ''лапсусима'' о Сребреници и Зорану Ђинђићу?!Шешељу докурчило реко им мрш бре у пичку материну...

Нексонова интрепретација изјаве Шешеља како ''Он нема намеру да руши СНС да,би странеке бившег ДОС-а дошле на власт'' је смешна.Јебе се њему за СНС док је та партија настављач политике ЕУ-НАТО-ММФ.Радикали отварају врата за сарадљу са СНС само и уколико се СНС одрекне такве политике.Отварају врата и за бивше чланове који су сад у СНС ,а који би се вратили радикалима.Нпр. као што је генерал Делић.Не знам уопште шта није јасно?

Image


vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Dastanje 2016

Postby vinjakboy » Wed Mar 30, 2016 2:29 pm

Да, докурчило Шешељу... А није му докурчила ситуација са Вучићем, где му овај уништи странку, изда све принципе којима се водио деценијама, па чак и изда пријатељство, а Шеки ни у уста да га узме, него се ухватио Николића као пијан плота. Па још и отвара врата за сарадњу уз "услове", уместо да му каже како нема никаквих преговора и услова. Смејурија, Шешељ је постао предмет спрдње за свакога ко има бар мало мозга, да не причам о томе како ћу пре ја да постанем астронаут него што ће Шешељ спровести макар једну тачку из свог јако битног програма.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Dastanje 2016

Postby фикрета » Fri Apr 01, 2016 11:37 am

#срећа
a plakat sa ono dvoje mucenika
kao plakat starih italijanskih erotskih filmova

User avatar
gradski_boem
Posts: 117
Joined: Wed Feb 17, 2016 10:57 am

Re: Dastanje 2016

Postby gradski_boem » Fri Apr 01, 2016 3:32 pm

Не знам одакле људима идеја да ће СРС својим наступима да откине део бирачког тела ДСС-Двери коалицији,која је за себе умислила да је авангарда српске десница,изабрана да је води до победе?!То је толико неозбиљно,да на такве ствари могу да се једино пецају клинци који су напунили 18.год па сад први пут излазе на биралишта.Колико је мени познато vinjakboy и Nexon су стари чланови форума од 2002/03 (кад је већ српска трибина кренула са радом више се и не сећам),тако да сигурно имају 30+ година,што значи да баш и нису у цвету младости да би се правили наивни.Али ајде због ових млађих да напоменем пар ствари.

Демократска Странка Србије нема исто бирачко тело као Српска Радикална Странка.ДСС је настала као отцепљено крило из ДС-а 1992 и формирала коалицију са Српским Покретом Обнове Вука Драшковића под именом ДЕПОС.ДСС и Коштуница, никада нису били неки битан фактор на политичкој сцени Србије 90-их,већ екипа салонских десно-орјентисаних интелектуалаца који су по чланству много каскали за осталима.Тачно се знало: ако си левичар гласаш за СПС, а ако си десничар имао си СРС и СПО,ДС је ту била као нека грађанска опција чији је утицај био занемарљив, а онда тек ДСС која је фигурирала као пета партија по снази.Да није било 5.октобра,Коштуница и ДСС никада не би придобили неко масовније чланство. Када је ДСС дошла на власт 2004,формирала је опет коалицију са монархистичким странкама СПО-НС,долази убрзо до промене устава,мењају се застава и химна,Вук Драшковић нам онако курвински уваљује КРУНУ на тробојку (иако је по вим истраживањима републиканаца у Србији далеко више него монархиста),тако да се питам у чије име је одлучено да поред двоглавог орла (против ког лично немам ништа,то је стари српски хералдички симбол) стоји и КРУНА?! :shock: Да не говорим о комичним ситуацијама везаним за химну Боже Правде, где су се зарад некаквог ''компромиса'' одлучили да промене текст, па тако данас уместо ''Српског краља српски род '', званичан текст гласи ''Српске земље српски род''...који није прихваћен од многих монархиста и који и даље певају о краљу и отаџбини,а затим долази оно чувено скандирање ''Живела,Живела Краљевина Србија''.

Колико знам и сам Шешељ са СРС-ом се дистанцирао од тога,јасно ставио до знања још за време коалиције са СПС-ом да ако треба да се прави компромис,нека се мења химна ''Хеј Словени'''и узме нешто неутрало,а опет патриотско као нпр. ''Марш на Дрину'' или нешто треће.И то је једино рационално решење,у супротном поделе се неће никад превазићи и увек ће једна страна другој, наметати своју идеологију.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Fri Apr 01, 2016 4:21 pm

Истина, сећам се почетака овога места, и златног периода са вођама скоро свих трибина бивше екс-ју али и велике трагедије која је се десила, између осталог, због глупавих прозивки и дебилзма, што избегавам да радим сада. Нажалост, неки дугачки текстови о навијачима са Острва, које сам писао на овоме месту али и покојном форуму uf су нестали.

Ако се позиваш на 5. октобар 2000. онда добро знаш шта је ту била главна водила људи. Насупрот причама разних жутаћа и либерала, 5. октобар је био национална побуна против режима(где је био и Шешељ) због губитка РСК и окупационе силе на КиМ. И то је једина истина о 5. октобру. Друга је ствар шта се касније десило па су људи одмах окренули против Ђинђића, који јесте водио политику која је била сушта супротност због чега су људи изшали 5. октобра(нико није 5. октобра изшао да би се Србија понижавала предајом људи Хагу, приватизацијама, таљењу са кримосима...). Само се треба сетити чувеног разбијања педера 2001. Нешто слично што се десило у Украјини 2013-14, али ми смо далеко мање знали о свему од њих тако да за њих нема оправдања шта су направили јер су већ имали искуство, за разлику од нас 2000те. Који смо од 9. марта 1991. излази на улицу против Милошевића јер је човек био левичар и комуниста.

Да те подсетим, Шешељ је заједно са срс учествовао у влади Србије, од мислим 1997, оних проданих председничких избора од стране Шешеља(чувени дуел са Драшковићем на ртс, када га је кум Вук оптужио да је по пореклу ујак), када је победио али уз договор са Милошевићем предао власт Милутиновићу а Шешељ ушао у владу на нека врло важна места попут финансија и медија(министар Вучић). Када су били преговори око престанка рата 1999 Шешељ је говорио да је потпис у Куманову издаја. Он је својим причама добрим делом створио гнев који је произвео 5. октобар. Али Шешељ није напустио власт због издаје, већ је остао у њој, са оним замазивањем очију са техничким мандатом владе итд. Да би данас причао о некаквом пучу 5. октобра иако је он први признао да је Коштуница победио, он и нико други.

Тачно је да су уз дсс ишли људи који су себе сматрали за десничаре а презирали Шешеља јер је својим деловањем уништио националну идеју. Колико знам, дсс је настао одвајањем десничара из дс, то су тада биле велике промене у дс, смена Мићуновића од стране Ђинђића са причом да му је помогао дб у томе, што је и изгледало тако. Коштуница се одвојио нешто раније, колико се сећам са Чавошким. Мислим да се и Пекић био удаљио од дс, али је умро 1992, јер је Пекић био конзервативац.
Из тога разлога је Коштуница и изабран за кандидата који једини може добити Милошевића на изборима. Ђинђић ни у сну то није могао.

Ја се добро сећам Шешеља много пре него што је отишао у Хаг.

IRRIDUCIBILI
Posts: 16
Joined: Sun Mar 13, 2016 9:50 pm

Re: Dastanje 2016

Postby IRRIDUCIBILI » Fri Apr 01, 2016 4:41 pm

Nexone jel ti stvarno veruješ u ono što pišeš, nadam se da dobijaš bar sendvič za to što pišeš pa da te i razumem. Kako neko iole normalan moze da veruje stankama u ovakvoj banana drzavi u kojoj zivimo, sluge zapada sve do jedne stranke.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Fri Apr 01, 2016 4:47 pm

Могуће да си ти у праву али какве то везе има са овим горе написаним?

IRRIDUCIBILI
Posts: 16
Joined: Sun Mar 13, 2016 9:50 pm

Re: Dastanje 2016

Postby IRRIDUCIBILI » Fri Apr 01, 2016 4:59 pm

Nevezano za predhodni post, moje pitanje se odnosilo na sve što si napisao na ovoj temi.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Dastanje 2016

Postby blatnjavi » Fri Apr 01, 2016 8:47 pm

Коштуница је напустио политику јер је господин човек, академик који разуме суштину парламентарне демократије и не може се он поредити са страначким јајарама и професионалним политичарима какве видимо данас по свим странкама. А 2008. је расписао изборе и изашао из власти јер није диктатор по карактеру као што то бива код владајућих Срба углавном. Замерио бих свашта ДСС и Дверима али да су једина опција за коју има смисла гласати то је свакако. То им и није тешко, додуше, јер немају конкуренцију.

Опозиције осим њих нема, а Шешељ је трагикомедија сам по себи. Стари УДБАШ, комуњара, лажна опозиција, уништитељ националне идеје, нарцисоидни психопата.... А о томе како је пушио курац док је био у затвору у Зеници питајте неког старијег да вам прича (ако имате неког ко је могао бити сведок, макар и посредни).
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Dastanje 2016

Postby Ultra Sarma » Fri Apr 01, 2016 11:55 pm

gradski_boem wrote:Не знам одакле људима идеја да ће СРС својим наступима да откине део бирачког тела ДСС-Двери коалицији,која је за себе умислила да је авангарда српске десница,изабрана да је води до победе?!То је толико неозбиљно,да на такве ствари могу да се једино пецају клинци који су напунили 18.год па сад први пут излазе на биралишта.Колико је мени познато vinjakboy и Nexon су стари чланови форума од 2002/03 (кад је већ српска трибина кренула са радом више се и не сећам),тако да сигурно имају 30+ година,што значи да баш и нису у цвету младости да би се правили наивни.Али ајде због ових млађих да напоменем пар ствари.

Демократска Странка Србије нема исто бирачко тело као Српска Радикална Странка.ДСС је настала као отцепљено крило из ДС-а 1992 и формирала коалицију са Српским Покретом Обнове Вука Драшковића под именом ДЕПОС.ДСС и Коштуница, никада нису били неки битан фактор на политичкој сцени Србије 90-их,већ екипа салонских десно-орјентисаних интелектуалаца који су по чланству много каскали за осталима.Тачно се знало: ако си левичар гласаш за СПС, а ако си десничар имао си СРС и СПО,ДС је ту била као нека грађанска опција чији је утицај био занемарљив, а онда тек ДСС која је фигурирала као пета партија по снази.Да није било 5.октобра,Коштуница и ДСС никада не би придобили неко масовније чланство. Када је ДСС дошла на власт 2004,формирала је опет коалицију са монархистичким странкама СПО-НС,долази убрзо до промене устава,мењају се застава и химна,Вук Драшковић нам онако курвински уваљује КРУНУ на тробојку (иако је по вим истраживањима републиканаца у Србији далеко више него монархиста),тако да се питам у чије име је одлучено да поред двоглавог орла (против ког лично немам ништа,то је стари српски хералдички симбол) стоји и КРУНА?! :shock: Да не говорим о комичним ситуацијама везаним за химну Боже Правде, где су се зарад некаквог ''компромиса'' одлучили да промене текст, па тако данас уместо ''Српског краља српски род '', званичан текст гласи ''Српске земље српски род''...који није прихваћен од многих монархиста и који и даље певају о краљу и отаџбини,а затим долази оно чувено скандирање ''Живела,Живела Краљевина Србија''.

Колико знам и сам Шешељ са СРС-ом се дистанцирао од тога,јасно ставио до знања још за време коалиције са СПС-ом да ако треба да се прави компромис,нека се мења химна ''Хеј Словени'''и узме нешто неутрало,а опет патриотско као нпр. ''Марш на Дрину'' или нешто треће.И то је једино рационално решење,у супротном поделе се неће никад превазићи и увек ће једна страна другој, наметати своју идеологију.


Na forumu sam od 2005. pod ovim nikom, a pratim ga jos od ranije i pod drugim ali nisam aktivno ucestvovao u diskusijama.. ove politicke zajebancije pratim oduvek i zato sad zelim ponekad da napisem nesto na tu temu, uglavnom je to zbog ocaja prouzrokovanog situacijom u kojoj se nalazi nacionalna opcija.. naravno da dss-dveri jesu jedina opozicija ovoj politici, sa puno mana i gresaka ali su ubedljivo najmanje zlo.. kao sto se za toliko vremena pogorsao kvalitet foruma tako je i sa politikom i strankama i drustvom u celini.. sad je to slicno biracko telo i ako razlike postoje ali je slicnije nego za period koji ti opisujes.. ja znam dosta ljudi koji su na poslednjim izborima bili za dveri kad se Seki vratio sad su za srs, i taj prelaz je ok ostaje se na desnoj strani, za razliku od nekih koji su sa recimo dss-a presli na Radulovica sto je za mene neshvativ prelaz.. i tu stizemo do sustine zasto je gore dati glas Sekiju nego dss-dveri, znaci slicni biraci su, a lose je sto je on uvek u igri koja odgovara zapadu sto se vidi od kad je pusten, a i sad je dokazano.. svi koji su za borili za srpski narod 90tih od krimosa, preko politicara i generala su ili pod zemljom ili na dozivotnim robijama samo je Seki na hepiju, pinku, informeru.. eto to je ta muka sto se i to malo ljudi 10% ako ti kazes deli i zavarava i spremni su neznajuci da podrze zapadne interese i ako to ne zele..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Sat Apr 02, 2016 5:05 am

Те приче из Зенице су измишљотине и небулозе. Изузетно ценим сваког човека који је због идеја робијао, Шешељ јесте то радио. Мој проблем са њиме уопште није у томе, ту га изузетно ценим. Иначе према Шешељевим речима, најгоре услове које је имао у затвору је београдски ЦЗ, када је штрајковао глађу и био малтретиран због тога. Тада је добијао широку подршку попут Весне Пешић или неких данас ујака из Загреба.
Проблем са њиме што он уопште није приципијалан и масу лаже, често се само добро забавља.
Милошевић не би пао 2000те да је Шешељ остао у опозицији и оголио себе као неког безвезњака који само прича у ветар. Шешељ је савршено ударао чеп на опозицију током 90их. При чему је та његова прича тако контрапродуктивна да је Милошевић поред њега изгледао као фактор мира и стабилности.
Током 90их кампање спс су биле, маса пута, засноване на причи о миру, шведском стандарду, напретку...нешто као сада Вучић. Чак су и сличне приче, примера ради, данас Београд на води је бивши Еурополис(опеван и исмејан у једној нумери Рибље Чорбе), сигурно се старије генерације сећају тога. Да би се са друге стране појављивао Шешељ са својим небулозама, да би се онда тај исти Шешељ буквално смејао у лице људима који су веровали његовим небулозама пред изборе, буквално им је говорио: зашто сте веровали у моје приче у кампањи, али буквално. Примера ради, прича о некаквој социјали, хлебу за 3 динара и сл. да би по уласку у власт Шешељ причао да му је узор у економији, нико други, него, Маргарет Тачер(чувени дуел са Ђинђићем на мислим б92 тамо 1998). За оне који не знају Тачерка је симбол приватизација и све га супротног од социјалне правде због чега је омрзнута у британским радничким крајевима попут Лидса.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests