Dastanje 2016

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Serbon AB » Tue Mar 15, 2016 9:44 pm

Ultra Sarma wrote: ako mi posteni i dobri, pametni navijaci ne mozemo da se dogovorimo


mi ni kao navijaci nismo sposobni da stanemo zajedno i da bodrimo svoju zemlju, da otjeramo mafiju iz saveza, nista zivo da uradimo. Jedni i kad krenu da tjeraju drugi likuju i prave sprdnju od toga.Bio to sad Tole il nekad Zeka i Bjeka..ovo sto u ustasiji imamo kad jedna torcida podrzi bojse kod nas je nezamislivo! svako ko kaze drugacije nije realan imali smo slicne situacije pa vidite reakciju suprotne strane u tim momentima. Zajednistvo kod nas Srba je zaboravljena rijec. A tek obican gradjanin koji ne vidi dalje od sendvica i satora tokom izborne kampanje. Nema nama spasa.

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Rođaci » Thu Mar 17, 2016 11:44 am


User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Кудрави Гаучос » Thu Mar 17, 2016 1:15 pm

Чекај, па сад испада да су ови избори превара и да сви раде за Запад? Неееееемогуће.

Изаћићу на изборе и гласаћу за ДСС- Двери. Не верујем им ништа, само желим да неко ко се бар ретоторички противи евроинтеграцијама нађе у парламенту. А ми смо одавно на чају са Чарлсом и кафици с Блером. Испод мог прозора неки ликови праве роштиљ, дошло пролеће, ту се бар још говна не мешају, олистаће мимо евроских регулатива.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
oi!
Posts: 114
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:00 pm

Re: Dastanje 2016

Postby oi! » Thu Mar 17, 2016 2:31 pm

Vidi ga Rodjak, stari radikal :mrgreen: Gledao sam celu emisiju koja je isla na KTV, Bosko je jako lepo govorio. Onaj lik iz radikala je 50% vremena pljuvao po dss-u.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Dastanje 2016

Postby brucelee » Thu Mar 17, 2016 5:26 pm

Rođaci wrote:


Koja glupost,izmedju dva kruga izbora to je moglo biti samo 2012,kad je bio drugi krug predsednickih izbora.

A tacno je da su Dveri isle kod Vucica da predloze sistem za odbranu od poplava,kad je 2014 poplavljen Obrenovac,Valjevo i ostala mesta.

Dakle nema veze jedno sa drugim.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby prcko » Thu Mar 17, 2016 8:17 pm

Upravo odgledah na YT Bez cenzure sa Seseljem, Sutanovcem i B. Stefanovicem. Vojvoda 5 puta ponovio da nema problem da saradjuje sa Vucicem ako se ovaj odrekne EU, dok za Nikolica nece ni da cuje. Komedija...Zanimljiv momenat kada je Stefanovic najavio visok rezultat Dveri.

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby kopriva » Fri Mar 18, 2016 1:13 am

Bila ta emisija jos prosle godine. Cini mi se da je Sutanovac bio 3x spremniji od ove dvojice. Seki bio totalno pasivan.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby prcko » Fri Mar 18, 2016 7:26 am

kopriva wrote:Bila ta emisija jos prosle godine.


Na ovu sam mislio, objavljena 14.02.


User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Kibiców » Fri Mar 18, 2016 1:42 pm

Interesantan susret poplave + izbori!


User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Dastanje 2016

Postby Ultra Sarma » Fri Mar 18, 2016 3:53 pm

kopriva wrote:Bila ta emisija jos prosle godine. Cini mi se da je Sutanovac bio 3x spremniji od ove dvojice. Seki bio totalno pasivan.


Verovatno si pobrkao sa ovom emisijom gde su bili Seki, Sunatovac i Sinisa Kovacevic.

Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Dastanje 2016

Postby kopriva » Sun Mar 20, 2016 10:06 pm

A jeste na tu sam mislio.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Tue Mar 22, 2016 1:21 pm

Да виидмо мало шта смо јуче имали у намештеној емисији да би се Вучић што више опрао од нато споразума.

Image

Сенатор који је био један од највећих заговорника бомбардовања Србије и данас заогвара рат са Русијом, блокирао градњу Јужног тока где смо изгубили огромне новце(додуше ту можемо пар питања поставити и Вучићу).

За оне који не разумеју, ово се међусобно подржавају Вучић и Јелена Милић(ја теби сердаре ти мени војводо), главни нато лобиста у Београду, због успшенох потписивања споразума са нато.

Даље, изјава од јуче док је био у студију са Јеленом Милић, овом изнад,

Александар Вучић: Не стидим се споразума са НАТО, у њему нема ништа лоше


Да виидимо да ли има или нема, само један мали део,

Али зато постоје друге занимљиве одредбе. На пример, Србија нема право да упути жалбу НАТО-у уколико се испостави да техника Алијансе није исправна, па чак и ако због тога неко изгуби живот. То питање не може бити подигнуто на међународне инстанце, јер Србија једноставно нема право да подноси такву тужбу. Другим речима, генерално гледано НАТО може да складишти у Србији све неисправно оружје и муницију којој је прошао рок и која може да изазове смрт и уништење. Штавише, тај споразум не може да раскине једна страна. Он може престати да важи само на обострану иницијативу. Ако једна страна захтева да се споразум анулира, мора најпре да прође око годину дана, а уз то поменута страна треба да плати неке огромне казне. То фактички значи да Србија не може самостално да анулира тај споразум. Тај споразум је далеко гори од ступања у НАТО. То је јарам, а не равноправно партнерство.


Никита Бондарев: „Споразум Србије са НАТО гори од чланства у НАТО-у“

http://www.nspm.rs/hronika/nikita-bondarev-sporazum-srbije-sa-nato-gori-od-clanstva-u-nato-u.html

Шта каже даље наш "победнички" премијер,

Не знам чему би водио референдум о НАТО

Премијер Александар Вучић изјавио је вечерас да не зна чему би водио референдум о приступању Србије НАТО, будући да је Србија војно неутрална држава.

"Зашто бисмо трошили новац, само да би неко могао да каже да смо велики хероји? То не доноси посао, то само уноси штету и више страсти и емоција и не би био одговоран потез за Србују", рекао је Вучић на телевизији Хаппy.


Трошимо новац а за неуставно расписане изборе има новца?! Није могуће одштампати још један папирић са референдумским питањем о нато-у када су већ расписани избори, то су далеко већи трошкови него расписати неуставне изборе. Што нам Вучић не каже зашто је стварно расписао изборе иако има 50% у Скупштини? Војводина и промена устава чија је припрема већ почела ударно преко Дневника са причама о Јогурт револуцији те се тако Мађарима изашло у сусрет, због чега ће у коалицију на покрајини са снс.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Tue Mar 22, 2016 1:36 pm

Морам признати да кампања коју дсс и двери воде није баш охрабрујућа.
Јуче гледам Обрадовића на Пинк 3, могао је да разбуца неколико пута представника снс листе. Најгоре је када причао о фиат-у. Разумем ја да људи нису образовани у економији али да би срушили Вучића или били успешни у политици морате научити нека основне ствари. АКо хоће професионлано да се бавиш политиком мораш стално да се усавршаваш, да учиш. да не испаднеш мамлаз.
Обрадовићу, проблем фиат-а није што је он дошао у Србију већ што он суштински мало шта прооизводи у Србији и што, ми, грађани Србије буквално издржавамо њих а не да важи обрнуто, као што би требало да буде са страном инвестициојом. Зато је и цензурисан уговор. То си рекао на почетку разговора а онда када си требао да то поновиш почео си да говориш небулозе које односе гласове.
Санда Рашковић-Ивић, не разумем баш најбоље стратегију и које она бирачко тело напада. Суштински се слажем да не треба ићи у крајности и да је добро имати уравнотежен став али треба бити и тактичан када си на месец дана пред изборе. Хајде оне изјаве о хрватској, које су извучене из контекста, су дате пре више од годину дана али дај мало тактичности.

Видим Вучић дао Шешељу простор за 24 и још га рекламира.

Да ли људи из двери и дсс не схватају колико је Вучић бушан и цела његова камарила да се то не користи обимно?! Цела његов прича када га нападну је да каже а шта сте ви радили, а нико да помене шта је он радио, био министар када је на КиМ ушла страна војска, до данас шта ради.

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Dastanje 2016

Postby Лудак из луднице » Tue Mar 22, 2016 2:00 pm

Jel ima snimak Obradovica sa pink 3 ?

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Dastanje 2016

Postby tizlabor » Tue Mar 22, 2016 5:10 pm

Pocinjem zesce da sumnjam da su Dveri i DSS poceli sami sebe da sabotiraju!Neznam ko im radi kampanju ali ovlika kolicina autogolova je sumnjiva ko druga Bugarska liga!
Da muskarci sluze vojsku? Bas ste resili da vas nista sto nema kurac ne glasa? Ne radi se to tako mater mu jebem!
#SRECA ?!?! Sta sreca?Koja sreca?
Sta stoje jedni pored drugih na onim spotovima ko da primaju saucesce?Bas pomislim na srecu kad ih vidim!

Kako nisu dovitljivi,kako ne umeju da smisle nista sto ce da ima efekta?Recimo evo vidjam standove SNS-a svukuda po gradu,sto ne napisu sprejom na platnu VUCIC LAZE,i stanu 5 metara pored njih?Glupost 2 coveka,i investicija od 700 dinara maksimum,a efekat ogroman!
Sad ce neko da napise sto ja to ne uradim,evo odgovora u napred-ja se nisam kandidovao ni za savet roditelja u vrticu a kamoli za narodnog poslanika,a oni jesu!

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Rođaci » Tue Mar 22, 2016 6:11 pm

a tek ovo:

Image

Image

ono kad neduhoviti ljudi pokušavaju da bace neki fazon

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Nexon » Tue Mar 22, 2016 6:21 pm

То је једна од позитивних ствари коју су направили. У досадашњој кампањи нисам видео нешто оригиналније(дсс је увек имао те чудне излете, од коштице до различка 2012). За дсс и двери то јесте јако важно, потребно је да што више људи изађе који гласају за њих да се не би поновило оно што се десило дсс-у 2014. Вучић и компанија покушава супротно, да убије људе у појам како би само њихови изашли.

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Dastanje 2016

Postby Rođaci » Tue Mar 22, 2016 6:55 pm

super im je originalnost, svi im se smeju

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Dastanje 2016

Postby pustinjska lisica » Tue Mar 22, 2016 6:56 pm

Не сери, Рођо, фора је до јаја :mrgreen:
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Dastanje 2016

Postby tizlabor » Tue Mar 22, 2016 7:07 pm

Super im je fora,al da se pojave pred mojom kevom sa ovom zmijom gadjala bi ih cegerom i zvala popa da dodje da osvesta mesto dogadjaja.
Il se sami sabotiraju,ili su zavrsili neki zesce los dop,pa im ovakve stvari padaju na pamet!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests