Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
njasvi
Posts: 929
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Thu Nov 03, 2016 1:16 pm

milke vama da drzava, mi dobijemo 200 hiljada, dodjes na kraju na isto ...

Чомбе wrote:О овоме смо недавно полемисали овде. И како минус у Партизану, а толике паре уесте само од Уефе, а где су продаје играча, рекламе, тв права, улазнице, спонзори...за све те године играња европе? Реално већи је криминал код вас него код нас ако се преброје покрадене паре.


kad je neko reko da "nasi" ne kradu, ne da kradu nego se ubijaju od kradje
04 X 1945

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Thu Nov 03, 2016 1:34 pm

Па вама су пуна уста наших лопова, ваше никад не помињете. :) узгред стално причате како нама држава даје силне милионе, а нама дуг никако да спласне. А не видим ни да купујемо играче осим ако у куповину не рачунате ове горе наведене мученике који сви долазе као слободни, а одлазе као неисплаћени.

Него кад помену рођа горе одакле паре за играче...то ти је и одговор одакле дуг. :) узимали кредите да плаћају играче чије су уговоре дували у небеса да би могли себи у џеп да ставе проценте.

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Thu Nov 03, 2016 2:34 pm

nema više ko da pominje, normalni su rasterani

dok ih je bilo, orilo se "Uprava napolje" svaki put

e sad, to što upravu štite oni koji bi trebalo da je teraju je stvar nekih drugih stvari

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Thu Nov 03, 2016 5:45 pm

Мислио сам на вас који пишете на овој теми. :)

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Sat Nov 05, 2016 9:46 am

Radonja kriv za poraz sinoc, ne znam da li je Zvezda imala 2-3 akcije za koje mozes da kazes da su uvezbane na treningu, sve je bilo silovanje, bez ideje u napadu, jeste tome dosta doprinela i dobra odbrana ove ekipe UN-a, ali da je Zvezda bila makar blizu svog nivoa iz prethodnih utakmica, dobila bi.
a i ono sto je rekao Kuzmanovic posle utakmice, neshvatljivo je da protivnik poslednjih 4-5 minuta igra sa 3 igraca koji imaju 4 licne i ti ne ides na njih da ih izbacis...

Lazicu dati dozivotni ugovor i kapitensku traku, ne moze mlakonja kao sto je Luka Mitrovic da bude kapiten, dobar je decko, veliki talenat je bio, ali ne vidim da ce on nesto mnogo napredovati, nadam se da gresim.

bice bolje, imam ja poverenja u Radonju i Jovicev sut za 3 :)

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Sat Nov 05, 2016 6:14 pm

Da se razumijemo nema zvezda lebrona karija irvinga u timu pa da se cudimo kako nece. Radonja izvlaci najbolje iz one ekipe al kad nece sut nece. Pa baskonia je dala 70poena a prosjek im je nedje 85,90 po mecu. Radonji je ekipa defanzivno top ali fali igrac tipa miler ili kinzi ili cirbes koji ce da uzme i ugura par poena kad treba.. Valjda dodje neko dobar... Pogledajte samo budzet galate a nikog ne mogu dobit

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Sun Nov 06, 2016 10:15 am

ma sve se slazem brate, nisam ja od onih redovnih pljuvaca Deje Radonjica, ali sad mi bas on prvi upada u oci u vezi ovog poraza.
kapiram i to da igru bazira na jakoj odbrani, ali mora i neka napadacka akcija da se nacrta.
kazes nije isao sut, a suteva sa distance ili za 3 nije ni bilo mnogo, i ako ih je bilo, opet je vecina njih bila ishitrena i iz neizgradjenih pozicija.
najvise fali taj neki Kvinsi Miler, videcemo jel ostalo nesto od para s Kosova za takvu akviziciju.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sun Nov 06, 2016 11:07 am

Колико га пљујете испада да би освојили све у назад 2-3 године да нам није он био тренер. :)

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Sun Nov 06, 2016 3:33 pm

Чомбе wrote:Колико га пљујете испада да би освојили све у назад 2-3 године да нам није он био тренер. :)


Da da to je ona prica koja se moze vidjet u komentarima na mondo portalu kao s ovakvim timom moramo min final four kao da imamo all star tim a ne vecinu prosjek igraca i par njih koji su extra talentovani...

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sun Nov 06, 2016 3:58 pm

brate nemoj čitati Mondo, to je najgori portal :D

jedino na B92 može tu i tamo nešto normalno da se pročita u komentarima

User avatar
fillam
Posts: 92
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:34 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fillam » Tue Nov 08, 2016 1:37 am

malo normale u moru idiotizma (ne prozivam cigane ovim, nego generalno)


User avatar
Propagandza
Posts: 3
Joined: Wed Feb 17, 2016 1:46 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Propagandza » Tue Nov 08, 2016 2:03 am


User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Tue Nov 08, 2016 2:16 am

Rutinski odradjeno. Partizan nikad gori. Crno im se pise realno. Duga je sezona ali ova njihova kosarka je trenutno ocajna. Objektivno gledano ako Partizan iscupa play off aba lige to ce im bit neki max jos se povrijedi Majstorovic nadam se da nije nista ozbiljno momak je bas maler..

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Tue Nov 08, 2016 9:29 am

Rutinski,bez neke muke... Iskreno ocekivao sam njihovu bolju igru i egal utakmicu, ipak mi izlazimo pa onda i ulazimo iz ritma meceva gde se igra zaista preterano i previse a ipak nam roster cini objektivno ne vise od 9 ili 10 igraca, a objektivno za ovako nesto kad igras tri tekme nedeljno treba ti roster po meni od minimum 15 igraca. Nisu ludi nba klubovi...

Kk Partizan za mene licno nema uopste losu ekipu i ono sto sad prikazuju je daleko od onoga sto bi mogli...i zato me cudi...Dzikic mi je prosle sezone delovao zaista kao dobar trener,medjutim sad gledajuci ovo,ne znam...

Da zanemarimo grobarsku i tegijevu skolu kukanja, Partizan u svom sastavu ima:

Hacera- Koji je bio najbolji igrac Paoka,dakle nije dosao iz Kirgistana, nego u Grckoj je imao najvecu ulogu u trecem cetvrtom njihovom klubu. Ako se ne varam u Paoku je imao fazon 15 u proseku koseva po tekmi, 5,6 asistencija...dakle vise nego dobar igrac.

Novica Velickovic - Ok decko nije vise na tom nivou,ali je i ovako jedan od najboljih igraca partizana,sasvim dobar igrac.

Ratkovica - iskusan i solidan igrac

Majstorovic - Decka koga sam iskreno prizeljkivao kod nas, koji igra dosta srcem i smatram da je dobar igrac.

Vanja Marinkovic- Ne znam, decko je novi Bogdan Bogdanovic,ekstra igrac,kvalitet koji donosi partizanu je veliki.

Mihajlo Andric dugo je u partizanu i svakako je postao bolji igrac.

Bircevic Reprezentativac dosao iz Spanije,opet ne sa Gibraltara, opet igrac koji po meni ima kvalitet i jebiga reprezentativac je.

Milos Koprivica talenat nesumnjivo i vec sad dobar igrac koji moze posluziti uspesima tima

Ostali Adini,Kenani isto nisu losi, Uros Lukovic pristojan igrac...za ovog stranca sam isto cuo dosta dobrih stvari. Pritom jako iskusan sastav Novica,Ratkovica 31,32, Hacer 33,Bircevic,Lukovic 27,28, Robinson 33...

Sta hocu da kazem, bezrazlozno kukanje, ja da smo imali ovakav tim onda kad smo namerno gurani u propast,ja bi bio srecan. Pritom ovaj tim opusteno moze da se bori za trofeje.

I ono sto je sinoc pruzio je ispod nivoa kvaliteta ovog tima.

Naravno vi nemate para, junior Zvezde skuplji od celog vaseg tima, Zvezda ima nba tim i ostalo,ok to imate vasu emisiju pa mozete da pricate,ali ovako realno Zvezda ima bolji sastav mozda 20%.Dakle opet sve zavisi od tog dana, opet sve zavisi od umora, htenja,zelje itd.

Casual lads
Posts: 16
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:48 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Casual lads » Thu Nov 10, 2016 5:56 pm

ima neko link za tekmu?

User avatar
fuck_off
Posts: 1017
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fuck_off » Thu Nov 10, 2016 6:13 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Casual lads
Posts: 16
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:48 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Casual lads » Thu Nov 10, 2016 6:18 pm

fala bate

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Neapoli » Fri Nov 11, 2016 5:02 pm

brucelee wrote:Da zanemarimo grobarsku i tegijevu skolu kukanja, Partizan u svom sastavu ima:

Hacera- Koji je bio najbolji igrac Paoka,dakle nije dosao iz Kirgistana, nego u Grckoj je imao najvecu ulogu u trecem cetvrtom njihovom klubu. Ako se ne varam u Paoku je imao fazon 15 u proseku koseva po tekmi, 5,6 asistencija...dakle vise nego dobar igrac.


Ajmo redom, za pocetak, LAZ.
Nije bio najbolji igrac paoka, statisticki gledano, delio je trece mesto sa tepicem, iza sofoklisa i vasiliadisa.
Nije imao 15 poena u proseku, vec 12, nije imao ni 5 ni 6 asistencija u proseku vec 3. Imas lepo na internetu oficijalni sajt paoka, pa se informisi pre nego sto krenes da lupas gluposti.

Dalje, roster kk crvena zvezda za sezonu u kojoj ste zabelezili najlosije rezultate(2010): nedovic, cvetkovic, bakic, vujadin subotic, uros nikolic, strahinja milosevic, balaban. Od domacih igraca roster su vam jos popunjavali juniori. Od stranaca imali ste 3 igraca na poziciji crnca. dzamar jang, rikardo mars, entoni majls. Ta tri crnca su igrala jadran, plej of domacice nisu igrali jer je klub procenio da nije konkurentan instituciji i nije obnovio ugovore.

Izvoli, ovo je tvoj tim sa kojim ti:"nisi bio srecan", a sa sadasnjim partizanovim bi bio srecan. Cista demagogija.

Izmedju sadasnjeg rostera partizana i tadasnjeg rostera cz je jedan veliki znak jednakosti. Klackalica. Jedine dve prevage ovom timu partizana su dzikic(koji je klasa u odnosu na vas tadasnji duo uvalin-nikitovic) i navijaci. Navijaci iz prostog razloga jer nisu okrenuli klubu ledja kada je roster spao na to sto je spao.

A onaj deo gde vanju poredis sa bogdanom i gde je koprivica "nesumnjiv talenat", taj deo bi preskocio, to dosta toga govori o tvojoj "strucnoj" analizi.

User avatar
njasvi
Posts: 929
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Sat Nov 12, 2016 12:49 pm

04 X 1945

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sat Nov 12, 2016 1:07 pm

Tegi doktor, ubija ih


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests