Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Mon Oct 17, 2016 11:36 am

"O mrtvima sve najbolje" je jedna od najglupljih izreka u našem jeziku.

User avatar
njasvi
Posts: 929
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Mon Oct 17, 2016 1:36 pm

sta se svabi motalo po glavi, docekan je aplauzom, onda sledi minut cutanja na koji skoro cela hala zvizdi dobar deo nije ni ustao, onda "grobari" silaze dole idu na skroz drugu tribinu i krecu da "zavode red", masa se naravno spustila dole i u stranu iza njega, posle ulaze kornjace iza njega stoje, za sve to vreme igra se tekma najnormalnije doduse mi igramo ocajno, video je i produzetak, uzbudljivije nije moglo...

inace toliko emocija na jednoj pa mozda bi se reklo obicnoj tekmi, ono sto se desavalo na terenu plus ono na tribina kad se sve pomesalo, stvarno ne znam kako bi nazvao taj osecaj... na kraju su ljudi izlazili iz hale i srecni i razocarani i besni i tuzni, sve neki q

Image
04 X 1945

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 850
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Oct 17, 2016 2:00 pm

Rođaci wrote:"O mrtvima sve najbolje" je jedna od najglupljih izreka u našem jeziku.


Upravo tako. Ovo forsiranje igraca da nose te majice je bilo katastrofalno, stomak mi se prevrnuo kad sam video, ne ide to tako na silu.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Mon Oct 17, 2016 10:08 pm

"O mrtvima sve najbolje" ili prevedeno kontekst kad je neko mrtav ucuti malo bar neki period,ma sta mislio. Ne slazem se ni ja sa tom frazom u smislu toga da stvarno o mrtvima sve najbolje,naprotiv,ali bar neko vreme ne likuj,ne pljuj.

to je vise u kontekstu toga da je lako napadati coveka koji ne moze da ti odgovori, lako je sada siljiti q na nekoga ko nije ziv.

Smatram civilizacijskom normalnoscu da se to ispostuje bar neki period. Naravno osim u smislu da taj neko ko je mrtav nije ti ubio nekog dragog ili sta slicno nazao i neljudski ucinio tebi ili tvojoj porodici.

Ali ovde je globalno pljuvanje mrtvog decka na delu,a da nije se ni sahranio jos. A mediji su pokretaci svega,naprosto mediji su zlo,prvo su ko sto rekoh ceo dan posvetili tome da se prodaju kroz price o tome da je decko trebao da se ozeni,da je ubijen pred najsrecniji dan,da je ovo da je ono,a onda kad su njegovi ortaci pokazali zal za time sto ga nema to sve izokrenuli hajkom kako valjda treba da nekog bude sramota sto mu je zao nekog takvog pa onda epiteti kriminalac,diler,huligan itd.

Sto se tice majica mislim to je nekako uvezena prica sa marakane, sa tim sto to kad se desavalo na marakani ipak je bio covek koji je zaista to i zasluzio,dok ovde ne znam da li je to slucaj, imam stav i misljenje da nije,ali opet to je do ljudi koje su te majice doneli. Npr po meni Kostic je to ako posmatramo sa te strane mnogo vise zasluzivao,ali opet to je misljenje i stav ljudi na toj tribini. Uostalom to je manje bitno.

Ali svakako minut cutanja je trebalo ispostovati i svakako je sramota sto su se culi zvizduci,sramota ljudska i sramota civilizacijska.

Meni je jedna od najgnusnijih stvari koja se desila u Srbiji bila svojevremeno zurka posle Slobine sahrane taj isti dan,kad su pristalice Dos-a pustali balone i muziku i slavili smrt i to par sati posle sahrane na trgu. Ma sta mislio o ovom ili onom to je necivilizacijski cin.

User avatar
njasvi
Posts: 929
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Thu Oct 20, 2016 6:44 pm

snimak iza nase klupe, zadnji napad

04 X 1945

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Sat Oct 22, 2016 7:27 am

Dajte taj snimak sa hokeja. Da vidimo te buntovnike, borce protiv sistema.

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sun Oct 23, 2016 10:49 am

pahahahahhaha

Image

User avatar
njasvi
Posts: 929
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Sun Oct 23, 2016 7:56 pm

Kibiców wrote:Dajte taj snimak sa hokeja. Da vidimo te buntovnike, borce protiv sistema.


jbt ti sunce, klinci pevaju navijacku pesmu, u kojoj nikog ne vredjaju, ne znam psuju majku il govore da je peder :mrgreen: izgleda da su i ovi iz uprave morali da se izvinjavaju psihopati i obecavaju da ce trener ekipe snositi posledice :!: :?: :!: nego analiza pesme:

1) "Uzalud trud, džaba vam sve..." - širenje defetističkog duha među građanima u kritičnom periodu izgradnje kapitalizma i moderne države
2) "... I vlast vas gura, al' opet ne ide...." - izazivanje sumnje u sposobnost državnog rukovodstva
3) "... Doš'o je kraj..." - videti pod 1)
4) "... Moj cigane..." - politička nekorektnost
5) "... Ništa od titule ni ove godine..." - prizivanje aveti prošlosti
6) "... Vučić..." - svetogrđe; kršenje treće božje zapovesti
7) "... I Čović..." - vređanje uspešnih privrednika
8) "... I FMP..." - referenca na nepostojeći entitet
9) "... Arapi, Rusi..." - izazivanje verske, nacionalne i rasne mržnje
10) "... Pomoć države..." - država ne pomaže, snađite se sami; videti pod 1)
11) "... Umire nada, gotov je san..." - videti pod 1)
12) "... Šampion je opet Partizan" - ustaški poklič


inace snimak ne mogu da nadjem, izgleda da nestaju...
04 X 1945

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Sun Oct 23, 2016 11:34 pm

Ja u tim godinama nisam pevao Mirku Marjanovicu. Ustvari nisam pevao protiv nikoga vec iskljucivo za svoj klub. Izgleda da to kod nekih ide obrnuto.

A to da nema snimka, verujem da si upoznat da Ckovu ima tim ciji su zadaci iskljucivo da skidaju snimke sa neta. Valjda rade u tri smene jebem li ga.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sun Oct 23, 2016 11:38 pm

Као да они знају шта певају, можеш мислити деца од 12 година певају песму коју су вероватно видели на јутјубу. И ти би је са 12 певао Мирку да си је негде чуо.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby SAO_Zeljin » Mon Oct 24, 2016 12:10 am

i dobro je sto klinci to pevaju a ne neku pesmu estradnih zvezda. Mozda za tu neku novu generaciju jos ima nade

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Tue Oct 25, 2016 12:09 am

ке паса омбрез? :mrgreen:

боли вас курац, дошла вам сналажљивија реинкарнација мирка марјановића. ај па живели :mrgreen:

Image
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Tue Oct 25, 2016 1:16 pm

Централе две недеље пре спортских сајтова рекао за овог белог плеја на позицији црнца. Има неких дојава за петицу? Јел онај из Макабија? :D

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Wed Oct 26, 2016 10:07 pm

У наредним данима очекује се да интернет преплави нова мантра, ''никад слабија евролига, каква бре барса киксаре свако може да их добије''. Ону о парама деце с КиМ смо апсолвирали, а већ су у оптицају и ''мењао је КиМ за фајнал фор'', ''плате и пензије остају умањене да би звезда довела појачања'' и тд. :mrgreen:

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Wed Oct 26, 2016 10:49 pm

Чомбе wrote:У наредним данима очекује се да интернет преплави нова мантра, ''никад слабија евролига, каква бре барса киксаре свако може да их добије''. Ону о парама деце с КиМ смо апсолвирали, а већ су у оптицају и ''мењао је КиМ за фајнал фор'', ''плате и пензије остају умањене да би звезда довела појачања'' и тд. :mrgreen:


Или кад недавно најпознатији кошаркашки новинар Дејвид Пик објави да онај плеј са Дјука није дошао у Звезду јер је могао добити само нешто више од 300 000 на годину, а Грба код Тегија говори да наши странци имају преко 500 000, а Вилијамс са бонусима и 900 000 :lol:

User avatar
la haine
Posts: 158
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:17 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby la haine » Thu Oct 27, 2016 12:33 am

Rutinirali smo Barsu, onako usput da pomenemo, sve domaći igrači.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Thu Oct 27, 2016 11:30 am

Вини Џонс wrote:Централе две недеље пре спортских сајтова рекао за овог белог плеја на позицији црнца. Има неких дојава за петицу? Јел онај из Макабија? :D


Isti izvor mi kaze da se trenutno najvise jure Alex Stepheson (208 cm-29 god., letnja liga Sacramentu i Dallas, 10odnevni ugovori s Clippersima, Grizzlies, dve godine u Panioniusu, godina u Olimpiji, Istanbulu...) i Vince Hunter (204 cm, 22 god., prosle godine u PAO, u septembru potpisao za Bullse pa raskinut ugovor, pa otisao u Grizzlies, pa raskid pre nekih nedelju dana) + jos par nekih otpadnika iz NBA. Sve u svemu, nije ni sigurno da ce doci klasicna petica ( sve zavisi ko bude hteo da ide u Evropu i da igra za mali kes. Ono sto se zna je da nece biti "zvucnijeg" imena, znaci niko afirmisan i sa preterano dobrim pedigreom. Jbg)
bologna centrale

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Thu Oct 27, 2016 3:56 pm

Samo da ne dodje Trevor Mbakwe sto se spominjalo . Procitao sam da mu se noge raspadaju ...

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Morbid » Thu Oct 27, 2016 5:39 pm

Ljudi realno ni Cirbes ni Miler nisu bili "zvucna" imena pre dolaska.Ne kazem da su bili anonimusi.

Do sada smo bolje prolazili sa, za publiku, nepoznatim igracima
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

Casual lads
Posts: 16
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:48 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Casual lads » Fri Oct 28, 2016 7:23 pm

Jel moze neki link za basket veceras?!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests