Република Српска wrote:Ma i vi ste isti kurac ko i ovi vasi smecari na vlasti. Puna vam usta svima srpstva a niste kurcem mrdnuli ni za sta. Srbujete samo kad se docekuju kosarkasi i kad se dizu parole na tribini. Da ima imalo muda u vama istocno od drine, glave bi odavno padale, vec vas boli kurac sta se ovdje dešava. Nebrojeno puta sam dosao u neprijatnu situaciju razgovarajuci sa nekim iz Srbije, a ovo me definitivno više slomilo nego išta, više nego hapšenje bilo kog srpskog junaka. Kad hoces da braniš svoju slobodu a braca ti ledja okrenu, koji kurac braća, pičketine. Ista je to politika prema nama u zadnjih 25 godina, služimo samo za potkusurivanje i kao potrošan materijal. A vas više od milion brani tu politiku, i više od toga je neutralno i podržava samim tim sve vaše vlasti. Ako Bog da jednog dana da budemo nezavisni ali s vama nikad više! Završavam sa ovim forumom
Upravo!!!
Bezite od NAS govana sto dalje,porusite sve mostove na Drini,i pravite se da nas ne poznajete i da nas nikada niste ni poznavali.
Sve potpisujem sto je klempavi rekao o nama,sve od a do s.Vece gomile govana od nas nema!
Ovaj lagano bez trunke blama pljunu po Srbima,niko nista,glasa ga milion i sedamsto iljada Srba!
Sav scenario bio unapred pripremljen,jos kada su "ambasadori za ocuvanje mira"izasli sa saopstenjem,prvo se sastala ova dvojica pa tu jos dolazili Dacic,slina i ko jos,i vec se videlo da se sprema pritisak na RS da se odustane od referenduma.Jos se zatrazi od Dodika,Ivanica i Bosica da se ne izlazi sa saopstenjima pre sastanka u cetvrtak!
Ali!
Dodik je malo jaci igrac nego sto je ovaj zamislio,i s obzirom da je znao da ide na klanje u Beograd sinoc lepo sjebe Vucicu celu koncepciju sa onim intervjuom N1 gde kaze da ce referenduma svakako biti!
Danas u dnevniku RTV u 17:00 sam posle ko zna koliko vremena cuo jedan izraz od koga mi se digla kosa na glavi,naime posle sastanka izjave novinarima su davali samo Dodik,Cvijanoviceva,Ivanic i Bosic,a novinar RTV ih je nazvao LIDERI BOSANSKIH SRBA!
Znaci krenulo se sa Milosevicevom retorikom....
I sta sad?Ukoliko izbije sranje,a nije daleko od toga,RS nema ni vojske ni vojne tehnologije za rat sa bilo kime drugim osim sa turcima.Prevedeno na obican jezik,hrvatska vojska moze da bude u Banja luci za dva dana.
Odavde ce se to mirno gledati,udarace se po tastaturi,izacice nasi,obrazi,1389,1390,1391,1989,1990,1991 i svi ostali nacionalni pokreti koji ukupno mogu da izvedu dva slepera pristalica!
I nista!
Oslobodice se tamo narod kad tad opet,nista nije sporno,oslobodio je se i od jacih i od tezih pa sta,ali hocemo li mi smeti da ih pogledamo u oci ikada?
Ja vec sada nemogu!
JEBO NAM PAS MATER!!!