Српска навијачка сцена - дискусија

rakija_crew
Posts: 52
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:17 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby rakija_crew » Wed Aug 03, 2016 1:01 pm

lider wrote:На 2:12 се виде Пољаци, има их доста па јесу они неког питали да дођу или су се само појавили и стали ту са стране?



Koga da pitaju, ove sa kodeksima :lol: Sreca pa se nisu setili da im pokupe zastave, mada napravila bi avangarda lepse i vece u to sam siguran.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Grobar do groba » Thu Aug 04, 2016 12:28 pm

vinjakboy wrote:
Grobar do groba wrote:I to zastava Beograda,kompleksi i ljudska glupost nemaju granice izgleda ama bas nikakve.


Види, ако неко крене са навијачким обележјима на утакмицу, па понесе са собом ту заставу, баш бих волео да видим те толико свесне навијаче који би таквом лику само изотимали обележја, а оставили заставу јер она нема везе ни са чим и представља само локал - патриотизам или већ шта. Односно, да поједноставим, сигуран сам да бих ја у обрнутој ситуацији прошао потпуно исто. Каква је прича почела, као да смо у најмању руку спалили те што су понели заставу, а не крпу која нема никакву тежину...


Oteti je jedna stvar,a sasvim druga je zapaliti zastavu kao sto je ta.Pogotovo sto pola,ako ne i jace tih ''lokal patriota'' kad tad kasnije dolazi u Bg da studira ili radi.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby SAO_Zeljin » Sun Aug 07, 2016 10:37 am

Neverovatno je da grobari bilo kome bilo sta prigovaraju. Pa vi deo stanovnika Novog Sada prozivate da su Madjari i ustase

User avatar
Stan_Smith
Posts: 75
Joined: Tue Feb 02, 2016 6:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Stan_Smith » Sun Aug 07, 2016 12:07 pm

Sram ih bilo!

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Grobar do groba » Sun Aug 07, 2016 12:48 pm

SAO_Zeljin wrote:Neverovatno je da grobari bilo kome bilo sta prigovaraju. Pa vi deo stanovnika Novog Sada prozivate da su Madjari i ustase


Mesas pojmove,to je obicna navijacka prozivka,cista sprdnja,isto tako su ti novosadjani imali za nas grobare koreografiju kako se Bajazit ponosi sa nama,u fazonu mi smo turci i slicno.Jedno su te proizvke,a sasvim drugo je zapaliti zastavu glavnog grada drzave u kojoj zivis(to bih razumeo jedino od Torcide sandzak realno).Grobari nikad ne bi zapalili zastavu grada Krusevca ili tipa Novog Sada.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

Scum
Posts: 67
Joined: Mon Jul 25, 2016 4:43 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Scum » Sun Aug 07, 2016 12:58 pm

Da kazem koju o grobarskom gostovanju u Lubinu.

Karta za tekmu je kostala 6e i davalo se 15e za uhapsene grobare,toliko je kostalo celo putovanje.Strasno je licemerno sto je prihvacen taj dzabe prevoz od strane kluba,kad se zna stav koji ljudi sa juga imaju o upravi,no dobro.Sto se tice poljaka,tvrdim da vecina ljudi nije imala pojma da ce vislini i ruhovi doci sa vidzevovim,meni je to bio veliki sok...Svojim ocima sam video kako su neki stariji poskakali misleci da su ovi dosli da akcijaju ili tako nesto,koliko samo nepostovanje prema njima kad nisu bili obavesteni uopste...Tuzno koliko vodeci ljudi nemaju ni malo navijacke svesti.Vidzev kao i ajde,sa njima su pokrenuti dobri odnosi od strane momaka sa istoka za vreme podele,ali nikakvo prijateljstvo nije bilo u pitanju,samo pojedinacne posete.U svakom slucaju,velika nasa bruka.

Inace,bilo je 6 buseva grobara i jedno 150 poljaka na tekmi.
There's blood on the streets and the streets are ours.

Scum
Posts: 67
Joined: Mon Jul 25, 2016 4:43 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Scum » Sun Aug 07, 2016 1:07 pm

dok wrote:dolaze poljaci vec neko vreme na jug,narucito za derbi i to su navijaci vidjev lodja!mislim da imaju kontakte sa mladjim grobarima cini mi se vracarcima


Ma koji kontakti druze,nema toga.Dolazi ko stigne na derbi,realno,sta sad,treba reci da smo u dobrim odnosima sa kardifovim jer su dosli na par tekmi.Ista prica i sa Notts County-em.To su samo neki pojedinacni kontakti,isto bi i oni dosli kad bi igrali bilo gde na ostrvu...
There's blood on the streets and the streets are ours.

User avatar
zmijuga
Posts: 1952
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zmijuga » Tue Aug 16, 2016 11:59 pm

Jel navijaju Marinci na "domaćim" utakmicama u Novom Sadu?

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Fri Aug 19, 2016 2:50 am

Sjajna predstava zvezde protiv italijanskog drugoligasa.S' obzirom koliko je premijer kinte ulozio u ovaj tim,u trenera,u avion da ode po njega i u navijacku grupu delije sever ocekivalo se bar 1/4 finale Lige sampiona i par soma cigana u Italiji.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zizou » Fri Aug 19, 2016 3:19 am

Zato vi imate svuda po evropi "bratske" navijacke grupe da pozovete da vam popune kop

maxen
Posts: 50
Joined: Wed Feb 24, 2016 2:15 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby maxen » Fri Aug 19, 2016 5:44 am

Sta fali brojci cigana.Sasvim krektno odradjeno gostovanje i i po brojci, vizuelno i navijanju(bar ono sto sam cuo na tv-u).

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Grobar do groba » Fri Aug 19, 2016 12:20 pm

1945 wrote:Sjajna predstava zvezde protiv italijanskog drugoligasa.S' obzirom koliko je premijer kinte ulozio u ovaj tim,u trenera,u avion da ode po njega i u navijacku grupu delije sever ocekivalo se bar 1/4 finale Lige sampiona i par soma cigana u Italiji.


Tebra,nisi u pravu,evo ja ti to kazem kao veliki grobar i jos veci mrzitelj nize rase i svega sto ima veze sa njom.Sto se tice prvog dela tvog posta,sportskog dela bolje reci,tu si u pravu,s obzirom na to ko sve stoji iza njih u sportskom smislu i koliko su kinte pukli,doziveli su tezak fijasko i sramotu.S druge strane,ovo sto se tice brojke ljudi na tekmama(bilo domacim,bilo gostujucim),mi grobari zaista nemamo nikakva prava da im prosipamo pamet po tom pitanju,barem ne trenutno.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Fri Aug 19, 2016 12:39 pm

Mislis da nemate navijacke grupe svuda po evropi da vam popune kop?To mozes da pises ovima ovde.Spisak vasih kompanjona je 2x duzi nego nas samo sto vi to dobro skrivate kao sto skrivate sve drugo sto je opet odlika dobre organizacije.A kad pricamo o brojnosti nas i njih, teska srca priznajem da su 3 svetlosne godine ispred nas i to iskljucivo nasom krivicom ali bas zato im je brojka u zabariji presmesna a navijanje je i glupo komentarisati posto nisam gledao tekmu a i svi navijamo dobro kada odemo preko to je cinjenica.

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bomba » Fri Aug 19, 2016 12:45 pm

Majstore ti si pao sa marsa. Kaze decko smesna brojka cigana u Italiji. Imas li ti oci ?

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Fri Aug 19, 2016 12:58 pm

Buraz nisam sa marsa tamo je vase uporiste tako kaze majica.Broj je smesan za vaše standarde i za smesan broj tekmi koje igrate u evropi zadnjih 10 godina to je cinjenica.

!!!
Posts: 14
Joined: Mon Aug 01, 2016 2:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby !!! » Fri Aug 19, 2016 1:45 pm

Стиди се гузице кад образа немаш. Све и да је лоша бројка ви немате шта коме да причате, него ушима да се покријете, јер 1500 цигана у Италији је за Гробаре у Београду мисаона именица.

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Fri Aug 19, 2016 2:53 pm

Soma i po?U tom slucaju proporcionalno gledano ispade ova tribina u Redjo Emiliji veca od severne tribine Rajko Mitic jedan je od nas ili ste se mozda razmnozavali kao amebe za vreme utakmice do te brojke?Sto bih se stideo ovo je navijacki forum na kom mogu da komentarisem diskutujem i podjebavam kad izvaljujem da zajaucete cim vas neko malo podbode.Sve ovo je obostrano pa ne vidim sto ti igraju ganglije na moj komentar?Mozemo da pricamo i o razlozima za sunovrat moje tribine u prethodnim godinama ako ce ti to umiriti hormone naravno u okvirima u kojima internet to dozvoljava.

!!!
Posts: 14
Joined: Mon Aug 01, 2016 2:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby !!! » Fri Aug 19, 2016 3:13 pm

Она трибина прима 4000 људи, ако цениш да није попуњена трећина трибине, онда нек ти буде да је било и 300 цигана ако ти је тако лакше. Не можемо да причамо о разлозима за суноврат твоје трибине, јер ме савршено заболе она ствар за суноврат и твоје и неке треће трибине.

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Fri Aug 19, 2016 3:23 pm

Onda se obojica slazemo da vas je bilo u trocifrenom broju koji ne prelazi 700-750 ljudi.Sad nam je lakse obojici ti si umirio ganglije a ja sam nahranio ego citajuci kako se nerviras.Jebes to rivalstvo ako te ne isteram iz takta malo :D

психијатрија
Posts: 66
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby психијатрија » Fri Aug 19, 2016 3:24 pm

Ima li fotografija iz Italije.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests