Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
NorthSide024
Posts: 95
Joined: Sun Feb 21, 2016 8:26 pm

Re: Девојке, жене

Postby NorthSide024 » Sun Jul 22, 2018 5:27 pm

Dobrodosao nazad Coxe!

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Sun Jul 22, 2018 6:41 pm

Carl_Cox wrote:Otisao sam na godinu il dve
Vracam se jaci nego pre...

Otišao si ti po bananu jer si baronisao u temi. Čekamo da čujemo kakve su rave u čajni. Dobrodošao kući.
(Street Force / Curva Orientale)

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Девојке, жене

Postby Ђексара » Mon Jan 14, 2019 10:43 pm

8 jebenih godina u vezi, uzmemo se konačno u septembru.. svadba, useljenje u novu kuću, ma sve prošlo kako je Bog rekao.. i taman ono kad je trebalo da nam bude najlepše, njoj se digne kurac i skonta da ne želi sve ovo, i evo za koji dan treba da podnesemo zahtev za ravod sporazumni..pritom mi se kune da ne postoji niko, nego da se jednostavno ohladila.. pa koji je bre jebeni kurac u njihovim glavama??

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Девојке, жене

Postby Etaoin » Mon Jan 14, 2019 10:49 pm

Пре усељења у нову кућу, јел сте живели заједно?

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Mon Jan 14, 2019 10:50 pm

Ђексара wrote:8 jebenih godina u vezi, uzmemo se konačno u septembru.. svadba, useljenje u novu kuću, ma sve prošlo kako je Bog rekao.. i taman ono kad je trebalo da nam bude najlepše, njoj se digne kurac i skonta da ne želi sve ovo, i evo za koji dan treba da podnesemo zahtev za ravod sporazumni..pritom mi se kune da ne postoji niko, nego da se jednostavno ohladila.. pa koji je bre jebeni kurac u njihovim glavama??


Нема свадбе без трудне младе... Основно правило си прекршио.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Mon Jan 14, 2019 10:59 pm

Ђексара wrote:8 jebenih godina u vezi, uzmemo se konačno u septembru.. svadba, useljenje u novu kuću, ma sve prošlo kako je Bog rekao.. i taman ono kad je trebalo da nam bude najlepše, njoj se digne kurac i skonta da ne želi sve ovo, i evo za koji dan treba da podnesemo zahtev za ravod sporazumni..pritom mi se kune da ne postoji niko, nego da se jednostavno ohladila.. pa koji je bre jebeni kurac u njihovim glavama??
Sve OK, samo pusti neka ide.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Девојке, жене

Postby ultrastito » Mon Jan 14, 2019 11:08 pm

Au brate...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Mon Jan 14, 2019 11:18 pm

Ђексара wrote:8 jebenih godina u vezi, uzmemo se konačno u septembru.. svadba, useljenje u novu kuću, ma sve prošlo kako je Bog rekao.. i taman ono kad je trebalo da nam bude najlepše, njoj se digne kurac i skonta da ne želi sve ovo, i evo za koji dan treba da podnesemo zahtev za ravod sporazumni..pritom mi se kune da ne postoji niko, nego da se jednostavno ohladila.. pa koji je bre jebeni kurac u njihovim glavama??


Identična situacija se desila bivšem kolegi, 10ak godina veze, brak, preselio se u Bg (zbog nje), dobio do jaja posao plata 3x veća nego u firmi pre i pljas. Posle godinu i po dana se razveli.
Ako se ona već ohladila, znači da neće gristi za tebe, sebe, vas, decu jednog dana a takva ti ni ne treba.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Tue Jan 15, 2019 10:15 am

Реално боље и сада него после 10 година брака. Барем нећеш ништа пропустити.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Девојке, жене

Postby idemoo » Tue Jan 15, 2019 10:52 am

Крени од фризера прво

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Tue Jan 15, 2019 11:29 am

idemoo wrote:Крени од фризера прво

:lol: :lol: :lol: :lol:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: Девојке, жене

Postby verni » Tue Jan 15, 2019 11:33 am

Buraz drzi se aaa vreme ce ostalo da uradi, znas i sam... Kroz nesto slicno sam prosao skoro, samo ne toliko godina veze, ni blizu, ali se planirala neka zajednicka buducnost i to, ( tj ona me standardno usmeravala, znas kako vec ide, njeni me nisu mrzeli i to je ok ) i reko ajde ne budi debil, ( a stvarno sam po pitanju veze bas rerdiran a vise nisam ni klinac ) medjutim posle nekog vremena sve gore i gore i ona kaze ja se ohladila, hahaha brat moj. Bilo malo jebeno na pocetku ali sad lagano, cak sam joj mnogo zahvalan i njoj to cudno... Najjaca fora kad sam otisao kod nje u stan, da uzmem stvari, ono posle dve, tri nedelje i kaze mi ona, lepo mi je rekao onaj mag da cu se udati za coveka u uniformi hahaha. Kako da je zalim??? I kako da ne budem srecan :D

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Девојке, жене

Postby Desnoruki levak » Tue Jan 15, 2019 4:57 pm

Ne mogu ni da zamislim kako je hladan takav tuš posle toliko vremena sa nekim, sve i da se niste uzeli...najgore kad ti tako nenajavljeno propadne tlo pod nogama.

P.S Iskreno se nadam da za tu novu kuću nije vezana neka kreda na 30 godina.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Девојке, жене

Postby Врховна команда » Tue Jan 15, 2019 5:06 pm

Ау друже, не могу ни да замислим како ти је сада али знаш и сам да време лечи све плус нова особа тако да знаш шта ти је чинити. Занимај се нечим што више, да не размишљаш толико о томе, мало искулирај сам, излази са ортацима па кад се мало искулираш, онда пеглај друге рибе док не наиђеш на неку нормалну. Боље и сад да ти се догодило то него након 10 година брака рецимо. Неће ти вероватно све ове наше речи подршке много помоћи али то је живот друже, криво ми је кад чујем овакве приче. После смо ми мушкарци говна али сине ми кад заволимо искрено(бар моје окружење), ту нема мрдања и премишљања, ни након 3 дана везе ни након 3 године ни никад. Наићи ћеш на неку нормалну, главу горе и све најбоље, да будеш поново срећан!

User avatar
Нинџа
Posts: 16
Joined: Fri Sep 30, 2016 9:34 am

Re: Девојке, жене

Postby Нинџа » Tue Jan 15, 2019 10:02 pm

Најбитније од свега:

БЕЗ КОНТАКТА! Апсолутно прекини сваки контакт са њом, обриши број, обриши је са друштвених мрежа, блокирај ако треба, или отпрати све што има везе са њом и њеном околином.
Лакше ће се "преболети" период који следи. Проверено делује.

Такође, нипошто, али нипошто не наседај на потенцијални позив за пар недеља/месеци, где је дотична "схватила" да је погрешила... То је само још једна замка да провери да ли ти је и даље стало и закуца последњи ексер у ковчег!

ротаториа
Posts: 13
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 pm

Re: Девојке, жене

Postby ротаториа » Wed Jan 16, 2019 1:47 am

Ђексара бураз држи се...кад читам ове уписе све мање вјерујем да ћу наћи неку нормалну а да та прича траје дуже од пар мјесеци... :cry:
п.с. ПЕРТЛА ViVE!! :mrgreen:
Прољеће '92. врели челик разнесе...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Wed Jan 16, 2019 12:25 pm

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Paolo di Canio
Posts: 16
Joined: Wed Mar 21, 2018 7:44 pm

Re: Девојке, жене

Postby Paolo di Canio » Thu Jan 17, 2019 1:31 pm

Život teče dalje...

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Thu Jan 17, 2019 1:59 pm

Ovo zaboravih da napišem na prethodnom upisu.

Drugar se razveo posle nekih 5 godina braka recimo, imao je oko 32-5 godina tad. Kaže on sednem u fotelju i razmišljam:

''mogu da blenem u ovaj zid a mogu da odem da jebem nešto. Ja odlučim da jebem.'' :mrgreen:

Bitno je koliko će ti energije uzeti razmišljanje o čitavoj situaciji, fokus na nešto drugo izudaraj neke druge :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Девојке, жене

Postby Desnoruki levak » Thu Jan 17, 2019 5:06 pm

Ovo poslednje je ključno! Najgora stvar koju možeš da uradiš kad te ostavi riba posle dugo vremena je da sediš sam ili sa drugima i da kao analiziraš šta si to pogrešno uradio. Tu leži pakao...odgovor ne da nećeš naći, nego ni ne postoji. Nema sumnje da je teško, ali što pre se vratiti u igru, juriti druge žene ili makar izlaziti sa ortacima redovno, koncentrisati se na druge stvari, smisli neki projekat kome možeš da se posvetiš... sve samo se ne bedačiti u svoja 4 zida.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests