Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Molossi
Posts: 240
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Molossi » Wed Mar 09, 2016 3:52 pm

Ima li neko link ili tutorijal za Visual Studio Express 2010?

прекидач
Posts: 42
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby прекидач » Fri Mar 11, 2016 9:31 pm

Jel u opšte moguće da mi policija donese kaznu na kućnu adresu i ostavi to mom caletu a da ja to nisam potpisao?

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Sun Mar 13, 2016 12:20 pm

прекидач wrote:Jel u opšte moguće da mi policija donese kaznu na kućnu adresu i ostavi to mom caletu a da ja to nisam potpisao?


Наравно. Или ћеш добити позив на суд за прекршаје па ћеш да попушиш и трошкове суда, зависи какав је прекршај у питању.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

прекидач
Posts: 42
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby прекидач » Sun Mar 13, 2016 12:25 pm

U suštini boli me kurac ja i onako, ne živim više dole, nego mi smaraju matorce...

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Тема за све и свашта

Postby kopriva » Thu Mar 17, 2016 1:34 pm

Tribinasi srpski, treba mi pomoc. Zena treba da radi diplomski, tema socijalne mreze vezano za bezbednost sveobuhvatno. Di ima da se nadju neki radovi, ili barem neko opsirnije stivo? Hvala unapred.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby ultra mentalitet » Thu Mar 17, 2016 11:16 pm

Jel ima neko problema sa viberom na mobilnom? Dosta poruka mi ne stize na vreme, slike ne mogu da vidim, kontakte mi sam selektira. Inace su mi kontakti sinhronizovani sa viberom, brisao sam ga pa instalirao, brisao kes memoriju, sve

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: RE: Re: Тема за све и свашта

Postby јахач магле » Thu Mar 17, 2016 11:51 pm

ultra mentalitet wrote:Jel ima neko problema sa viberom na mobilnom? Dosta poruka mi ne stize na vreme, slike ne mogu da vidim, kontakte mi sam selektira. Inace su mi kontakti sinhronizovani sa viberom, brisao sam ga pa instalirao, brisao kes memoriju, sve


Имам ја, не даје ми обавештење да ми је стигла порука, огласи се тек кад уђем у апликацију. Са сликама и контактима немам проблема.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby dennycrane » Fri Mar 18, 2016 10:54 am

za ovo drugo mislim da je u pitanju da ti je u podesavanjima ograniceno koliko "mobile data" fon da ti trosi (odnosno, ukljucen je "stedljiv" mod). vecina aplikacija u tom slucaju ima pristup netu tek kad se otvori. da li je i za prvi slucaj ista stvar, nisam siguran bas.

User avatar
lelemud
Posts: 22
Joined: Tue Mar 15, 2016 2:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lelemud » Sat Mar 19, 2016 12:48 pm

прекидач wrote:U suštini boli me kurac ja i onako, ne živim više dole, nego mi smaraju matorce...


Ako si skoro nacinio prekrsaj (do godinu dana) sud salje poziv sa svedocenje. Ako se ne odazoves pozivu ili ne primis poziv onda salju naredbu ya tvoje dovodjenje. U tom slucaju te policija licno trazi i kada te nadju privode te. Takodje ukoliko ne mogu da te pronadju stavljaju te na poternicu (cak i za 3000 dinara). Kada si na poternici gde god da te neko zaustavi, bilo saobracajac ili obican pandur cim ti provere maticni broj odmah te privode i ides ili na izdrzavanje kazne zatvora ili platis odmah kaznu. Cak i ako ne mogu da te nadju mogu da presude bez tebe i odbijaju ti od plate ako si zaposlen. U svakom slucaju ces najebati. Prekrsaj zastareva posle 2 godine pa ti vidi.
Bonus penis pax in domus.

прекидач
Posts: 42
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby прекидач » Sat Mar 19, 2016 12:50 pm

Ne primam platu u Srbiji, ne živim u Srbiji ali dodjem po nekad. E sad kod sudije sam bio možda pre god dana a prekršaj ako nije bio i više od od dve godine... Za 10 dana idem dole pa ako budu bas smarali platicu im da mi ne propadne odmor ali ako ne budu ne plaćam nista...

User avatar
lelemud
Posts: 22
Joined: Tue Mar 15, 2016 2:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lelemud » Sat Mar 19, 2016 5:41 pm

прекидач wrote:Ne primam platu u Srbiji, ne živim u Srbiji ali dodjem po nekad. E sad kod sudije sam bio možda pre god dana a prekršaj ako nije bio i više od od dve godine... Za 10 dana idem dole pa ako budu bas smarali platicu im da mi ne propadne odmor ali ako ne budu ne plaćam nista...


Fora je u tome sto ako se vodis kao gradjanin R. Srbije i imas prebivaliste u Srbiji kao i licnu kartu po novom zakonu o prekrsajima mogu da te privedu sa granice prilikom pregleda pasosa. E sad postoji mogucnost i da je zastareo postupak i da samo hoce da uruce resenje o zastarelosti ili cak oslobadjajucu presudu. U svakom slucaju bolje platiti kaznu nego da krenes na more i vrate te sa granice na izdrzavanje kazne od 3 dana zatvora iz razloga sto nisi platio za pojas. U prevodu VUCICU, HVALA TI!
Bonus penis pax in domus.

прекидач
Posts: 42
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:02 pm

Re: RE: Re: Тема за све и свашта

Postby прекидач » Sat Mar 19, 2016 5:45 pm

Hahahahahha zato treba da letujemo u Srbiji, da mogu lakše da nas hapse a ne da se cimaju na grani!

прекидач
Posts: 42
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:02 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby прекидач » Sun Mar 20, 2016 6:09 pm

Koji je najbolji način ukloniti fleke sa tapacirunga? Fleke su jako dugo tu niko nije to prao i održavao pitaj Boga od kad... dubinsko isključujem kao opciju.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Kibiców » Sun Mar 20, 2016 8:59 pm

Na starom forumu ovde je bila ozbiljna diskusija o biciklama. Prvo da se pohvalim sa svojim novim dvotockasem. Mozda slike nisu nesto Bog zna sta ali dobro, tek da pokazem.

Image

Image

E sad, nas par ortaka udarili neku duzinu. Fino bilo tri dana smo isli. Napravili krug i vratili se kuci (posle toga sam i odlucio da ga kupim)! Imali nesto stvari, spavali u satoru.... ali dok smo u nekom selu stali kod neke prodavnice da popijemo pivce i da se malo osvezimo odmah preko puta se igrala neka utakmica, seljacka liga. I mi taman da danemo malo pa da idemo. U medjuvremenu prilaze nam panduri koji su bili na nekih 100-150m od nas i kao dobar dan momci sta, gde, kako vec ono klasika i mi tu pricamo i kao ajde da vide sta imamo u rancevima. Fora je sto sam ja imao neku baklju, poneo je najvise zbog kucica nocu, sta znam kakvih budala ima ili jebem li ga ja vec cega..... cisto da se nadje. Naravno nadje ovaj to u rancu, odakle ti to, sta ce ti, znas li da to nije dozvoljeno...??? Ja tu objasnjavam zasto sam poneo i lik ladno krece da mi pise nekakvu kaznu. Trazi mi licnu kartu, kao drzanje i nosenje nedozvoljenih sredstava ili tako nesto mi je rekao toliko sam popizdeo da se ni ne secam vise. Reko si lud da mi zato pises? Kazem mu da vidi da picimo bajsevima. Ma jok ne jebe me ko vrana suvu sljivu. Naravno, nisam hteo nista da potpisem i sta god da mi dodje nema teorije da cu platiti. Idem pravo u zatvor pa koliko treba da se lezi lezacu. Okacicu dole sliku te baklje i sad zanima me sledece? Ima li gde u Srbiji, da se kupu, ali da se K U P I nesto slicno ovakvo da ja za to dobijem racun? Da taj racun stavim u torbicu i kurac da me posle neko drka. Najozbiljnije sad pitam, ne mislim na one sto imaju onaj plamen, gde moze tiganj da se stavi jaja da se prze vec na nesto ovako ozbiljno. Secam se kroz maglu neke price da je imalo u Novom Sadu, nesto dal se zvalo Albatros ili tako nesto a vezano je za nauticku opremu. Realno, danas nije nikakva nauka doci do neke pirotehnike ali ovo me bas zanima.

Image

User avatar
Molossi
Posts: 240
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Molossi » Sat Mar 26, 2016 11:21 pm

Jel moze D3GO da se gleda na mobu preko neke druge mreze sem SBB-a?

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby dennycrane » Sat Mar 26, 2016 11:23 pm

Da, ali neki kanali su blokirani.

User avatar
Molossi
Posts: 240
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Molossi » Sat Mar 26, 2016 11:48 pm

Koji god da kliknem blokiran...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Тема за све и свашта

Postby Далтон » Sun Mar 27, 2016 11:50 am

Гледао филм безброј пута, али слика је објаснила. Предобро!

Image
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby dennycrane » Sun Mar 27, 2016 1:17 pm

Molossi wrote:Koji god da kliknem blokiran...


nisam u srbiji i meni rade ovi "glavni" domaci i neki manji.
burazeru u bgu mislim da rade jos neki.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby ultrastito » Sun Mar 27, 2016 9:33 pm

bratijo,
zna li neko nekoga da se bavi grafickim dizajnom, a da mu/joj/im je potreban radnik? prihvatljive lokacije su beograd i novi sad. ne pitam za mene, vec da pokusam da pomognem(o).

hvala!!

p.s.
mogla bi da se otvori ona tema sto je bila na proslom forumu "pomozi drugome...". ja sam preko telefona sad, pa da ne otvaram da ne sjebem nesto.


hvala jos jednom i zivi bili
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 93 guests