Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sun Jul 14, 2019 1:20 pm

kaže putnik iz BMW-a da je Porsche u kojem je Kuzmić bio prešao u suprotnu traku ogromnom brzinom i da su jedva stigli da ga bar malo izbegnu
izgleda je Ognjen vozio
jebi ga, Kuzmiću...


što se tiče Virtusa, 6.2 miliona za tri godine, sledeće godine gotovo sigurno igraju EL, pametan potez Teodosića

User avatar
njasvi
Posts: 921
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Sun Jul 14, 2019 1:44 pm

lako je razbacivati se tudjim milionima... vrv je bila opcija da dodje kod cigana ako ne bude nista konkretno no jbg 6 milki za tri dine igracu koji ima 32, eksta ubod sto se tice tea, sigurno se sale poprilicno iscimao





ps jedan je pavlovic sasa !
04 X 1945

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby SAO_Zeljin » Sun Jul 14, 2019 2:43 pm

Kao da nije zaradio dovoljno do sada. Svima su pona usta Zvezde dok se ne ponude pare, a onda jebi ga, ima 32 godine

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Sun Jul 14, 2019 3:35 pm

Теодисић је шупак испао па како год. Капирам да је далеко од нивоа који је био. Јајарски потез. Нек му је са срећом

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Sun Jul 14, 2019 4:00 pm

Људи, сви би ми прешли на лаганији посао за већу кинту. Тако и он. Тамо неће имати тензију коју би овде имао + би га овде сви напушавали курцом после првог пораза
Choose Life

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sun Jul 14, 2019 4:29 pm

Niko se ne razbacuje tudjim novcem, on bi u Zvezdi uzeo ove sezone 750.000 eura koliko mu je ponudjeno i sledece sezone bi opet mogao da uzme neki jak novac i dobije jak ugovor sa nekim drugim klubom

Dakle ajde da dolazi u Zvezdu za 10 puta manje pare, nego dolazi za 2,5 puta manje na jednu sezonu, pritom opet bi ubo sledece sezone jak ugovor sigurno.

Opet ni to nije poenta, poenta je da je rekao da mu je zelja da dodje u Zvezdu i da to svakako nece biti sa 35 godina, dakle ova sezona i ova desavanja su bile idealne da to svoje i ostvari, nazalost nije.

Da nema te izjave, bolelo bi me uvce, ovako stvarno je ispao bezveze...no dobro. Stoji i to da on 6,7 meseci nije odigrao ni 5 min na utakmici i to da je pitanje u kakvom se stanju danas nalazi i to da bi u Zvezdi bio pod lupom, ali opet skupis muda, ovako bezveze.

Ali ok...

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultra mentalitet » Sun Jul 14, 2019 7:01 pm

Rođaci wrote:kaže putnik iz BMW-a da je Porsche u kojem je Kuzmić bio prešao u suprotnu traku ogromnom brzinom i da su jedva stigli da ga bar malo izbegnu
izgleda je Ognjen vozio
jebi ga, Kuzmiću...


Nije on vozio

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby UltrasDoras » Sun Jul 14, 2019 8:58 pm

al su bili janparići obojica
koliko mogu pročitati, van životne opasnosti je... brz oporavak kuzz
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Strada di vita » Sun Jul 14, 2019 9:08 pm

brucelee wrote:


Da nema te izjave, bolelo bi me uvce, ovako stvarno je ispao bezveze...no dobro. Stoji i to da on 6,7 meseci nije odigrao ni 5 min na utakmici i to da je pitanje u kakvom se stanju danas nalazi i to da bi u Zvezdi bio pod lupom, ali opet skupis muda, ovako bezveze.

Ali ok...


Nece burazeru covek da se vraca u ovaj brlog zvani srpska kosarka. Nadam se da i Bogdanovic ili bilo koji drugi kosarkas koji je uspeo preko se nikad ne vrati u sprsku klubsku kosarku.
Tog istog Tea ste gadjali i pljuvali sa tribina dok je igrao za CSKA...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Sun Jul 14, 2019 10:44 pm

A tad je ispao car, jer na pitanje kako je to sve podneo, rekao je da bi i sam sebi zviždao, jer igrao je za protivnički tim.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Mon Jul 15, 2019 4:15 am

A vi ste ga doveli kod nas. 1.2M plata uz obavezno pominjanje odakle taj novac stize itd. Imali ste info iz prve ruke. I sad kad ne dolazi nikom nista. Jako ste bolesni. Ovde mislim na jugoslovene generalno. Zadojeni mrznjom raspirujete je na svaki moguci nacin. Kao hrvati sto likuju ovo oko Mihajlovica sada. Pomisli neko da ste isti.
I da, taj Pavlovic je u nba igrao za 4M (ili koliko vec) a dosao je kod vas za 100k. Fazon Gista sto uporedjujete.
I ako sam dobro procitao KK Partizan je jedini klub u plusu!/!?!!!!??????!!! Posto vam vas Sarapa prezentuje papire dajte da vidimo te prihode i rashode. Kako je to islo?

Sve najbolje zelim Mihajlovicu i Kuzmicu. Da se sto pre oporave i zauzmu svoja mesta u ovom svetu kosarke i fudbala.


Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Mon Jul 15, 2019 8:50 am

Iskreno mislim da Teo nikada nije ni bio realna opcija za Zvezdu, ali da je Coki uradio odlican andergraund marketing. Ono kao, vide ih zajedno u kaficu, Coki pominje neke ponude, Jelisaveta malo ubaci u predstavi, novinari dizu hajp do nebesa, u predsezoni se skoro rasproda kapacitet Pionira i covek prihvati najvecu ponudu sto je i logicno.

Opet, doneo nam je korist jer se rasprodalo skoro sve sto se moglo rasprodati. Isao sam da kupim sezonsku u subotu, jer casti me rodjak inace sezonske samo za Marakanu uzimam. Ko je uzimao shvatice koji je to pakao. Citav dan sam izgubio dok sam stigao na red. Delili se neki brojevi, svako uzima po 4/5 sezonskih (za jos nekoga). Uglavnom marketing uspeo, pominjanje lika i dela Teodosica pomoglo tome, tako da smo ipak na dobitku.

Opet, u ocima zvezdaske publike, (za koju mogu da potpisem da je najfanaticnija zajednica jer kada oni nekog uzmu na zub tome nema spasa), Teo je ispao izdajnik i ako se desi da igra protiv nas nema sta mu nece sve jeb/ati. A iskreno je/bao sam mu i ja majku kada je igrao protiv nas, ali zato sto je igrao protiv nas. Za njega i nase igrace inace navijam samo u dresu reprezentacije. Ko god igra protiv nas nema milosti.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby idemoo » Mon Aug 05, 2019 12:42 pm

Young Boys ривал ако се прође Копенхаген.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby фикрета » Tue Aug 06, 2019 7:34 pm

zna li neko neki link veceras za zvezdu
ovde samo paok prenose

Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Pogrebnik » Tue Aug 06, 2019 8:09 pm

Imas live. sx pa nadji.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Aug 08, 2019 4:42 pm

Srecan Nedic svima koji slave, oprastamo mu ruznu proslost. Sledeci na redu su Fegetlija, Zeks, debeljuca Vuletic, Vucelic...

"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Thu Aug 08, 2019 5:02 pm

Uzmite Žeksa i ekipu, Tegi je sam odabrao Partizan, niko ga nije dovodio i odvodio.

Послато са SP6.2 помоћу Тапатока

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Aug 08, 2019 6:02 pm

Eto vama Vesić i naš ponoćni spasilac i duh koji lebdi iznad stadiona. Kapiram da je to fer razmena.

A što se odričete Žeksa, pa i on je birao Partizan :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Zlatiborac
Posts: 84
Joined: Sun Mar 11, 2018 5:27 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Zlatiborac » Thu Aug 08, 2019 7:36 pm

Skromni smo uvek bili, neka ga vama

Послато са SP6.2 помоћу Тапатока

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Aug 08, 2019 10:42 pm

Bez lažnog mUralisanja molim :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests