Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Влада Паликућа » Sun May 07, 2017 10:47 am

сад гробари нек окаче Коју из лепа села

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sun May 07, 2017 11:25 am

Окачиће нас у европи и једне и друге, а богами и треће и четврте. :mrgreen:

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun May 07, 2017 11:55 am

хајка wrote:Да вас нема требало би вас измислити, и једне и друге. Ни талибани и радикални исалмисти немају тако испране мозгове. Дакле, ко је узео титулу тај је ближи тренутној власти, а ови поражени се тиме теше и пребацују то шампиону да би лакше прихватили пораз неке виртуалне титуле, која притом нека никавог значаја. Један број више у клупској историји, страшна почаст. Сад је Партизан Вучићев пројекат зарад неког друштвеног мира у држави а само јуче је то била Звезда. И тако пребацујете лопту.

Ајде погледајте се у огледало сутра, или идите до родитеља и покушајте то да им објасните шта вас мучи или радује, и ако вас не буде срамота која глупост вас оптерећује, свака част.

Као неко ко је некад био део тога, мене је данас срамота шта је мени некад узимало време и енергију. Чуј титула у српском фудбалу, и да се радујем око тога :lol: Боли ме курац тачно.

Moram se sloziti sa tobom, ovo je ziva istina. :mrgreen:
Ne vazi za sve, ali za dobar deo navijaca Partizana i Zvezde vazi. Kakvih ja sve psiho kilera poznajem to nije realno, najjace sto tu ima masa likova od 40ak godina, koji su ostali u tinejdzerskom uzrastu sto se toga tice. Pravi talibani.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sun May 07, 2017 12:01 pm

Па то ти је само доказ колики је ривалитет. Нема везе што нас у европи јебе ко стигне битно да је курац 1 цм већи од комшијиног. :mrgreen:

Ми се чак свађамо и да ли је бољи шамрок или кајрат, да ли су већи страх у европи аугсбург или лудогорец и сл. Мада ја ту ипак пехар препуштам вама и вашој мантри ''ми бре играмо европу годинама...'' нема везе што не знате да набројите ниједан јачи европски клуб који сте победили. :mrgreen:

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bunt » Sun May 07, 2017 12:06 pm

хајка wrote:Да вас нема требало би вас измислити, и једне и друге. Ни талибани и радикални исалмисти немају тако испране мозгове. Дакле, ко је узео титулу тај је ближи тренутној власти, а ови поражени се тиме теше и пребацују то шампиону да би лакше прихватили пораз неке виртуалне титуле, која притом нека никавог значаја. Један број више у клупској историји, страшна почаст. Сад је Партизан Вучићев пројекат зарад неког друштвеног мира у држави а само јуче је то била Звезда. И тако пребацујете лопту.

Ајде погледајте се у огледало сутра, или идите до родитеља и покушајте то да им објасните шта вас мучи или радује, и ако вас не буде срамота која глупост вас оптерећује, свака част.

Као неко ко је некад био део тога, мене је данас срамота шта је мени некад узимало време и енергију. Чуј титула у српском фудбалу, и да се радујем око тога Боли ме курац тачно.

Ajde sad labude otklizaj u svoj novi vrli svet i lepi plavi Dunav i ostavi nas prave ružne pacice da i dalje vrtimo plovne kozice u lokalnoj bari.

1989

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bomba » Sun May 07, 2017 1:04 pm

хајка wrote:Да вас нема требало би вас измислити, и једне и друге. Ни талибани и радикални исалмисти немају тако испране мозгове. Дакле, ко је узео титулу тај је ближи тренутној власти, а ови поражени се тиме теше и пребацују то шампиону да би лакше прихватили пораз неке виртуалне титуле, која притом нека никавог значаја. Један број више у клупској историји, страшна почаст. Сад је Партизан Вучићев пројекат зарад неког друштвеног мира у држави а само јуче је то била Звезда. И тако пребацујете лопту.

Ајде погледајте се у огледало сутра, или идите до родитеља и покушајте то да им објасните шта вас мучи или радује, и ако вас не буде срамота која глупост вас оптерећује, свака част.

Као неко ко је некад био део тога, мене је данас срамота шта је мени некад узимало време и енергију. Чуј титула у српском фудбалу, и да се радујем око тога :lol: Боли ме курац тачно.

Sta trazis na ovom forumu ovde?

Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Pogrebnik » Sun May 07, 2017 2:40 pm

Ode grof od mojkovac

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby grobarizsrpske » Sun May 07, 2017 3:08 pm

Помиње се да ће велики зналац Пижон на клупу комшинице.

Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Pogrebnik » Sun May 07, 2017 3:23 pm

Ja cuo kosan

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby bilipiton » Sun May 07, 2017 3:28 pm

Pogrebnik wrote:Ja cuo kosan


Ја чуо Жива бард

Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Pogrebnik » Sun May 07, 2017 3:56 pm

Ne taj,milan kosanovic

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sun May 07, 2017 4:14 pm

mediji kazu slovenac iz rijeke

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Sun May 07, 2017 4:48 pm

Bomba wrote:
хајка wrote:Да вас нема требало би вас измислити, и једне и друге. Ни талибани и радикални исалмисти немају тако испране мозгове. Дакле, ко је узео титулу тај је ближи тренутној власти, а ови поражени се тиме теше и пребацују то шампиону да би лакше прихватили пораз неке виртуалне титуле, која притом нека никавог значаја. Један број више у клупској историји, страшна почаст. Сад је Партизан Вучићев пројекат зарад неког друштвеног мира у држави а само јуче је то била Звезда. И тако пребацујете лопту.

Ајде погледајте се у огледало сутра, или идите до родитеља и покушајте то да им објасните шта вас мучи или радује, и ако вас не буде срамота која глупост вас оптерећује, свака част.

Као неко ко је некад био део тога, мене је данас срамота шта је мени некад узимало време и енергију. Чуј титула у српском фудбалу, и да се радујем око тога :lol: Боли ме курац тачно.

Sta trazis na ovom forumu ovde?

то и ја хтедох да питам...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Morbid » Sun May 07, 2017 4:54 pm

brucelee wrote:mediji kazu slovenac iz rijeke

kamo jebene lepe sreće
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sun May 07, 2017 5:01 pm

Кажу и овај из спартака... кажу кажу кажу...па од 100 имена једно ће сигурно убости. Може да дође било ко кад треба од гована питу да прави. :)

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby хајка » Sun May 07, 2017 5:05 pm

Ево отићу сам са форума да вам буде лакше, пошто видим да вам не прија истина већ волите и даље у муљу да се ваљате. Маторе дртине од 30+ година се свађају да ли је био пенал или не у најбеднијој лиги у Европи и ко од политичара седи у чијој управи, као да вам директно животи зависе од тога.

80% људи одавде и не иде на утакмице и давно су одустали од навијачког живота, али сте остали да пратите све преко форума, јутјуба, фејсбука, где улазите у расправе..што је можда и још јадније. Тешко је изаћи из тог талибанског стања ума, и мени је требало пар година, сад не бих трепнуо оком да угасе све клубове код нас, поготово 2 највећа.

Толико је апсурдности бити навијач та 2 клуба, почевши што навијате за државне фирме у којима су одувек седели мафијаши који су покрали десетине милиона еура, где вође навијача долазе аудијима на утакмице и имају по 30+ кривичних дела у фиоци, где се скупљају потписи за странку пред изборе...а да не идемо у још већи апсурд да се сви осећају као велики Срби, Православци, националисти а навијају за клубове имена Партизан и Црвена Звезда, за које знамо како су настали. Дакле, баш мозгови морају бити на нивоу ИСИС-а да се све то прогута али опет и даље упире прстом у сумњиве пенале и купљене титуле. Један велики муљ где сте сви прљави до ушију.

Милим да вашим мајкама, очевима, сестрама..и сутра жени и деци, би много више пријало да ту енергију посветите послу, стварању за кућу, грађењу неке будућности за потомке..од певања неких дечијих песама на стадиону са гомилом мушкараца истог менталног склопа.

Што је најјаче, ви знате да је све ово истина, и да ће вам кад тад доћи из дупета главу и да је питање тренутка кад ћете напустити тај живот.

Одох сад, и памет у главу и свако добро.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sun May 07, 2017 5:09 pm

Све је то тако само остаје мистерија што си ти на овом истом форуму заједно с нама? :)

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Sun May 07, 2017 5:21 pm

па, не знам шта да ти кажем...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sun May 07, 2017 5:26 pm

tak lik iz Rijeke bi morao da bude lud da iz Rijeke, koja će verovatno uzeti titulu u Hrvatskoj i ići u kvalifikacije za LŠ, dođe u Zvezdu

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Druidid » Sun May 07, 2017 5:35 pm

хајка wrote:а да не идемо у још већи апсурд да се сви осећају као велики Срби, Православци, националисти а навијају за клубове имена Партизан и Црвена Звезда, за које знамо како су настали.


Miroljube, jes to ti?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 80 guests