Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Brcko
Posts: 49
Joined: Mon Dec 12, 2016 6:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brcko » Thu Mar 22, 2018 6:32 pm

Gazda Drki wrote:Jbg ja nemam trenutno nijednu viska, ne znam bas kako ide to sa menjanjem

Kad imas viska, dole u "swap area" postavis koje imas viska i izaberes sta ti trazis, dal' posebno nekog igraca ili bilo kojeg iz neke reprezentacije. Evo sad poslao Dzagoeva dobio Baneta, i Kolarov ode za SMS-a.

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Gazda Drki » Thu Mar 22, 2018 6:49 pm

I mislio sam da tako nekako ide, ali nisam isprobao, danas sam tek napravio, a nemam nijednu viska.

User avatar
njasvi
Posts: 921
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Thu Mar 22, 2018 6:52 pm

sta je ovo, album se popunjava online ?! otislo sve u q stvarno

ja znam lika koji je ukrao iz prodavnice celu onu kutiju sa svim slicicama, ima od toga bar desetak godina, toga se uvek setim cim neko spomene album i slicice :mrgreen:
04 X 1945

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Thu Mar 22, 2018 10:20 pm

pa kako se kupuju online sličice? jel se kupuju ili šta?
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Brcko
Posts: 49
Joined: Mon Dec 12, 2016 6:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brcko » Thu Mar 22, 2018 11:12 pm

UltrasDoras wrote:pa kako se kupuju online sličice? jel se kupuju ili šta?

Nema kupovine, nego dobijas nesto besplatno svaki dan, skeniras kodove neke koji su na pravim slicicama :lol:

HOW TO GET ONLINE PACKETS (PACKS)

Every day you will receive 2 Packs for free! Visit daily to discover if you have any free Packs in your dashboard.

Want more online stickers? There are digital codes printed on the backs of actual Panini stickers. Collect the stickers, locate the codes and enter them in the Panini app and receive more Packs for your official Panini Digital Sticker Album!

Each code gives you access to an online sticker pack containing 5 stickers exclusively for the Digital Collection.

You will also find a variety of additional ways to get more digital Packs. For example, by entering promocodes that Panini and The Coca-Cola Company will distribute by newsletters, Facebook and Twitter.

Furthermore, The Coca-Cola Company allows scanning Coca-Cola products to gain more sticker packets (Coca-Cola label stickers available in Austria, Mexico and Switzerland on select bottles). In select markets Coca-Cola products have codes under the cap that can be used to unlock sticker packs.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Thu Mar 22, 2018 11:49 pm

Jos malo pa ce se seksati preko kompjutera.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby BTS » Fri Mar 23, 2018 9:26 am

Evo promo kodova za besplatne online kesice :)

HAVE-NICE-WC18
COKE-BEST-GOAL
2018-COOL-GAME
FIFA-COCA-COLA
COKE-FAIR-PLAY
FOOT-BALL-LOVE
2018-COKE-GAME
FIFA-FOOT-BALL
GIFT-CODE-2018
W1PZ-V1UR-D197
OPEN-YOUR-PACK
FREE-FIFA-PACK
FIFA-FAIR-PLAY
OPEN-FIFA-PACK
FRA1998

Brcko
Posts: 49
Joined: Mon Dec 12, 2016 6:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brcko » Fri Mar 23, 2018 6:20 pm

BTS wrote:Evo promo kodova za besplatne online kesice :)

HAVE-NICE-WC18
COKE-BEST-GOAL
2018-COOL-GAME
FIFA-COCA-COLA
COKE-FAIR-PLAY
FOOT-BALL-LOVE
2018-COKE-GAME
FIFA-FOOT-BALL
GIFT-CODE-2018
W1PZ-V1UR-D197
OPEN-YOUR-PACK
FREE-FIFA-PACK
FIFA-FAIR-PLAY
OPEN-FIFA-PACK
FRA1998

To matori :mrgreen:

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby само јако » Fri Mar 23, 2018 9:26 pm

Ови Мароканци су смешни ,поклонили нам пет лопти на 20 метара и ми не знамо да искористимо . Бразил ће нам дати 8 комада ако будемо овако играли ,данас сам их гледао против Руса и мислим да би пробили и нас и Мароканце кад год крену озбиљно у напад .

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby БорацБЛ » Fri Mar 23, 2018 10:31 pm

Ма деремо Бразил :D

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby trigger » Sat Mar 24, 2018 12:22 am

Ispratiti ih parolom 'Govnari otisli ste', preventivno.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Sat Mar 24, 2018 10:49 am

Јесам ја то истриповао, или је још неко видео да је Митар закачио Тошића по лобањи док је овај лежао на трави, и није се ни окренуо да види шта је?
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Sat Mar 24, 2018 10:50 am

Jeste, bio usporeni snimak. Mada kontam da nije primetio.

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CamoSurprise » Sat Mar 24, 2018 12:03 pm

Dati gol selekciji koja u celim kvalifikacijama nije primila ni jedan, nije mala stvar.

Nego...Jel neko ispratio situaciju sa kartama za F4 u Beogradu?

http://www.f4tickets.com/f4ticketspublic/

Kakvo šurenje sa cenama...
Gilajdza RIP

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Sat Mar 24, 2018 12:17 pm

Кудрави Гаучос wrote:Јесам ја то истриповао, или је још неко видео да је Митар закачио Тошића по лобањи док је овај лежао на трави, и није се ни окренуо да види шта је?


Bukvalno najbolji potez utakmice. Nego braco kockarska jel pustio neke ove rane kvotere za kladjenje valja zatezati zapadne siptare i kostarikance dok ovi kmetovi nasi ne srozaju koeficijente?

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Desnoruki levak » Sat Mar 24, 2018 12:38 pm

Verovao ili ne, kvota 4 na Kostariku.

http://odds.bestbetting.com/football-wo ... ch-result/

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nikodije » Sat Mar 24, 2018 1:14 pm

Pa nije sve crno, lose su igrali to stoji ali jos je rano za neke prognoze. Imamo dobrih igraca i mislim da prolazimo grupu a to je trenutno jedini realan cilj. Krstajic je covek bez pro licene za trenera a nama je selektor itd... Ima tu masa losih stvari ali jbg neka se bore imaju realne sanse.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Sat Mar 24, 2018 1:24 pm

Nikodije wrote: Ima tu masa losih stvari ali jbg neka se bore imaju realne sanse.


Neka se bore, ovo si dobro napisao, a ne da drkaju kurac kao sinoc.

Kolarov sutira dva puta ispod zivog zida slobodnjake, Maksimovic kiksara teska, covek napravi penal i ne isprati igraca kod drugog gola i napravi jos par greski. Covek u godinu i po dana ima desetak odigranih utakmica, igra startnu postavu. Matic nevidljiv.

Nadamo se boljem, ali tesko braco

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Sat Mar 24, 2018 1:52 pm

Najbolji je komentator koji se cudi kako Maroko igra jednostavnije. Ne igra jednostavnije, vec po sistemu, semi, formuli..Inace odlican je Maroko da se razumemo, naspram kvaliteta koji poseduju i vise nego dobar. Mi to nemamo i necemo imati x godina. Ranije smo se i provlacili jer smo imali igrace koji sami mogu da isteraju, ali sistem nikada nismo imali. Spanci, Holandjani, svi normalni..UCE svoje mladje selekcije kako ce igrati kada dodju u prvi tim.

A i kakav je ovo tim? Koeficijent inteligencije jucerasnje odbrane ne prelazi 200 ukupno. Ne vidi se stil igre nikakav, ovde svako igra sta hoce, krecu se ko muve bez glave. Ne vredi kad noge trebaju da slusaju glavu, a kod nas je obrnuto. A na sve to su i svi u formi u pm. Ne znas ko je grdji. Tadic koji je izneo kvalifikacije ce uskoro postati izmena u Sautemptonu, Mitar nije igrao godinu dana, sad je u drugoj ligi. Tosic je u zivotnoj formi mozda, ali dzabe kad je glup ko kurac. Maksimovic i Kolarov su fudbalske starlete i to ne treba ni komentarisati. Kostic je u rikvercu poslednju godinu generalno. Matic mi nikada nije delaovao kao neki intekekt od coveka, a da li zbog formacije, trenera, kojecega on bude najgrdji svaki put. Ljajic je kmet i gubitnik, Sergej je vec satanizovan oko svih prica tako da se sad od njega ocekuje da baca munje iz dupeta, tako da je i ta prica propala nema da fali. Nema tu spasa nikakvog, sve iznad boda u Rusiji je prevelili uspeh.

Nadao sam se da stil igre koji se negovao kod Paunovica, a koji je dosta i zaslugom pomocnok ciganina Kosanovica, mogao da bude model u buducnosti, ali kita. Daleko je ono od bajnog, ali je ogroman pomak u odnosu na Bata Djorinu skolu fudbala. Uostalom, to je i jedino sto je dalo rezultat (koji je nebitan, jer smo isto tako mogli i da ispadnemo od Huna u prvoj.

Jedina pametna stvar je sto je postavljena glavna starleta, covek alkoholicar i kurvar za kapitena jer krdo vodi najglavatiji uvek.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Sat Mar 24, 2018 2:38 pm

Kakav bre sistem ljudi, koji sistem? Ovo juce se igralo po Krstajicevom sistemu, covek nijedan klub nije trenirao u zivotu, vodi reprezentaciju na SP ej bre?! A i uostalom, selektor ne treba da ima sistem, vec treba da prilagodi igru na osnovu koje igraci igraju po klubovima, posto se sastaju 3 puita godisenje... Mitrovic nikad u zivotu nije igrao sam u spicu, a i ne zna covek da igra sam, nije tip igraca koji to moze da odradi... Niko nista ne zna iz jednog prostog razloga, sto ovde hoce slektori da se usavrsavaju za neke klubove, a treba da bude obrnuto... Tosic je trenutno nas najbolji BEK a ne stoper, a njega ona somina stavlja na mesto stopera.. Maksimovic... da ima obraza sam bi otisao... Sve u svemu jedna nula... Nigerija, koja je juce dobila Poljake ima opassan tim, nadam se da oni mogu da nam daju 5...samo mi je zao sto nisu zakazali sa nekim iz top 10 cisto da prodjemo bruku jednom pre SP.. Za bolje i nismo, ja bih prvi voleo da izgubimo sa po 5:0 svaku utakmicu da se ovima koji su u savezu stavi do znanja i da im udje iz dupeta u glavu... Za bolje i nismo kad je glavni covek u Srpskom fudbalu Kokeza a trener bez iskustva.. Sportski pozdrav.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests