Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Вести

Postby МГП » Tue May 08, 2018 10:05 pm

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299 ... -sa-Iranom
Сјеверна Кореја је измакла (засад), на реду је стара муштерија.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Tue May 08, 2018 10:58 pm

Skoro sam pisao da sve vise Iranaca bezi iz Irana u Evropu. Ne beze za dzabe. I svi na isti nacin. Dodju u Bg avionom. Plate preko neke agencije hotel na 5,6,7 dana i onda svake veceri pokusaju da predju granicu a ako ne uspeju, vrate se i sutra ponovo pokusaju. Niko ne zna da prica engleski i uvek imaju lika koji im donosi pare ako zatreba i koji jedini prica engleski.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Tue May 08, 2018 11:19 pm

Pa ocigledno je da se tenzije i ratno stanje na Bliskom Istoku moraju odrzavati, a kako su ISIS i pobunjenici u Siriji dobrim delom gotovi, mora se naci novo zariste. Inace, bice dosta zanimljivo sta ce se desavati izmedju Sirijske vlade i Kurda (SDF, koje podrzavaju Ameri i imaju baze na tim teritorijama) nakon sto se ociste pobunjenici kompletno.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue May 08, 2018 11:44 pm

јахач магле wrote:
У Скупштину Србије стигла је оставка министра финансија Душана Вујовића, коју је проследила премијерка Ана Брнабић. РТС-у је потврђено да ће за новог министра финансија бити предложен Синиша Мали.


Само рокај!!!

ja davno napisah sta bih radio narodu da sam na mestu naseg imperatora.

svakoj mesnoj zajednici bih darivao spomenik posvecen svojoj kurcini, velicine bar 10m i izdao bih proglas da svake srede u podne punoletno gradjanstvo (u daljem tekstu marva) mora da dodje da coki kitu.

s' vremena na vreme bih napravio turneju po srbiji (u daljem tekstu, svojoj prciji) gde bi marva mogla da mi ljubi kitu uzivo.

hocemo vesica za ministra inostranih poslova ili bar za ambasadora pri ujedinjenim nacijama. realno, zasluzio je.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed May 09, 2018 10:40 am

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
zmijuga
Posts: 1829
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Вести

Postby zmijuga » Wed May 09, 2018 1:01 pm

ultra mentalitet wrote:Ne kazem da nije poznavao te ljude, necu sad da ulazim dublje da li je koristio sta, jer nisam poznavao coveka, medjutim cinjenica i dokazi koje su izveli ljudi koji nisu policija, govore o tome da policija ima itekako veze sa ovim. Neverovatno je da je policijska patka oko ove pljacke raskrinkana lagano i da niko jos nije odgovarao (osim onih sluzbenika koji su toboze pod suspenzijom).

Ovo za portale pojma nemam, ali kontam da se sad svake novine ponasaju senzacionalisticki prema ovom slucaju, jer on traje i traje vise od 40 dana, konstatno se iznose nove cinjenice i na onoj fb grupi su dostupne svima. Uporedi samo sa ubistvom ove pevacice u Borci, sta se radi od tog slucaja koliko vec dugo.

Sto se tice njegovog caleta, kontam da je covek ocajan, kako i ne bi bio, Svaka mu cast na svemu, ja mislim da ne bih imao snage to raditi. A upravo iz tog ocaja i ne povlaci racionalne poteze, pa otud i ta slikanja (jbg, kad je medijska blokada, drustvene mreze odradjuju posao), ali s obzirom na situaciju, njegov nastup je vise nego dobar. Evo vidim da ima zakaznu konferenciju za medije prekosutra u Beogradu.


Slažem se sa napisanim.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Wed May 09, 2018 2:41 pm

Pogledo sam press konferenciju Davidovog oca i iskren da budem covek je na mene ostavio jak utisak. Lose je on pricao, dosta je preskakao sa teme na temu, naseda na provokacije neke novinarke iz rtrs, ponavlja se dosta i slicno. Ali to na stranu, sustina je da je ocajan, da je u pravu i da je cvrsto resen da ide do kraja. Ljudi da se razumemo u 21 veku neko da vam otme, muci i onda ubuje dete i posle sve to zataska?! Sramota sto mediji o ovome i slicnim dogadjajima cute, samo pokazuju da politicari sa vlasti koji ih kontroslisu stite ljude koji su upleteni u ceo ovaj slucaj. A te price obojene revolucije, ruse Srpsku, placaju ih balije i slico to je isto kao kod nas kada kazes da je vucic izdajnik i lopov oni odma tebi etiketu sorosevac, nato placenik koji priziva ukrajinski scenario. Pravda za Davida!

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Вести

Postby Opie » Wed May 09, 2018 2:47 pm

Kako je Vucic pored Putina na podijumu ,nije mi jasno? Jel ima toliko veliki penis ,da moze da bude pocasni gost ,odmah do Kralja ?
Gledam ovde u Africi sa nekim Belgijancima paradu i vidim Vucelu na sred TVa ....Srbija sila bre !!
Mnogo mi je drag jedan deo u Putinovom obracanju kad se osvrnuo na ruske zrtve u Drugom Svetskom ratu ,i koliko trebaju da budu ponosni na te ljude...mozda bi mogli d anaucimo nesto od njega...
ex-Pop Djujic

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed May 09, 2018 3:18 pm

Данас је дан Европе, који ће бити обележен бројним манифестацијама широм Србије. Уз добар ритам Европе честитам овај поносити празник свима који славе. <3

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вести

Postby idemoo » Thu May 10, 2018 4:26 pm

Каже министарка - не желите Кар Го апликацију! Ок неће је ни бити!

Да ми је знати само кога је питала да ли жели ту апликацију, кориснике услуга или такси удружења.

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Thu May 10, 2018 5:53 pm

Šta je fora s tom aplikacijom?Čemu služi,kome pomaže kome smeta? I zašto
Choose Life

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Вести

Postby axkontra » Thu May 10, 2018 5:56 pm

kazu da je kargo ni 5 posto trzista pa ako je tako ne znam cemu frka.preko aplikacije kazes gde da te pokupe i odma znas koliko placas po kilometru znas rutu sve.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Вести

Postby bojan23 » Thu May 10, 2018 6:34 pm

Шта хоће они? Колико сам ја разумео смета им конкуренција у суштини?
Такси је у БГ-у прескуп, ако ће убер, кар го и слични да спусте цену и да уредно плаћају порез држави, нека регуларни таксисти нестану ко их јебе.
З В Е З Д А Л Е !

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Thu May 10, 2018 6:57 pm

Gledao sam neki TV duel vlasnika CarGo i nekog taksiste, predsednika tog udruzenja. Prosto je bilo neverovatno gledati i slusati kako se vlasnik CarGo lose pripremio za emisiju. Mogao je da ga zakopasa hiljadu i jednim dokazom i agrumentom, medjutim sve je to bilo toliko tunjavo i bledo da je taksista na kraju izasao kao pobednik. Prosto, prosecni TV gledalac idiot je mogao da zakljuci kako oni stvarno nesto muljaju i rade nesto nelegalno.

Na primer, napada ga da ne placaju poreze i doprinose, a u jednom delu reportaze prikazuju taksistu u strajku koji izmedju ostalog govori kako traze da im se odlozi placanje poreza i reprogram za dug koji imaju.

A da ne govorimo o tome kako je taksista naglasavao da vozaci CarGo nisu skolovani za taj posao... jebo mamu i skole...

Uglavnom, taksisti dizu kurac jer im se moze zadnjih 50 godina, kako da licno italijanska, juznoamericka i japanska mafija stoje iza njih i cuvaju im ledja.

Pa jebo te, na aerodromu postavljen salter za taksi vaucere, kao uvode red, na salteru naslonjena dva komunalca fekalca, a na dva metra od njih tip, divljak, prilazi putnicima i pita jel im treba taksi.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Вести

Postby Bruno Sulak » Thu May 10, 2018 7:26 pm

Scena od pre par vikenda u ns:

Ispred Veriga uhvatim taksi i kazem tu i tu adresu na Telepu (isao kod zenske). Kaze taksimetar 500 dinara. U redu, izvolite.
Zavrsim sta imam, uhvatim drugi taksi odmah cim izadjem, da me vrati ispred Veriga. Kaze taksimetar 420 dinara :lol:

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu May 10, 2018 9:42 pm

bojan23 wrote:Шта хоће они? Колико сам ја разумео смета им конкуренција у суштини?
Такси је у БГ-у прескуп, ако ће убер, кар го и слични да спусте цену и да уредно плаћају порез држави, нека регуларни таксисти нестану ко их јебе.


Pa postigli su dogovor da se zakonom zabrani uber i slicni, tako da nista od toga. Kukalo se ovde na portire, bicikliste...a realno su taksisti najveca govna. Cast izuzecima.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Thu May 10, 2018 9:44 pm

bojan23 wrote:Шта хоће они? Колико сам ја разумео смета им конкуренција у суштини?
Такси је у БГ-у прескуп, ако ће убер, кар го и слични да спусте цену и да уредно плаћају порез држави, нека регуларни таксисти нестану ко их јебе.


Смета им нефер конкуренција.
Град је проценио да му треба 6000 таксиста и толико је дозвола и дао. За њу су морали да заврше Ц возачку и ваљда још нешто на саобраћајном. Естетске, техничке све прегледе морају да полажу сваке године, да плаћају порезе итд.
Притом се и овако ограничен број возача и не дави у приходима.
Е сад с овом апликацијом сваки блејач са Б дозволом и аутом постаје такси возач кад му затреба кинта или кад заврши преподне са својим главним послом тако да теоретски може да се појави 50000 нових таксиста. Они наравно не морају да полажу ништа, иду на прегледе, плаћају итд. и логично је сасвим да је и њихова вожња јефтинија од профи такси возача.

Оно што удружења траже, колико ја капирам, је да апликација не смета ништа али да она за возаче мора да користи званичне профи такси возаче а не било ког лика с колима коме је то споредни посао и не занима га колико је плаћен.

Теби желим шта год да радиш да ти се спусти цена рада како кажеш и да нестанеш са тржишта. поз

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Вести

Postby bilipiton » Thu May 10, 2018 9:49 pm

Чекај а како те апликације функционишу у целом свету а само код нас ће да их укину?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu May 10, 2018 9:51 pm

Таксисти су свуда сероње и свуда врте исту причу. Данас се запосли на таксију сутра кука како треба да се ограничи број и забрани пријем нових. И треба држава да им јебе матер и да уведе стандарде по питању квалитета и старости возила. Ајде бре у курац више таксирају са колима која су кад су увезена већ била за рециклажу, а да не помињем да неки још возе заставу 128.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu May 10, 2018 9:59 pm

sve dok je start 170 dinara i dok vrte i čekanje na semaforu, tačno me zabole ko im uzima hleb iz usta
ajde bre

u Valjevu se za 60 dinara voziš kao grof, a u Beogradu ne možeš bez 500 dinara da dođeš od Cvetka do skupštine


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests