Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Sat Jun 09, 2018 10:47 am

Iako je Brđa indijanac ponekad, sad ga podržavam i mislim da kapira suštinu problema prptesta. Ja takođe mislim da bi bilo više efekta da su se blokirale Benzinske stanice (ulaz-izlaz). Da se direktno udari na prodaju/promet tog goriva, nego da se blokira put. Jer kao svesni vozač nikada ne znaš ko je iza ili ispred tebe. A s obzirom da nam je država u kurcu pa i samo zdravlje naroda najgora misao mi je kada pomislim da neko dete,beba, matorac umire u autu iza mene čekajući da se kolona nezadovoljnih građana raščisti.
Zato smo imali priliku da vidimo auta koji su prolazili trotoarima i travnjacima mimo puta.

Ovako druže lepo blokiraš pumpe, rafineriju... Pa se gigantima poput NISa, Lukoila, Mola i dr. napravi deficit ogroman u tih dan-dva. Pa lova koja procentualno ide eliti u džep se svede na minimum a firme i ekonomija stanu (kao u vreme sankcija). Da vidiš kako bi spuštali cenu i molili da se narod povuče.

Ovaj vid blokiranja puteva ne podržavam u potpunosti baš iz gore pomenutih razloga. Kada bi krenuo da nabrajam verovatno bi se složila većina oko onpga što pričam. A da nas prcaju - prcaju iz sve snage i to već decenijama u nazad. Ništa novo.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby јахач магле » Sat Jun 09, 2018 11:14 am

Блокирају се пумпе и онда ће да се каже да неко није могао да вози дете, мајку, бабу у болницу зато што није могао да сипа гориво.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Morbid » Sat Jun 09, 2018 12:54 pm

nama nikad ništa ne valja, ni kad ima ni kad nema protesta.
ni kad je levo ni kad je desno, ni kad je u centar ni kad je u rikverc.

šaka nabeđenih idijota, eto šta smo.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby bilipiton » Sat Jun 09, 2018 2:15 pm

Далтон wrote:Iako je Brđa indijanac ponekad, sad ga podržavam i mislim da kapira suštinu problema prptesta. Ja takođe mislim da bi bilo više efekta da su se blokirale Benzinske stanice (ulaz-izlaz). Da se direktno udari na prodaju/promet tog goriva, nego da se blokira put. Jer kao svesni vozač nikada ne znaš ko je iza ili ispred tebe. A s obzirom da nam je država u kurcu pa i samo zdravlje naroda najgora misao mi je kada pomislim da neko dete,beba, matorac umire u autu iza mene čekajući da se kolona nezadovoljnih građana raščisti.
Zato smo imali priliku da vidimo auta koji su prolazili trotoarima i travnjacima mimo puta.

Ovako druže lepo blokiraš pumpe, rafineriju... Pa se gigantima poput NISa, Lukoila, Mola i dr. napravi deficit ogroman u tih dan-dva. Pa lova koja procentualno ide eliti u džep se svede na minimum a firme i ekonomija stanu (kao u vreme sankcija). Da vidiš kako bi spuštali cenu i molili da se narod povuče.

Ovaj vid blokiranja puteva ne podržavam u potpunosti baš iz gore pomenutih razloga. Kada bi krenuo da nabrajam verovatno bi se složila većina oko onpga što pričam. A da nas prcaju - prcaju iz sve snage i to već decenijama u nazad. Ništa novo.


Пошто сте ти и Брђа велики мајстори за прављење протеста, узмите онда па организујте неки протест како вама одговара али да не смета никоме, да сви буду задовољни када се заврши.

Довољно је да видите да се ваше мишљење поклапа са мишљењем министра полиције и да се запитате мало.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby савабјан » Sat Jun 09, 2018 3:37 pm

Au ljudi ala ste počeli da se proseravate, gori ste od b92 foruma. Naravno da treba sve da se blokira, ne tražite izgovore!!! Ako je nekome sudjeno da umre, umreće bilo blokade ili ne. Tako mu se potrefilo. Treba da se sruši grad, ne samo zbog goriva nego jer nas karaju godinama. Za sve.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Чомбе » Sat Jun 09, 2018 3:40 pm

Brdja wrote:Nisam ja protiv protesta. Nisam se priključio ali nisam za to ni da odmažem. Da sam se zatekao na putu koji je blokiran, ne bih pravio problem oko toga
Da me dotiče cena goriva, i ne baš. Više mi smeta loše zdravstvo npr.




Зато што си разуман, а не зато што би ти полупали пичку? :mrgreen:

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Brdja » Sat Jun 09, 2018 3:42 pm

Pa nisam video da su nekome polupali pičku što ih je obilazio i pomerao da prođe a bilo je dosta slučajeva.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Sat Jun 09, 2018 7:07 pm

Mi se solidarišemo samo. Iliti neutralna većina :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby CamoSurprise » Sat Jun 09, 2018 7:43 pm

Divide et impera!
Ovakve situacije opet idu u prilog vlasti. Narod ce opet da se glozi izmedju sebe.
Da je cena goriva bezobrazna svakom jasno je svakom normalnom, ali ovim protestima se je.be uglavnom obican narod koji zavrsava svoje obaveze.
Sve me podseca na slicnu situaciju sa sabackog mosta pre nekih xy godina, kada su neke duvandzije iz Ljubovije i jos nekih sela zbog neisplacenog duvana dosle da blokiraju most u Sapcu. Grad u blokadi, ljudi popizdeli, dosao neko sa strane da zarad svojih prava blokira tvoj grad, pa iz kog god da je razloga. Krenula organizacija da se biju ti na mostu, policija razdvaja.... Scena sa mosta, treba da prodju kola hitne pomoci, a krezubi polupismeni matori gedza trazi da vidi uput na kom pise da je hitno da bi sklonili traktore. Gde je mozak ?
Naveli su ljudi gore, mesta blokade treba da budu vlada i drzavne institucije, pumpe, lokalni serifi, tipusi poput onog sto snima u Nisu, svako zna nekog takvog...ili ta prica za blokadu naplatne rampe da se ne maltretiraju sugradjani, a ne da se je.be obican narod, jer samo u nekom momentu moze izazvati kontra efekat.
Gilajdza RIP

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Чомбе » Sat Jun 09, 2018 9:33 pm

Треба да се блокира СВЕ. И обичан и необичан народ. Шта који курац има да ти смета блокада што неко рече журиш кући да једеш паштету од 40 динара па ћеш онда сит да седнеш да кењаш на интернету како не ваља ово или оно. Шта ћеш добити ако блокираш владу и остале државне институције у којима седи гомила нерадника, јебе им се баш и онако нису на свом радном месту. :)

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Druidid » Sat Jun 09, 2018 10:19 pm

Naravno da treba da se blokira sve, ovo utiče na svakog čoveka bukvalno, čak i one koji ne voze. Kada skoči cena goriva skače cena svega kao posledica toga, pa paradajz na pijacu će da poskupi jer će ljudima da bide skuplji transport istog do te pijace.
Ako nekome smeta što za tih sat vremena ne može da stigne negde gde hoće više od toga što će da mu se poveća cena bukvalno svega onda ok.
Npr moj dobar drugar radi u milšpedu i trenutno svim klijentima dižu cene usluge zbog poskupljena goriva, klijenti će da dižu cene svojih proizvoda i opet sve puca po običnom čoveku.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby santamarija » Sun Jun 10, 2018 12:14 am

Druidid wrote:Naravno da treba da se blokira sve, ovo utiče na svakog čoveka bukvalno, čak i one koji ne voze. Kada skoči cena goriva skače cena svega kao posledica toga, pa paradajz na pijacu će da poskupi jer će ljudima da bide skuplji transport istog do te pijace.
Ako nekome smeta što za tih sat vremena ne može da stigne negde gde hoće više od toga što će da mu se poveća cena bukvalno svega onda ok.
Npr moj dobar drugar radi u milšpedu i trenutno svim klijentima dižu cene usluge zbog poskupljena goriva, klijenti će da dižu cene svojih proizvoda i opet sve puca po običnom čoveku.


sta bre lupate za babu,dedu,dete i slicno..alo bre ljudi,vozim svaki dan i naidjem na zastoj na putu,bio udes ili odron,stojim u koloni i cekam pola sata,sat vremena ,sta da radim, da jebem saobracajcima majku sto vrse uvidjaj ili radnicima sto skalnjaju odron,jer sam gladan i zurim kuci da jedem mesni narezak za razliku od vecine sto jede pastetu...

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby друг члан » Sun Jun 10, 2018 2:10 am

Далтон wrote:Iako je Brđa indijanac ponekad, sad ga podržavam i mislim da kapira suštinu problema prptesta. Ja takođe mislim da bi bilo više efekta da su se blokirale Benzinske stanice (ulaz-izlaz). Da se direktno udari na prodaju/promet tog goriva, nego da se blokira put. Jer kao svesni vozač nikada ne znaš ko je iza ili ispred tebe. A s obzirom da nam je država u kurcu pa i samo zdravlje naroda najgora misao mi je kada pomislim da neko dete,beba, matorac umire u autu iza mene čekajući da se kolona nezadovoljnih građana raščisti.
Zato smo imali priliku da vidimo auta koji su prolazili trotoarima i travnjacima mimo puta.

Ovako druže lepo blokiraš pumpe, rafineriju... Pa se gigantima poput NISa, Lukoila, Mola i dr. napravi deficit ogroman u tih dan-dva. Pa lova koja procentualno ide eliti u džep se svede na minimum a firme i ekonomija stanu (kao u vreme sankcija). Da vidiš kako bi spuštali cenu i molili da se narod povuče.
Ovaj vid blokiranja puteva ne podržavam u potpunosti baš iz gore pomenutih razloga. Kada bi krenuo da nabrajam verovatno bi se složila većina oko onpga što pričam. A da nas prcaju - prcaju iz sve snage i to već decenijama u nazad. Ništa novo.

Ovo sto vi pričate bi imalo smisla da naftne kompanije diktiraju cenu goriva, a ne drzava preko pdv i akciza sto cini veci deo cene kostanja gorava. Svi bi voleli da je gorivo jeftinije,ali im se nesedi sat bremena u guzvi. Valja stici na pice u giardino,na strand itd. To samo polazuje kakva je svest ovog naroda. Sve pod motom use,nase i podase
Choose Life

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Sun Jun 10, 2018 8:43 am

Tako je. Neću pivo da mi se ugreje zbog tamo nekoh protesta.
(Street Force / Curva Orientale)

Lanesra
Posts: 39
Joined: Sat Apr 21, 2018 2:05 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Lanesra » Sun Jun 10, 2018 2:47 pm


User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby UltrasDoras » Sun Jun 10, 2018 4:37 pm

kakvi.......... glupe ustaše
Čitali su Hrvatima stihove "srpskih narodnjaka": Fuj, kič, šund... ali onda je otkriveno ČIJE SU ZAPRAVO REČI PESAMA (VIDEO)
https://www.blic.rs/slobodno-vreme/vest ... ref=fbblic
https://www.facebook.com/NewsBarTV/vide ... 587408307/
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby савабјан » Sun Jun 10, 2018 6:22 pm

UltrasDoras wrote:kakvi.......... glupe ustaše
Čitali su Hrvatima stihove "srpskih narodnjaka": Fuj, kič, šund... ali onda je otkriveno ČIJE SU ZAPRAVO REČI PESAMA (VIDEO)
https://www.blic.rs/slobodno-vreme/vest ... ref=fbblic
https://www.facebook.com/NewsBarTV/vide ... 587408307/

Ovakvih 10 debila mozes od 1000 ljudi i na ulicama Bga da nadjes.

milutin
Posts: 29
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:51 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby milutin » Mon Jun 11, 2018 2:15 pm

Jel moze neko da iskopa video (bio je na starom forumu) kada neki besni psi kidisu jedni na druge kroz kapiju koja je do pola otvorena? (valjda sam dobro objasnio) :mrgreen:

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby prcko » Mon Jun 11, 2018 2:20 pm

milutin wrote:Jel moze neko da iskopa video (bio je na starom forumu) kada neki besni psi kidisu jedni na druge kroz kapiju koja je do pola otvorena? (valjda sam dobro objasnio) :mrgreen:



milutin
Posts: 29
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:51 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby milutin » Mon Jun 11, 2018 2:25 pm

hvala!!!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 87 guests