СП Катар - 2022.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...

Резултат Србије на СП?

Испада у групи
23
35%
Пролази групу
28
42%
Пролази у 4-финале
8
12%
Пролази у полуфинале
1
2%
Пролази у финале
0
No votes
Шампиони
6
9%
 
Total votes: 66

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: СП Катар - 2022.

Postby Bruno Sulak » Thu Nov 24, 2022 1:50 pm

Ovi Kamerunci da su igrali jos 3 sata ne bi dali gol.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: СП Катар - 2022.

Postby Далтон » Thu Nov 24, 2022 5:08 pm

Не разумем како јебено неком може да буде СП смор а пре тога 4 године грицка нокте чека СП.

Ја љуљам дете пијем пиво и гледам СП од 11-22ч. Жени је наравно строго забрањен приступ ТВу.

Елем, неко споменуо хрвате https://t.me/spkatar2022/1086 :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby Odan » Thu Nov 24, 2022 7:48 pm

Sa Brazilom idemo motivisano i snazno ali to je samo jedna utakmica u nizu, druge mogu biti vaznije pa mozemo biti rasterećeni i nadigravati se. Steta sto Svajcarska i Kamerun nisu remizirali.

User avatar
жабац
Posts: 611
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby жабац » Thu Nov 24, 2022 9:55 pm

Где се ради парола, да дођем да помогнем.

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby ElPadrino » Thu Nov 24, 2022 10:06 pm

Smije li neko primiti loptu.. :roll:

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby друг члан » Thu Nov 24, 2022 10:09 pm

Sem malog Pavlovica koji je jedini pokazo da se ne boji,ostali svi fascinirani Brazilcima. Jbt jesu bolji,al imaju samo po dve noge ko i vi. Sms,gudelj,lazovic,zivkovic,radonjic tuga. Ne sme niko da se okrene s loptom
Choose Life

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby UltrasDoras » Thu Nov 24, 2022 10:16 pm

pavlović se ne boji zato što je glup ko kurčina glup je i da se boji
ostali pičketine raspale ovaj gudelj kad god je važna utakmica nema pas naprijed
najsporija ekipa na prvenstvu, sms, tadić, mitar, vlahović mrtva trka ko je najsporiji, čak su nam i krila i bekovi ispodprosječno spori jebaće nas crnci jebaće nas šipci idemo kući s 0 bodova i 0 golova
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby Odan » Thu Nov 24, 2022 10:45 pm

U drugom poluvremenu brazilci pokazali kvalitet, mozda smo malo fascinirani njima. Nedostajali su nam neki igraci, u prvom poluvremenu nije bilo lose, kao da nismo dovoljno kondiciono spremni. Statisticki pokazatelji nisu toliko losi osim toga sto nismo sutnuli u okvir gola sto je razocaravajuce.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: СП Катар - 2022.

Postby Далтон » Thu Nov 24, 2022 11:03 pm

UltrasDoras wrote:pavlović se ne boji zato što je glup ko kurčina glup je i da se boji
ostali pičketine raspale ovaj gudelj kad god je važna utakmica nema pas naprijed
najsporija ekipa na prvenstvu, sms, tadić, mitar, vlahović mrtva trka ko je najsporiji, čak su nam i krila i bekovi ispodprosječno spori jebaće nas crnci jebaće nas šipci idemo kući s 0 bodova i 0 golova


Управо то. Павловић је глуп али је показао муда. Гудељ 20 пасова примио и по обичају свађа са сопственим ногама.

Нема шта да се фасцинирамо бразилцима него крв на терену да оставимо као Арапи па да се као пацов Меси и цео свет фасцинира нама.
Зашто се С.Арабија није фасцинирала Аргентином? Зашто се Јапан није фасцинирао швабама којије исти тај Бразил ресетовао на фабричка?

Само се наши фасцинирају некоме. А знам свесно да свако СП јебем самом себи маму али тај его ме вазда сјебе и увек улије неку наду да смо сада бољи него прошли пут. И тако се годинама вуче до данас.

Бетон од првог минута. 9 од 11 играча играју одбрану а и птице на грани знају да нам се бункер увек обијао о главу.

И још нешто. Судији (судио нам 2018) опет јебем маму балијску. И Нејмару цигану такође.
(Street Force / Curva Orientale)

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby svuda.prisutan » Fri Nov 25, 2022 7:49 am

Da budemo srecni sto smo primili SAMO DVA GOLA!!! Petarda je mogla lagano. Realno, Brazil za 3 klase iznad. Ali opet, toliko bezvoljno, bez trcanja, bez presinga, bez kidanja. Nema veze, cekamo Kamerun, verujem da ce biti tesko, ali cemo ih dobiti. Kamerun od svih africkih reprezentacija je najmanje pokazao. E, ako tu odigramo nereseno, onda cemo da se lozimo pobedi nad Svajcarcima :lol: Za sad po meni su najvise pokazali Spanci, Francuzi i Brazil, deluju kao najozbiljnije ekipe.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby riper » Fri Nov 25, 2022 7:51 am

Ne volim sto sam bio u pravu, ali ovo sam ocekivao. I to ne zato sto sam neki rodjeni pesimista, vec sto sam odgledao dovoljno nasih nastupa na svetskim prvenstvima da prepoznam obrazac koji vodi ka katastrofi. Nadam se da ce ova generacija da se pokaze malo drugacija i da ce iskoristiti ostale dve utakmice da naprave taj korak ka eliminacionoj fazi, mada ni tu nisam optimista.

Kada je u pitanju sinocna utakmica, lepo neko rece, kako se Saudijci nisu uplasili Argentinaca, ili Japanci Nemaca, vec samo mi Brazilaca. Ne verujem da neko ima problem sto smo izgubili od BRazila, mnogo jaci su padali od nas, ali ne moras i ne mozes da igras sve vreme bunker. Kada je pocelo drugo poluvreme, realno, bilo je pitanje trenutka kada ce odbrana da nam popusti. Jer loptu ne mozemo u nogama zadrzati duze od tri sekunde, a oni sve vreme pritiskaju. A onda smo prodisali kada smo uveli Vlahovica i Radonjica, bez obzira sto smo primili jos jedan gol. Ali u tim trenucima vidis da moze i da se napadne Brazil i da se kreira sansa.

Nebitno, za razliku od ranijih prvenstava nisu me punon razocarali jer nisam puno ni ocekivao. Samo sada da ne pocne prica kako cekamo da se oduzimo Svajcarcima, jer kad god mi hocemo da naplatimo dugove zavrsimo jos duzniji.

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby CamoSurprise » Fri Nov 25, 2022 10:11 am

Sinoć gledali kod burazera od tetke na slavi. On izneo projektor, slika preko celog zida sobe, krka, piće, loženje na maksimumu, ali na kraju prilično realan tuki.
Poraz od Brazila nije sporan, ali igra je bila baš kukavička. Pitanje je bilo samo kojim rezultatom će se završiti.
I dalje verujem u prolaz grupe. Kamerun ćemo dobiti, Brazil rutinira i Švajcarsku, a onda će se prolaz vrteti oko situacije sa gol-razlikom i pitanja da li nam je dosta X sa Švajcarskom.
Ako bude trebala pobeda, eto prilike da osvetimo našu nejač i naše devojke i da se odužimo Švajcarcima. :mrgreen:
Gilajdza RIP

User avatar
Moltisanti
Posts: 32
Joined: Thu Feb 16, 2017 10:51 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby Moltisanti » Fri Nov 25, 2022 10:20 am

Nema sta tu da se doda, nije problem izgubiti problem je sto nismo nista pokazali. Nadam se da ce da se trgnu jer smo od Kameruna bolji za 3 gola sigurno a gol razliku treba nabiti i cekati sta ce biti na Brazil Svajcarska.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby друг члан » Fri Nov 25, 2022 10:27 am

Malo smo i nesto pokusali kad je Vlahovic usao. Jbt celu utakmicu nemamo centarsut na Mitrovica,a on je bas dominantan u skoku. Ako uspemo u ove dve ponoviti igru iz kvalifikacija, mozemo se nadati izlasku iz grupe
Choose Life

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby ElPadrino » Fri Nov 25, 2022 12:42 pm

Meni je samo žalosno što smo odigrali ovako ko sisice, a mogli smo mnogo više. Al to je taj pritisak jebem li ga. Pa nije Brazil jači nešto previše od Portugala. Nek je i za KLASU jači (a nije), ako smo u Lisabonu odigrali 2, onda smo na neutralnom terenu sa Brazilom mogli bar X. To je realnost. Ali izgleda da naši fudbaleri jednostavno ne mogu sa pritiskom i tu je kraj. Kao košarkaši što su se usrali protiv žabara. Jednostavno ne trebaju novinari ih pratiti i pitati ništa, ne treba ih hvatati za intervju, ne treba slaviti po gradovima, ne treba pisati pompezne tekstove, samo se ušutiti i onda milion na ulici kad dođu do finala. :mrgreen: Ja čisto sumnjam da ću ih više gledati.

detelinara83
Posts: 102
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:40 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby detelinara83 » Fri Nov 25, 2022 1:59 pm

CamoSurprise wrote:Sinoć gledali kod burazera od tetke na slavi. On izneo projektor, slika preko celog zida sobe, krka, piće, loženje na maksimumu, ali na kraju prilično realan tuki.
Poraz od Brazila nije sporan, ali igra je bila baš kukavička. Pitanje je bilo samo kojim rezultatom će se završiti.
I dalje verujem u prolaz grupe. Kamerun ćemo dobiti, Brazil rutinira i Švajcarsku, a onda će se prolaz vrteti oko situacije sa gol-razlikom i pitanja da li nam je dosta X sa Švajcarskom.
Ako bude trebala pobeda, eto prilike da osvetimo našu nejač i naše devojke i da se odužimo Švajcarcima. :mrgreen:

Ја таман отишао, а ви дошли :evil:
Дођи у понедељак да поновимо :)

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby CamoSurprise » Fri Nov 25, 2022 10:54 pm

detelinara83 wrote:Ја таман отишао, а ви дошли :evil:
Дођи у понедељак да поновимо :)

Sve sam čuo...i što si morao ranije da odeš i ko te naljutio...celu priču... :mrgreen:
Pazi geografiju sinoć...navijač Beogradskog Partizana iz Šapca, dolazi na slavu u Novi Sad kod burazera, navijača CZ, rodom iz Hrvatske, da gleda meč između Srbije i Brazila, sa sve majicom KK Borac Čačak, dobijenom od klinca.
Falio je dobri zet Bosanac i ti kao predstavnik Srba prečana koji navijaju za Vojvodinu. :mrgreen:
Ponedeljak radni dan, utakmica u 11h...za petak protiv Švajcaraca možda možemo da dogovaramo.
Gilajdza RIP

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby друг члан » Mon Nov 28, 2022 11:39 am

@жабац јави локацију где се ради парола
Choose Life

User avatar
zmijuga
Posts: 1771
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: СП Катар - 2022.

Postby zmijuga » Mon Nov 28, 2022 11:46 am

Kome treba dati za platno i farbu?

Edit: E u kurac, evo gola :mrgreen:

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: СП Катар - 2022.

Postby SickOfItAll » Mon Nov 28, 2022 12:38 pm

Класична ФСЈ/ФСС репрезентација, не знам чему еуфорија уопште пред ово првенство.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests