Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby CamoSurprise » Mon Jul 16, 2018 10:52 am

Ispratio finale na Zlatiboru u nekom kaficu sa nekim zlatiborskim kladionicarima. Neki za francuze, neki za domobrane navijaju zbog tiketa, ali najjaci utisak - momak odigrao tiket da će Žiru bar šutnuti u okvir gola i ovaj mamlaz ne uputi šut. Postade čovek prvak sveta, a da nije uputio udarac u okvir gola za celo prvenstvo i to kao centarfor. :lol: :lol:
Gilajdza RIP

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby prcko » Mon Jul 16, 2018 12:06 pm

gilajdza wrote:Ispratio finale na Zlatiboru u nekom kaficu sa nekim zlatiborskim kladionicarima. Neki za francuze, neki za domobrane navijaju zbog tiketa, ali najjaci utisak - momak odigrao tiket da će Žiru bar šutnuti u okvir gola i ovaj mamlaz ne uputi šut. Postade čovek prvak sveta, a da nije uputio udarac u okvir gola za celo prvenstvo i to kao centarfor. :lol: :lol:


Na vise mesta sam procitao istu stvar, a na fifinoj stranici stoji da ima jedan sut u okvir gola (za ceo turnir :mrgreen: ).

https://www.fifa.com/worldcup/players/player/358015/

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Opie » Mon Jul 16, 2018 2:53 pm

Gledam ove moje Afrikance sad po Gambiji i Senegalu i na mom fejsbuku ,kako su poceli da se glupiraju i da se busaju u grudi.Sve razgovori tipa:Eto ,Afrika dala Francuskoj SP ,treba to da se zapamti bla bla bla dokle cemo mi da dajemo a drugi da uzimaju bla bla bla prestanite sa rasizmom u Francuskoj i Islamofobojiom bla bla bla ...i tako se pitam da li ste normalni ? Blizu sam da zapocnem svadju na Fejsbuku oko ovog :) .Pa sta je Francuska dala za uzvrat vama ???Sto ste dosli u FRA ako je toliko lose ? Sto ste sotali ako je lose i sto Mbape ne igra za zemlju odakle mu je porodica? Kakvo kenjanje majku ti....
ex-Pop Djujic

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Morbid » Mon Jul 16, 2018 3:06 pm

pola postave Kroasana rođeno u BiH
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby pustinjska lisica » Mon Jul 16, 2018 4:09 pm

Надам се да су ове из Пуси рајота већ добиле карту у једном правцу за Сибир, Камчатку, Чукотску и Сахалин.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет


User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Moskri » Mon Jul 16, 2018 5:37 pm

Rođaci wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/thompson-usao-u-autobus-s-igracima/2011630.aspx

hahaha

Opie pod teškom erekcijom, još ako zagrme evo jure i bobana, eksplozija.

Adijedisi
Posts: 16
Joined: Mon Mar 26, 2018 10:30 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Adijedisi » Mon Jul 16, 2018 5:51 pm

pozdrav napacenoj braci preko drine!
Image

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Mon Jul 16, 2018 6:11 pm

fali ti "srebro zlatnog sjaja" na toj sličici

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Bunt » Mon Jul 16, 2018 6:32 pm

Rođaci wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/thompson-usao-u-autobus-s-igracima/2011630.aspx

hahaha



Citajuci komentare osecam se kao da citam najnoviji broj Alan Forda, pukle me emocije. Stakor, uhljeb, srac, pljuc...

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Mon Jul 16, 2018 7:30 pm

Nesto sam razmisljao, dok svima koji su ucestvovali na Mundijalu obicno raste cena na trzistu, nasima vecito pada cena. Nije SMS jedini slucaj. Nekada je i ZIgic vredeo upola manje nakon SP, dok recimo Dudic posle te 2006, verovatno ne bi vredeo nista, sva sreca da smo ga uvaljali jel bese Salcburgu za milionce.

Druga stvar, mi bismo trebali malo da razmislimo ko sve ulazi u opis "mladog talentovanog" igraca. Jer SMS sa svoje 23 godine nije vise ni toliko mlad ni talentovan, jer do tada talenat vise ne postoji ili si igrac ili nisi. Sa druge strane Mbape mladji 4-5 godina je objasnio sta znaci mlad i talentovan igrac. Mi nekako do 30te godine smatramo igrace mladima.

Slicno i za basket, vecito imamo more nekih talenata koji sa 21 ili 22 godine greju klupu u nekom domacem klubu gde cekaju sansu. A trsimo se da smo neka velika kosarkaska nacija. Sa druge strane Real koji uvek ima najvise ciljeve kali Doncica sa 17 godina.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby pertla » Mon Jul 16, 2018 8:16 pm

Doncic je brate izolovan slucaj,incident,a ne pravilo.talenat koji se radja jednom u 20 godina.

Gurali su ga jer je igrao odlicno i to je davalo rezultate za tim,a ne zbog godina.uostalom,znalo se da ce jako brzo u nba,sigurno ga nisu razigravali za dalas.

Real i barsa su progutali toliko talenata da im po 10 doncica nije dosta da se vrate u egal
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Mon Jul 16, 2018 9:38 pm

Brate Pertla ni mi nismo nista bolji. Kurcimo se da dajemo klincima sansu, a kada pogledas neke nase omladinske selekcije nema dva igraca da su do 21, 22. godine nesto zapazeni. Zvezdini omladinci redovno nesto igraju onaj F6 evrolige za omladince, sve vanserijski talenti, a onda ti uspe i to umereno svaki deseti igrac. Malog Borisu Simanica su najavljivali kao neko cudo, isto bilo sa ovim sto je sada u Partizanu, da ne govorim o Tejicu i Rebicu sta su im prognozirali. A retko ko od njih je dobio realnu sansu.

U prevodu, ko zna koliko smo i mi progutali Doncica a da im nismo dali sansu. Onda oni idu jos sporednijim putevima, pa preko Mege, kroz inostranstvo u neke osrednje klubove dok ne zapadnu kod nekog naseg trenera. Onda ih ovaj ponovo gradi i u srednjim 20im godinama od njih pravi igrace kakvi su mogli da budu jos kao tinejdzeri.

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Morbid » Tue Jul 17, 2018 10:23 am

vrhunski klub nije klub za razvoj igrača.
Partizan je razvijao mlade dok je dobijao po ušima od svih u EL.
Zvezda ih je razvijala prve dve godine od "oporavka", a posle po jedan mlad igrač godišnje dobija ozbiljnu šansu.

da ne pričamo o realu i barsi. barsa je poslednje bas mlade igrace forsirala sa gasolom i navarom, a real pre doncica...eventualno ljulj.

Srećan si ako ti dva mlada igrača zaigraju ozbiljan basket u sezoni.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Tue Jul 17, 2018 10:28 am

plus kod nas degenerici imaju fiks ideje da i u mlađim kategorijama klubovi moraju da osvajaju trofeje, pa forsiraju decu da budu igrači zadatka i da igraju po nekim idiotskim taktičkim idejama, umesto da jedini cilj bude razvoj tih klinaca

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultrastito » Tue Jul 17, 2018 11:45 am

domaci domobrani, proslaviste li naslov vicesampiona? sta kaze bojna? kad ce da nas stigne vasa ruka preko drine?
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Tue Jul 17, 2018 11:58 am

spektakularan kraj dočeka
https://www.youtube.com/watch?v=yIKwZae ... e=youtu.be


strofa iz poslednje pesme

loša bila četres peta
rasula nas širom sveta
a sad nova loza raste
vratile se doma laste


bravo, komšije!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby prcko » Tue Jul 17, 2018 12:40 pm

Jebes primitivce.

Ovako to rade gospoda Belgijanci.

https://twitter.com/stonexman/status/10 ... 5428708353

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Tue Jul 17, 2018 12:57 pm

Dobro, hrvati su uspeli i u ovim trenicima slave da promovisu ustastvo. Naravno kada se sve ovo slegne pisace se i o tome. Ali me zanima kakav bi to nas repertoar bio da smo mi osvojili ovako nesto u fudbalu.

Garant bi bio Djani i Rada Manojlovic da raspale masu.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests