Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: RE: Re: Душевна болница

Postby zizou » Fri Aug 26, 2016 12:37 am

Kit_Karson wrote:
Floki wrote:Sars realno smara,tu Sajsi ne znam ni ko je..ali sta fali Dubiozi da cujem?


Зато што су смрдљива квази-анархистична говна, певају о социјали и комунизму, бившој Југи (јао ми весели Босанци, душмани нас завадише јаране, капираш, капитализам је срање, нек нам пуше Путин и Обама), а у суштини атмосфера на концерту им нема разлике него кад пева србска мајка или неко други у Гучи, нпр (уз све поштовање према фестивалу српске трубе). Снимају хд спотове, а у свакој песми кукају како немају ни за џоинт да смотају. У сваком случају, вредни су кофе измета и молотовљевог коктела на било ком концерту да наступају, са све Сарсом, Елементалом,Манчмелом, Ничим изасраним и свом том урбаном, алтернативном екипом, уста им се серем свима!


Brate opusti se upali kebu i ne brini ko sto slusa

User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: Душевна болница

Postby Serbon AB » Sat Aug 27, 2016 9:49 am

Rođaci wrote:samo Brkovi


Sex i droga

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Sat Aug 27, 2016 7:10 pm

Дубиоза је баш права раја, онако, Валтер, Титина слика, активна борба, радници пате, креативне радионице, вратиће се Валтер, јебаће вам матер.

Јебо ја и њима и валтеру матер, пичкетине сорошевске оне обичне. Ево колике су јајаре, склонили су линк кад их зажуљало колики су дебили они кретенски. Гадост, пегла прича.

http://mondo.rs/a723679/Zabava/Ludi-svet/Samaranje-challenge-novi-hit-u-BiH.html
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Floki
Posts: 31
Joined: Wed Feb 17, 2016 11:11 pm
Location: Kapedunum

Re: Душевна болница

Postby Floki » Sat Aug 27, 2016 7:33 pm

Tebra,zabole mene ko su i sta su,gotiva mi je njihova muzika i to je to.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Sat Aug 27, 2016 8:15 pm

Матори, поштујем свачији укус, али то је као кад би неко рекао готивим музику БС-а, јебе ми се коју причу фурају.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Antikvaran
Posts: 107
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:16 pm

Re: Душевна болница

Postby Antikvaran » Sat Aug 27, 2016 8:45 pm

Рекох да видим о чему се пише овде, а оно "два минута тишине", на тему "Музика и помало вутра". :lol: Када би неко покренуо конкретну акцију да се опорезују те нитро-фолк кучке и остали слични њима, верујем да би опет 97% посто људи одавде остало да седи уз комп и виче преко тастатуре, а 92,6% би рекло за тог покретача акције да је нечији плаћеник. :mrgreen:

Треба, бре, конкретно нешто да радимо, само чекамо да се нешто деси и да нас неко покрене- а закопани смо у месту.

Дрогош вутропушач, претекао 29.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby vinjakboy » Sat Aug 27, 2016 9:53 pm

Ово није фолирање, а осети се помало и васколики утицај ТЉС (Трибина Љубавни Савети :mrgreen: )...


Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Душевна болница

Postby Avanti ragazzi » Sun Aug 28, 2016 11:04 am

bully wrote:Ceca kakva je kao osoba slusao sam svasta iako nisam hteo i ta nasa estrada me generalno ne zanima, ali da ima glas i kida kako peva to joj ne niko ne moze oduzeti. Isto mi pun dubioze, sarsa i sl kao i naravno bfa. Jedini iritantniji od njih su ljudi koji ih slusaju..

Takodje jako su iritantni duvaci koji pricaju da je vutra lek, misle da su produhovljeni i prepametni a pameti nigde. Slusaju muziku koju mi obicni smrtnici prosto ne razumemo i sve je kul dok ne odu do 29 na jedan tretman pa vide kako je biti Dzon Lenon.


Све се слажем, али да Цеца има глас...
:D Лебе мекани и она и њено певање.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Sun Aug 28, 2016 12:06 pm

Немате ви појма. Цеца је квалитет! Богомајка! Мада сам увек волео Јану зато што има већу сису.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Krki PFC
Posts: 129
Joined: Thu Apr 07, 2016 3:21 pm
Location: U borbi za trofej, u bici za spas!

Re: Душевна болница

Postby Krki PFC » Sun Aug 28, 2016 3:53 pm

BIP!


User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Душевна болница

Postby grobarizsrpske » Sun Aug 28, 2016 8:23 pm

Далтон wrote:Немате ви појма. Цеца је квалитет! Богомајка! Мада сам увек волео Јану зато што има већу сису.


Познанику се приликом једног наступа потписала на тренерку, није је скидао мјесец дана. :mrgreen:

Дефинитивно, грудни кош без премца.

Image

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Sun Aug 28, 2016 11:18 pm

Искрено, некад сам био за то да се омладина која слуша Дубиозу, а ту пре свега мислим на њихове најзагриженије присталице, углавном избосне, и љубитељи Бркова (којима и сам припадам и којих има доста и на форуму) нађе на ливади и поштено испесничи :mrgreen: невероватно колико и једни и други имају заједничке публике, али постоје велике разлике. Бркови јесу Хрвати, али их обожавају и наши националисти и људи широм бивше државе, а и шире агресију на наступу 8-) За разлику од Дубиозе и њој братских бендова коју добар део не подноси, опет попут мене. Немам ништа против тога шта ко слуша, као што ми помену Зизу горе, али дражи ми је и један поштен народњак него рокенрол побачаји који још обрађују најљигавије песме плавог оркестра ;)

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Mon Aug 29, 2016 5:18 pm

Човече дошли сте до те екстазе када од милион наших алтернативних бендова морате да идете по лијепој њиховој и муслиманској да тражите неке анархо ликове јер се спрдају. Па у репу имате милион андерграунд ликова само по београду да и не можеш стићи све да преслушаш. Не разумем бркова и дубиозу нити ме интересују као што и њих боли уво за православље.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Душевна болница

Postby Kit_Karson » Mon Aug 29, 2016 5:38 pm

Бркови нису алтернатива. Поента је да је алтернатива смеће, где год да се свира. Артан лили на курцу цвили.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Mon Aug 29, 2016 5:40 pm

Космет је Србија wrote:Човече дошли сте до те екстазе када од милион наших алтернативних бендова морате да идете по лијепој њиховој и муслиманској да тражите неке анархо ликове јер се спрдају. Па у репу имате милион андерграунд ликова само по београду да и не можеш стићи све да преслушаш. Не разумем бркова и дубиозу нити ме интересују као што и њих боли уво за православље.


Ма да, ево сутра ћу да престанем да слушам Куд Идијоте, Шанк, Хладно пиво и да пређем на неког нашег андерграунд православог репера. :mrgreen: А што се тиче Дубиозе и Сарса, ретко огавне појаве.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Mon Aug 29, 2016 6:07 pm

Brkovi keva, najjači bend
gledao sam ih 6-7 puta u poslednje dve godine

domaći "rep" treba zabraniti

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Mon Aug 29, 2016 6:28 pm

Rođaci wrote:domaći "rep" treba zabraniti


E sad ga pretera ima tu dobrih pesama i bendova. Međutim svi reperi sa početka basivitija (Kada su realno bili najjači imali onbaj pravi rep pravac bunta i opis realnosti društva u kome živimo) došlo je do toga da se sada svi lože na neki taj lažni gangsta rep u Srbiji i MTV stajl. Sem Prti bee gee i Ajzaka :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Mon Aug 29, 2016 6:33 pm

Rođaci wrote:domaći "rep" treba zabraniti


Реп треба забранити. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Mon Aug 29, 2016 6:54 pm

i to je tačno :D

@ Batke

slažem se, ima ponešto dobro
ali isto tako imaš i brdo domaćih likova koji iz Beograda pevaju o povratku na selo i sličnim nebulozama

eo primer domaćeg kvaliteta


User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Mon Aug 29, 2016 8:31 pm

Što se tiče domaćeg.



Last edited by Batke on Mon Aug 29, 2016 8:33 pm, edited 1 time in total.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests