Српска навијачка сцена - дискусија

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Strada di vita » Wed Dec 08, 2021 3:28 pm

Kure wrote:Kaže mi drug iz Loznice isto neutralan tip. Ljudi su zagadili sve što se zagaditi moglo, bacaju uginule životinje u reke, prave haos, a ovde se zalažu za očuvanje iste te Loznice i okoline.

Kazivao mi je drugar sa Kosova da su tamo neki nasi prodavali zemljiste siptarima. I dalje tvrdim Kosovo je Srbija!

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 3:39 pm

Strada di vita wrote:
Kure wrote:Kaže mi drug iz Loznice isto neutralan tip. Ljudi su zagadili sve što se zagaditi moglo, bacaju uginule životinje u reke, prave haos, a ovde se zalažu za očuvanje iste te Loznice i okoline.

Kazivao mi je drugar sa Kosova da su tamo neki nasi prodavali zemljiste siptarima. I dalje tvrdim Kosovo je Srbija!

Slažem se u potpunosti, ali onda se mora poći prvenstveno od sebe i biti svestan da te niko neće poštivati. Ko će da te poštuje ako ne poštuješ sam sebe i svoje, ako sam zagađuješ svoju reku, prodaješ svoju dedovinu?

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lost&found » Wed Dec 08, 2021 5:54 pm

Kure wrote:
Strada di vita wrote:
Kure wrote:Kaže mi drug iz Loznice isto neutralan tip. Ljudi su zagadili sve što se zagaditi moglo, bacaju uginule životinje u reke, prave haos, a ovde se zalažu za očuvanje iste te Loznice i okoline.

Kazivao mi je drugar sa Kosova da su tamo neki nasi prodavali zemljiste siptarima. I dalje tvrdim Kosovo je Srbija!

Slažem se u potpunosti, ali onda se mora poći prvenstveno od sebe i biti svestan da te niko neće poštivati. Ko će da te poštuje ako ne poštuješ sam sebe i svoje, ako sam zagađuješ svoju reku, prodaješ svoju dedovinu?

Koji si ti spiner jbt. Znači ne treba da se protestuje protiv Rio Tinta , jer nismo ni mi čisti ?
Ne treba se priključiti ostalim grupama, jer ih je vrv kupio Ćuta, Zelena Nemačka stranka i Djilas? Kad su bile parole za kalčopoli, druge grupe su podrzale Sever... a sad kad je nacionalna stvar u pitanju - muk.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lost&found » Wed Dec 08, 2021 6:19 pm

Kure wrote:Ne vidim da se po pitanju Kosova bilo šta uradilo u korist našeg naroda, sve im je gora situacija dole, a silne parole su bile.


Sto se onda i dalje skandira Kosovu? Zasto i dalje stoji zastava Kosovo je Srbija, itd? Znaci tvoje opravdanje je da je bolje ćutati, jer se verovatno ionako ništa neće promeniti? Dobro opravdanje, nema šta.

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 6:29 pm

lost&found wrote:
Kure wrote:
Strada di vita wrote:Kazivao mi je drugar sa Kosova da su tamo neki nasi prodavali zemljiste siptarima. I dalje tvrdim Kosovo je Srbija!

Slažem se u potpunosti, ali onda se mora poći prvenstveno od sebe i biti svestan da te niko neće poštivati. Ko će da te poštuje ako ne poštuješ sam sebe i svoje, ako sam zagađuješ svoju reku, prodaješ svoju dedovinu?

Koji si ti spiner jbt. Znači ne treba da se protestuje protiv Rio Tinta , jer nismo ni mi čisti ?
Ne treba se priključiti ostalim grupama, jer ih je vrv kupio Ćuta, Zelena Nemačka stranka i Djilas? Kad su bile parole za kalčopoli, druge grupe su podrzale Sever... a sad kad je nacionalna stvar u pitanju - muk.

Niko nije rekao da ne treba, treba itekako. Stvar je u tome da treba prvo poći od sebe tj. svi ti što su zagađivali, prodavali zemlju i slično. To nisu svi, to su pojedinci. Isto tako druga veoma bitna stvar jeste ta da trenutno to nije iskreni bunt naroda kao naroda, već pojedinaca koji su stvarno tu zbog toga i plaćenih osoba koje neko finansira da navlače masu sa moralisanjem, a koji će isto to napraviti kada dođu na vlast tj. završiti započeto. Nažalost, opet će ispaštati narod koji je došao srcem protiv toga za bolje sutra nas i naših potomaka. Mi trenutno nemamo merodavnu osobu koja može doći na vlast kada bi ovu narod srušio. Imamo osobe koje su to započele ili osobe koje će naravno pošto im je sve bilo plaćeno da se organizuje, morati vratiti to prihvaćanjem ultimatuma Zelene Nemačke stranke. Šta onda kada do toga dođe? Svi ti koji su popasli priču što je jedan gore napisao i išli iskreno protiv toga, biće iskorišteni. A grupe navijačke u slučaju da dođe do toga da ovaj zajaši fotelju i počne ispunjavati ultimatum će namerno ili nenamerno same po sebi se posrati i po svemu onome što su propagirali i skandirali. Primer je Ratko Mladić, a ovde će ultimatum tražiti priznanje genocida, u kojem su učestvovali podrškom protesta parolama verovatno ne sluteći na to, ali opet, znalo se kada se podržavalo ko je u opticaju ili se išlo bez trunke razmišljanja. Priznanjem Kosova itd. Zapitajte se samo zašto niko u tolikom broju nije izašao zbog cena registracija, nafte itd. Isto u interesu naroda, ali nije toliko velik zalogaj i nema ko da finansira sa strane određene ljude da počnu prikupljati masu koja je uglavnom neiskvarena i koja će doći srcem, a ispasti budale. Poenta priče je da nije tu stvar kontriranja i ćutanja zbog vlasti, već samo racionalnog sagledavanja stvari oko sebe koje uopšte nisu čista posla i za čas se može dati podrška nekom ko je nije vredan i kontra stava tribine i slično.

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 6:35 pm

lost&found wrote:
Kure wrote:Ne vidim da se po pitanju Kosova bilo šta uradilo u korist našeg naroda, sve im je gora situacija dole, a silne parole su bile.


Sto se onda i dalje skandira Kosovu? Zasto i dalje stoji zastava Kosovo je Srbija, itd? Znaci tvoje opravdanje je da je bolje ćutati, jer se verovatno ionako ništa neće promeniti? Dobro opravdanje, nema šta.

Skandira se jer se izražava stav i osećanje tribine. Tu se ne radi ni o kakvom protestu, ali se daje jasna poruka i spremnost kada god bude bilo potrebno kao i krajem 20. veka. A poenta je da to skandiranje neće dovesti do toga da će ljudi na osnovu skandiranja reći da idu dole čim ga čuju. Nego isto kada politika to bude odlučila kao i uvek. Ovde se radi o protestu i to protestu koji jeste za čuvanje srpske zemlje i prirode, ali ne iskrenom, već plaćenom i od pogrešnih ljudi koji isto to žele da urade i to su i započeli, čiji ultimatumi se krše sa gore navedenim skandiranjem i pravi budale od svih koji skandiraju, a pritom podržavaju to. Navlače neiskvaren narod koji će biti kao i uvek iskorišten. Tu je razlika.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lost&found » Wed Dec 08, 2021 6:40 pm

Ne, radi se o podrsci paroli koje su iznele skoro sve bitnije tribine u Srbji.
A to da li je protest iskren ili nije, teško da ti imaš legitimitet da odlučuješ o tome, osim iznošenja svog ličnog stava.
Last edited by lost&found on Wed Dec 08, 2021 6:54 pm, edited 1 time in total.

Етикетирани
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2020 12:29 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Етикетирани » Wed Dec 08, 2021 6:43 pm

Севастополе хоћеш рећи свом саборцу са трибине да ово није дневно политички форум као и мени када сам питао зашто сте једина група која нема паролу против Рио Tинта? Видим регистровао се да нам објасни мало око тога ко је ко на протестима у теми српска навијачка сцена. Поента је да се не ради о томе да ли ће та парола нешто променити или не (тек то коју глупост је одвалио), нити о томе да су на челу протеста другосрбијанци и остала чеда запада (а јесу, то је тачно), већ је читава поента исказати став групе по питању уништавања наше земље и наших река, јасно и недвосмислено. Да наведем као пример Фирму која је истакла паролу, па су недељу дана касније њихови бивши истакнутији чланови напали људе који су били на протесту, па су их људи са Чанковом заставом најурили, али су као група исказали свој став о Рио Tинту

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 6:56 pm

lost&found wrote:Ne, radi se o podrsci paroli koje su iznele skoro sve bitnije tribine u Srbji.
A to da li je protest iskren ili nije, teško da ti imaš legitimitet da odlučuješ o tome, osim iznošenja svog ličnog stava.

Nije tu stvar legitimiteta i odlučivanja, dovoljno je samo malo bolje da se otvore oči ili ne zažmuri na jedno.

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 7:10 pm

Етикетирани wrote:Севастополе хоћеш рећи свом саборцу са трибине да ово није дневно политички форум као и мени када сам питао зашто сте једина група која нема паролу против Рио Tинта? Видим регистровао се да нам објасни мало око тога ко је ко на протестима у теми српска навијачка сцена. Поента је да се не ради о томе да ли ће та парола нешто променити или не (тек то коју глупост је одвалио), нити о томе да су на челу протеста другосрбијанци и остала чеда запада (а јесу, то је тачно), већ је читава поента исказати став групе по питању уништавања наше земље и наших река, јасно и недвосмислено. Да наведем као пример Фирму која је истакла паролу, па су недељу дана касније њихови бивши истакнутији чланови напали људе који су били на протесту, па су их људи са Чанковом заставом најурили, али су као група исказали свој став о Рио Tинту

Imam pravo da iskažem svoje mišljenje kao i da odgovorim na svaki odgovor na moju prvu objavu. Napisao sam objavu sa namerom da se tema završi jer svaka grupa ima pojedince koji su u tim vodama i sakupljaju glasove, na strani su tih protiv kojih se protestuje i da ne može par pojedinaca da predstavlja celu grupu kao što novinari pišu za Šabac i slično. Glavno je bilo da se okrene diskusija na nešto pozitivnije, a ne ko ima većeg, ko je manji komunista, ko je sendvičar i klasične teme. Nažalost, kao i uvek svi su se zakačili za prvi deo, a onaj poslednji koji je mnogo bitan ne zarezuje se ni 2%. Kada si već spomenuo Firmu, isto tako u NS imaš njihovih članova koji zajedno sakupljaju glasove sa ostalima, znam provereno, a grupa je opet iskazala stav koji se protivi nameri stranke za koju pojedinci sakupljaju glasove, a pripadaju toj navijačkoj grupi Firma. Znači to je ta priča da se radi o pojedincima i nema veze sa vezom kada kažete da su Delije kao grupa SNS članovi. To što nema parole može samo značiti da ne žele da budu deo nečega što je od strane zapada i krši se sa stavovima grupe, da možda dodatno bude svest naroda za nešto što neće imati pozitivan ishod i što će podržati nešto protiv čega se bore. Ko oseća da treba da podrži, otići će svakako i niko mu neće braniti da ode kao pojedincu sigurno. To bi bilo to od mene da ne bude da pravim dnevno politički forum iako nisam očekivao da će se ovoliko prašina dići uopšte, a i da se ne ponavljam, rečeno je sve što mislim i da napomenem, nisam ničiji potparol pa da se moj iskaz vrednuje kao iskaz grupe pošto vidim da neki slepo gledaju u to kao da se grupa sa svojim stavom oglasila.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Wed Dec 08, 2021 7:16 pm

Pa ajde onda otvori oci malo bolje pa reci sta su promenile sve te silne parole i koreografije svih nasih grupa a veznao za Kosovo? Hajde reci sta se to promenilo zbog parola o gej paradi? Sta se promenilo o tome sto smo protiv NATO-a? Ajde otvori oci budi iskren pa pogledaj u koja govna smo otisli i sta smo sve dopustili istoj toj nasoj zemlji, pa sad da dopustimo i da nam dvorista uzimaju, do duse tebi na zvezdari 2 verovatno nece(ovo kazem figurativno). Nemoj da se zajebavamo i ova ovde zemlja naseg seljaka je isto vredna koliko i svaki metar Kosova, ali nista do toga parole nece promeniti nego ulica jer drugacije ne moze. I zvuk sa tribine isto jer ako se oko tih stvari sve tribine sloze i skupe promenice se mnogo vise stvari, brze.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lost&found » Wed Dec 08, 2021 7:23 pm

Kure wrote:
lost&found wrote:Ne, radi se o podrsci paroli koje su iznele skoro sve bitnije tribine u Srbji.
A to da li je protest iskren ili nije, teško da ti imaš legitimitet da odlučuješ o tome, osim iznošenja svog ličnog stava.

Nije tu stvar legitimiteta i odlučivanja, dovoljno je samo malo bolje da se otvore oči ili ne zažmuri na jedno.

Ok, a podrška paroli koja svakako ne poziva na protest?

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 7:28 pm

ReciNe wrote:Pa ajde onda otvori oci malo bolje pa reci sta su promenile sve te silne parole i koreografije svih nasih grupa a veznao za Kosovo? Hajde reci sta se to promenilo zbog parola o gej paradi? Sta se promenilo o tome sto smo protiv NATO-a? Ajde otvori oci budi iskren pa pogledaj u koja govna smo otisli i sta smo sve dopustili istoj toj nasoj zemlji, pa sad da dopustimo i da nam dvorista uzimaju, do duse tebi na zvezdari 2 verovatno nece(ovo kazem figurativno). Nemoj da se zajebavamo i ova ovde zemlja naseg seljaka je isto vredna koliko i svaki metar Kosova, ali nista do toga parole nece promeniti nego ulica jer drugacije ne moze. I zvuk sa tribine isto jer ako se oko tih stvari sve tribine sloze i skupe promenice se mnogo vise stvari, brze.

Bravo na odgovoru, parola ništa neće promeniti nego samo izlazak na ulice, a svi su se zakačili zašto Delije nisu istakle parolu. Niko nije ni osporavao bilo čiju vrednost imovine. Svako ko misli da je ovo protest na koji treba da se ode i koji je stvarno za dobrobit naroda, a ne nečije fotelje ili dolaskom zapadnih govana sve bliže će otići. Onaj ko je procenio da su mutne igre u pitanju da narod nasedne i da opet bude isto, verovatno se neće oglašavati i to je to. Nema potrebe za brzim oglašavanjem, nekada je bolje sačekati malo i videti kako se situacija odvija da se kasnije ne bi posrao po sebi i svojim stavovima koje stvarno misliš, a uspeo je da te neko zajebe.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Wed Dec 08, 2021 7:47 pm

Ako cemo realno trebali su da izbace parolu, jer bi se tako sve tribine bar oko necega slozile u moru ovih sranja oko kojih se ovde prepiremo, spremni su da se biju i "ubiju" za grafit a nisu spremni da izadju na ulicu. Te price strani placenici, mutne radnje i ostalo da te pitam i za to onda. Jel mislis da Vucic nije profitirao kad je bio na protestima za Mladica? A sad ga zabole za to. Onda smo uvek bili samo ovce jer smo izlazili na ulice.

ReciNe
Posts: 73
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:34 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ReciNe » Wed Dec 08, 2021 7:49 pm

I opet kazem ne radi se o politici i strani koju biramo ili sta god. Radi se o nasoj zemlji koju ce isti ti protiv kojih ne mozes da izadjes na ulicu a ni parolu da zibacis, da te izbace iz kuce za 5 dana zbog amerikanca, engleza, francuza ili bilo koga sa strane jer tu ispod ili pord ima nesto.

zeka_peka
Posts: 11
Joined: Tue Dec 07, 2021 9:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zeka_peka » Wed Dec 08, 2021 8:31 pm

A ti Sevastole pričaš kako neko nije gladan ili žedan. Pa jel treba mamu mu jebem da se bunim samo ako sam gladan i žedan? Znači tek kad postaneš rob imaš pravo da se buniš? Isto negodovanje jer nas gledaju tamo ispod oka. Pa kako neće, pogledaj u šta su nam se tribine pretvorile u poslednjih 10 godina a seti se kako je izgledala i moja i tvoja tribina pre na primer 15 godina pa uporedi sa ovom septickom jamom danas. Sami smo se doveli do toga da nas ljudi tako gledaju.


Далеко од тога да је неко гладан и жедан,поготово у групи "Делије Север".Људи имају своје комбинације са СНС-ом и државом,кроз грађевинске фирме,тендере и послове у јавним предузећима,тако да не да нису на ивици егзистенције,него их баш боли дупе да секу грану на којој седе уживајући благодети синекуре.Чак и када се ради о неким маторијим "легендама севера" које више не иду на утакмице (Севастопољ воли да истакне да су у комбинацијама преко тих фирми људи који нису више активни) заправо то итекако има везе са трибином.Једном део северне трибине значи УВЕК део северне трибине! Нпр. када неки бивши члан групе, који је оставио траг на северу,настрада или умре... диже му се парола на трибини!...Нема везе што задњих xy година није долазио на трибину,он ће бити заувек део ње...То је тако у навијачком покрету свуда....

Према томе,ова прича Севастопоља зашто север не диже паролу против Рио Тинта и активно се не укључује у борбу против власти је само покривалица да се не би рекло нешто што би код сваког нормалног ко држи до себе изазвало презир и гађење.А то је признање да си у државним структурама на овај или онај начин.

Ја мислим да би свака навијачка група требала да се отворено успротиви вршљању Рио Тинта у Србији,исто онолико колико улажемо сви енергије у очување Косова и Метохије,борби за очување Републике Српске...итд.Нема ту подвајања..

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 8:46 pm

ReciNe wrote:Ako cemo realno trebali su da izbace parolu, jer bi se tako sve tribine bar oko necega slozile u moru ovih sranja oko kojih se ovde prepiremo, spremni su da se biju i "ubiju" za grafit a nisu spremni da izadju na ulicu. Te price strani placenici, mutne radnje i ostalo da te pitam i za to onda. Jel mislis da Vucic nije profitirao kad je bio na protestima za Mladica? A sad ga zabole za to. Onda smo uvek bili samo ovce jer smo izlazili na ulice.

Ne znam stvarno da li je profitirao ili ne, rekao sam da nisam simpatizer nikoga od njih. A ovo za ovce si u pravu, sve više mislim da će takav ishod biti i sada jer se od početka vidi prava namera. Ne može mi neko reći da je protiv nečega što je sam pokrenuo.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby SAO_Zeljin » Wed Dec 08, 2021 8:48 pm

Ko je ono imao parolu i mesecima protestvovao protiv plana o nekakvoj podeli Kosmeta?
Ko je ono skandirao Vucicu pederu zbog podrskeparadi a ne zbog rezultata na semaforu?
Dajte malo slike i videa vasih tribina kako se bore protiv podele

zeka_peka
Posts: 11
Joined: Tue Dec 07, 2021 9:09 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zeka_peka » Wed Dec 08, 2021 8:49 pm

Nexon wrote:
Синдикат wrote:јел имате другаре који су Делије, где се крећете, кад тако слепо гледате на реалност. Јел могуће да неко ко себе сматра навијачем или нечему сличном, неко ко би требао да размишља својом главом, да има мало шири поглед, да својевољно прихвата да буде део колективне хистерије која тренутно влада у целом друштву. Тотално лудило мозга, дељење народа по свим могућим питањима, етикетирање, генерализовање, тотални медијаски спин мозга. Само црно или бело, ништа између.То се видело сад у суботу на протесту,не сме човек да посмисли да се појави у фармеркама и црној јакни, почеће грађанисти да бију све редом. Момци на протесту упалише бакље уз песму "Сини јарко сунце са Косова", маса чим је видела бакље кренула да им звижду, кад су се угасиле бакље, хтели људи да нападну те момке,ови побегоше.


Hoce patka na nista da vas napravi. Pobegose ljudi kao da ih nije bilo.
Inace moji drugari sve delija do delije ali i mi se patke plasimo.


Иначе био сам на протесту у суботу против Рио Тинта и овде имате цео тај снимак сукоба "националиста" и "антифе" где су их ови други као нешто појурили од надвожњака ка 28 блоку:
https://youtu.be/eFpJYI6jd60

Е сад моје виђење целе ситуације.Ово је све доста чудно...Прво појавила се нека екипа "националиста" која је попалила бакље,била ту 10 мин,отпевала по коју патриотску песму и отишла..Дакле није се придружила протесту,сишла доле и остала до само краја...

Ови доле "антифа" прво су као знатижељни гледали у екипу горе да ли се ради о Вучићевим провокаторима или навијачима "националистима" који су се придружили протесту...Тек када су видели да ови одлазе и да немају намеру да се укључе у протест,пењу се као што видите на надвожњак и јуре горе људе...

Не знам шта да мислим...

Kure
Posts: 13
Joined: Mon Dec 06, 2021 9:23 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kure » Wed Dec 08, 2021 8:51 pm

zeka_peka wrote:
A ti Sevastole pričaš kako neko nije gladan ili žedan. Pa jel treba mamu mu jebem da se bunim samo ako sam gladan i žedan? Znači tek kad postaneš rob imaš pravo da se buniš? Isto negodovanje jer nas gledaju tamo ispod oka. Pa kako neće, pogledaj u šta su nam se tribine pretvorile u poslednjih 10 godina a seti se kako je izgledala i moja i tvoja tribina pre na primer 15 godina pa uporedi sa ovom septickom jamom danas. Sami smo se doveli do toga da nas ljudi tako gledaju.


Далеко од тога да је неко гладан и жедан,поготово у групи "Делије Север".Људи имају своје комбинације са СНС-ом и државом,кроз грађевинске фирме,тендере и послове у јавним предузећима,тако да не да нису на ивици егзистенције,него их баш боли дупе да секу грану на којој седе уживајући благодети синекуре.Чак и када се ради о неким маторијим "легендама севера" које више не иду на утакмице (Севастопољ воли да истакне да су у комбинацијама преко тих фирми људи који нису више активни) заправо то итекако има везе са трибином.Једном део северне трибине значи УВЕК део северне трибине! Нпр. када неки бивши члан групе, који је оставио траг на северу,настрада или умре... диже му се парола на трибини!...Нема везе што задњих xy година није долазио на трибину,он ће бити заувек део ње...То је тако у навијачком покрету свуда....

Према томе,ова прича Севастопоља зашто север не диже паролу против Рио Тинта и активно се не укључује у борбу против власти је само покривалица да се не би рекло нешто што би код сваког нормалног ко држи до себе изазвало презир и гађење.А то је признање да си у државним структурама на овај или онај начин.

Ја мислим да би свака навијачка група требала да се отворено успротиви вршљању Рио Тинта у Србији,исто онолико колико улажемо сви енергије у очување Косова и Метохије,борби за очување Републике Српске...итд.Нема ту подвајања..

Ako, ako. Nek si rekao sve. Ne znam samo ko je stvorio dotičnog što je mesaru napravio, mora da je bio snalažljiv i simpatičan na prvu pa otvorio mnoga vrata i podigao se toliko da je imao odrešene ruke za sve skoro, jedan od primera, inace isto severna tribina verovatno, nikako neka druga. Da ne pominjem jos neke pojedince drugih grupa i hapšenja pa puštanja, silna opraštanja. Mora da su protivnici vlasti, vlas obožava takvima da ispunjava želje.
Naravno da treba da se usprotivi, ali kada niko ne bude iza toga osim neiskvarenog naroda. Do tada je ista priča kao i uvek.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests