Ниже лиге 2021/2022

фото/видео
Posts: 2482
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:03 pm

Ниже лиге 2021/2022

Postby фото/видео » Sun Aug 15, 2021 6:47 pm

Тема предвиђена за дешавања у нижим лигама. Искључиво слике, видео снимци, извештаји.

фото/видео
Posts: 2482
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:03 pm

Re: Ниже лиге 2021/2022

Postby фото/видео » Wed Sep 08, 2021 5:37 pm

Нови Београд - Синђелић Угриновци, 01.09.

Image

Image

Image

Image

луталица
Posts: 12
Joined: Fri Jul 02, 2021 7:45 pm

Re: Ниже лиге 2021/2022

Postby луталица » Sun Oct 24, 2021 10:42 pm

Слобода Чачак - Полет Љубић
24. 10. 2021.

Градски дерби
Четврта лига
Image

User avatar
zmijuga
Posts: 932
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Ниже лиге 2021/2022

Postby zmijuga » Tue Oct 26, 2021 12:28 am

Budućnost Krušik - Radnički Valjevo, 23.10.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

теладија
Posts: 60
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:30 pm

Re: Ниже лиге 2021/2022

Postby теладија » Tue Oct 26, 2021 1:08 pm


фото/видео
Posts: 2482
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:03 pm

Re: Ниже лиге 2021/2022

Postby фото/видео » Wed Oct 27, 2021 11:17 pm

ОФК Дивци - Раднички Ваљево, 12.09.

Image

Борац Лешница - Раднички Ваљево, 10.10.

Image

Image

Раднички Ваљево - Стрмово, 16.10.

Image

Image

теладија
Posts: 60
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:30 pm

Re: Ниже лиге 2021/2022

Postby теладија » Sun Nov 07, 2021 5:10 pm

петковица - РАЛЕ 0-0 06.11.2021.

Image

Image

Image

Image


фото/видео
Posts: 2482
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:03 pm

Re: Ниже лиге 2021/2022

Postby фото/видео » Sun Nov 28, 2021 3:42 pm

Раднички Ваљево - Младост Прњавор, 13.11.

Image


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: britannia, Kure, SAO_Zeljin and 22 guests