Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Kiboleica
Posts: 16
Joined: Wed Mar 21, 2018 3:16 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kiboleica » Thu May 17, 2018 11:47 pm

Јбт постало мода једна трибина више фракција

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Fri May 18, 2018 8:02 am

Juce je doslo do sukoba firme i partizanovaca iz NS na putu za BG. Firma bila brojnija i dobila ovaj sukob.

User avatar
zmijuga
Posts: 1855
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zmijuga » Fri May 18, 2018 8:50 am

Image

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Mon May 21, 2018 5:15 pm

стадион-место народног бунта!

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby fedayn » Fri May 25, 2018 12:38 pm

Дргаги навијачи,ултраси,хулигани...где сте на били на ватерполу Партизан-Црвена Звезда и рукометном дербију Црвена Звезда-Партизан претходних пар дана?Да,да..теби говорим...ти клемпави,буљави,носати што читаш овај пост и гледаш у монитор компјутера?
Видиш,нама који смо ишли на утакмице 1992-2000 (узео сам ту деценију као орјентир јер је била по свему специфична) није био изговор да немамо паре за карту пошто генерално и није било пара те деценије,није нико морао да нас зове....скупи се екипа из краја и закачи неку крпу уместо заставе,нисмо јебали ни школу и факултет кад је дерби................али не ти си сад навијач,облачиш фирмирано,заставе и транспренти су ти одштампани и слушаш вође група (улична банда са Риперове теме/Само опуштено) који те злостављају,можда чак и сексуално.... и не знаш 5 играча да набројиш у ФК,а у осталим спортовима да не говоримо....свака част симпатизерима који су се те две вечери појавили и навијали на ватерполу и рукомету.

Риперу,кажи људима каква је била атмосфера на рукомету и ватерополу 90-их...Бог нам је сведок!

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby fedayn » Fri May 25, 2018 12:58 pm

Е да,ово није упућено једној групи..него свим групама на српској навијачкој сцени...Шта као неко теба да те позове да дођеш? Па знате шта су Италија и Енглеска за нас...појам навијања...сваки град ма навијачке масе,од ултраса/хулигана до симпатизера и фан клубова.Ми смо наше навијање убили...дођу неки ОК момци нпр. Делије/Гробари Лајковац (обичан фан клуб којих је гомила била у СФРЈ и СРЈ скроз небитно из којег је града општине) и хоће једноставно да окаче заставу на некој утакмици.Шта се дешава? На следећој утакмици му дођу неки опскурни ликови из Риперове теме банде-само опуштено са капуљачама и проширеним зеницама од којекавог отрова и кењају им како је став групе да се носе само заставе предвиђене од стране врха трибине.Тако је одлучено.Серем се на навијачку сцену Србије са пар стотина људи на трибини где нема фан клубова и навијачких маса.

User avatar
Kiboleica
Posts: 16
Joined: Wed Mar 21, 2018 3:16 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kiboleica » Fri May 25, 2018 1:49 pm

fedayn wrote:Е да,ово није упућено једној групи..него свим групама на српској навијачкој сцени...Шта као неко теба да те позове да дођеш? Па знате шта су Италија и Енглеска за нас...појам навијања...сваки град ма навијачке масе,од ултраса/хулигана до симпатизера и фан клубова.Ми смо наше навијање убили...дођу неки ОК момци нпр. Делије/Гробари Лајковац (обичан фан клуб којих је гомила била у СФРЈ и СРЈ скроз небитно из којег је града општине) и хоће једноставно да окаче заставу на некој утакмици.Шта се дешава? На следећој утакмици му дођу неки опскурни ликови из Риперове теме банде-само опуштено са капуљачама и проширеним зеницама од којекавог отрова и кењају им како је став групе да се носе само заставе предвиђене од стране врха трибине.Тако је одлучено.Серем се на навијачку сцену Србије са пар стотина људи на трибини где нема фан клубова и навијачких маса.


Брате сви су добро дошли само нисмо ми стока па сваки засеок и крај направи крпу и скупи 10 ликова и ај сад да качим на север,зна се како ствари стоје,ако хоће да качи има исток,запад па нек направи малу коцку па нека качи а на север је свако добро дошао сваки човек који је вољан и жељан доброг зезања и песме,неке ствари су постављене што одавно што пре пар дина и мислим да је то сасвим ок,то је само једна од разлика за разлику од оних прекопута додуше сад то прекопута је компликована ствар али једноставно то је стока а ми северна армија све ти говори

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Fri May 25, 2018 2:08 pm

Mozete misliti o fedaynu sta god hocete i ja se slazem da nekad ume da smara sa komunizmom (ideologija koja ima dosta pozitivnih stvari ali i dosta negaticvnih), ali je sa ova 2 posta ubo u centar. Kaze ovaj gore "nismo mi stoka pa da svaki zaseok ima krpu", eto onda su Englezi, Zabari i Grci stoka, koji mogu da nas uce navijanju kad god hoce. Nemamo kulturu, tradiciju, kada je navijanje i sport u pitanju. I tu ne mislim samo na ovu pricu oko zastava, nego generalno.

User avatar
Kiboleica
Posts: 16
Joined: Wed Mar 21, 2018 3:16 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kiboleica » Fri May 25, 2018 2:51 pm

Bruno Sulak wrote:Mozete misliti o fedaynu sta god hocete i ja se slazem da nekad ume da smara sa komunizmom (ideologija koja ima dosta pozitivnih stvari ali i dosta negaticvnih), ali je sa ova 2 posta ubo u centar. Kaze ovaj gore "nismo mi stoka pa da svaki zaseok ima krpu", eto onda su Englezi, Zabari i Grci stoka, koji mogu da nas uce navijanju kad god hoce. Nemamo kulturu, tradiciju, kada je navijanje i sport u pitanju. I tu ne mislim samo na ovu pricu oko zastava, nego generalno.


Прво енглези не носе више крпе ако није у питању репрезентација друго зна се и код жабара и грка које су ударне заставе и где стоје нема ту примера ради"Boys San Varese"па да иде на север интериста зна се где тако нешто стоји Гате 7 па назив села у грчкој иде на запад или исток,кад кажем стока мислим на ове прекопута а стока јесу јер им је "трибина"као у обору,сви носе своје крпе сви на југ пун курац застава начичканих које ни не могу да стану и ето проблема,о каквој култури причаш па нисмо у позоришту па ај сви културно,ако нам навијачка сцена у каквом год облику била траје већ 30ак година како си дошао до тога да ми културу навијања немамо,оно што се ради на звездином северу у последњих 10ак година је сасвим нешто наше то довољно говори о нама,каква нам је држава,уређење и материјални статус добро је и да постоји и опстаје мање или више

Image

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby fedayn » Fri May 25, 2018 2:51 pm

Kiboleica wrote:Брате сви су добро дошли само нисмо ми стока па сваки засеок и крај направи крпу и скупи 10 ликова и ај сад да качим на север,зна се како ствари стоје,ако хоће да качи има исток,запад па нек направи малу коцку па нека качи а на север је свако добро дошао сваки човек који је вољан и жељан доброг зезања и песме,неке ствари су постављене што одавно што пре пар дина и мислим да је то сасвим ок,то је само једна од разлика за разлику од оних прекопута додуше сад то прекопута је компликована ствар али једноставно то је стока а ми северна армија све ти говори


Decko ekipa iz mog kraja ''Битанге'' kacila je transparent na istok kad nije bilo mesta na severu,a pored tog transa su stajali Knjazevci,Aleksinci,Grocke...itd.Gde su fan klubovi Zvezdinih navijaca na istoku i zapadu? Nema ih a jel znas zasto,zato sto vrh tribine pusti nekoliko besnih kerova pa se ovi porodicni ljudi istraumiraju i ne dolaze vise na utakmice!

Sta se skoro desilo sa Grobarima,ovde na forumu ste pisali...neki klinci okacili krpu 30.blok...ovi majmuni preskacu da im skinu..isto gledam utakmicu Macva-Partizan u Sapcu...neka zastava Grobari Krupanj stoji sa strane na ogradi.Kad ono drugo poluvreme zastave nema. :oops: Ne mora da znaci da je to razlog..ali svi pretpostavljate sta je...

Pazi ti to....kao necemo da se nasa grupa srami sto ce protivnicki navijaci da nam otmu zastavu nekog fan kluba pa zato takve zastave ne smeju da stoje na tribini?!?!?! Svako ko tako razmislja sa pravom moze da mu se kaze DECKO JEL SI TI LUD IL TI KEVA ROBINU HUD? Kiboleica ne mislim licno na tebe nego uopsteno,ti si mlad pa ne znas da su zastave kacene po celom stadionu nekada.I ne zameram ti nista.

Ocete primer mentaliteta italijanskog? Posto se svi pozivate na mentalitet...

U Veroni 98% ljudi navija za Veronu,ali ima jedan mali klub Virtus koji prati svega 30 navijaca.Na stranu to sto lepe nalepnice po gradu,grafitiraju protiv rasizma itd svi znate da za opredeljenje Verone ekstremna desnica...nego ovde je poenta navijacko rivalstvo, i sad pitaju jednog navijaca Verone...sto bre ne ugasite ove pacenike odete u njihov lokalni kraj i izotimate im transparente? A ovaj jedan od vidjenijih navijaca Verone sa sipke im odgovara:

PA BRATE KAD BI MI TO URADILI,DA NAPADAMO VISETRUKO SLABIJEG PROTIVNIKA,MALI LOKALNI KLUB I NAVIJACE,CELA ITALIJA SVE NAVIJACKE GRUPE BI NAS ZAJEBAVALE! 8-)

Image

Srbi (u navijackom smlislu) su postali od viteske jedna pickasta nacija,narkomanska i budjava koja napada i skida simpatizerima,zenama i deci obelezja,i mozda ce da me neko osudi zbog ovoga..jel znate koliko mi puca kurac kad cujem na vestima da je neko iz vasih grupa (ko ima kriminalnu proslost i dela iza sebe, da nema veze sa navijackim nasiljem), izboden,upucan,jeban iz nenavijackih razloga...e imam neizreciv bol u kurcu.Ovde sam doziveo da pripadnik navijacke grupe ''Jakuza'' napise kao...pa ne treba ga osudjivati sto je prodavao drogu,ja ga znam dobar momak ...nije ta droga namenjena srpskoj deci,bila je utranzitu...A I GRUPA SE FINANSIRALA OD TOGA?!Ne radi se o grpi Jakuze nego o nekoj drugoj :oops:
Cuti majmune,nemoj da pises nista vise...a da ne napominjem da mi se kad sam se registrovao prvi put na forum obratio kao
''Nenmoj da kenjas po forumu Gradski boem/Fedayn neces biti ni prvi ni poslednji koji je najebao zbog pisanja online.... :roll: ccccccc Nista buraz Blok 11 Novi Beograd dodji slobodno kafana Princip.Uvece sam tamo od 18h obicno.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bunt » Fri May 25, 2018 4:23 pm

Zanimljivo kako spominjes Italiju, tribina gde svaka bitna zastava ima svoje mesto, I koji jesu zacetnici nekog ultras pokreta, ali su ga brzo usrali politikom, bodenjima i kurcoboljom.

A sto se tice zastava simpatizera, pa zar treba scena da nam lici na Poljsku, gde svaki vikend gori po pedeset, sedamdeset metara zastava, , I sve su kao nebitne onima sto su ih izgubili, I sve su kao bitne onima koji su ih oteli/ ukrali? Pa koji ces je moj onda uopste i praviti i nositi.

Secam se situacije sa derbija na JNA, neki tip na Severu koji kao da je ispao iz filma Trainspotting, vadi iz ranca zastavu od cetiri pet metara, bela cirada sa zlatnim slovima Zlatibor i lagano je kaci na ogradu. Posle par minuta momak iz kopa dolazi, skida je i spusta na zemlju. Ovaj to gleda, ceka da momak ode I posle par minuta je opet kaci. Scena se ponavlja tri puta. I na kraju naravno poslednji put je skida, mota i nosi u kop. I zamisli sad pedesetak takvih idiota sa zastavama svaki vikend.

Dzaba trud da tribina bude ozbiljna, jaka i da ima reputaciju u Evropi i svetu kad takvi soleri poklone trista metara platna mesecno

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Fri May 25, 2018 4:55 pm

Kiboleica wrote:Прво енглези не носе више крпе ако није у питању репрезентација друго зна се и код жабара и грка које су ударне заставе и где стоје нема ту примера ради"Boys San Varese"па да иде на север интериста зна се где тако нешто стоји Гате 7 па назив села у грчкој иде на запад или исток,кад кажем стока мислим на ове прекопута а стока јесу јер им је "трибина"као у обору,сви носе своје крпе сви на југ пун курац застава начичканих које ни не могу да стану и ето проблема,о каквој култури причаш па нисмо у позоришту па ај сви културно,ако нам навијачка сцена у каквом год облику била траје већ 30ак година како си дошао до тога да ми културу навијања немамо,оно што се ради на звездином северу у последњих 10ак година је сасвим нешто наше то довољно говори о нама,каква нам је држава,уређење и материјални статус добро је и да постоји и опстаје мање или више.

Image


Prvo bih te pitao, ako se ne ljutis, koliko imas godina, posto mi po pisanju delujes kao klinac?

- Englezi nose zastave samo na reprezentaciji. To si u pravu zato sto je to jedino sto prate Englezi. Celsi, Junajted i ostale prate Kinezi, Arapi, Japanci, Amerikanci koje zabole za zastave, u nizim ligama u Engleskoj gde klubovi nisu toliko komercijalizovani se i te kako nose zastave tako da nisi u pravu generalno.
- I kod Zabara si u pravu ali delimicno. Svi kace zastave na svim stranama stadiona. Ali mora se postovati kodeks, znaci medju navijacima se jednostavno zna ko je Irriduccibili Lazio a ko Fan Club Lazio Bologna. Ove druge jednostavno nemas sta da diras, ko ih jebe neka kace zastavu gde hoce, pustis ih da gledaju utakmicu, napadas ove prve. Jedino se slazem da se na tribini ultrasa ne daju kaciti zastave simpatizera, Italijani to postuju i daju da se kace takve zastave na istoku i zapadu. Kod nas ne, otimaju se i takve zastave.
- Te ex-yu mitove da smo mi neki zacetnici ultra pokreta u evropi posle Italijana i Zabara ne piju vodu. To su kao one price da je ex yu liga bila treca ili cetvrta u Evropi po kvalitetu. Pogledaj malo izvestaje iz tih vremena, sve je prenaduvano. Masa gostovanja su se ispracala u jednocifrenom broju ljudi, neka cak i bez ijednog navijaca (cak i ovi veci klubovi zvezda, partizan, dinamo, hajduk), da da, u tim zlatnim 80im na dobar deo gostovanja je isao mizeran broj ljudi. Ni posete nisu bile toliko velike kao sto se prica, sve je prenaduvano ex yu nostalgijom. O nekoj navijackoj kulturi ili subkulturi ne vredi ni pricati. U to vreme Engleska i Italija dozivljavaju renesansu kad je fudbal i navijanje u pitanju. 30ak godina kulture navijanja kod nas? To je i realno negde, znaci od 88me.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Fri May 25, 2018 4:58 pm

O kakvoj kulturi pricamo kad ovde 10% ljudi placa kartu. I to ne mislim sad besparica kao 90ih pa se ufuras za dz, ljudi idu u garderobi od 300 evra na tekmu a nece da plate kartu. Na gostovanje se ne ide ako ne ceka autobus na odredjenom mestu i tako blize i tako dalje...

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby навијај » Fri May 25, 2018 8:47 pm

Кад би се дозвољавало фан клубовима и симпатизерима да каче заставе са 3 човека и 1 женом на главну трибину као што црвени секретар жели тиме би им се само учинила медвеђа услуга јер би због тог качења на себе навукли нападе противника као да носе главне заставе а то сигурно не желе себи ти симпатизери.
С обзиром да секретар тврди да су то све пичке и наркомани онда га ништа не спречава да он витез са евентуално још неким витезовима растера то све и успостави на трибини систем који хоће

User avatar
Kiboleica
Posts: 16
Joined: Wed Mar 21, 2018 3:16 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kiboleica » Fri May 25, 2018 8:50 pm

Bruno Sulak wrote:Prvo bih te pitao, ako se ne ljutis, koliko imas godina, posto mi po pisanju delujes kao klinac?

- Englezi nose zastave samo na reprezentaciji. To si u pravu zato sto je to jedino sto prate Englezi. Celsi, Junajted i ostale prate Kinezi, Arapi, Japanci, Amerikanci koje zabole za zastave, u nizim ligama u Engleskoj gde klubovi nisu toliko komercijalizovani se i te kako nose zastave tako da nisi u pravu generalno.
- I kod Zabara si u pravu ali delimicno. Svi kace zastave na svim stranama stadiona. Ali mora se postovati kodeks, znaci medju navijacima se jednostavno zna ko je Irriduccibili Lazio a ko Fan Club Lazio Bologna. Ove druge jednostavno nemas sta da diras, ko ih jebe neka kace zastavu gde hoce, pustis ih da gledaju utakmicu, napadas ove prve. Jedino se slazem da se na tribini ultrasa ne daju kaciti zastave simpatizera, Italijani to postuju i daju da se kace takve zastave na istoku i zapadu. Kod nas ne, otimaju se i takve zastave.
- Te ex-yu mitove da smo mi neki zacetnici ultra pokreta u evropi posle Italijana i Zabara ne piju vodu. To su kao one price da je ex yu liga bila treca ili cetvrta u Evropi po kvalitetu. Pogledaj malo izvestaje iz tih vremena, sve je prenaduvano. Masa gostovanja su se ispracala u jednocifrenom broju ljudi, neka cak i bez ijednog navijaca (cak i ovi veci klubovi zvezda, partizan, dinamo, hajduk), da da, u tim zlatnim 80im na dobar deo gostovanja je isao mizeran broj ljudi. Ni posete nisu bile toliko velike kao sto se prica, sve je prenaduvano ex yu nostalgijom. O nekoj navijackoj kulturi ili subkulturi ne vredi ni pricati. U to vreme Engleska i Italija dozivljavaju renesansu kad je fudbal i navijanje u pitanju. 30ak godina kulture navijanja kod nas? To je i realno negde, znaci od 88me.


Рећи ћу ти које сам годиште пошто комплекса немам,80 годиште па рачунај,памтим копове из 90их и 150људи у копу испод крова,без бубњева,барјака...све те градове које си набројао као пример или не,не каче своје крпе не зато што им нико не дозвољава да их качи на исток или запад већ зато што су то људи који су се у неко време ложили на текме,звезду па као ајде заставу да направимо ни мање ни више него 10 метара дошао трип и отишао нису били озбиљни,све заставе из унутрашњости су на северу,били они из Чачка Звечана...значи озбиљни момци који су увек ту и колико знам проблем нису имали никада пример кум ми је из Звечана био је у Бригадирима ја у Херојима од самог старта,за све што сам ти написао сам у праву 100% увек се знало како и шта функционише на северу за разлику од стоке баналан пример Делије Север један грб групе од настака,стока од булдога до принципа у три фракције толико о њима не помињем их више а веруј ми знам много ...

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Grobar do groba » Sat May 26, 2018 12:31 am

Ti decko imas neke teske komplekse od nas izgleda,pominjes nas u svakom mogucem postu evo vec vezano,pritom nicim izazvan.A ako si stvarno to godiste koje kazes,onda si se verovatno nadobijao batina dosta od nasih u tim vremenima,pa imas neke teske traume iz tog perioda.Nama dok je buldog bio glavni na tribini,vama su zastave padale od nas kao na traci.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Odan » Sat May 26, 2018 9:50 am

Kad smo vec kod buldoga. da li je ta zastava ukradena grobarima ili je skinuta na navijacki nacin?

Image

Bila je grobarima centralna

Image

Nocas sam sanjao da su radovcima pale dve zastave :lol: I to im grobari skinuli (samo ne znam koja frakcija) :mrgreen:

Ako se ne varam kod nas jedino lesinari i united force nisu nikad "zgubili" zastavu.

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby enbidzi1 » Sat May 26, 2018 11:01 am

Zastava je posle neke utakmice bila mokra..moron koji je blejao u prostorijama na Jugu (danasnji butik) je okacio zastavu na pomocnom terenu da se osusi..to je teren od sljake ka parkingu..izmedju istoka i juga.. Klinci koji su tu trenirali a medju njima bi neki ganac je video..pozvao vrv starijeg brata ganca i dosli lagano i spakovali je... Ronmo koji je okacio da se osusi nije to primetio a i da je primetio vrv bi ga nalupali.. bruka i sramota .. eto to je prica oko ove zastave...

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Odan » Sat May 26, 2018 1:43 pm

Ipak nije "klasicna" kradja, sto dalje implicira da su grobari ugaseni jer im je pao udarni trans, sto dalje implicira da ne postoji nijedna grobarska frakcija jer ne postoje :mrgreen:

User avatar
Kiboleica
Posts: 16
Joined: Wed Mar 21, 2018 3:16 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Kiboleica » Sat May 26, 2018 1:59 pm

Grobar do groba wrote:Ti decko imas neke teske komplekse od nas izgleda,pominjes nas u svakom mogucem postu evo vec vezano,pritom nicim izazvan.A ako si stvarno to godiste koje kazes,onda si se verovatno nadobijao batina dosta od nasih u tim vremenima,pa imas neke teske traume iz tog perioda.Nama dok je buldog bio glavni na tribini,vama su zastave padale od nas kao na traci.


Види бићу културан у одговору јер сам већ упозорен од администратора због "вређања"не знам кога сам вређао једино ако истина коју сам написао вређа неког жао ми је али све што кажем знам 100% јер сам присутан редовно на северу од 94 па све до пре пар дина,замисли да имам комплексе од Гробара па искрено морала бих опасна промаја да ми пичи у глави,види што се батина тиче наравно да сам их добијао то су нормалне ствари и давао их просто редовност утиче на те ствари,са Дорћола сам за који многи мисле да је гробарски крај на неки начин,ако си гробар онда сигурно знаш или би требало да знаш момке из мог краја сви су већ 40+ Дорћол застава гробарска људи су били водећи на трибини Дача,чапко,роберто,кими ганци после тога долази и кими радосављевић иначе мој јако добар другар као и претходно наведени момци тако да комплекси тешко брате да их имам глупо бих се осећао са својих 38 година...


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests