Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby БорацБЛ » Wed Feb 28, 2018 2:39 pm

Да ли си се некада записао зашто на неким стадионима једва да има 500-600 људи, а на неким ни близу толико?.
Зато што је људима мука да долазе на стадион и гледају одрон од лиге, гдје се за наредних 100 година зна за кога су резервисана прво и друго мјесто. Када би лига била регуларна, као што није, и када би се на тв-у подједнако давао медијски простор свим клубовима, и када би се на тв-у причало о намјештању утакмица, и о криминалу у фудбалу, да ли мислиш да би на стадионима било 50 људи, као што ти кажеш?.
Очигледно да не схваташ о чему ја овде пишем или можда схваташ, али се правиш да не схваташ, то ти најбоље знаш. И још једном, глупо је некога вријеђати преко тастатуре, то раде левати, свхаташ?.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nikodije » Wed Feb 28, 2018 3:07 pm

Pertla slazem se da u modernom sportu veci i bogatiji klubovi vladaju i da se bore za titule,pehare itd...Ali brate porediti englesku,spasnku ili nemacku ligu sa nasom ligom uz opasku kako i tamo dominiraju manje vise isti klubovi je klasicna zamena teza. Vladaju jer su im budzeti veci,imaju bolje igrace,igraju bolje, imaju bolje uslove. A kod nas su blizanci najbolji i uvek prvi ili drugi zato sto ih DRZAVA finansira i pomaze, zato sto ih javni servis i celokupni medijski servis forsira 50 godina. U redu oni su institucije,oni su prvaci sveta,stubovi srpstva,nosioci ideje slobode i bratstva i jedinstva i sta ti ja znam. Ali godinama oni nisu imali najbolje timove,nisu imali ni kvalitet ni igru ni za 3 mesto u nasoj usranoj JSL ali sve se to nadomesti raznim smicalicama,raznim sudisjkim odlukama,odlukama saveza itd...Prosecan navijac zapamti samo one upadljive stvari kada je utakmica u pitanju znaci da li je gol ili nije gol, da li je bio ofsajd,da li je to bilo za crveni karton i slicno. A gde su svi oni silni sitni faulovi koje sudije sviraju pfc i czv, ono crtanje faulova oko sesnaesterca, poklanjanje kornera,kartona. Ima toga i u Nemackoj,Spaniji,Engleskoj ali brate mnogo manje,sudija je zasticen i svaka njegova odluka je konacna i zna da je na tom mecu kao i posle meca zasticen od strane svoje sudijske organizacije a na kraju i od drzave. Kod nas tuzilastvo nije nezavisno a kamoli sudije i sudijske organizacije koje direktno uticu na rezultat jer fudbal je takav sport.Jos da ironija bude veca ne kukaju Taurunumi,Firmasi,Djavoli nego kukaju Grobari a pogotovo Cigani. Ceo svet je protiv njih, fss,vucic,sns,sps,cia,fbi,bia,mia ma svi se udruzili da ciganima otmu titulu i oni na tu foru cimaju masu kao dodjite na sever da odbranimo nas klub,dodjite na sever da pokazemo da necemo dopustit da nas kradu pa jbt da li ste vi normalni? I onda na kraju grobari osvoje titulu a cigani su u fazonu eto jesmmo vam govorili jbg ovaj put nismo uspeli ali sledeci hocemo . A grobari ubedjeni da su svojom pesmom i dlanovima njih 500 uspeli da pobede ceo jebeni drzavni sistem i pokazu celoj zemlji kako se moze protiv svih! Jebena sizofrenija.

User avatar
друг члан
Posts: 1427
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Wed Feb 28, 2018 7:55 pm

Nikodije aj napisi leba ti za koga navijas
Choose Life

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Wed Feb 28, 2018 10:11 pm

“...a pogotovo Cigani. Ceo svet je protiv njih, fss,vucic,sns,sps,cia,fbi,bia,mia ma svi se udruzili da ciganima otmu titulu i oni na tu foru cimaju masu kao dodjite na sever da odbranimo nas klub,dodjite na sever da pokazemo da necemo dopustit da nas kradu”

Ova prica nema veze s ciganima, vec je iskopirana grobarska realnost. Paranoje i donkihotizam su oni plus FK i posebno njihov KK.
bologna centrale

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Wed Feb 28, 2018 10:23 pm

gresis momak, to se zove avangarda :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Feb 28, 2018 11:13 pm

...dok su u ciganskoj realnosti Kokeza i Vučić grobari, a Čović borac protiv SNS hobotnice kojem zasad ne mogu ništa

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Thu Mar 01, 2018 12:24 am

Covic ima sopstvenu misiju, on je u privatnim ratovima pitaj boga s kojim aparatima, ali ja stvarno ne vidim paranoje ciganske javnosti. Verovatno postoje u nekoj meri, ali je apsolutno minorno i nevidljivo naspram vas. Vi ste u totalnom mraku
bologna centrale

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Swallow » Thu Mar 01, 2018 10:09 am

Nikodije wrote:Pertla slazem se da u modernom sportu veci i bogatiji klubovi vladaju i da se bore za titule,pehare itd...Ali brate porediti englesku,spasnku ili nemacku ligu sa nasom ligom uz opasku kako i tamo dominiraju manje vise isti klubovi je klasicna zamena teza. Vladaju jer su im budzeti veci,imaju bolje igrace,igraju bolje, imaju bolje uslove. A kod nas su blizanci najbolji i uvek prvi ili drugi zato sto ih DRZAVA finansira i pomaze, zato sto ih javni servis i celokupni medijski servis forsira 50 godina. U redu oni su institucije,oni su prvaci sveta,stubovi srpstva,nosioci ideje slobode i bratstva i jedinstva i sta ti ja znam. Ali godinama oni nisu imali najbolje timove,nisu imali ni kvalitet ni igru ni za 3 mesto u nasoj usranoj JSL ali sve se to nadomesti raznim smicalicama,raznim sudisjkim odlukama,odlukama saveza itd...Prosecan navijac zapamti samo one upadljive stvari kada je utakmica u pitanju znaci da li je gol ili nije gol, da li je bio ofsajd,da li je to bilo za crveni karton i slicno. A gde su svi oni silni sitni faulovi koje sudije sviraju pfc i czv, ono crtanje faulova oko sesnaesterca, poklanjanje kornera,kartona. Ima toga i u Nemackoj,Spaniji,Engleskoj ali brate mnogo manje,sudija je zasticen i svaka njegova odluka je konacna i zna da je na tom mecu kao i posle meca zasticen od strane svoje sudijske organizacije a na kraju i od drzave. Kod nas tuzilastvo nije nezavisno a kamoli sudije i sudijske organizacije koje direktno uticu na rezultat jer fudbal je takav sport.Jos da ironija bude veca ne kukaju Taurunumi,Firmasi,Djavoli nego kukaju Grobari a pogotovo Cigani. Ceo svet je protiv njih, fss,vucic,sns,sps,cia,fbi,bia,mia ma svi se udruzili da ciganima otmu titulu i oni na tu foru cimaju masu kao dodjite na sever da odbranimo nas klub,dodjite na sever da pokazemo da necemo dopustit da nas kradu pa jbt da li ste vi normalni? I onda na kraju grobari osvoje titulu a cigani su u fazonu eto jesmmo vam govorili jbg ovaj put nismo uspeli ali sledeci hocemo . A grobari ubedjeni da su svojom pesmom i dlanovima njih 500 uspeli da pobede ceo jebeni drzavni sistem i pokazu celoj zemlji kako se moze protiv svih! Jebena sizofrenija.



Alfa i omega, bravo!

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Thu Mar 01, 2018 11:46 am

Bravo za ovaj deo, tacno 101%
"I onda na kraju grobari osvoje titulu a cigani su u fazonu eto jesmo vam govorili jbg ovaj put nismo uspeli ali sledeci hocemo . A grobari ubedjeni da su svojom pesmom i dlanovima njih 500 uspeli da pobede ceo jebeni drzavni sistem i pokazu celoj zemlji kako se moze protiv svih! Jebena sizofrenija"

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Gazda Drki » Thu Mar 01, 2018 2:35 pm

Nikodije wrote:Pertla slazem se da u modernom sportu veci i bogatiji klubovi vladaju i da se bore za titule,pehare itd...Ali brate porediti englesku,spasnku ili nemacku ligu sa nasom ligom uz opasku kako i tamo dominiraju manje vise isti klubovi je klasicna zamena teza. Vladaju jer su im budzeti veci,imaju bolje igrace,igraju bolje, imaju bolje uslove. A kod nas su blizanci najbolji i uvek prvi ili drugi zato sto ih DRZAVA finansira i pomaze, zato sto ih javni servis i celokupni medijski servis forsira 50 godina. U redu oni su institucije,oni su prvaci sveta,stubovi srpstva,nosioci ideje slobode i bratstva i jedinstva i sta ti ja znam. Ali godinama oni nisu imali najbolje timove,nisu imali ni kvalitet ni igru ni za 3 mesto u nasoj usranoj JSL ali sve se to nadomesti raznim smicalicama,raznim sudisjkim odlukama,odlukama saveza itd...Prosecan navijac zapamti samo one upadljive stvari kada je utakmica u pitanju znaci da li je gol ili nije gol, da li je bio ofsajd,da li je to bilo za crveni karton i slicno. A gde su svi oni silni sitni faulovi koje sudije sviraju pfc i czv, ono crtanje faulova oko sesnaesterca, poklanjanje kornera,kartona. Ima toga i u Nemackoj,Spaniji,Engleskoj ali brate mnogo manje,sudija je zasticen i svaka njegova odluka je konacna i zna da je na tom mecu kao i posle meca zasticen od strane svoje sudijske organizacije a na kraju i od drzave. Kod nas tuzilastvo nije nezavisno a kamoli sudije i sudijske organizacije koje direktno uticu na rezultat jer fudbal je takav sport.Jos da ironija bude veca ne kukaju Taurunumi,Firmasi,Djavoli nego kukaju Grobari a pogotovo Cigani. Ceo svet je protiv njih, fss,vucic,sns,sps,cia,fbi,bia,mia ma svi se udruzili da ciganima otmu titulu i oni na tu foru cimaju masu kao dodjite na sever da odbranimo nas klub,dodjite na sever da pokazemo da necemo dopustit da nas kradu pa jbt da li ste vi normalni? I onda na kraju grobari osvoje titulu a cigani su u fazonu eto jesmmo vam govorili jbg ovaj put nismo uspeli ali sledeci hocemo . A grobari ubedjeni da su svojom pesmom i dlanovima njih 500 uspeli da pobede ceo jebeni drzavni sistem i pokazu celoj zemlji kako se moze protiv svih! Jebena sizofrenija.


Bas me zanima koji je to klub igrom i kvalitetom zasluzio titulu u zadnjih eto 15 godina... Verovatno si mislio na postenjacine iz NS

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nikodije » Thu Mar 01, 2018 3:34 pm

Stvarno mi je jako tesko da se setim svih sezona od 91pa na ovamo, od tada se promenilo i 3 drzave i 3 vrste takmicenja. Samo nemoj molim te da tvrdis da su jebenih 26 godina uvek najbolji bili czv i pfc. Prosto je neverovatno da ista 2 kluba uvek ali uvek budu najbolji. Lepo sam napisao gore kada igrackim kadrom nisu mogli da ostvare uspeh i zacrtane ciljeve u pomoc su uskakali sudije i ostali faktori. A sve vreme imaju jaku podrsku celokupnog drustva, medija, sponzora, Drzave, politicara itd... Sve je to nama u Srbiji jasno i ne krivim ja zbog toga cigane ili grobare, ja bi prvi voleo da je moj klub drzavno mezimce, ali zameram to cigansko i grobarsko licemerje.

User avatar
pertla
Posts: 1059
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Mar 01, 2018 4:15 pm

Obilic je bio bolji.

Za koga navijas?vidim i na navijackom delu foruma udaras po ciganima,mozes da napravis neku pravednu koaliciju,da ne kazem justice league sa ovim slikarem naivcem iz banja luke
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
pertla
Posts: 1059
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Mar 01, 2018 4:59 pm

БорацБЛ wrote:Да ли си се некада записао зашто на неким стадионима једва да има 500-600 људи, а на неким ни близу толико?.
Зато што је људима мука да долазе на стадион и гледају одрон од лиге, гдје се за наредних 100 година зна за кога су резервисана прво и друго мјесто. Када би лига била регуларна, као што није, и када би се на тв-у подједнако давао медијски простор свим клубовима, и када би се на тв-у причало о намјештању утакмица, и о криминалу у фудбалу, да ли мислиш да би на стадионима било 50 људи, као што ти кажеш?.
Очигледно да не схваташ о чему ја овде пишем или можда схваташ, али се правиш да не схваташ, то ти најбоље знаш. И још једном, глупо је некога вријеђати преко тастатуре, то раде левати, свхаташ?.


ja sam na tvoja pitanja odgovorio redom, a ti moje postove ni ne citas, vec trunis po svom,bar je takav moj utisak.

tvoji argumenti su mi na nivou onog "isao bi na utakmice ali ne mogu od huligana".srbi ne vole fudbal, srbi vole uspeh(ni za ovo nisam siguran, posle utakmice zvezda-keln, gde mi je bilo muka da gledam kako ljudi nisu sposobni da se raduju najvecem uspehu kluba od '91 godine), spektakl, pompu.zasto nemci, spanci, englezi, juznoamerikanci...pune stadione iako im timovi nisu uspesni?zato sto je fudbal tamo religija, ili je dobar nacin da ubiju par sati uz utakmicu, klopu i pivo, svejedno.nemam ni zivaca ni vremena da se nastavljam sa tobom, smatram da si naivan i u zabludi, i ti za mene verovatno to isto, pa nema neke poente da idem dalje jer se necemo nikad sloziti niti ubediti jedan drugog u svoje stavove.

@nikodije

drzava srbija finansira sve klubove u srbiji, manje ili vise(ne znam kakva je situacija sa cukarickim recimo, brdja je ranije pisao o tome, moguce da ima jos klubova koji su manje ili vise nezavisni od drzavnih para). opet ponavljam, da li mislite da je realno da novine, portali, televizija...guraju i favorizuju metalac gm, javor, spartak ili sta ja znam koga, na ustrb zvezde i partizana?da li su barselona i real povlasceni u odnosu na ostale spanske klubove sto se tice pomoci sudija i medijske zastupljenosti?ko brani recimo novinama iz cacka da pisu o borcu pa tek negde da spomenu vecite?o tome kako je doslo do toga da su zvezda i partizan daleko svih ostalih takodje mozemo pisati, ali je to jako siroka sportko-socioloska tema,a vec je ovde vise puta prepricana.

potpisujem da u nasoj ligi nije losije sudjenje nego u spaniji ili nemackoj.mali klubovi(vecina a mozda i svi) nemaju legitimitet da pricaju o sistemskom favorizovanju zvezde i partizana od strane sudija, iz prostog razloga sto i sami imaju putera na glavi, isto koliko i veciti, samo je pitanje reda velicina.zvezda se kolje za titulu a macva za opstanak, metalac za ulazak u tu ligu i tako dalje.

sa zadnjih par redova tvog posta mogu da se slozim, a to je ogledalo toga kakve su nam uprave klubova i koliko se lako manipulise sa retardiranom ostrascenom masom.

napisi iskreno za koga navijas, pa mozemo dalje da pricamo, iako ne vidim neku poentu
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3886
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Mar 01, 2018 5:01 pm

postoji jedna ogromna razlika - kod nas država favorizuje dva kluba, napolju to radi privatni kapital

User avatar
pertla
Posts: 1059
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Mar 01, 2018 5:03 pm

Rođaci wrote:postoji jedna ogromna razlika - kod nas država favorizuje dva kluba, napolju to radi privatni kapital


tacno, i ovde je jako tesko, mozda i nemoguce, da se privatni kapital probije kroz neki sportski klub i napravi uspeh.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Thu Mar 01, 2018 5:11 pm

Jok, i kod nas je privatni kapital al’ na seoski nacin
bologna centrale

User avatar
UltrasDoras
Posts: 494
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Thu Mar 01, 2018 5:23 pm

@Nikodije
aj napiši za koga navijaš više :D
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nikodije » Thu Mar 01, 2018 5:27 pm

Fudbalski klub Crvena zvezda dobija pet ili 10 puta više nego Partizan. A, znate šta prvo kažu kad izgube neku utakmicu od Partizana, u košarci ili u fudbalu? "To je Vučić namestio zbog izbora".
Tom ludilu nema kraja. Ja sam se kao predsednik Vlade ponašao veoma fer, trudio sam se da svi budu zadovoljni. Oni koji mogu da budu nezadovoljni su navijači Vojvodine, OFK-a, Rada.
A.Vucic

fudbalski i košarkaški klubovi Crvena zvezda i Partizan na godišnjem nivou od državnih firmi ukupno dobijaju oko 3,8 miliona evra.
Od toga, najviše novca dobija KK Partizan - 1,4 miliona, dok FK Partizan i KK i FK Crvena zvezda dobijaju po 800.000 evra.

Generalni sponzor Fudbalskog kluba Crvena zvezda je ruska kompanija "Gasprom" i mada nije reč o domaćoj firmi, država je imala velikog uticaja prilikom sklapanja ovog ugovora. Ruski naftni gigant sponzoriše crveno-bele od jula 2010. godine, cifra se malo menjala, a trenutno na godišnjem nivou klub sa "Marakane" dobija oko 4.000.000 evra.


Svi kažu da su Rusi dali pare, pa se onda članovi uprave hvale kako su doveli velike sponzore, ali je to omogućila država. NIS u Partizan i "Gasprom" u Crvenu zvezdu, a jedina je istina da su oni to uradili zato što je država to tražila - rekao je pre više od godinu dana Vučić

Pertla evo kako se finasniraju nasa dva najveca kluba, samo par isecaka iz novina i nekih izjava prvog coveka drzave pa sam proceni da li vredi dalje da polemisemo? Za Slobodu iz Uzica!

User avatar
UltrasDoras
Posts: 494
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Thu Mar 01, 2018 5:47 pm

bolje da nisi odgovorio - sad će "večiti" da ti iskopaju sumnjive i kriminalne radnje tvog kluba i uprave pa da ti nabijaju na nos i zatvaraju usta, jer bolje je da ne pričaš ništa kad je tvoj klub radio ovo i ono - u suštini ono što decenijama rade "večiti" i njihovi navijači - u redu je, ili neki šatro pošteniji će reći nije u redu (ali jbg), da moj klub jede govna zajedno sa državom, zato što je ovaj preko puta takav isti ili gori... čak ni na ovom forumu ne možeš pobjeći od toga... zadnji primjer: kup radivoja koraća: "skidanje pločica sa kupa, svetinje - sramno skandalozno avangarda bolesnici blablabla"; odgovor (odbrana): "šta vi pričate simon ukro pehar pljuvali po igračima drmali konstrukciju..."

"bravo sudije bravo savez kokeza tole vučić ne možete lučane (npr.) pošteno pobijediti navlače vam ovo ono"; odgovor (odbrana): "šta vi pričate sjetite se ________ (navesti po izboru, al vjerovatno može sve jedan tim lige, evo npr. OFK) prelaz iz 1 u 2, 7+ sramota bolje ćutite blablabla"

"vučić finansira, državni projekat, rusi, arapi, kinezi" - "ćutite vi, kad je bio tadić tad je bilo u redu"
"terzić čović lopovčine ukrali kosovo" - "đurić mafijaš robijaš tajkun"
"mažić pederčina grobar navlači" - "obradović (ili koji već nije ni bitno) ciganštura jebem ga u usta, brat od tetke mu cigan (slika sa severa u majici delije)
ma šta god šta god šta god bude, glupe, bezazlene situacije, čega god se sjetiš, kad neko "napadne" ovog drugog, ovaj drugi se brani "napadom" na ove prve: ožeg cigan u partizanu volkov belgred bojsi kurci palci, ovi odmah nađu nešto za cigane; vasa micić pjeva grobarsku na kalemegdanu, ovi odmah partizanov marketing neki ciganski slogani, ovima navijači agenti policija hrvati - ovi drugi tender, d.o.o.
kakvi idioti bokte jebo

i tako dalje i tako dalje beskonačno primjera poštenja naša dva najveća i najuspješnija kluba, malo ćemo da isprozivamo jedni druge, al sve je u redu, idemo nova sezona novi šampion novi skandali sve je to u redu samo ćuti jer pogledaj prvo u svoje dvorište :lol:

ološ, kancer, ugasili se dabogda
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
pertla
Posts: 1059
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Mar 01, 2018 6:06 pm

Nikodije wrote:
Fudbalski klub Crvena zvezda dobija pet ili 10 puta više nego Partizan. A, znate šta prvo kažu kad izgube neku utakmicu od Partizana, u košarci ili u fudbalu? "To je Vučić namestio zbog izbora".
Tom ludilu nema kraja. Ja sam se kao predsednik Vlade ponašao veoma fer, trudio sam se da svi budu zadovoljni. Oni koji mogu da budu nezadovoljni su navijači Vojvodine, OFK-a, Rada.
A.Vucic

fudbalski i košarkaški klubovi Crvena zvezda i Partizan na godišnjem nivou od državnih firmi ukupno dobijaju oko 3,8 miliona evra.
Od toga, najviše novca dobija KK Partizan - 1,4 miliona, dok FK Partizan i KK i FK Crvena zvezda dobijaju po 800.000 evra.

Generalni sponzor Fudbalskog kluba Crvena zvezda je ruska kompanija "Gasprom" i mada nije reč o domaćoj firmi, država je imala velikog uticaja prilikom sklapanja ovog ugovora. Ruski naftni gigant sponzoriše crveno-bele od jula 2010. godine, cifra se malo menjala, a trenutno na godišnjem nivou klub sa "Marakane" dobija oko 4.000.000 evra.


Svi kažu da su Rusi dali pare, pa se onda članovi uprave hvale kako su doveli velike sponzore, ali je to omogućila država. NIS u Partizan i "Gasprom" u Crvenu zvezdu, a jedina je istina da su oni to uradili zato što je država to tražila - rekao je pre više od godinu dana Vučić

Pertla evo kako se finasniraju nasa dva najveca kluba, samo par isecaka iz novina i nekih izjava prvog coveka drzave pa sam proceni da li vredi dalje da polemisemo? Za Slobodu iz Uzica!


ladno si citirao vukagiju.ne bih stvarno dalje, i ovo mi je previse.vi zivite u uverenju kako ste posteni ili samo malo kvarni, i da vam zli veciti ne daju da prosperirate, mi cemo i dalje da se bahatimo i otimamo.

Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests