Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Sun Sep 05, 2021 9:03 am


фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sun Sep 05, 2021 9:30 am

Код браће,другог ока у глави под плаштом панцирног ћебета
Прође лето нисмо им више потребни

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Вести

Postby Кум Жоржо » Sun Sep 05, 2021 9:40 am

Tuga.

Image

RTCG javlja da je pucano na policiju.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Sep 05, 2021 10:45 am

Sukarno wrote:
Мићара wrote:Сукарно не баљезгај. Поређење властитог народа са талибанима још их назвати и пичкама. Дечаче то је срамота. Поређење рата у Авганистану и на КиМ и у Босни је неупоредив у било чему. Американци никада нису ушли у отворени копнени сукоб са Српско војском све су радили из ћошка, у исто вријеме смо ратовали против Ватикана, Ал-каиде, и НАТО-а да би нас ти назвао пичкама...


У праву си није за поређење.Талибан који се опаше експлозивом,сиђе у Кабул и свесно разнесе себе да би повео у смрт више десетина домаћих издајника, не може никако да се пореди са Србином који учествује на косовским изборима испред "Српске листе" тј. седи у парламенту са UCK кољачима и још уђе у владу лажне дражаве.О омладини на српским трибинама тек да не говоримо.Какви бре јавно да се прозове Александар Вучић?! Па после да се изгуби комфор,посао у државној служби и платица 500-1000€ месечно.Шта после да ради тај у животу кад све комшије ионако знају да је уличар? Капираш ти мене врло добро,ти си ионако овде означен од других као неко ко хвали политику СНС-а.

Викни АЦО СРБИНЕ! И брзо по свој сендвич...а оно између две кришке...шункарица, па качкаваљ,па краставчићи ситно сецкано мммммм ....јел тако? Србија се брани паролама.Серем се ја на такав патриотизам.Ајде бар да пружиш пасиван отпор тиме што нећеш да учествујеш у овом лудилу.Него још се српска навијачка сцена хвали чланском картом.


Као прво нисам означен, као друго нађи пост гдје ја то промовишем снс.
Даље зашто ја да се секирам или моја ђеца око КиМ када они чија је ђедовина доле боли курац.
Ако викнем Вучићу педеру то ме чини неким патриотом по теби? У супротном сам издајник? И даље настављаш да поредиш мусаве талибане са нама. Јел ти ратовао ко у фамалији?
Види дечко, не блебетај пуно него иди ради нешто.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Sun Sep 05, 2021 11:37 am

Мићара wrote:Као прво нисам означен, као друго нађи пост гдје ја то промовишем снс.
Даље зашто ја да се секирам или моја ђеца око КиМ када они чија је ђедовина доле боли курац.
Ако викнем Вучићу педеру то ме чини неким патриотом по теби? У супротном сам издајник? И даље настављаш да поредиш мусаве талибане са нама. Јел ти ратовао ко у фамалији?
Види дечко, не блебетај пуно него иди ради нешто.


Да си пратио моје раније уписе видео би да је цела моја фамилија везана за војску.А ово што си написао "иди ради нешто"... :lol: Јел знаш шта...Чудно да ти Босанчерос као неко ко је по сопственом признању робијао због оружане пљачке,догураш до грађевинског предузумача и хвалиш се дипломом јел беше архитектонског факултета?! :shock: Колики ти је просек? Капирам да кад си куповао диплому ниси баш хтео да ставиш 10.0 него 9.5.
Слушај .... све ове чланке које постављам се односе на такве као што си ти и теби слични.Или имате ШЉ школу или купите диплому зато што сте искомлексирани или кријете квалификације као ова банда у Зрењанину.Није ни чудо што је Bolesni^od^ljubavi пао у депресију кад скоројевићи попут тебе из Босне (пардон РС) соле овде људима памет.Београд вам је стециште.

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Вести

Postby lukabrasi » Sun Sep 05, 2021 11:46 am

Uhapsen Veljovic...barem jedna lepa vest.

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Sun Sep 05, 2021 12:27 pm

lukabrasi wrote:Uhapsen Veljovic...barem jedna lepa vest.


Не треба се пецати на јефтине форе.Све ово што се дешава око СПЦ у Црној Гори пропратити мирно, јер ће се све на крају решити па макар и на овај начин где је коришћен хеликоптер.Јоаникије је устоличен на Цетињу идемо даље...
Ми имамо овде у Србији да решавамо важније ствари.Прво да видимо како смо дошли до тога да српска деца гину на улицама Београда због две запиздине (насеља) у Црној Гори "Кавача" и "Шкаљара".Пази колики је то пораз за овдашње Србе кад ми водимо њихове ратове док они регрутују нашу омладину која је кренула пут кринимала јер нема леба да једе.Затим,установити по београдским општинама колико има Црногораца и ових Босанаца,те направити попис некретнина.Такође кренути по предузећима и исте најурити са директорских позиција (пошто се прочешљају биографија,звања и услови конкурса) будући да су умислили да су богом дани да воде ову државу и њену економију.Такође све некретнине запленити.

Затим отићи на Дедиње и Сењак.За ове крајеве Београда се каже како су тамо упали "зли комунисти" и отели виле предратних богаташа уселивши се у њих.Међутим мени није јасно како то онда да ови модерни "Четници Север" за своје главно упориште имају баш те крајеве? Ја сам на delije.net годинама читао о томе да су још од '45 то упоришта навијача Црвене звезде.Јел су ти људи комуњаре или четници? Сад ми ништа није јасно.Јел су њихове деде они што су стрељали или су њихове деде стрељани?! Чији су они потомци?

Затим проверити наводе NOVE S о намештеним тендерима и грађевинској мафији међу навијачима да ли је истина:
https://youtu.be/96k--ayqO9M

И на крају у вези са тим проверити где раде ова двојица са форума "Bunt" и "фикрета".Фикрета помиње неку скелу и како му се редовно цепају гаће и муда пропадају.Да ли се ради о грађевинској фирми ultracop.doo ? Будући да му послодавац није надокнадио трошкове, "фикрети" под хитно купити нове гаће! Од понедељка скупљамо паре на форуму srpskatribina.net.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Sep 05, 2021 1:10 pm

Почео си са вређањем зато што немаш одговор на моје питање горе... Што се ти то толико узрујаваш око мојих пљачки и факултета. А то да си везан за војску и ратове је прича за малу ђецу. Ти си рока везан за перуна и за антифу и скинхедце итд. А са војском ти везе немаш а посебно са ратовањем.

Од талибана до шкаљара то су твоји путеви.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Вести

Postby blatnjavi » Sun Sep 05, 2021 1:48 pm

ElPadrino wrote:
Kockalone wrote:Црна Гора је на ивици грађанског рата. Мржња је из дан у дан већа. Све да данас и сјутра не буде ништа на Цетиње опет не видим како ће се у будућности тензије смирити. Министар полиције се синоћ унапријед пере и отворено каже да је учинио све и ако ко погине да зна шта му је морална обавеза. У Миловим медијима се свакодневно спомињу крв, рат...


Kockalone, možeš li malo da opišeš situaciju sa terena. Da li se sve to svodi an onaj Balkanski stil gdje se šalju goruće poruke preko medija na skupovima itd, a u realnosti sirotinja se snalazi i ne obraća pažnju na takve stvari ? Da li recimo imaš problem na poslu, školi, treningu ako nosiš majicu sa trobojkom, da li ima nekih sukoba po gradu(ovima), da li se svađaju komšije, braća, rođaci zbog te teme i slično ( ne mislim na ovo što izađe u javnost, više na neke skrivene sukobe) ? Da li postoji neka srednja strana, što smiruje tenziju ? Meni je i dalje zapanjujuće kako se samo može svijest ljudi iskriviti pa sad imaš masovne arole tipa "Nikad više 1918". Kakvo jebeno ludilo. Dobri naš Srbine, ko je sve udarao dobro nas ima i milion. A sve zakuvaju najveće jajare 20 i 21 vijeka - političari.


I mene zanima ovo oko međuljudskih odnosa, kakvi su stavovi ljudi uopste, kako se funkcioniše svakodnevno itd.

Takođe, ako može osvrt na grupu poput Varvara npr.
Vidim da su im grafiti na ćirilici, jel bi to znacilo da smatraju sebe Srbima ili prosrpskim Crnogorcima ili mozda Montenegrinima ali pisu ćirilicom iz nekog drugog razloga, tj gde se oni, kao verovatno najveca grupa, nalaze na toj lestvici uopste?
Имам три кера, два су различита а један је исти.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Sun Sep 05, 2021 2:11 pm

Ako opstanemo u Crnoj Gori, kao Srbi iz Crne Gore, sa identitenom, pismom i svim ostalim, bez prolivene krvi, mislim da ce to biti najveca i najinteligentnija pobjeda Srba u istoriji. I ovako, čini se da smo dosta pametniji, u odnosu na prošlost. Nema onog našeg 'hoj ruk' pristupa i odmah za oružje, polagano, nikada mržnja nije mogla da pobjedi vjeru i ljubav, ovo juče je jasan pokazatelj.

Nerealno mi je i i dalje mi nejasno da takvi ljudi postoje, da jasno imaš sliku svog Vođe koji ljubi ruku i ikonu iste te 'velikosrpske' SPC i nakon 20 godina je pljuje, a ti si i dalje toliki slepac, da ides za takvom budaletinom. Iako su glasni, čini mi se da nisu nekakva većina (što su valjda i izbori pokazali). Ono juče mi se više činilo kao galama i plaćenička priča, nego kao nekakva spremnost ljudi da naprave nešto. Policija ih je rastjerala bez nekog jačeg konflikta, ono u BGu prošle godien u julu je revolucija za onaj otpor juče i danas.

Meni jedan od najvećih utisaka je prebijanje čovjeka pod parolom "Eno ga onaj Srbin". Da li sam ja živio u nekom paralelnom svijetu (doduše ne pratim 90% dnevne štampe), ali ja ne znam otkada smo mi toliki neprijatelji tim ljudima.

Na kraju, bitno da je sve prošlo bez neke veće konfrotacije ljudi, već se završilo na najbolji način. Da postoji prava vlast, pa da pohapsi ovu bandu lopovsku, ali.... Jadan je ovaj naš Balkan i kakvi su sve tu uticaji i kakve se tu sve borbe vode 'ispod haube' i šta se tu ustvari dešava, zbog čega, jako je teško odgovoriti.

@blatnjavi
Koliko sam ja upratio, velika većina Varvara su pro-srpski orjentisani (kao i većina Podgorice), mada nisam baš kompetentan da pričam, više na nivou nekog svog istraživanja, ali naravno ne ističu se kao grupa, zbog svojih drugara koji nisu istog razmišljanja (što lično mislim i da je ispravno).

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Sun Sep 05, 2021 3:02 pm

фикрета wrote:Прође лето нисмо им више потребни

:lol: :lol:
Daj brate ne zajebavaj... Pa nećemo valjda da budemo vrane koje se navlače na ove fore političara i magije zbog love, da mislimo da nas crnogorci ne gotive...

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Sun Sep 05, 2021 7:33 pm

Мићара wrote:Што се ти то толико узрујаваш око мојих пљачки и факултета.


Узрујава ме чињеница што се за "угледног грађанина" као што си ти везују у исто време пљачка и факултет.Србија незаустављиво пропада чим си се ти јавио да некоме делиш лекције о патриотизму и мукотрпном раду.Добри мој Србине.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Sep 05, 2021 9:45 pm

Тако је рока кока. Нећу те више узрујавати уј уј уј... 8-)
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Вести

Postby lukabrasi » Mon Sep 06, 2021 1:38 am

Jel smem ja da se izjasnim...obojica ste dva najodrvatnija SRBINA na forumu. Ne znam koga vise da "mrzim". |Toliko.........

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Mon Sep 06, 2021 2:05 am

blatnjavi wrote:Takođe, ako može osvrt na grupu poput Varvara npr.
Vidim da su im grafiti na ćirilici, jel bi to znacilo da smatraju sebe Srbima ili prosrpskim Crnogorcima ili mozda Montenegrinima ali pisu ćirilicom iz nekog drugog razloga, tj gde se oni, kao verovatno najveca grupa, nalaze na toj lestvici uopste?

Vecina je bila prosrpski
Mada i to se menja
Sve vise je onih koji se cimaju za njihovu repku i nikad vise 1918 fazon no i dalje ne bi rekao da cine vecinu
Varvari su odradili najpametniji potez i za to im uvek skidam kapu a to je nema politike na tribina, budi sta hoces gde oces ovde smo svi zbog kluba i to je jedino bitno - svaka cast
04 X 1945

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Mon Sep 06, 2021 6:37 pm

Image

Могао сам да ставим и на тему везану за спорт,али ми се ипак чини да је овде ипак прикладније.Наиме према извештајима ревизорске куће 'BDO',који ће бити прослеђени АПР-у,дуг Црвене звезде је у 2021 години премашио 73 милиона евра:
https://direktno.rs/sport/fudbal/370437 ... erzic.html

Како Александар Вучић води државу,тако уз Звездана Терзића води и Црвену звезду.Недомаћински.Колика се само халубака дигла пре неких десетак година када је дуг износио 50 милиона евра.Тражили су се одговорни,помињао затвор...ајде сад да видимо шта ће да се деси.Нажалост,морам да констатујем да дупеглаву навијачку сцену могу да поремете само пропаст вољеног клуба и губитак новца и привилегија.Тада креће незадовољство и скандирање са трибина.Јебига болеће,не радујем се због тога.Али ако мислимо да имамо стабилан клуб,онда не сме да се везује никакав криминал за нас.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Tue Sep 07, 2021 8:04 am

Predlozi samoupravljanje!
Често одем до на село

Misa Tumbas
Posts: 63
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Вести

Postby Misa Tumbas » Wed Sep 08, 2021 4:40 pm

njasvi wrote:
blatnjavi wrote:Takođe, ako može osvrt na grupu poput Varvara npr.
Vidim da su im grafiti na ćirilici, jel bi to znacilo da smatraju sebe Srbima ili prosrpskim Crnogorcima ili mozda Montenegrinima ali pisu ćirilicom iz nekog drugog razloga, tj gde se oni, kao verovatno najveca grupa, nalaze na toj lestvici uopste?

Vecina je bila prosrpski
Mada i to se menja
Sve vise je onih koji se cimaju za njihovu repku i nikad vise 1918 fazon no i dalje ne bi rekao da cine vecinu
Varvari su odradili najpametniji potez i za to im uvek skidam kapu a to je nema politike na tribina, budi sta hoces gde oces ovde smo svi zbog kluba i to je jedino bitno - svaka cast

Zasto lupas gluposti, kad je sve obrnuto od toga kako si ti napisao. Ti sto se cimaju za repku i ultra cg i ne idu vise na sever sa varvarima. A ni to za politiku odavno ne drzi vodu, skoro je protiv Decica cijela tribina pjevala "ooo jebi siptare"
Evo ti i link

https://www.google.com/amp/s/rs.sputnik ... 93651.html

Misa Tumbas
Posts: 63
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Вести

Postby Misa Tumbas » Wed Sep 08, 2021 4:50 pm

A ovo oko ustolicenja i "gradjanskog rata" odje kod nas, moze se reci samo tresla se gora,rodio se mis. Dps napravio igranku ne bi li uzdrmao vladu.Gradjanski rat ne moze da se desi, jer nema izmedju koga da izbije. Ovi strasni protivnici spc sto su pravili blokade su dosli u punom broju, nisu tamo bili samo cetinjani nego i iz drugih gradova. A sve ukupno ih je bilo manje nego ljudi na jednoj litiji u Andrijevici , u sred zime. Treba biti realan, ta militantna grupa koja se protivi je mizerna kao sto smo i vidjeli, kad nisu mogli ni na cetinju da uspeju u svojoj namjeri. A vjerujte da je cetinje i jedini grad u cg u koji mogu da pokusaju ovako nesto, svaki drugi grad bi prosli kao bosi po trnju, naravano ne racunam mjesta dje su albanci ili mudzahedini.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Wed Sep 08, 2021 5:22 pm

Misa Tumbas wrote:
njasvi wrote:
blatnjavi wrote:Takođe, ako može osvrt na grupu poput Varvara npr.
Vidim da su im grafiti na ćirilici, jel bi to znacilo da smatraju sebe Srbima ili prosrpskim Crnogorcima ili mozda Montenegrinima ali pisu ćirilicom iz nekog drugog razloga, tj gde se oni, kao verovatno najveca grupa, nalaze na toj lestvici uopste?

Vecina je bila prosrpski
Mada i to se menja
Sve vise je onih koji se cimaju za njihovu repku i nikad vise 1918 fazon no i dalje ne bi rekao da cine vecinu
Varvari su odradili najpametniji potez i za to im uvek skidam kapu a to je nema politike na tribina, budi sta hoces gde oces ovde smo svi zbog kluba i to je jedino bitno - svaka cast

Zasto lupas gluposti, kad je sve obrnuto od toga kako si ti napisao. Ti sto se cimaju za repku i ultra cg i ne idu vise na sever sa varvarima. A ni to za politiku odavno ne drzi vodu, skoro je protiv Decica cijela tribina pjevala "ooo jebi siptare"
Evo ti i link

https://www.google.com/amp/s/rs.sputnik ... 93651.html


To sa siptarima i nije politika


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: NorthSide024 and 13 guests