Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Aug 19, 2021 11:07 am

Gušterov osmeh wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:Šta je rashovac? Gugl ne zna.

Ja pomislio da je rashovac sledbenik Radovana Karadžića.

Bukvalno je i meni ovo prvo palo na pamet. Hahahahaha

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu Aug 19, 2021 11:27 am

Polako, nije dalek put od Peruna do Radovana!
Често одем до на село

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Thu Aug 19, 2021 12:49 pm

bojan23 wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:Šta je rashovac? Gugl ne zna.


RASH -- Red and Anarchist Skinheads


Тако је! Нисам очековао од Бојана али видите дечко је упућен... 8-)

RASH UNITED је конфедерација црвених и анархо скинса па се "неким чудом" и лого Гиге Моравца и дружине нашла на видео материјалу када се 2011 обележавала годишњица свих секција по свету:
https://youtu.be/PF1QurSmvZE (почиње на 00:45 а наш лого је на 2:58 )

А није да нисмо били у добром друштву (Rash Berlin,Rash Roma,Rash Madrid,Rash Mexico,Rash Texas,Rash Rijeka,Rash Moscow,Rash Fortaleza,Rash Bogota,Rash Caracas,Rash Sevilla,Rash Medellin,Rash Pasto,Rash North East....) и није да нисмо угошћавали овде припаднике тих секција и одржавали контакте са бројним водећим људима са навијачке сцене.

Да се сад овде не хвалимо али нпр. Морис из навијачке групе "Ragazzi della Maratona" чувене групе са трибине ФК Торино много цени Гигу итд...О томе на теми Италија.Или нпр. када припадници СSC (кежуали Селтика) поклањају књигу о историјату њихове групе Гиги са посветом..

Него шта су бре то црвени и анархо скинси? Ко су SHARP-овци запитаће се васколика српска навијачка сцена? Који су то бендови из Србије и региона? Рецимо да послушате: The Bayonets,2 Minuta Mrznje,Redskadrilla,Red Union,Bootstock,The Bombers,Mrgude,Skola Anti Skole... Послушај научи нешто ново.

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Вести

Postby CamoSurprise » Thu Aug 19, 2021 2:53 pm

čompika wrote:Na ovom forumu se vec 10 godina vodi bitka ko je navijac i zasto svi pisu na samo opusteno. Svako iole normalan, sa imalo ljudskosti, shvatio je da imamo nevidjeno zlo kojem kraja nema. Ja nista uzasnije nisam mogao zamisliti da ce se desiti grobarskoj tribini, iako sam ih mrzeo dosta dugo.
Kako iz glave uopste izopstiti sve sto vecina nas zna, o svemu... kakva crna zabava i zezanje, samo budala bi mogla da se proveseli vise na nasem stadionu, ako smogne snage da ostane slepa na ovo sto se desava. Ma na kakvom stadionu, u jebenoj zemlji celoj. Dosta sam puta mislio da sam ja hejter i kao ajde, ja samo mracim. Ovo je jebeni pakao

Bravo za post tebra!
Slažem se da čovek nije na dugme i ne može da se isključi od svega što se dešava, ali se ne bih složio da ne može da bude i dobrog zezanja. Organizacija na nivou 2-3 auta, sa svojom družinom, klincima...klopa, piće, pogleda se fudbal...ne treba ti niko drugi. Klince učiti da vole svoj klub, ali što dalje od priče 24/7 i grupa ovakvih kakve su danas.

Ja pomislio da je rashovac sledbenik Radovana Karadžića.

Rashovane, siđi sa planine... :mrgreen:

Jbte, večeras fudbal u 22:30h...ležem u 19:00 i navijam sat da ustanem.
Gilajdza RIP

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu Aug 19, 2021 4:01 pm

Gigo kad je vec toliko zanimljivo kaciti tudje slike po forumu, sto ne okacis i svoju? A da...
Често одем до на село

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Thu Aug 19, 2021 4:49 pm

опет се пушта цинкарош

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Thu Aug 19, 2021 7:07 pm

Sukarno wrote:Red Union,

Jel ovde peva onaj dasko ?!
Neko ga je kao napao nedavno pa on kmecao preko medija fasisti fasisti :mrgreen:
Koji je to komad budale brateeeeeee
Znaci
Aj da je neki klinac ali lik ima 4 banke
Ja mislim da se lik zajebava nemoguce da je neko toliko lud
04 X 1945

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Thu Aug 19, 2021 8:20 pm

njasvi wrote:
Sukarno wrote:Red Union,

Jel ovde peva onaj dasko ?!
Neko ga je kao napao nedavno pa on kmecao preko medija fasisti fasisti :mrgreen:
Koji je to komad budale brateeeeeee
Znaci
Aj da je neki klinac ali lik ima 4 banke
Ja mislim da se lik zajebava nemoguce da je neko toliko lud


Тако је.Дашко пева у "Red Union"-y који је јако добар бенд.Наступао на RASH фестивалима широм Европе од Берлина,Мадрида,Париза...Био је на мети фашиста (попрскали га сузавцем и напали штанглом) али се не сећам да је било коме кмечао,већ је окренуо на зајебанцију како су га напали неки ретарди који не знају честито ни да замахну.

Види овако пријатељу,многи од нас имају по 4 банке али се не миримо са неким стварима.Ја се са дотичним у многим стварима не слажем,али по питању тога да се жели на мала врата у нашој нам Србији провући фашизам и то онако курвински, то је чињеница.Ко финансира радикално десне групе?Левијатан,Српска десница,Народне патроле?Немате појма.А ни власт нема појма.Добро ОК.

Појављују се насупрот тога неки нови клинци.Као нпр. "Антифашисти Београда" па кажу овако.Значи хоћете сукобе?Да нападате људе по улици?ОК добићете га.И знају знање,уче из искустава,имају тај "football hooligan" фазон,прилазе младима,објашњавају им и уче их да треба да узврате,јер најгоре од свега је кад се уплашиш...јер нападач се храни страхом!То је ствар психологије.

И замисли клинци стварно имају акције.Дођу на пример у кварт у Београду за који знају да га држи екстремна десница па окаче овакво саопштење:

Image

ВИДЕО:
https://m.facebook.com/antifasistibgd/v ... cated&_rdr

"Београдски антифашисти су недавно сазнали локацију на периферији града где се нацистички олош годинама окупља и прави мурале са њиховим антицивилизацијским порукама.Мурале смо посетили и преуредили у року од 48h.Фашизам неће проћи! Смрт фашизму!"

Или на пример понесу камеру са собом па чекају фашистичка говна да се појаве уз следеће саопштење:

ВИДЕО: https://m.facebook.com/antifasistibgd/v ... cated&_rdr

"Сваког 4.фебруара фашисти се окупљају у центру Београда на месту где се издајник Милан Недић убио 1946.Ове године антифашисти Београда су дошли на наведену локацију да на тај дан фашистима у лице кажу шта мисле о Хитлеровом слуги Недићу.Међутим иако смо чекали цео дан фашисти се нису појавили".

Или сад кад је био 9.мај Дан победе,када су дошли испред Старог Сајмишта упалили бакље и графитирали Нови Београд:

Image

ВИДЕО:
https://m.facebook.com/antifasistibgd/v ... cated&_rdr

Значи ова деца скроз капирају причу навијачке и уличне супкултуре одакле и регрутују људе.Шта има д чекаш да те неко нападне,узмеш бре и звизнеш га да му звони у глави два дана.А не неке хипи форе "All we are saying is give peace a chance".То ова друга страна не разуме.Jeл АНТИФА тероризам и ко ово финансира?Слушајте немам појма,али радо ћу да приложим 500 дин на рачун,нема чика Гига више истршио сам се сад преко лета. :D

Ideš sedam dana na hlađenje. Možeš normalno diskutovati i kačiti zanimljiv sadržaj. Ne mora vladati jednoumlje na forumu. Ali cinkarenje i otkrivanje privatnih podataka ti se neće dozvoliti.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Fri Aug 20, 2021 10:32 am

Ode i Lane Gutovic...

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Вести

Postby Кум Жоржо » Fri Aug 20, 2021 11:25 am

Obrisali su objavu portali koji su to objavili. Srećom.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Aug 20, 2021 11:51 am

Ali Giga je stvarno i za neke stvari upravu. Skoro šetam gradom sa drugaricom, i nalećemo na Pavla Levijatana i još nekoliko tipova. Šetaju pse, malo je rečeno zajebane na pogled. Da li su imali korpe ili ne, nešto se ni ne sećam, ušao sam to veče u času. Ali generalno, to je neko ponašanje bože sačuvaj. Raširili se preko celog trotoara, maltene moraš da pređeš na drugu stranu ulice od njih. Neko širenje i kurčenje na nivou krimosa 90te. Bukvalno, ko pušta te tipove tako da se ponašaju? Da ne pričam o onim prebijanjima 15 na 1.

Da se razumemo, svako ko maltretira na bilo koji način bilo koje živo biće, baš bih razmislio šta bih radio sa tom osobom. Ali i da pas ujede nekog meni bliskog, i to mi ne bi bilo prijatno, i ne znam kako bih odreagovao u tom momentu.

Ali svakako, mislim da to ponašanje ne priliči ulicama glavnog grada, i da treba da se sankcioniše na neki način. Ne možeš brate da maltretiraš obične ljude i da se kurčiš ničim izazvan, eto jer ideš sa 5 pitova i 5 likova. Devojka sa kojom sam šetao 20 metara kasnije prokomentariše nešto tipa ko su bre ovi mentoli, bukvalno sam se napravio lud. Gde da kažem da znam ko su uopšte, sramota. A lično npr znam par situacija kad su se kurčili preko neta i naleteli na neke malo tvrđe momke, nisu smeli da priđu tim tipovima, da ne pričam da na poruke gde da se nađu nisu ni odgovarali. Ajde doduše, to je bilo pre 4,5 godina, ne znam u kom su sada fazonu, mada me ni ne zanima, samo jednostavno likovi nisu za društvo onako na oko, da ne zalazim dublje u njihovo delovanje.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Fri Aug 20, 2021 12:29 pm

Кум Жоржо wrote:Obrisali su objavu portali koji su to objavili. Srećom.


Sad citam da je stabilno. Daj Boze.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Fri Aug 20, 2021 1:27 pm

Jebeni klik-like-share-repost-comment lesinari! PU SMRADOVI! OLOS LJUDSKI!

Na sta je spao ovaj svet, ovi ljudi...to ne moze da saceka da li je informacija validna ili ne, nego odmah udri po postovanju kako bi ih neko zapratio ili podelio ili sta vec. Oticice u kurac jednom i taj Instagram/Twitter/Sta-god...sere mi se od INFLUENSERA!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
1937
Posts: 69
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Вести

Postby 1937 » Sun Aug 22, 2021 6:59 pm

Sukarno wrote:
njasvi wrote:
Sukarno wrote:Red Union,

Jel ovde peva onaj dasko ?!
Neko ga je kao napao nedavno pa on kmecao preko medija fasisti fasisti :mrgreen:
Koji je to komad budale brateeeeeee
Znaci
Aj da je neki klinac ali lik ima 4 banke
Ja mislim da se lik zajebava nemoguce da je neko toliko lud


Тако је.Дашко пева у "Red Union"-y који је јако добар бенд.Наступао на RASH фестивалима широм Европе од Берлина,Мадрида,Париза...Био је на мети фашиста (попрскали га сузавцем и напали штанглом) али се не сећам да је било коме кмечао,већ је окренуо на зајебанцију како су га напали неки ретарди који не знају честито ни да замахну.

Види овако пријатељу,многи од нас имају по 4 банке али се не миримо са неким стварима.Ја се са дотичним у многим стварима не слажем,али по питању тога да се жели на мала врата у нашој нам Србији провући фашизам и то онако курвински, то је чињеница.Ко финансира радикално десне групе?Левијатан,Српска десница,Народне патроле?Немате појма.А ни власт нема појма.Добро ОК.

Појављују се насупрот тога неки нови клинци.Као нпр. "Антифашисти Београда" па кажу овако.Значи хоћете сукобе?Да нападате људе по улици?ОК добићете га.И знају знање,уче из искустава,имају тај "football hooligan" фазон,прилазе младима,објашњавају им и уче их да треба да узврате,јер најгоре од свега је кад се уплашиш...јер нападач се храни страхом!То је ствар психологије.

И замисли клинци стварно имају акције.Дођу на пример у кварт у Београду за који знају да га држи екстремна десница па окаче овакво саопштење:

Image

ВИДЕО:
https://m.facebook.com/antifasistibgd/v ... cated&_rdr

"Београдски антифашисти су недавно сазнали локацију на периферији града где се нацистички олош годинама окупља и прави мурале са њиховим антицивилизацијским порукама.Мурале смо посетили и преуредили у року од 48h.Фашизам неће проћи! Смрт фашизму!"

Или на пример понесу камеру са собом па чекају фашистичка говна да се појаве уз следеће саопштење:

ВИДЕО: https://m.facebook.com/antifasistibgd/v ... cated&_rdr

"Сваког 4.фебруара фашисти се окупљају у центру Београда на месту где се издајник Милан Недић убио 1946.Ове године антифашисти Београда су дошли на наведену локацију да на тај дан фашистима у лице кажу шта мисле о Хитлеровом слуги Недићу.Међутим иако смо чекали цео дан фашисти се нису појавили".

Или сад кад је био 9.мај Дан победе,када су дошли испред Старог Сајмишта упалили бакље и графитирали Нови Београд:

Image

ВИДЕО:
https://m.facebook.com/antifasistibgd/v ... cated&_rdr

Значи ова деца скроз капирају причу навијачке и уличне супкултуре одакле и регрутују људе.Шта има д чекаш да те неко нападне,узмеш бре и звизнеш га да му звони у глави два дана.А не неке хипи форе "All we are saying is give peace a chance".То ова друга страна не разуме.Jeл АНТИФА тероризам и ко ово финансира?Слушајте немам појма,али радо ћу да приложим 500 дин на рачун,нема чика Гига више истршио сам се сад преко лета. :D

Ideš sedam dana na hlađenje. Možeš normalno diskutovati i kačiti zanimljiv sadržaj. Ne mora vladati jednoumlje na forumu. Ali cinkarenje i otkrivanje privatnih podataka ti se neće dozvoliti.


Čuj Daško se sprdao sa tim, kukao i kmečao na sva zvona! Cinkario i teretio ljude, a vamo se busa u grudi kenja po svima i ocekuje da ce to tako proci.
Čuj još ovu veću glupost, oni uzvraćaju udarac da zvoni u glavi nekom dva dana? Daj to da vidimo molim te, naravno ako je istina kao što nije! Isto se ponašate u svakom gradu, akcije vam se svode na duboku noć, a i kad vas neko u toj dubokoj noci sretne, ne pokusavate ni da se okrenete ni da stanete slucajno! Prijavljujete policiji, kukate po društvenim mrežama, tamo prijavljujete sadržaj koji ljudi kače na svoje kanale ili profile, svoje skupove prijavljujete policiji kako bi vas zaštitili, a ove sa kojima se ne slažete u mišljenjima njih nameštate, i na te jadne načine ih pokušavate sprečiti u daljem delovanju!
A kad smo kod toga ko koga finansira, ko daje pare, i odakle pare... Ne znam da li pre da krenem, od svog grada ili od Beograda... NVO, jevreji, nemci, ameri, to su antifa izvori novca, naravno ono sitno njihovo od pokusaja kriminala, nekog marketinga i tako tih stvari... posto nisu kao neki strani anitfasisti pa da uzmu stvar u svoje ruke pa da npr. upadnu u banku, napadnu policijsku stanicu ili tako nesto, kako bi sebi obezbedili srdstva za dalji rad. Ali zato, gospoda trebuju preko svoje AFA firme, sprejeve, farbe, cetke i ostali deo moleraja da unistavaju nesto sto njima idolopoklonicima smeta i onda ispostave račun nekom od svojih nalogodavaca koji su ili po stranim ambasadamai ili cak ni nisu u Srbiji! Da napomenem, nisam na drugoj strani, niti me ekstremno desne ideje interesuju, ali kad vidim da mi ovi tapšiguzi, kojima su familije na državnim sisama i dobro uhlebljeni , imaju po dva tri stana i tripuju komuniste, anti kapitaliste, a na sebi ima garderobe u vrednosti od 500e i jos plus telefon od 500e, koji su pritom proizvedeni u tim drzavama koje su prvenci u promovisanju ideja protiv kojih se bore, i kad oni pokusavaju da odrede granice fašizma i patriotizma u Srbiji onda ću biti i fašista ako treba. Totalno odsustvo mozga, kulture i tradicije, i normalnog rezonovanja. Došli bravari, obućari, tesari i kazandžije da ljudima sole pamet i da ih uče životu! Lepo ono neko reko, tipa lako će vama biti državu graditi na kadru školovanom u Kraljevini, da vidimo te koji se kod vas budu školovali, kakvu će državu stvoriti. Aj što nisu stvorili ništa, nego su razjebali, još je pritom seme zla posađeno i sad neki Gigici i slicni poput njega ozivljavaju duhove najveceg zla koji se desio na ovim prostorima, i još se služite stvarima kojima se služite na način na koji se služite, pogano zlo, izrodi ljudski, ološi jedni isti kao i ovi od 44 do sad. Da ste u prilici i vi bi napravili levo skretanje, smo što hvala Bogu niste u toj prilici.


PS: Daj Gigo obuči malo i ove NS AFA da ne beže toliko, i da se prikažu van okrilja noći, pokaži im te krav mage i footbal factory fazone, garantujem bice zvonjave. Krav Maga AFA 'borilacka' vestina!
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Mon Aug 23, 2021 1:20 am

ne bih previše zatrpavao, da se ne ispostavi da se rešeta dok je neko sa druge strane blokiran, pa ću biti kratak. Za antifa ekipu u NS smo fala bogu kao klinci provalili da su imbecili. Sada ih ne bi ni pominjao previše, ili su to 40+ ljudi u iluziji, žive od nemam pojma ni ja čega, ako ne od roditelja onda ili od nekih fondova i raznih kombinacija, ili neki klinci u 20-im iz nekog bunta. Neću uopšte nešto preterano da se ogradjujem, pa da govorim ne pripadam desnoj priči tralala. Desnoj strani tog nepostojećeg igrališta stoje svi ovi podmetnuti likovi, karikature, koji pak operišu na otvorenom i nije problem videti ko ih plaća jebem majku majčinu jer samo svojim dvorskim ludorijama za koje ih rentaju sjebavaju bilo kakav pokušaj da medju omladinom zavlada neko ozbiljnije zanimanje za nacionalne interese.
U ostalom, čak i da jedni i drugi nisu rentirane budale i cirkuzanti, pitanje je da li bi ijedna priča uzela maha pod malom šapom ljudi koji su sada država i pod većom šapom koja drži te ljude.

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Вести

Postby lukabrasi » Mon Aug 23, 2021 9:53 pm

Mene pocelo da bude blam da nosim majice sa nacionalnim simbolima zbog likova kao sto su Levijatani i Vacici. Uzas.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Tue Aug 24, 2021 1:24 am

i da, bilo bi zanimljivo da i jedna i druga strana svoje okupljanje, energiju, i na gorivu mladih vrucih glava uzmu pa patroliraju za nesto sto se tice obicnog coveka. Mislim ok, zivotinje kao zivotinje su ok cilj, ali ekipa koja stoji iza toga eto fuj. Nedajmo izvrsiteljima da isele nekog koga stvarno ne treba iseliti isto super, a opet malo dublje Krov nad glavom isto ima neke zanimljive price koje se ne pricaju. ali nesto nisam video da se iko okupljao da ide da naprimer tuce dilere pajda, muzeve koji tuku zene, ili da spasavaju decu koja zive sa kevom narkomankom npr. Ne dao bog da se okupe pa razjebu nekome lokal ko ne placa radnike mesecima, lika iz mesne zajednice koji terorise komsije, da kada se ugovara minimalac se izadje masovno pa im se najebe majke za 300e.
Nego ajde lepo da se bavimo grafitima, migrantima, vakcinama, internet ratovima (i to mislim u pravom smislu te reci, bukvalno se tu stotine ljudi cima prijavljuje, preti jedni drugima, namestaju se)... i tako. Ako vidis puno buke oko gluposti, ko god da se tu skupi znaj da je rentirani cirkuzant.

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Sat Aug 28, 2021 10:47 pm

posto nisu kao neki strani anitifasisti pa da uzmu stvar u svoje ruke pa da npr. upadnu u banku, napadnu policijsku stanicu ili tako nesto, kako bi sebi obezbedili srdstva za dalji rad.


То си ти нешто побркао.Такве ствари раде парамилитарне левичарске групе типа: Brigate Rosse (Италија),Bader Mainhoff (Немачка), N17 (Грчка),ETA (Баскија),DHKP-C (Турска),ИРА (тј.њено марксистичко крило INLA)...итд.Дакле један скроз другачији начин деловања,где се буквално цео живот ставља на коцку.То Антифа не ради,као што је и навијачко деловање доста ограничено на улици и кисела вода према овоме горе.

АНТИФА ВРАЊЕ

Image

А ово што кажеш да ниси на другој (екстремно десној) страни нити те такве идеје интересују...Ја не знам како ти можеш онда било шта да коментаришеш и одакле ти информације,ко је кога,кад и где...Разумеш? Све са налази у полицијским и судским архивама ко је зашта хапшен и за шта се коме судило.Да скратим.Ја не идеализујем ову прву страну и сви ти +/- што си навео могу да се пребаце и овим другима.Ја само кажем да ми је интересантно да нпр. постоји нека антифашистичка група из ВРАЊА која ће да контрира на улици.Јер да будем искрен то у моје време није било.Сад поред Београда и Новог Сада..ту су неке групе из Ниша,Зрењанина,Крагујевца,Врања...јеботе...и мени је то сасвим ок.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Sat Aug 28, 2021 10:55 pm

I ti mislis da je to slucajno ?!
Da se spontano organizuju ?!
04 X 1945

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Sat Aug 28, 2021 11:27 pm

njasvi wrote:I ti mislis da je to slucajno ?!
Da se spontano organizuju ?!


Image

Не организују се спонтано,зна се из којих фондова се финансирају,али ни ови "ваши" не србују из љубави.Немојте да мислите да се не зна одакле капље новац за разне љотићевске групе.И не није у питању Русија.Напротив,када су ови "ваши" које симпатишете оштетили спомен гробље Ослободиоцима Београда,амерички држављанин који је означен као неко ко помаже "Београдским националистима" и коме је било место пребивалишта у Србији је морао дословце одавде да бежи од руских служби.Њима антифашистичке тековине много значе.У том контексту ћу подржати "Антифашисте Београда" када славе 9.мај 1945. а ко одакле добија паре то се мање више све зна.Код већине група је то чак и транспарентно назначено на званичним порталима.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests