Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
njasvi
Posts: 921
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Sun Aug 15, 2021 5:11 am

Covek je jednostavno izlapeo, omatorilo se, godine, nacin zivota i jbg...
Ja verujem da je njegova podrska vucicu iskrena, znaci ne sad da je proracunao e ovo ce mi koristiti dobicu ovo i ono nego jednostavno on veruje vucicu ili bolje reci gadi mu se ova zutnjikava opozicija sa kosovo realnost i genocid u srebrenici pa kao bolje vucic on se bori za srpske interese i ako to nema veze s mozgom bukvalno vucic se bori za srpske interese koliko i hasim taci
Imao je on izjavu gde hvali i dacica zbog kao onih povlacenja priznanja nekih "nikad cuo" drzava a to sto je taj isti dacic potpisao briselski sporazum kad smo bukvalno u ruke siptarima dali sever kosova to nema veze to se valjda ne vazi
Ima takvih ljudi nazalost dosta, ispran im mozak pinkom i informerom pa kao samo da se zuti ne vrate a ovi sad u fazonu podigli lestvicu za dva nivoa vise u odnosu na zute sto se tice izdaje drzave kad na to dodas lopovluk kriminal i sve ostalo jbg
Bila je i njegova prica bolje da sam sendvicar nego burekdzija (apropo kad je bilo ono ispred pekare u borci pa dosao drugorabijanski sljam da daje podrsku siptaru) tu se vidi sustina bolje i vucic nego da dodju ovi sa gejevima i nezavisnim kosovom i ratko zlocinac a to sto sve to imamo i sad pod vucicem to cemo da se pravimo da od drveta ne vidimo sumu

Ovo za hajdukov sal nije nista novo i ranije je imao to da se slika sa hrvatskim dresom bilo je i sa hrvatskim salom (to su neki fanovi corbe iz ljepe njihove koji dodju na koncert i dodaju mu) on je to objasnjavao da ne mrzi nikog pa ni hrvate i da svako ko dodje na njegov nastup je dobrodosao on ne zeli tamo da peva pa publika koja ga voli mora da dodje u susedne zemlje i njemu je posebno drago za takve ljude

Za privatan zivot glupo je komentarisati, nisam im svecu drzao da znam sta je bilo... zacopao se lik u mladju jbg ko zna sta nas sve ceka u zivotu :mrgreen: zbog ove sad je i zapalio u sloveniju

Kao sto rekoh samo da pravi pesme ko nekad ali jbg da moze to valjda bi i sve ovo ostalo bilo drugacije

Ps setih se jedanog komentara za onaj film do koske - steta sto ne ubise kovaca tada, sad drzi govore na mitinzima sns-a :D
04 X 1945

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Aug 15, 2021 9:47 am

Pre par dana pokažem dedi sliku mog predsednika opštine kako sedi sa romom koji daje na kamatu i koji je robijao zato što je zaklao ženu u nadi da ga odvratim od daljeg glasanja za SNS i on meni kaže a Djilas je kao bolji? Znači Djilas je njima jedina druga opcija za glasanje, nema niko drugi. Nema veze što ovi sede sa ubicama i koljačima, samo da ovaj ne dodje na vlast. Ludilo teško.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Sun Aug 15, 2021 12:20 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Pre par dana pokažem dedi sliku mog predsednika opštine kako sedi sa romom koji daje na kamatu i koji je robijao zato što je zaklao ženu u nadi da ga odvratim od daljeg glasanja za SNS i on meni kaže a Djilas je kao bolji? Znači Djilas je njima jedina druga opcija za glasanje, nema niko drugi. Nema veze što ovi sede sa ubicama i koljačima, samo da ovaj ne dodje na vlast. Ludilo teško.


A sto te to cudi?Pa te generacije (cast izuzecima) su verovale u komunizam/socijalizam a copavi ziveo u dvorcu,furao bele rukavice,vozili ga u limuzini.I sve ostalo sto je usledelo desavalo se po istoj matrici koju su upravo te generacije sprovodile.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sun Aug 15, 2021 12:22 pm

То је зато што наши стари имају тај робовски начин размишљања
Њима је довољна црвена дневно, чути добро је и то...
Они знаји да живе са толико дневно
И можда највећа трагедија у срба, то се највише види у сеоском домаћинству
Стари немају поверења у наследнике, и хтели би да се питају за све до краја живота, И сваку иницијативу секу у корену, губи се воља и тако одлазе млади
То је оно што убија, што виде да су деца против власти и иду против деце, деца не знају како треба ми знамо

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Sun Aug 15, 2021 1:13 pm

фикрета wrote:То је зато што наши стари имају тај робовски начин размишљања
Њима је довољна црвена дневно, чути добро је и то...
Они знаји да живе са толико дневно
И можда највећа трагедија у срба, то се највише види у сеоском домаћинству
Стари немају поверења у наследнике, и хтели би да се питају за све до краја живота, И сваку иницијативу секу у корену, губи се воља и тако одлазе млади
То је оно што убија, што виде да су деца против власти и иду против деце, деца не знају како треба ми знамо


Погледати овај троминутни поучни видео:
https://youtu.be/fVOW0fBFd8I

Што се тиче власти СНС-а имао сам два занимљива разговора сад преко лета.На одмору сам упознао старији брачни пар из Младеновца (избегли са Косова) који су очигледно присталице Александра Вучића,мада се дирекно нису изјаснили,а није ни било потребе.Муж ради у Топланама,жена код ових страних инвеститора за 35.000.Дотакли смо се стања у држави и причам ја њему како су неке моје колеге са факултета (мада га никада нису завршиле) добро аванзовале по тим јавним предузећима по страначкој СНС линији,док ја бијем битку са приватницима за 300€ често и ван струке,али то је тако ако хоћеш да будеш принципијелан и ван система који презиреш.Бориш се јебига...

Каже тај човек мени овако:
"А да ти ипак размислиш и ако ти се укаже прилика приступиш њима.Видиш тај твој колега се лепо снашао.Он практично у том јавном предузећу не ради ништа,а прима лепу плату".

Ја наравно ту крећем агресивно и објашњавам му да у уређеној држави нема шта ко да се "налази",да требају да се гледају диплома,квалификације,искуство и стручностА то радно место где " ништа не радиш" треба да се укине!Да постоји 1001 разлог зашто не треба подржати СНС и Александра Вучића,али онда укапирам...Јеботе кога ја убеђујем,па овај човек је машин бравар који ради у Топланама и брани исте такве нестручне који имају завршену машинску,трговачку,угоститељску...који су се истриповали да могу да заврши факултет,па када су видели да не могу,кренули су линијом мањег отпора путем страначког запошљавања.Тада су ми попустиле све кочнице па сам му предочио као и вама овде,да је СНС у истом међународном савезу партија као и ХДЗ,да гласачи СНС-а нису Срби и да их гледам као на Усташе,да подршком власти подржавају и премијерку лезбејку и ЛГБТ,што даље имплицира да је врло могуће драги господине да су тим гласачима СНС-а деца хомосексуалци (син педер и ћерка лезбејка),да власт узима проценат од инвеститора и да је питање дана када ће да се спакују и да оду као и GEOX,да нас је све мање,да се људи исељавају и да ће остати само стари људи у Србији који гласају са СНС и смрде притом на говна...
Мало је рећи каква му је сјебана фаца била.И његова и његове жене и ту они почеше да ми подилазе како сам добар човек,како лепо резонујем итд...У ствари... виде они мене будалу која је запенила и питање је тренутка ако ми се потпуно отворе можда их испребијам и подавим у оној води.Значи само страх и ништа више.

Друга ситуација је била пре неки дан када ми је човек који је некада радио у хотелу "Интерконтинентал" рекао како му је син доживео саобраћајку,покидани унутрашњи органи,не може да се запосли,још су му остале неке психичке последице па вероватно и то утиче да не може нигде да ради..Тужна прича у сваком случају.Међутим сазнам ја кроз разговор да човек има три стана.Један од фирме (стари добри комунизам),други наследство,трећи на основу уговора о доживотном издржавању.Сина учланио у СНС и грунуо 7.000€ да би га запослили као возача код неког приватника блиског режиму,за боље место мораће још да подмаже.ЈЕЕЕЕБОТЕ! И њега сам отерао у курац... јебем ли ти сина кљакавог терај се и ти и Вучић у пичку лепу материну.А посебно ти јебем матер што си добио стан од комуниста,а сад сереш по Титу кроз разговор јебем ли ти мртву мајку.

Ето то је наш менталитет.А о вама "навијачима" који се нешто као ишчуђавате ћу у следећем упису.Овај форум као да је неки паралелни универзум.Ви као да не знате да се "Делије Север" баве привредним криминалом,а "Гробари" оним најгорим уличним.Једина светла тачка су ови симпатизери са истока и запада на ЈНА који узвраћају колико видим песницама по њушкама овима што прескачу ограду.Кад се симпатизерски део и на Маракани пробуди то ће већ да буде нешто.А не овде да читамо неке бајке од вас који сте као "навијачи" и против Александра Вучића,а реалност потпуно другачија.

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Вести

Postby pustinjska lisica » Mon Aug 16, 2021 9:15 am

njasvi wrote:Covek je jednostavno izlapeo, omatorilo se, godine, nacin zivota i jbg...
Ja verujem da je njegova podrska vucicu iskrena, znaci ne sad da je proracunao e ovo ce mi koristiti dobicu ovo i ono nego jednostavno on veruje vucicu ili bolje reci gadi mu se ova zutnjikava opozicija sa kosovo realnost i genocid u srebrenici pa kao bolje vucic on se bori za srpske interese i ako to nema veze s mozgom bukvalno vucic se bori za srpske interese koliko i hasim taci
Imao je on izjavu gde hvali i dacica zbog kao onih povlacenja priznanja nekih "nikad cuo" drzava a to sto je taj isti dacic potpisao briselski sporazum kad smo bukvalno u ruke siptarima dali sever kosova to nema veze to se valjda ne vazi
Ima takvih ljudi nazalost dosta, ispran im mozak pinkom i informerom pa kao samo da se zuti ne vrate a ovi sad u fazonu podigli lestvicu za dva nivoa vise u odnosu na zute sto se tice izdaje drzave kad na to dodas lopovluk kriminal i sve ostalo jbg
Bila je i njegova prica bolje da sam sendvicar nego burekdzija (apropo kad je bilo ono ispred pekare u borci pa dosao drugorabijanski sljam da daje podrsku siptaru) tu se vidi sustina bolje i vucic nego da dodju ovi sa gejevima i nezavisnim kosovom i ratko zlocinac a to sto sve to imamo i sad pod vucicem to cemo da se pravimo da od drveta ne vidimo sumu

Ovo za hajdukov sal nije nista novo i ranije je imao to da se slika sa hrvatskim dresom bilo je i sa hrvatskim salom (to su neki fanovi corbe iz ljepe njihove koji dodju na koncert i dodaju mu) on je to objasnjavao da ne mrzi nikog pa ni hrvate i da svako ko dodje na njegov nastup je dobrodosao on ne zeli tamo da peva pa publika koja ga voli mora da dodje u susedne zemlje i njemu je posebno drago za takve ljude

Za privatan zivot glupo je komentarisati, nisam im svecu drzao da znam sta je bilo... zacopao se lik u mladju jbg ko zna sta nas sve ceka u zivotu :mrgreen: zbog ove sad je i zapalio u sloveniju

Kao sto rekoh samo da pravi pesme ko nekad ali jbg da moze to valjda bi i sve ovo ostalo bilo drugacije

Ps setih se jedanog komentara za onaj film do koske - steta sto ne ubise kovaca tada, sad drzi govore na mitinzima sns-a :D



То је то, хвала што си ме поштедео писања :mrgreen:

Било како било, с обзиром да сам на Чорби одрастао, не могу да не волим Бору, без обзира на баљезгарије којима је склон већ дуже време.

И зато вечерас, правац Таш 8-)
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Mon Aug 16, 2021 10:22 am

Rijec je o nekoj vrsti filozofskog pitanja. Isto kao i Bora i Djole Balasevic je bio "super lik". Samo se nadam da je vise ovih sto zele da kazne (s tim da kazna moze da bude jednostavan ne odlazak na koncert) jajarsko ponasanje i odsustvo bilo kakve Rijeci, licnosti i stava. A vi sto ga i dalje pravdate, dobro razmislite o tome..

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Aug 16, 2021 5:01 pm

ja se na dan završetka treće godine gimnazije u nekom selu peo na binu i pevao "Jedino moje" zajedno s njim, fale mi 2 diska da kompletiram diskografiju na originalima, slušam ga od sedme godine života... i jebem ga u usta baš

jebali ga i Pink i predsednik i Dačić i nek se goni u pičku materinu

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Tue Aug 17, 2021 10:58 am

Који су мајстори ови Кинези! Дефинитивно је 21.век њихов.Пуно среће и само напред....

Image

https://www.google.com/amp/s/www.politi ... amp/484623

Peking ima i ekonomske interese za izgradnju dobrih odnosa s talibanima. Bogata nalazišta minerala u Avganistanu decenijama su magnet za kineske investitore, pogotovo što kroz ovu zemlju jugozapadne Azije prolaze važne trgovačke rute. U saopštenju sa sastanka posebno je istaknuto da su talibani izrazili nadu da će se Kina više uključiti u proces pomirenja, ali i igrati veću ulogu u budućoj obnovi i ekonomskom razvoju Avganistana.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Tue Aug 17, 2021 11:16 am

Talibani ko bubašvabe...neuništiva gamad. Čekali 20 godina i preko noći se vratili. Kakvo poniženje za amere.

ElPadrino
Posts: 517
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Tue Aug 17, 2021 12:04 pm

Evo da citiram sam sebe

ElPadrino wrote:Sta se kuva iza brda ? Nekakva iskustva jesu kada se ameri iz neke zemlje povlace, neka se spreme sva ostala zarista sirom svijeta, a ima ih mali milion. Ko je sledeci :?:


Čekamo novi 11.Septembar da zaprepaštena američka javnost odobri novo iskrcavanje Kapetana Amerike i ostale klike da donese pravdu, red i mir.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Вести

Postby Batke » Tue Aug 17, 2021 9:01 pm

Sukarno wrote:Који су мајстори ови Кинези! Дефинитивно је 21.век њихов.Пуно среће и само напред....

Image

https://www.google.com/amp/s/www.politi ... amp/484623

Peking ima i ekonomske interese za izgradnju dobrih odnosa s talibanima. Bogata nalazišta minerala u Avganistanu decenijama su magnet za kineske investitore, pogotovo što kroz ovu zemlju jugozapadne Azije prolaze važne trgovačke rute. U saopštenju sa sastanka posebno je istaknuto da su talibani izrazili nadu da će se Kina više uključiti u proces pomirenja, ali i igrati veću ulogu u budućoj obnovi i ekonomskom razvoju Avganistana.

Плус што су рекли да ће да уведу образовани систем за жене из Ирана где сада оне могу да студирају на факултетима и раде у државној служби што је пре 2001 било незамисливо. У Ирану рецимо жене имају много већа права него у Саудијској Арабији. Још су рекли да нуде људима који су сарађивали амнестију Изгледа да су Талибани одјебали скроз Саудијце и да су се поприлично модернизовали тј схватили су да живе у 21 веку те неке слободе морају да поштују и технолошки напредују да би били признати као легитимна власт. Још су најавили смањење производње опијума и ако то стварно ураде смањује се буџет Шиптарима
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Aug 18, 2021 9:04 pm

pa ovo je sjajno. ala ce piti zuti covek vodu s morave

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Aug 18, 2021 11:33 pm

Sukarno wrote:
Ето то је наш менталитет.А о вама "навијачима" који се нешто као ишчуђавате ћу у следећем упису.Овај форум као да је неки паралелни универзум.Ви као да не знате да се "Делије Север" баве привредним криминалом,а "Гробари" оним најгорим уличним.Једина светла тачка су ови симпатизери са истока и запада на ЈНА који узвраћају колико видим песницама по њушкама овима што прескачу ограду.Кад се симпатизерски део и на Маракани пробуди то ће већ да буде нешто.А не овде да читамо неке бајке од вас који сте као "навијачи" и против Александра Вучића,а реалност потпуно другачија.


Na ovom forumu se vec 10 godina vodi bitka ko je navijac i zasto svi pisu na samo opusteno. Svako iole normalan, sa imalo ljudskosti, shvatio je da imamo nevidjeno zlo kojem kraja nema. Ja nista uzasnije nisam mogao zamisliti da ce se desiti grobarskoj tribini, iako sam ih mrzeo dosta dugo.
Kako iz glave uopste izopstiti sve sto vecina nas zna, o svemu... kakva crna zabava i zezanje, samo budala bi mogla da se proveseli vise na nasem stadionu, ako smogne snage da ostane slepa na ovo sto se desava. Ma na kakvom stadionu, u jebenoj zemlji celoj. Dosta sam puta mislio da sam ja hejter i kao ajde, ja samo mracim. Ovo je jebeni pakao

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Thu Aug 19, 2021 12:06 am

čompika wrote:Na ovom forumu se vec 10 godina vodi bitka ko je navijac i zasto svi pisu na samo opusteno. Svako iole normalan, sa imalo ljudskosti, shvatio je da imamo nevidjeno zlo kojem kraja nema. Ja nista uzasnije nisam mogao zamisliti da ce se desiti grobarskoj tribini, iako sam ih mrzeo dosta dugo.
Kako iz glave uopste izopstiti sve sto vecina nas zna, o svemu... kakva crna zabava i zezanje, samo budala bi mogla da se proveseli vise na nasem stadionu, ako smogne snage da ostane slepa na ovo sto se desava. Ma na kakvom stadionu, u jebenoj zemlji celoj. Dosta sam puta mislio da sam ja hejter i kao ajde, ja samo mracim. Ovo je jebeni pakao


Представљати се као навијач 24/7 је обична смејурија и ја сам се највише спрдао са таквима овде на форуму.Бити "симпатизер" са истока је потцењена категорија што се може и видети из приложеног.Дакле свака част на овим ударцима:
https://m.facebook.com/pokretzaslobodu/ ... cated&_rdr

Гига скида капу...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Aug 19, 2021 7:19 am

Image

Kakvo prskanje. Sad ce da bude jos ludji pa ce na nama da se izivljava.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu Aug 19, 2021 8:42 am

Giga + 10 naloga kojih se ni on ne seca, navijac, ex navijac, skinhead, komunista, jugosloven, huligan, ex huligan, skojevac, sharpovac, rashovac, cinkaros, novobeogradjanin, cigan, livornez, ex cigan, smeker, zavodnik, paganin, slavista prica o paralelnom univerzumu :geek:
Често одем до на село

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Aug 19, 2021 9:26 am

Šta je rashovac? Gugl ne zna.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Вести

Postby bojan23 » Thu Aug 19, 2021 9:37 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Šta je rashovac? Gugl ne zna.


RASH -- Red and Anarchist Skinheads
З В Е З Д А Л Е !

Gušterov osmeh
Posts: 219
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:32 am

Re: Вести

Postby Gušterov osmeh » Thu Aug 19, 2021 10:59 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Šta je rashovac? Gugl ne zna.

Ja pomislio da je rashovac sledbenik Radovana Karadžića.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests