Интернет клађење

Није мајка клела сина што је паре губио, него што је сутра опет иш'о па се вадио
User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Интернет клађење

Postby UltrasDoras » Mon Feb 01, 2016 11:23 pm

Онлајн клађење је прерасло у велику индустрију у свијету. Онлајн кладионице Вам могу уштедити много времена и труда, јер више није потребно да идете до локалне кладионице и чекате у реду како бисте се опкладили. Можете једноставно уплатити тикет у било које доба дана и ноћи, не напуштајући своју собу.

Искуства, савјети, критике...
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Интернет клађење

Postby losvolocos » Thu Feb 04, 2016 2:27 pm

Имам питање на који онлајн сајт би се било најбоље регистровати, унапред хвала.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Интернет клађење

Postby Вини Џонс » Thu Feb 04, 2016 2:42 pm

losvolocos wrote:Имам питање на који онлајн сајт би се било најбоље регистровати, унапред хвала.

Ja sam koristio bet365. Imaju dobru ponudu, a na prvu uplatu daju bonus. Recimo ako uplatiš 50 eura dobiješ od njih još 50. Isto važi i za 100, a za 200 ne znam. Najbolje poseti sajt i vidi da li još vrede ti bonusi. Marathon kladionica ima dobre kvote, drugar je igrao kod njih. Betathome je pre nekih 5-6 godina isplata išla preko Westerna tako da ti njih nikako ne preporučujem ukoliko se nešto nije promenilo, ne znam nikoga ko igra kod njih.

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Интернет клађење

Postby losvolocos » Thu Feb 04, 2016 6:10 pm

Нисам још нигдје правио налог никад до сада али мојих пар ортака има налоге на Бет-а-хоме. Кажу да такође није лош.

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Интернет клађење

Postby Kockalone » Thu Feb 04, 2016 6:15 pm

На бет365 ти иде бонус до 50 еура,ништа преко. Ја бих ти препоручио бет365.Често добијаш бонусе,имаш у понуди све могуће игре и лиге,једино што им је мала мана је што не можеш на кошарку играче да вежеш.Имам рачун и на бет а хоме и стварно је бет365 доста бољи од њих.

miki pirs
Posts: 38
Joined: Thu Feb 04, 2016 10:48 pm

Re: Интернет клађење

Postby miki pirs » Fri Feb 05, 2016 12:42 am

bet at home je sranje,jednom sam dobio vaucer od njih u vrijednosti od 5e,izasao na 90e,htio da podignem lovu,nisu dali,kao trebam da predjem cifru od 100e,i naravno krene nizbrdo i izgubim sve,isto tako desavalo mi se cesto da pogodim par a oni registruju da sam izgubio,pa sam morao da im saljem mejlove...

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Интернет клађење

Postby losvolocos » Fri Feb 05, 2016 1:21 pm

Значи бет365 је најбоље решење овде код нас.

JBlaze1
Posts: 26
Joined: Sun Feb 07, 2016 4:19 pm

Re: Интернет клађење

Postby JBlaze1 » Mon Feb 08, 2016 12:03 am

Pozdrav svima.
Nadam se da ce ova verzija foruma biti stabilnija.

Za pocetak cu da odgovorim na glavno pitanje.
bet365 je sasvim dovoljan za ono za sta vecini treba - imaju ogromnu ponudu, najvise sportova igara, po meni najbolji "interfejs" za kladjenje uzivo a i sto se toga tice ponuda im je bolja nego kod ostalih.
Koliko znam bonus je do 50e ali nisam siguran da vazi za sve zemlje bivse Jugoslavije, pogledajte to pri registraciji.

Na poziciju broj 2 bih stavio ruske kladionice Marathonbet i 1xbet. Takodje imaju veliku ponudu, kvote su bolje od bet365 ali su limiti manji i sajtovi su im po meni losiji.

Nakon njih idu kladionice iz Azije: 188bet, Dafabet i SBOBET koji imaju dobre kvote i limite ali im je ponuda siromasnija.

Pinnacle je najbolji za americke sportove, kvote i limiti su veliki ali ostatak ponude, narocito za fudbal je siromasniji.
Ja ih ne volim zbog uzasno primitivnog kladjenja uzivo kao i zbog toga sto je podizanje novca besplatno samo jednom mesecno.

Ko voli da se kladi na NBA igrace moze da ih kombinuje kod Rusa dok na bet365 mogu da se igraju u singlu.
Kao alternativa za to mogu da posluze kladionice Triobet i Betsson koje su generalno dosta djubretarske i limitirace vas uzasno brzo ako im uzimate lovu ali su ok na kraci rok.

Ako ste novi u svemu ovome morate da shvatite da su ovo malo ozbiljniji igraci od lokalnih kladionica koje mogu da se zajebavu za bonuse, kod kojih se otvaraju nalozi na strine, tetke i ostalu rodbinu.
Nemojte to da radite sa navedenim kladionicama, mogu da vas blokiraju, uzmu vam pare, sva pravila su na njihovoj strani.

VEOMA VAZNO je da kad se upustite u sve ovo spremite skeniranu licnu kartu/pasos i neki dokaz da zivite na adresi koju registrujete kod njih, recimo racun za mobilni radi posao. Ako nemate nista od toga mozete da odete u opstinu/muriju i trazite potvrdu o prebivalistu. Ako kazete da vam treba za konkurs za posao necete platiti nista :)
Rusi mogu da vas drkaju i ne prihvataju sken, ja sam morao da slikam licnu aparatom, to im je bilo ok.
Jednom ortaku su trazili da se slika zajedno sa pasosem i dnevnim novinama za taj dan u rukama, zamislite kako je to izgledalo.
Moze im se, i uradice sve da zadrze vase pare, bitno je da shvatite da to nije nista licno protiv vas vec drkaju svakoga i zato kazem da u startu imate sve spremno.

Nisam pisao o jadnicima poput bet-at-home, Bwina i slicnih zato sto ne zasluzuju da se o njima pise. Ovo gore je sve sto vam treba za pocetak.

O prebacivanju novca na kladionice, Skrillu, Netelleru i karticama mozemo sledeci put.
Ako ima pitanja, tu sam.

DajMaut
Posts: 3
Joined: Fri Feb 12, 2016 12:19 pm

Re: Интернет клађење

Postby DajMaut » Fri Feb 12, 2016 7:31 pm

Kladionicu 1xbet ne otvarajte nikako. Imaju odlicnu ponudu, dobre kvote ali su lopovi. Bez ikakvog razloga su mi blokirali racun i zadrzali sredstva na njemu. Tek kasnije sam video na kladionicarskim forumima da ljudi iz cele Evrope imaju problema sa njima.

JBlaze1
Posts: 26
Joined: Sun Feb 07, 2016 4:19 pm

Re: Интернет клађење

Postby JBlaze1 » Sat Feb 13, 2016 12:15 am

Bas bez ikakvog razloga?
Ljudi po kladionicarskim forumima seru o svima, kad bi se uzdao u te komentare ni bet365 ti ne bi valjao.

Ne znam sta si igrao i koje su pare u pitanju ali posto meni nisu zatvarali racun i zadrzavali pare nakon sto sam im uzeo ozbiljnu cifru na veoma sumnjivim mecevima (a ni nakon toga posto im redovno uzimam) zaista sumnjam da bi im nesto znacilo u zivotu da tebi kradu pare bez ikakvog razloga.

DajMaut
Posts: 3
Joined: Fri Feb 12, 2016 12:19 pm

Re: Интернет клађење

Postby DajMaut » Sat Feb 13, 2016 8:45 am

Da bez ikakvog razloga.
Blokirali su me nakon sto sam vec povalacio novac (znaci izvrsio potpunu verifikaciju racuna) i igrao jos nakon toga. A onda sledi opako drkanje od strane 1xbeta i kad sam ispunio sve njihove zahteve (nedostajalo je jos da posaljem uzorak krvi i sperme) oda su poceli da me ignorisu - odjebu me na livechatu a na mailu ne daju konkraten odgovor i to tako traje duze od dva meseca.
Kladionicarske forume sam citao tek kasnije kad sam hteo da vidim da li jos neko ima slicna iskustva sa njima i tu video da postoje ljudi koji su "pokradeni". Sta je "sumnjiv mec" i ozbiljna cifra verovatno zavisi od kladionice do kladionice.
Inace nisam igrao "sumnjive meceve" nego samo "male sportove" (odbojku,vaterpolo,rukomet...).

Posto je ova tema namenjena ljudima koji tek pocinju da se klade na netu i pretpostavljam da ne krecu sa nekim velikim ulozima mogu da prenesem neka svoja iskustva. Pored vec pomenutih i opisanih pinnaclesports, bet365, sbo i marathonbet, slobodno otvarajte racune na:
- ko najvise igra fudbal bet-athome, rivalo(tipico), doxxbet
- ko voli "male sportove" dobru ponudu i raradu imaju ruske betcity i parimatch, bwin (problem sto ne moze vise iz Srbije da se registruje), supersport (odlicna razrada ali su problem manipulativni troskovi i porez).

JBlaze1
Posts: 26
Joined: Sun Feb 07, 2016 4:19 pm

Re: Интернет клађење

Postby JBlaze1 » Sat Feb 13, 2016 1:15 pm

Ne znam, nisam pametan.
Sumnjiv mec u mom slucaju je neka odbojka koja je po svoj prilici bila namestena i na kojoj sam im uzeo 4 cifre, ako se tad nisu upalili neki alarmi kod njih, ne znam kad ce.
Najvise cimanja sam imao prilikom druge verifikacije kad su trazili da se slikam sa pasosem u ruci, blizu glave, slicno kao onaj gore opisani slucaj. To se desilo prekjuce ali su opet isplatili sve bez problema.
Kontaktiraj SBR, pisi na bettingadvice forumu itd, desavalo se da isplate ljude kad se malo digne frka po netu.
BAH ima najjadnije kvote, gore od bilo kog lokala, njih stvarno ne bih preporucio nikome.
Ovi ostali su prilicni jadnici takodje, sem Doxxbeta na koji se nisam ni registrovao jer su izgledali sumnjivo, ostali su me limitirali nakon nekoliko sitnijih opklada.

Екс Хул
Posts: 3
Joined: Tue Feb 09, 2016 4:46 pm

Re: Интернет клађење

Postby Екс Хул » Wed Mar 16, 2016 3:35 pm

Koju kakrticu koristite za internet kladjenje tj koja ce poziveti jos koji mesec dok banka ne ukine placanje na strane online kladionice ?

JBlaze1
Posts: 26
Joined: Sun Feb 07, 2016 4:19 pm

Re: Интернет клађење

Postby JBlaze1 » Wed May 18, 2016 3:21 pm

Samo da dodam za ovaj 1xbet.
Izgleda postoji problem sa racunima iz Srbije.
Ja sam imao ukupno 2 naloga (BIH), sa prvim je proslo sve bez problema, sve mi je isplaceno, dok je sa drugim bilo nekih komplikacija ali su i tu na kraju sve isplatili.
Medjutim, dva ortaka iz Srbije vec danima ne mogu da izvuku svoje pare, uopste im se ne javljaju rusi na chatu/e-mailu.
Svi smo imali regularne racune, poslali svu dokumentaciju, igrali normalne utakmice.
Tako da mislim da je najbolje da se klonite ove kladionice koliko god da su im primamljive kvote.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Интернет клађење

Postby Вини Џонс » Wed May 18, 2016 11:40 pm

Да ли бет365 још увек има бонус приликом прве уплате од 50Е? Пре им је била реклама на страници, сада не видим нигде.

JBlaze1
Posts: 26
Joined: Sun Feb 07, 2016 4:19 pm

Re: Интернет клађење

Postby JBlaze1 » Thu May 19, 2016 1:01 am

Zavisi odakle si.
Skoro sam bas otvarao 2 nova. Za nalog iz BIH su nudili, za drugi iz Srbije nisu.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Интернет клађење

Postby Вини Џонс » Thu May 19, 2016 1:36 pm

JBlaze1 wrote:Zavisi odakle si.
Skoro sam bas otvarao 2 nova. Za nalog iz BIH su nudili, za drugi iz Srbije nisu.

A Hrvatska?

JBlaze1
Posts: 26
Joined: Sun Feb 07, 2016 4:19 pm

Re: Интернет клађење

Postby JBlaze1 » Thu May 19, 2016 6:40 pm

Nesam skolovala :x
Tamo jos nisam otvarao naloge.

User avatar
Пирамида
Posts: 52
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:10 am
Location: Нови Сад

Re: Интернет клађење

Postby Пирамида » Wed Jun 01, 2016 8:08 am

Уколико сте регистровани на MAXBET-oвом сајту можете да играте Lucky six од своје куће.
Офсајд слепче!

punter
Posts: 25
Joined: Tue Jun 07, 2016 12:53 am

Re: Интернет клађење

Postby punter » Sat Jun 11, 2016 4:24 am

Екс Хул wrote:Koju kakrticu koristite za internet kladjenje tj koja ce poziveti jos koji mesec dok banka ne ukine placanje na strane online kladionice ?


najbolje je da ti neko posalje lovu na skrill a da mu ti das na ruke, otvoris devizni u intezi cisto da ga imas jer su mnoge kladionice pocele da smaraju oko verifikacije naloga...nekad je dovoljno samo licna i soska, ali nekad cimaju za izvod iz banke gde se vidi adresa...za ovo sa selfijem sam vec cuo, pitam se samo sta je sledece...

vidim da se nije spomenuo wiliam hill, treba i njih pljackati dok ne blokiraju...

nacuo sam da je balkanbet lokal pokrenuo novo live kladjenje po uzoru na online kladionice, ali ne znam kakvi su sto se tice uplata...


Return to “Кладионица”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests