Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Душевна болница

Postby савабјан » Wed Aug 11, 2021 5:07 pm

Ma smislio bih i za to nešto. Tipa da se memoriše zadnjih 20 otisaka prstiju gde se naslanja kažiprst za paljenje auta. Pa kad se desi sranje, ovaj što je napravio 2 godine zatvora, a komšija 15. I zajedno u istu ćeliju da leže.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Wed Aug 11, 2021 10:57 pm

Maksimum 12 godina robije? Sad sam ko neka tetka na Blic komentarima, ali buraz, lik znaci dobija 6, izlazi za 3 do 4 godine. Jebeno ju je zgazio nakon sto ih je pokupio, jer je pijan se usro za svoju guzicu. Nisam za dozivotnu sem u slucajevima bolesnih ljudi za koje se proceni da ce ako ikada budu pusteni napolje napraviti sranje u roku od 20 minuta, cak sam u sustini i protiv smrtne kazne.
Za ovog lika bi uveo nesto tipa najjeftinije moguce egzekucije, macolom u glavu.

User avatar
3a_Cp6ujy
Posts: 64
Joined: Wed Feb 10, 2016 1:07 pm

Re: Душевна болница

Postby 3a_Cp6ujy » Wed Aug 11, 2021 11:05 pm

prcko wrote:
3a_Cp6ujy wrote:Jebalo majku al' ko normalan moze da slusa ovu elektronsku muziku.... zvuci sa jebenog Lovefesta kao da neko konstantno udara velikim cekicem u panj.... i tako satima.


Tako zvuci kad si van festivala, trese se cela Banja. Kad si unutra onda je druga prica.


Ma bio sam ja i unutar festivala, dok su se jos mogle cuti i gitare a ne samo gomila zvukova koji se ponavljaju u nedogled. Problem je sto zivim cirka 500m od festivala i 3 dana konstantno slusam dum-dum-dudum-dum sto sa festivala, sto sa bazen stejdza....

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Душевна болница

Postby CamoSurprise » Thu Aug 12, 2021 7:22 am

Bolje i to, nego da živiš 500 metara od šabačkog vašara i da slušaš...Mariš li, mariš li, što život kvariš mi...hali-gali, hali-galiiiii, idemoooooo, nagradna vožnja automobil brojbrojbrooooooojjjj...to majka više ne rađa, to se više ne događa...i tako u nedogled. :mrgreen:
Gilajdza RIP

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Thu Aug 12, 2021 11:51 am

3a_Cp6ujy wrote:
prcko wrote:
3a_Cp6ujy wrote:Jebalo majku al' ko normalan moze da slusa ovu elektronsku muziku.... zvuci sa jebenog Lovefesta kao da neko konstantno udara velikim cekicem u panj.... i tako satima.


Tako zvuci kad si van festivala, trese se cela Banja. Kad si unutra onda je druga prica.


Ma bio sam ja i unutar festivala, dok su se jos mogle cuti i gitare a ne samo gomila zvukova koji se ponavljaju u nedogled. Problem je sto zivim cirka 500m od festivala i 3 dana konstantno slusam dum-dum-dudum-dum sto sa festivala, sto sa bazen stejdza....


Uuu na bazenu je bilo vrhunski. Nisi morao nista da slusas, samo da si video one guzice silne. Koliko sam cuo, ovo je mozda zadnji fest u Banji. Serif iz opstine hoce svoj deo, a lika koji je osmislio pricu ne zanimaju kombinacije. Ne znam jel si video sta je policija radila po gradu. Istresali su ljude iz gaca, devojkama skidali bruseve i slicno.

User avatar
3a_Cp6ujy
Posts: 64
Joined: Wed Feb 10, 2016 1:07 pm

Re: Душевна болница

Postby 3a_Cp6ujy » Thu Aug 12, 2021 1:36 pm

prcko wrote:Uuu na bazenu je bilo vrhunski. Nisi morao nista da slusas, samo da si video one guzice silne. Koliko sam cuo, ovo je mozda zadnji fest u Banji. Serif iz opstine hoce svoj deo, a lika koji je osmislio pricu ne zanimaju kombinacije. Ne znam jel si video sta je policija radila po gradu. Istresali su ljude iz gaca, devojkama skidali bruseve i slicno.


Sto se guzica tice, sa njima nemam problem - samo sa muzikom :). Ne znam odakle ti je info ali mi se cini da je poprilicno netacan, serif iz opstine vec godinama ima svoj deo, kao sto ima tal u svakom projektu na podrucju opstine. Inace, neke opozicione novine su ga nagazile malo oko toga i onda su mu mesne zajednice, vodovod i ostala bagra slali pisma podrske.... imas ta pisma podrske na fejsbuk stranici opstine Vrnjacka Banja. Inace, sto se tice lika koji je osmislio pricu, koliko ga ne zanimaju kombinacije najbolje govori da je bio (a mozda/verovatno je i dalje) u SPS-u kad je cela prica pocinjala i da bi bez nekih kombinacija realno napravio nista a ne ovakav festival.... sto se tice pandura, od njih nisam ni ocekivao neko normalnije ponasanje....

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Thu Aug 12, 2021 3:39 pm

čompika wrote:Maksimum 12 godina robije? Sad sam ko neka tetka na Blic komentarima, ali buraz, lik znaci dobija 6, izlazi za 3 do 4 godine. Jebeno ju je zgazio nakon sto ih je pokupio, jer je pijan se usro za svoju guzicu. Nisam za dozivotnu sem u slucajevima bolesnih ljudi za koje se proceni da ce ako ikada budu pusteni napolje napraviti sranje u roku od 20 minuta, cak sam u sustini i protiv smrtne kazne.
Za ovog lika bi uveo nesto tipa najjeftinije moguce egzekucije, macolom u glavu.

И то све због оних "Возим пун гас динамично" идиота. Ја када ми дође са том налепницом на пумпу дође ми да му избушим гуме и запалим ауто.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Душевна болница

Postby ElPadrino » Fri Aug 13, 2021 12:45 pm

A sve se to na kraju svodi, kao sto sam vec u par navrata pisao, isključivo na rad nadležnih službi. Eto, kao, na Zapadu žive nekakvi divni ljudi i u te zemlje samo dolaze divni Srbi, pa tamo nema nikakvih prblema i svuda cveta cveće i svima je lijepo, tamo se ne vozi iznad ograničenja, tamo niko ne juri, niko neće da hvata za gušu u saobraćaju.. Jeste, al kad udari po džepu, a i po bubrezima.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Fri Aug 13, 2021 2:07 pm

Pre nekih 15ak godina bio je slucaj da je neki covek srednjih godina u Pancevu (ili okolini tog grada) ubio nekog mladica. Na prvi pogled svi sokirani, ali kada su ispitali slucaj, taj mladic je ubio sina tog coveka u saobracajnoj nesreci. Dobio neku mizeriju od kazne, pitanje je da li je i godinu dana bio u zatvoru. Ovaj covek ogorcen ga upucao. Kada je razgovarao sa policajcima rekao je nesto tipa "mog deteta vise nema a on (ubica) sprema svadbu, ne moze tako".

Neko je posle toga dao zanimljiv komentar, jer se i tada vodila rasprava o nasim zakonima i kaznjavanju. Ukratko taj neki lik rece da do ovoga mozda ne bi doslo da je taj odluzio kaznu kakvu treba da odsluzi kada pijan ubije nekoga kolima. A ovako coveka koji je izgubio najrodjenije, dok je jos u stanju nervnog rastrojstva, ti na taj nacin ponizis sto pustis krivca za smrt njegovog sina na slobodu.

Kazna od 12 godina ja ne znam da li je ikada ikom vozacu data za tesku saobracajnu nesrecu. Skoro podjednake kazne dobiju neki koji igrom slucaja, spletom nesrecnih okolnosti nanesu neku stetu i mentoi koji pojani divljaju. Dakle sudovi su ti koji miluju mnoge kriminalce, pa tako i ove koji vozilima prave haos.

Opet, da se ne zajebavamo, policija koja kontrolise saobracaj je epicentar korupcije. Svi bismo mi Svajcarsku i Nemacku, ali ovde su se ljudi sa dovoljnim podmazivanjem izvlacili. Mnogo je karika koje su trule u sistemu bezbednosti saobracaja. A vozila je sve vise, jer realno skoro da nema Srbina koji sebi ne moze priustiti auto, pa makar krsinu. Sa druge strane dobrim delom voznja sluzi za lecenje frustracija, neki normalni ljudi znaju da za volanom i trezni postanu zveri, a vozio sam se sa nekima od njih. Vozacka kultura nam je na nivou opste kulture, dakle sskoro nepostojeca. Sve zajedno to puni crnu hroniku najtezim mogucim pricama.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Mon Aug 16, 2021 2:27 am

http://www.deathndementia.com/
Ово панза брат, ал енглески... луд тотално...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Sep 29, 2021 1:17 pm

Image
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Mon Oct 04, 2021 9:32 pm

жабац wrote:Исти случај, још је моја куја нешто болесна, сваки дан буквално мозгам, одбројавам, кренула ми анксиозност од свега у п.м. Ал не бих мењао ништа, живи као цар, улепшала нам је добар део живота док смо ми њој њен цео.

Вечерас сам је успавао, јебено се распадам и физички и душевно.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Душевна болница

Postby Etaoin » Tue Oct 05, 2021 12:52 am

Најтежи дан у мом животу је када сам успавао пса, прошле године у фебруару. Био сам поред њега све време, део мене је отишао са њим. До дан данас нема дана како ме не ухвати кривица због тога, а знам да није могао више. Нереална бол, али нереална.

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Душевна болница

Postby st.vuki » Tue Oct 05, 2021 1:09 am

Meni je moj uginuo u kuci... ne znam jel gore to ili da ga uspavas.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Душевна болница

Postby жабац » Tue Oct 05, 2021 9:26 pm

Јесте браћо, пакао буквално колико је тешко. Исто и Ја мозгам, да ли би било горе да је само угинула, или ово, вртим мисли, што каже Етаоин кривица нека, јбм ли га шта је, али бол је ужасна. По дану још док нисам гајби, па мање више је ок, како дођемо кући, кад крене откључавање врата почиње, јбт толико мало биће а толику празнину је оставила, не мислим у души, већ је стан некако празан, не умем да објасним... У пичку материну, ето.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Душевна болница

Postby idemoo » Mon Oct 11, 2021 12:25 pm

Мислим да никад нећу купити пса баш због тих срања после. Имао сам мачора више од 10 година, кад је угинуо баш сам се сјебао, ко брат ти дође.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Душевна болница

Postby фикрета » Mon Oct 11, 2021 8:50 pm

Јбг не можеш тако да гледаш
Вежеш се и за човека па он оде

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Thu Oct 14, 2021 9:45 am

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Душевна болница

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Oct 14, 2021 11:21 am

Ja se divim vama koji udjete na sajt nekog medija i onda krenete lagano da čitate vesti ili otvorite novine pa polako čitate. Mene bi šlog udario ili bi ja posle nekog vremena ubio nekog, nema treće.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Thu Oct 14, 2021 11:29 am

kad sam bio malo mladji nisam nesto obracao paznju na naslove, niti me je boleo kurac sta pise na naslovnoj strani nekog portala.
Ali sada, definitivno treba smanjiti. Lako mozes da upadnes u tu zeciju rupu, da te pecaju naslovi. Sve je kurac, evo vidis nista ne valja. Pa onda jos ako te uhvati algoritam, pa krene da iskace na fejsu i na YT, nista dobro neces videti. U najboljem slucaju samo ces izgubiti vreme


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: 1958 and 25 guests