Легенде и легендарни постови трибина форума.

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Batke » Mon Nov 25, 2019 3:13 am

На ваш захтев :mrgreen:
Да почнем тему са једном занимљивом анегдотом. Почетак битисања на форуму пре неких 10 година. Десило ми се то да су ми искључили интернет. Ја тада био у граду са другом и када сам се растао с њим ајде да скокнем до форума мало да заблејим на интернету да видим шта има ново на форуму и фејсбуку. Улазим унутра нађем собу са нетом и то празну само један лик виси и ту места два поред мене неки лик са брадом, Кастро капом и коментарише нешто на интернету.

- Јао како је досадан овај Грк са питањима? Па шта му одговарају цигани? Само нешто запиткује и гуши тему.

Ја се окренем када оно неки лик гледа форум и грчку тему и пизди на паокару који је у то време битисао на форуму ваљда му је ник био ПАОК1926.

И дан данас се питам које то био мада не знам зашто због стајлинга ми смрди на Тевзија или Гигу Моравца :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby ElPadrino » Mon Nov 25, 2019 4:39 pm

Ja se sjećam da je nekada bio onaj neki fazon kolektivnog četa ili tako nešto, uđeš čini mi se na neki link i tu je ekipica sa foruma visila.
Sjećam se tipa likova poput Ludaje - Srbin iz Pariza koji je navijao za PSG i redovno izvještavao o navijačkim dešavanjima iz Francuske, Priština mi je isto ostao u sjećanju, mislim da se i u ovom novijem dobu pojavljivao, i onaj Poljak brat što je toliko bio fasciniran Srbima i toliko nas je simpatisao da je počeo učiti srpski i pisao je ovde izvještaje sa tribina u Poljskoj takođe.

Mislio sam da neću niakd to reći al fali malo Giga forumu. :mrgreen: Kakva je to dileja bio kad poludi pa počne prozivati ko mu god nešto odgovori. I njegovi čuveni okršaji sa Nexonom :lol:

Kao i neki drugi likovi poput Carl Cox a koji je bio 'Bensedin' za temu 'Devojke,žene..', šta se tu sve moglo pročitati.. Naravno i tezvi i sva ta ekipa.

Znam da je čak i pokojni Kolumbija (za kojeg svi znamo kako je završio) pisao ovde. Kakvi su sve likovi 'protutnjali' kroz ovaj forum mogla bi se knjiga napisati.

Elem, kako i gdje i na koji način se uopšte mogu nekako 'dovući' ti stari postovi i upisi, a i uopšteno da li bi se nekako mogli animirati ti stari članovi foruma ? Batice ti mi se činiš kao pravi lik za te stvari. :mrgreen:

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Batke » Mon Nov 25, 2019 5:22 pm

ElPadrino wrote:Ja se sjećam da je nekada bio onaj neki fazon kolektivnog četa ili tako nešto, uđeš čini mi se na neki link i tu je ekipica sa foruma visila.
Sjećam se tipa likova poput Ludaje - Srbin iz Pariza koji je navijao za PSG i redovno izvještavao o navijačkim dešavanjima iz Francuske, Priština mi je isto ostao u sjećanju, mislim da se i u ovom novijem dobu pojavljivao, i onaj Poljak brat što je toliko bio fasciniran Srbima i toliko nas je simpatisao da je počeo učiti srpski i pisao je ovde izvještaje sa tribina u Poljskoj takođe.

Mislio sam da neću niakd to reći al fali malo Giga forumu. :mrgreen: Kakva je to dileja bio kad poludi pa počne prozivati ko mu god nešto odgovori. I njegovi čuveni okršaji sa Nexonom :lol:

Kao i neki drugi likovi poput Carl Cox a koji je bio 'Bensedin' za temu 'Devojke,žene..', šta se tu sve moglo pročitati.. Naravno i tezvi i sva ta ekipa.

Znam da je čak i pokojni Kolumbija (za kojeg svi znamo kako je završio) pisao ovde. Kakvi su sve likovi 'protutnjali' kroz ovaj forum mogla bi se knjiga napisati.

Elem, kako i gdje i na koji način se uopšte mogu nekako 'dovući' ti stari postovi i upisi, a i uopšteno da li bi se nekako mogli animirati ti stari članovi foruma ? Batice ti mi se činiš kao pravi lik za te stvari. :mrgreen:


Брат пољак је и даље активан само под другим ником. Eлем брат Polandalcoholland који је знао у једном посту убацити и по 30 слика пољских екипа не капирајући да смо у то време имали јако спор нет па му је већина људи индиректно јебала мајку. Мислим да је због тога завршио и на листи за одстрел на једној теми.

Писао је још један брат пољак који је пази сад навијао за Мачву.

И тема најгоре ствари које сте урадили мртви пијани где је један задранин доминирао.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby MARKER » Mon Nov 25, 2019 5:26 pm

Ништа легендарније од овога, ремек дело !

https://www.docdroid.net/Ak0A697/lazarnikolic-dejan.pdf

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby жабац » Mon Nov 25, 2019 5:53 pm

Јбт заборавио сам на ову легенду лептејебо...

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby ElPadrino » Mon Nov 25, 2019 7:50 pm

Batke wrote:Брат пољак је и даље активан само под другим ником. Eлем брат Polandalcoholland који је знао у једном посту убацити и по 30 слика пољских екипа не капирајући да смо у то време имали јако спор нет па му је већина људи индиректно јебала мајку. Мислим да је због тога завршио и на листи за одстрел на једној теми.

Писао је још један брат пољак који је пази сад навијао за Мачву.

И тема најгоре ствари које сте урадили мртви пијани где је један задранин доминирао.


Joj da, sjećam se i ja te histerije oko brata Polanda. A konkretno ja sam mislio na onog sto je ja mislim navijao za Leh i imao je neki njihov grb na avataru.

A totalno sam zaboravio na tu temu gdje su ljudi pricali dogodovštine iz izlazaka i pijanstava. Sjećam se da su bila ona dva momka iz sarajeva, i to viđeniji likovi na tribini tamo, i da je jedan čak izboden pa su mu ljudi sa foruma masovno pisali poruke podrške. Znam da su i njih dvojica dominirali tom temom da se zacugaju u sarajevu a završe u mostaru i slično. Šteta što je kroz ove 'tranzicije' foruma pogubljeno toliko tih likova.

I čuveni makedonci kad upadnu na makedonija temu pa objave isto tako po jedno 300 slika..

смеће
Posts: 29
Joined: Sat May 26, 2018 7:28 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby смеће » Mon Nov 25, 2019 8:15 pm

Је ли тај брат из Сарајева беше упао у бекстејџ на неком концерту и попио сав алкохол?
Ако се добро сећам, у неким изласцима је знао и да млатара китом кад се напије, или је то неко други? :mrgreen:
Криво ми је што БолоњаЦентрал више не пише, било је уживање читати уписе његове.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Bruno Sulak » Mon Nov 25, 2019 8:33 pm

Ali kakvih je pre bilo kreativnih nikova: Gusterov osmeh, mdze :lol: i najjaci avatar svih vremena od @idemooo onaj gif sa cikicama :mrgreen:
Jel se seca neko Andola sto je postavljao sise i gola dupeta pa kad ga je neki lik napao sta ti si kao neki jebac, mislis da se razumes u picke :lol: :lol:

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Bruno Sulak » Mon Nov 25, 2019 8:34 pm

Brat Minliiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol:

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Bruno Sulak » Mon Nov 25, 2019 8:36 pm

"Zasto 100 i zasto 2011 kad je grafit crtan ove godine"

Ki je to bese izjavio?

Jao koja nostalgija...

"Tu bukvalno svi popizdimo i platimo karte" 8-)

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Nov 25, 2019 8:44 pm

Mislim da je neko od Plave Unije, ali ne mogu da setim nicka. Brat Minli je dominirao na vicevima.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby DRINK » Mon Nov 25, 2019 8:55 pm

Bruno Sulak wrote:"Zasto 100 i zasto 2011 kad je grafit crtan ove godine"


"Tu bukvalno svi popizdimo i platimo karte" 8-)



Najjaci upis ikad! Ovo prepricavam svima i bukvalno ispadnem debil zato sto ne znam celu pricu lepo da ispricam, ako se neko seca otprilike kako je islo, znam da je bio neki voz u pitanju i cimanje sa murijom :D

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Bruno Sulak » Mon Nov 25, 2019 8:58 pm

Ja mislim da su u pitanju bile karte za tekmu. Tipa: Na nekom gostovanju su im obecane besplatne karte od uprave ili besplatan ulaz je bio, tako nesto. Oni dosli da udju na tribinu i tu saznaju da im trebaju karte. Tu se dugo raspravljamo oko ulaza a utakmica samo sto nije pocela. Tu bukvalno svi popizdimo i platimo karte.

Tako nesto :mrgreen:

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby жабац » Mon Nov 25, 2019 9:29 pm

А временски путник је неки брат коме је ово био једини упис на форуму, никад пре ни после није написао ништа, вероватно се вратио у време кад није било ни форума ни интернета. Мислим да му је ник био нешто Психички пуж, тако нешто.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Rođaci » Mon Nov 25, 2019 9:29 pm

мџе zauvek najjači nik na celom internetu
još na avataru tegla džema od kajsija, plakanje

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Batke » Mon Nov 25, 2019 9:33 pm

ElPadrino wrote:
Batke wrote:Брат пољак је и даље активан само под другим ником. Eлем брат Polandalcoholland који је знао у једном посту убацити и по 30 слика пољских екипа не капирајући да смо у то време имали јако спор нет па му је већина људи индиректно јебала мајку. Мислим да је због тога завршио и на листи за одстрел на једној теми.

Писао је још један брат пољак који је пази сад навијао за Мачву.

И тема најгоре ствари које сте урадили мртви пијани где је један задранин доминирао.


Joj da, sjećam se i ja te histerije oko brata Polanda. A konkretno ja sam mislio na onog sto je ja mislim navijao za Leh i imao je neki njihov grb na avataru.

A totalno sam zaboravio na tu temu gdje su ljudi pricali dogodovštine iz izlazaka i pijanstava. Sjećam se da su bila ona dva momka iz sarajeva, i to viđeniji likovi na tribini tamo, i da je jedan čak izboden pa su mu ljudi sa foruma masovno pisali poruke podrške. Znam da su i njih dvojica dominirali tom temom da se zacugaju u sarajevu a završe u mostaru i slično. Šteta što je kroz ove 'tranzicije' foruma pogubljeno toliko tih likova.

I čuveni makedonci kad upadnu na makedonija temu pa objave isto tako po jedno 300 slika..


Fushberry и Amor су Хорде Зла. Знам да Аморов ћале држи кафану и сада се сећам да је Fushberry нешто био банован да би на крају Амор окачио његову слику из његове кафане где је Fushberry сав исповраћан те га је због те слике администрација опет пустила назад на форум. :lol: :lol: :lol:

ПС. Амор је жив и здрав и поздравља стару гарду од братије. :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby lost&found » Mon Nov 25, 2019 9:37 pm

жабац wrote:А временски путник је неки брат коме је ово био једини упис на форуму, никад пре ни после није написао ништа, вероватно се вратио у време кад није било ни форума ни интернета. Мислим да му је ник био нешто Психички пуж, тако нешто.

Zar nije to legendarna hobotnica?
Edit: ne hobotnica je ipak neko drugi, al isto jedini post al u pravom trenutku

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Bruno Sulak » Mon Nov 25, 2019 9:43 pm

жабац wrote:А временски путник је неки брат коме је ово био једини упис на форуму, никад пре ни после није написао ништа, вероватно се вратио у време кад није било ни форума ни интернета. Мислим да му је ник био нешто Психички пуж, тако нешто.


I fora sa onim likom koji je imao nik @hobotnica i bio je dugo na forumu ali nije imao nijedan upis i onda je neko napisao post u fazonu "samo sto nam hobotnica nije usla" i onda ulece @hobotnica i napise "jok bilo zakljucano" :lol: a to mu je bio prvi upis a bio je registrovan tipa 5 godina i prvo pa musko :mrgreen:

Bilo je korektnih likova iz ex yu. Fushbarry i Amor za Sarajevo, ultrasmo za Zrinjski, xyz za DZ taj je imao zestoke rasprave, Varvara je bilo mnogo, onaj lik iz Komita...

I nase manje grupe su imale dosta forumasa, Otrova i Sanera je bilo dosta, Radovaca i OFKovaca isto...

Splićo lažove :o

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby 1748 » Mon Nov 25, 2019 9:48 pm

1. OMS
2. Baklja
3. Post od garija koji je ostao zakljucan u kancu ili gde vec :lol:
4. Fotke domacih kurvetina zbog koje je pao server :roll:

...
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Легенде и легендарни постови трибина форума.

Postby Кум Жоржо » Mon Nov 25, 2019 10:05 pm

Bruno Sulak wrote:
жабац wrote:А временски путник је неки брат коме је ово био једини упис на форуму, никад пре ни после није написао ништа, вероватно се вратио у време кад није било ни форума ни интернета. Мислим да му је ник био нешто Психички пуж, тако нешто.




Splićo lažove :o

Hahahaha kad je napisao kao tipa Noćas u 2 pišem sve šta je i kako bilo i na čat 30ak ljudi ga čeka da se pojavi.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests