Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Fri Feb 17, 2017 4:37 pm

Nexone jel to ti santamariju svrsta medju zute? :shock: :shock: :shock:

Covek izgino boreci se sa njima,pobrko si debelo.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Fri Feb 17, 2017 4:54 pm

Ме нексон је снс дегенерик, а задатак му је да за сендвич све друге етикетира управо етикетом снс-а. Класичан имбецил.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 17, 2017 4:56 pm

Храбар си преко тастатуре. Је л си сигуран да не могу да те провалим преко те исте тастатуре? Онда ћеш ми то хрбаро у лице рећи. Провери да ли сам сам способан за то и настави да вређаш.

tizlabor wrote:Nexone jel to ti santamariju svrsta medju zute? :shock: :shock: :shock:

Covek izgino boreci se sa njima,pobrko si debelo.


Био сам конкретан, говорио сам о паткарима.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Fri Feb 17, 2017 4:59 pm

Не прди. Нема човека на форуму овде међу нама коме ниси прилепио етикету снс-а.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 17, 2017 5:06 pm

Онај ко је снс сендвичар, попут тебе, мора да се јасно открије. Али поздрављам да идеш културније у причу.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Fri Feb 17, 2017 5:11 pm

Nexon više ni ne čita šta drugi pišu, možda malo preleti. Ako mu se i najmanje učini da se neki post ne uklapa u njegov pogled na svet, zvekne etiketu. Čovek se polako udaljava od diskusije sa drugim ljudima, svaki drugi post mu je otvoreno pismo, forumašima se ne obraća sa ti, nego je svaki forumaš deo neke celine koju je on "skontao" da jeste, pa se ne obraća samo njemu nego NJIMA.

A ove patke, ja im iskreno zavidim što misle da veruju u nešto i da se bore za nešto, naravno ne mislim na prvu ekipu koja je sigurno nečija produžena ruka. Zavidim u stvari svakom "pešaku" koji izađe da se bori za prava pedera, protiv prava pedera, za Kosovo, za prava boraca, ma za bilo koju ideju.
Zavidim i tebi Nexone (ozbiljan sam).

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 17, 2017 5:18 pm

Никакве етикете, само искуство. Ето, ја знам да си ти либерално орјентисан и покушаваш да рекламираш патку увијено. Као види ове дебиле а онда ставиш рекламе уз неки додатак типа-ма можда и нису тако лоши.
У реду је то, само дозволи да то и други примете.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Fri Feb 17, 2017 5:41 pm

eto o tome ti pričam, to tvoje iskustvo nije u pravu. Ne reklamiram ih, u stvari ako pod reklamiranjem misliš što sam na nema protesta rekao - evo ima, možeš to smatrati reklamiranjem, ali oni jesu protestovali i ne znam da li bih ja za nekog ko postavi takav klip dao odmah etiketu patkara. Nema u mom postu nigde "ma možda nisu tako loši" - oni koji ih vode jesu loši i njihove namere kakve god da su dolaze od stranih para i nečije ideje za ovaj region.
I o tome ti pričam, ti si iz tog mog posta dva puta za redom me nazvao patkarom i njih čompikinim patkarima i iskulirao sam, a ja ti kažem da svesno ili nesvesno imaš potrebu da ljudima sudiš na prvu loptu. Liberalan - šta ja znam, verovatno jesam slobodnijih shvatanja - ne smetaju mi pederi, mada mi smeta što isto tako imaju ekipu plaćenika koji po naređenju prave proteste i što maskiraju svoje ciljeve u borbu za prava, slobodu govora i medija, ne smeta mi nijedna borba za prava ako je autentična i dolazi iz mog naroda pa makar to bio i onaj što se trpa u bulju a ide tamo i šeta i iskreno misli da se bori protiv Siniše Malog i kriminalne države. Smetaju mi te zastave jer im nije mesto tu, kao što nijednom normalnom protestu nije ni mesto stranačkoj zastavi Dveri naprimer.

Zato sam i nedavno pitao ljude koji su rušili Slobu da li se znalo u to vreme kakav je Otpor bagra. Zamisli da si u to vreme imao nalog da svakog ko je hteo da sruši Slobu nazoveš izdajnikom i Soroševim plaćenikom?

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 17, 2017 5:49 pm

BiH obnavlja postupak protiv Srbije za genocid


Само мудро.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Fri Feb 17, 2017 5:50 pm

Zamisli da si u to vreme imao nalog da svakog ko je hteo da sruši Slobu nazoveš izdajnikom i Soroševim plaćenikom?


Е тад је то радио Вучић по директиви Шешеља и зато је он данас премијер, а нексон извршава његове задатке и нада се да ће и он једног дана бити премијер. Систем ''држте лопова''.

Зато смо сви осим њега овде паткари, либерали, снс ботови, жута банда и сл. Ф дијагноза је чудо поготово ако се погура сендвичима.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 17, 2017 6:13 pm


User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Fri Feb 17, 2017 6:24 pm

"ignore" опција на форуму је најбољи изум на свету, после точка и ватре. то топло препоручујем свима који не желе да им притисак додатно скаче због неког етикетирања од ко зна кога.

што се тиче паткара, ајд да поновим по јубиларни милионити пут, овог пута ћу великим словима.

РАЗЛОГ ДЕМОНСТРИРАЊА ЈЕ ПЛЕМЕНИТ! СУСПЕНДОВАЊЕ УСТАВА И ЗАКОНА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ЈЕ СКАНДАЛ!

екипа која води целу причу...свака им част што су се изборили, како год да су се изборили да они воде демонстрације које су у неким моментима била баш масовне! ја имам право да кажем да не желим да будем под заставом лгбт, неке нацистичке заставе, страначке заставе, заставе за борбу за права панди. доста ми је више да моје присуство било ко искоришћава и да мене броји као неког ко чини масу која је ето данас против београда на води, сутра да је косово сусед србије и да лгбт могу да усвајају децу, на пример.

једна застава и само једна застава треба да буде на том протесту, а то је застава РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ! читао сам овде и људе који су са трибине ишли на те протесте, па су доживљавали непријатности зато што су се појављивали у "отаџбинкама", мајицама србије и сл. ја не желим да доживим да ми неки транвестит заједно са још њих 10 који ексер (не гудра ексер) нису закуцали у животу да ме терају са протеста или било шта друго, јер носим нешто од наведеног!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 17, 2017 6:33 pm

Вучић свалио кривицу за избијање Првог светско рата на Србију!
17.02.2017.
Александар Вучић са аустријским канцеларом: Одбијање Србије да аустријски полицајци истражују Сарајевски атентат довело је до Великог рата, али ствари су се промениле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Fri Feb 17, 2017 7:14 pm

ultrastito wrote:"ignore" опција на форуму је најбољи изум на свету, после точка и ватре. то топло препоручујем свима који не желе да им притисак додатно скаче због неког етикетирања од ко зна кога.

што се тиче паткара, ајд да поновим по јубиларни милионити пут, овог пута ћу великим словима.

РАЗЛОГ ДЕМОНСТРИРАЊА ЈЕ ПЛЕМЕНИТ! СУСПЕНДОВАЊЕ УСТАВА И ЗАКОНА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ЈЕ СКАНДАЛ!

екипа која води целу причу...свака им част што су се изборили, како год да су се изборили да они воде демонстрације које су у неким моментима била баш масовне! ја имам право да кажем да не желим да будем под заставом лгбт, неке нацистичке заставе, страначке заставе, заставе за борбу за права панди. доста ми је више да моје присуство било ко искоришћава и да мене броји као неког ко чини масу која је ето данас против београда на води, сутра да је косово сусед србије и да лгбт могу да усвајају децу, на пример.

једна застава и само једна застава треба да буде на том протесту, а то је застава РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ! читао сам овде и људе који су са трибине ишли на те протесте, па су доживљавали непријатности зато што су се појављивали у "отаџбинкама", мајицама србије и сл. ја не желим да доживим да ми неки транвестит заједно са још њих 10 који ексер (не гудра ексер) нису закуцали у животу да ме терају са протеста или било шта друго, јер носим нешто од наведеног!



+1

imam utisak da bi ljudi više voleli da im predsednik bude Vučić nego Janković
pritom ne mislim da je Janković neki divan čovek, nego razmišljam šta bi bilo da neko ponudi izbor između samo njih dvojice

kapiram da bi Vučić na forumu odneo pobedu

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby DRINK » Fri Feb 17, 2017 7:23 pm

Бели прелетачевић за прцедника

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 17, 2017 7:30 pm

Rođaci wrote:+1

imam utisak da bi ljudi više voleli da im predsednik bude Vučić nego Janković
pritom ne mislim da je Janković neki divan čovek, nego razmišljam šta bi bilo da neko ponudi izbor između samo njih dvojice

kapiram da bi Vučić na forumu odneo pobedu


Било би напето. Има вас сендвичара једних и других. Да се покажете па да гласамо. Не може на лепе очи.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Fri Feb 17, 2017 7:32 pm

u što si dosadan

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Fri Feb 17, 2017 7:36 pm

U sustini neke vece razlike izmedju SNS-a i zutih patkasa i nema... Po glavnim pitanjima su na istom, e sad jebiga ne znam sta bh rekao...u svakom slucaju ne bi ni lud setao sa ovim patkasima.

Pritom neko kaze plemenit razlog okupljanja, slazem se i tu ste u pravu, osim u cinjenici da taj plemenit razlog kad neko srusi nekoliko kuca sa fantomkama, nije isto plemenit razlog kad neko to isto uradi recimo nekom Srbinu na Kosmetu.
Znam, ne moze da se poredi, ali cisto sumnjam da je iko od patkasa ikad bio na i jednom makar protestu tog tipa.

Na kraju krajeva ko je istaknut na celu patkasa? Srbijanka Turajlic, Simon Simonovic, Biljana Srbljanovic i razni pedersko anarho opredeljeni ljudi.

Ideja je ok, zato su i privukli toliko ljudi, ali onog trenutka kad vidis da je u tim grupama koji setaju neko od gore navedenih ili pak neko od pripadnika Americke ambasade onda shvatis da ti kao normalan nemas tu sta da radis.

Srecan sam sto nisam nijedan protest ispratio, a kamoli bio tamo sa njima, ponosim se iako sam prvi pljuvao slucaj Savamala i te ljude koji su to uradili.

Izmedju Jankovica i Vucica ne znam za koga bi glasao, kontam da ne bi ni za jednog. U sustini ne bi kao protivnik Vucica glasao za crnog djavola ako je on protivnik Vucicu.

Nekako cini mi se da preko Vucicevih manipulacija, lazi i stetnih stvari smo brzo zaboravili da su neki drugi to isto, istovetno ako ne i malo gore. To sto je Vucic izabrao da mu jedan majmun kakav je Vucicevic i kakav je Zeljko Mitrovic vode medijsku rec, to ne znaci da sam zaboravio kako su zutaci otimali sve zive medije, pa i one sa naznakom "opozicioni', kao npr pravdu i jos mnoge, naveo sam primer medija kao jedna od stvari koje krase ovaj rezim.

U sustini zlo zla. I na kraju krajeva lako ce se mnogi igraci opet pregrupisati na pobednickoj strani...koliko zutaca imamo danas u snsu? Od Zorane Mihajlovic, Sinisa Mali, Goran Vesic, Ozegovic, Cuckovic, Djuric iz Ldp-a, Jelenu Trivan i mnogi mnogi drugi.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Fri Feb 17, 2017 8:32 pm

Nexon wrote:
друг члан wrote:Од кад је овај снимак?Пола марве у кратким мајицама


Пре пар дана. Видиш да салата говори о председнику.

Snimak o protestu ne ovaj sa Karicem.Kad ide povorka pola ljudi je u majicama
Choose Life

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 17, 2017 8:42 pm

Онај мустафа из Сарајева прети тужбама а власт се понаша као дебили јер је таква наредба из западних амбасада. Обрезани мујо хоће да извуче доказе са Младићевог суђења, наши су све то предали.
А ви о двојици прозападних кандидата који је бољи.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests