Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
dzonika
Posts: 32
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:41 pm

Re: Душевна болница

Postby dzonika » Wed Jan 11, 2017 4:59 pm

Да л је могуће да не постоји више тема ''Најгоре ствари које сте урадили кад сте били пијани'' ?

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Душевна болница

Postby blatnjavi » Wed Jan 11, 2017 5:11 pm

Јесмо јадна светина, народ жбирова и јајара.

На шта ли би мене осудили да су ме снимиле камере за српску Нову годину 2010?

Тад сам мртав пијан, го до појаса и у шорцу ногом изломио излог неког локала у једној од најпрометнијих улица у БГ. Срећом није било камера и новинара па сам прошо без Голог отока.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Wed Jan 11, 2017 6:07 pm

Andol je tako stradao...
Често одем до на село

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Wed Jan 11, 2017 6:39 pm

zrno wrote:замисли полупали интерфон :lol:

Хахахахаха полупали интерфон, мош мислити интерфон, хахахахах. Смешно је док то није твој интерфон, ретровизор, прозор, а онда креће друга прича, какав смо народ итд. Нико не треба јавно да их жигоше, ни ми овде јер већина нас је бар једном направила неко срање, посебно не ФБ заједница доконих тетки и баба, или било ко други, али не постоји никакво оправдање за овакво понашање.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Душевна болница

Postby zrno » Wed Jan 11, 2017 10:22 pm

Јел ми се то чини да пишеш састав о лупању интерфона са разлозима и прикљученијем. :lol:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Jan 11, 2017 10:31 pm

treba ih naterati da pošteno zarade nov interfon, to je takvim bednicima najveća muka

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Wed Jan 11, 2017 10:35 pm

Razumem da smo svi imali faze nekog bezumnog ponasanja u zivotu, pravili smo i uletali u sranja, ali smo se trudili da ne ispadnemo glupi. Nije to ono sto me interesuje moralne osude i slicno.

Privuklo mi je paznju da su ova dva mentola su prvo izlupala interfon, pa su se vratili i izvalili kameru, pa su tek onda pokrili face, pa su ga onda totalno razvalili interfon i tek onda pokusali da razbiju kameru (cime ionako nista ne bi resili). Jel prati neko ovde greske u logici ovog cina.

Pa debili, bas da vam se ne bi svi najebavali milosne majke zbog gluposti mladosti, valjda je trebalo prvo da pokrijete face pa onda da se huliganisete a ne obrnuto. Mozda je alkohol, mozda je mladost, mozda odsustvo pameti, mozda sve zajedno, ali ova dva momka su dobila nagradu za retarde nedelje.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Wed Jan 11, 2017 10:46 pm

meni je to naknadno pokrivanje faca zapravo veci utisak ostavilo od samog razlupavanja interfona.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Душевна болница

Postby weekend offender » Thu Jan 12, 2017 1:22 am

kada sam bio prvi-drugi srednje znaci 15-16 godina ne znam tacno. ispao sam sa ekipom sa neke zurke u vidno alkoholisanom satnju. kao neko diro ortakovu ribu i mi sad idemo da bijemo tog lika i te fore. idemo ulicom onako izgasirani i odjednom nekom od nas padne na pamet da krenemo da sutiramo i odvaljujemo retrovizore sa automobila. mislim da je minimum 50 retrovizora odvaljeno nogom te veceri. tada mi je to bilo smesno,kul i fora, danas kad se setim toga pomislim kakvi smo mi degenerici bili ustvari,ali jebiga vreme da vratim ne mogu. i to je samo delic gluposti koje smo pravili, i to ne zato sto smo morali imali neki tezak zivot nismo znali za bolje, nego eto ono fora... sreca da je internet u to vreme bio drugaciji i u mnogo manjoj meri zastupljeniji, inace bi mogao samo da zamislim kakav bi naslov u kuriru bio i u kakve bi nas sve gulage slali. sta zna dete od 15-16-17 god. pod uticajem alkohola, opijata i podivljalih hormona. njegovo ponasanje je uglavnom manifestacija sredine u kojoj se nalazi i zivi. nisu ovi klinci sa snimka slucajno navukli majce na lica, pravili gestikulacije prema kameri i pokazivali srednjaka. sve su to videli negde znamo odakle.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Душевна болница

Postby B.Centrale » Thu Jan 12, 2017 10:13 am

weekend offender wrote:sta zna dete od 15-16-17 god. pod uticajem alkohola, opijata i podivljalih hormona. njegovo ponasanje je uglavnom manifestacija sredine u kojoj se nalazi i zivi. nisu ovi klinci sa snimka slucajno navukli majce na lica, pravili gestikulacije prema kameri i pokazivali srednjaka. sve su to videli negde znamo odakle.


Zbog toga i postoji olaksavajuca okolnost kada je u pitanju sankcionisanje dela maloletnika, i to je sasvim dovoljno. A to sto je veliki broj ljudi u godinama mladosti imao ovakve i slicne 'ispade', nije opravdanje za ista dela. Sazrevanje jedne osobe i dolazak u stadijum pravilnog racionalizovanja postupaka je upravo ono sto pravi razliku i daje sansu za bolji sud. Kako god okrenemo, treba im slomiti kicmu. Sto kaze bunt, psiholog i socijalni radnik i za njih i za staratelje. Strucna lica koja je bave datim problemima u cilju resocijalizovanja besnih i bahatih degenerika, kao i nemocnih/nezainteresovanih roditelja.
bologna centrale

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Душевна болница

Postby Влада Паликућа » Thu Jan 12, 2017 3:44 pm

можда су били на лсд-у

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Космет је Србија » Thu Jan 12, 2017 5:11 pm

Ја сам сигуран да је била у питању опклада.

херц
Posts: 170
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:10 pm

Re: Душевна болница

Postby херц » Fri Jan 13, 2017 12:50 pm


Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Fri Jan 13, 2017 8:37 pm

Mungose,

Slabo ti decko ista kapiras. Ti na snimku vidis dva jadna deteta, jos jadnijih roditelja, koja su odlucila da svoju nemoc iskale na nekom nebitnom interfonu? Cemu drama, jer ubice i lopovi setaju...!?

Vidi sinak, ja na tom snimku vidim jedna dva raspustena idiota koje apsolutno boli qrac za sve i svakoga oko sebe dokle god je njima lepo. Ne zanima ga i ne razmislja ima li tu male dece, starih i bolesnih. Drlja po svim stanovima iz obesti a njegov ortak u zelji da bude ludji od ludjeg odluci da malo i lomi. Jesi li primetio da je drugi deo snimka kada se vracaju skoro 40-ak minuta kasnije? Prosto ga svrbi da nastavi da pravi sranje ali nesrecnik za sada ne moze da nadje jaceg protivnika od interfona pa se vraca njemu. To ti je pokazatelj da moron nije ni isuvise pijan niti suzene svesti u trenutku, jer trenutak ne traje 40 minuta.

Da bi neko mogao sebi da dozvoli takvo ponasanje on pre svega mora biti dete roditelja koje apsolutno boli k*rac za isto, dokle god je njima lepo u onome sto njih zabavlja. Grand, zikina sarenica, koka, reality, alkohol, tabloidne price ovog i onog tipa, sta god. Mislis da je onaj Milicev isetao sa predavanja na fakultetu, seo u mini moris i bez ikakvih predispozicija pregazio Luku Jovanovica? Mislis li da je Despot Vranic bez ikakvih predispozicija seo u audi i sa 177km/h i 1.46 promila u krvi jurio ulicama Novog Sada i ubio troje ljudi? Mislis li da je tek tako, bez pedigrea da moze tako nesto da uradi, vozac golfa prosao kroz crveno i ubio sebe i jos dvoje nevinih uz pomoc tog istog Vranica?

Da da, hoce to, igrala se deca, pusti ga za ovo pusti ga za ono, to je samo interfon, ovo je samo zardinjera, ono je samo izlog, to je samo modrica pa na kraju kad ga neko prevrne jer mu vise pun ku*ac da mu drndaju po interfonu neizivljeni klinci bice "Kuku sine, kuku majci, ubrase te jabuko moja, mrava zgazio nisiiiiiiii!!!"

Pa da se ne bi roditelji gledali po sahranama i sudnicama, prvih sto, trista, petsto porodica koje budu prosle kroz to pedagosko/psiholosko/socijalno posmatranje koje ce im uzeti sest meseci ili godinu dana zivota zbog te jebene zardinjere ili interfona i kada petstoprvi roditelj zakovrne samarcinu svom junosi koji ne bude mogao da objasni gde je proveo noc, to ce biti prvi pokazatelj da za tog klinca i za tog roditelja jos uvek ima nade. Nade da se pretvori i izraste u normalnu funkcionalnu jedinku ovog drustva koja ce biti svesna da se ljubav prema svom gradu, domovini i patriotizam ne iskazuju iskljucivo pustanjem B.M.K, kacenjem slike Legije po FB i urlanjem "Srbija, Srbija" vec i kulturom, empatijom, sposobnoscu da kazes dobar dan i hvala, da prepoznas neciju muku bez da ti on to kaze, i da mu pomognes bez da ti on trazi, i da to uradis ne ocekujuci nista zauzvrat. Od ovakvih (auto)destruktivnih jednocelijskih organizama ne mozes da ocekujes ni da ce doci kuci u majici u kojoj si ih poslao napolje, a kamoli nesto ozbiljnije.

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Душевна болница

Postby mungos » Fri Jan 13, 2017 9:40 pm

Al si BUNTovan matori! Fala za ovo sinak, e bez zezanja :mrgreen:

Ajd redom. Ja na snimku vidim dva pijana mlada kretena, kombinacija vinjaka (možda rakije) i lošeg spida. Šta ? Otkrio si da su većina dece totalni idijoti? Bravo ti ga bravo. Verujem da si živeo srećan ako si to tek sada otkrio. Vidim da si pomno istražio video, ne kontam ja te detektivske detalje jebi ga. Verujem da je ovde dobar deo starijih ljudi napravio minimum 5 x veću brlju od ove sa snimka. Jebemliga možda je kod mladih sad fora da se razvale od rakije i amfetamina pa da idu u pozorište, nemam pojma nisam u toku. Ovo za ubice i lopove te baš i nisam razumeo, ali nije da sam se preterano i potrudio iskren da budem.

Ne vidim preteranu poentu povezivanja ovih kretena sa nekim kretenima što su kolima ubili ljude. Čak i znam ko je taj kreten iz NS što si ga naveo, ali opet nisam razumeo o kakvim pedigreima pričaš. Mada opet nije da sam se preterano potrudio.

Kultura, empatija i ljubi bližnjeg svog, a vikendom ubi zakolji da X ne postoji? Pa kako?

E sad pošto JA nisam shvatio ti se vrati pa ponovo pročitaj šta si napisao. Ovaj slučaj je zbog smrdljivih novinara,jajara, drukara, kurvi, licimura i demona dospeo ekspresno na red, jer ništa od toga hitnije nije. Vama brižnima verovatno nema hitnijih slučajeva od ovih?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Sun Jan 15, 2017 1:49 pm

gledam današnje vesti

Nikolić priča neke budalaštine o tome kako će da šalje vojsku na Kosovo
Vulin kaže da je Vučićevom pameću sprečeno prolivanje krvi
Marko Đurić se pita nešto, iako je njegov maksimum naplaćivanje vecea na železničkoj stanici
imbecili umobolni degenerisani osporavaju trenerske kvalitete Željka Obradovića jebo im pas mater maloumnu
Vučelić i dalje tvrdi da ćemo igrati Evropu crko majci
ustaše opet seru nešto

tačno treba čitati samo vesti o kućnim ljubimcima

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Душевна болница

Postby tizlabor » Sun Jan 15, 2017 2:09 pm

Ovo sa ova dva klinca je tako zamlacivanje javnosti,kao sa ono dvoje sto su se jebali kod arene pred kamerama.

Meni je otac imao obicaj da izvuce samarcinu iz pete ako zaboravim komsiji da kazem dobar dan,pa me to nije sprecavalo da napravim 17 puta vece sranje u seriji od lomljenja jebenog interfona.
Lako je odma postaviti stvari na sto sa dijagnozom ima li to roditelje?
Tako su i onu kucku kod arene satrli po novinama,a ribi se prijebalo,jes razmisljala je dal imaju kamere svrbela je picka bilo bitno da se ne pojebe na sanku kafane...svi su ozenili neke cedne koje leti kose i vodu nose,mese lebac,i savijaju sarmu bolju od babine.
Klinci debili,naislo im,sad ne treba streljati 100 za jednog zbog toga,a i to uopste ne znaci da ce u buducnosti postati novi knele ili arkan...mozda bas postanu Labus pa nas sve usrece...

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Душевна болница

Postby MARKER » Sun Jan 15, 2017 3:43 pm

У Рачку откривена статуа вилијама вокера...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Sun Jan 15, 2017 4:57 pm

:lol: :lol: :lol:
15977116_1524394104267573_8142922472792356153_n.jpg
15977116_1524394104267573_8142922472792356153_n.jpg (42.95 KiB) Viewed 9347 times

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Sun Jan 15, 2017 5:11 pm

Чему сада исмијавање?
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests