Типови & Тикети

Није мајка клела сина што је паре губио, него што је сутра опет иш'о па се вадио
User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Типови & Тикети

Postby UltrasDoras » Mon Dec 12, 2016 5:39 pm

Свакодневни тикети и типови што играте, не морају садржавати анализу, тема БИ ТРЕБАЛА да изгледа исто као ове теме за трибина лигу, значи парови, квота, кладионица - све у случају ако би неко пратио. Наравно, без услова за квоту и спортове, само рукајте...
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Mentalitet
Posts: 41
Joined: Wed Nov 02, 2016 12:24 am

Re: Типови & Тикети

Postby Mentalitet » Tue Dec 13, 2016 8:28 pm

Birmingham-Ipswic 3+ 2,25 Fulham-Rotherham 1i3+ 1.90 Kvota:4.27 meridijan

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Типови & Тикети

Postby niko » Sun Dec 25, 2016 12:12 pm

Cedevita - Zvezda 2 1.8
siguran sam da nece biti opustanja kod Zvezde, kvalitetniji su od Cedevite i ovo je bas lepa kvota da se odigra i u singlu.

Porzingis +19,5 1.85
izjavio je da je srecan sto se igra u 18:00 po Evropskom vremenu pa ce moci da ga gledaju kuci u Letoniji, te se nadam da je silno motivisan da odigra najbolje sto moze, plus Niksi tradicionalno igraju dobro za Bozic, imaju najvise pobeda od svih ekipa na taj dan.

Oklahoma - Minesota +209,5 1.85
na osecaj, Minesota ima 3 igraca koji mogu da daju po 40 poena sto su i uradili u poslednjih mesec dana, kod domacih je Vestbruk za koga svi znate u kakvoj formi igra, i opet mora da se uzme u obzir da se ovo igra za Bozic pa ce valjda da pruze dobru predstavu debelim Amerima.

sve kvote su iz Max Beta

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Типови & Тикети

Postby DRINK » Sun Dec 25, 2016 5:39 pm

Ајмо браћо за боксинг деј у Енглеској сад да испразнимо кладионице :D
Ја ћу покушати за 500

Престон-Лиц 2-2
Барнли-Милцбро 2
Свонси-Вест Хем Х

Mentalitet
Posts: 41
Joined: Wed Nov 02, 2016 12:24 am

Re: Типови & Тикети

Postby Mentalitet » Mon Dec 26, 2016 1:16 pm

Od mene za danas dva para engleza Fylde-Chorly gg4+ 2.80 Altrincham-United of Manchester gg4+ 2.70 kvota:7.56 meridijan Ja igram ovo u duplom singlu a ko zeli moze da proba i singlove,po meni koliko ih pratim dugo mnogo brz fubal se igra skoro da odbrana ni nepostoji,ovde ce da prsti od golova.Srecno ko isprati.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Типови & Тикети

Postby fuck_off » Mon Dec 26, 2016 2:55 pm

ENGLAND: Premier League
Swansea - West Ham 3-6
ENGLAND: Championship
Ipswich - Fulham 3-6
ENGLAND: League One
Fleetwood Town - Bury 3-6
Rochdale - Chesterfield 3-6
ENGLAND: League Two
Yeovil - Exeter 3-6
ENGLAND: Vanarama National League
Guiseley - Lincoln City 3-6
ENGLAND: Vanarama National League North
Darlington - Halifax 3-6
Harrogate - Stockport 3-6
ENGLAND: Vanarama National League South
Bath City - Hungerford 3-6
Truro - Weston 3-6
SCOTLAND: League One
Peterhead - Stenhousemuir 3-6
ENGLAND: Ryman League (u Mozzart-u se vodi kao Engleska 7 Istok, a u Planet Win-u kao Isthmian Premier Division)
Leatherhead - Metropolitan 3-6
Tonbridge - Folkestone 3-6

Image
Image
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Mentalitet
Posts: 41
Joined: Wed Nov 02, 2016 12:24 am

Re: Типови & Тикети

Postby Mentalitet » Thu Dec 29, 2016 1:40 pm

Da probamo za kraj godine engleze na golove,moj predlog za danas je Rotherham-Burton 3+ 2.05 meridijan.Ukratko zasto ovaj par igram danas...domacin u dnu tabele sa jako losom odbranom i grabi ka opstanku,a gost isto u donjem delu i mislim da ce se igrati otvoren fudbal sa obe strane...zadnja utakmica izmedju ove dve ekipe se zavrsila 2:1 i ja danas verujem da ce doci 3+ ovde.Ima i ona kladionicarska roterame,roterame na blagajnu poteraj me:) Ko isprati nek nam je srecno.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Типови & Тикети

Postby niko » Thu Dec 29, 2016 3:42 pm

Armani - Zalgiris 2 2.25

vidim da pada kvota na Armani, verovatno ljudi ocekuju da se ekipa digne posle otkaza koji je dobio Repesa, ali on ostaje na klupi jos neko vreme, najverovatnije do njihove utakmice protiv CSKA(ne znam kad se to igra, niti je bitno u ovom trenutku), a i da je otisao odmah posle poraza od Redjo Emilije pre par dana, opet ne verujem da bi ovi panjevi mogli preko noci da zaigraju dobru kosarku.
daleko od toga da su igraci Milana stvarno panjevi, sve su to solidni igraci, ali ja tu ne vidim "ekipu", upravo ono sto Zalgiris jeste, dosta domacih igraca koji osecaju tu pripadnost klubu, bore se za svaku loptu, igraju srcem, znaju svoje zadatke, nije im bitno da li ce da daju 20-30 poena, nego da njihova ekipa pobedi i sve to velikom zaslugom legendarnog Šarunasa Jasikevičiusa koji ih predvodi sa klupe i za koga nema sumnje da ce biti veliki trener, bas kakav je bio dok je igrao.


jos jedna jako primamljiva kvota je na Fenerbahce koji gostuje u Pireju, 2.4 u Max Betu
u proslom kolu su pobedili CSKA u Moskvi, u reprizi finala iz protekle sezone, verujem da je to znak da Zoc polako krece sa svojim tradicionalnim dizanjem forme ekipe u drugom delu sezone, plus kad se uzme u obzir koliko on voli da pobedjuje Olimpijakos, ova kvota deluje onako bas jebozovno.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Типови & Тикети

Postby niko » Fri Dec 30, 2016 10:46 am

laka pobeda Zalgirisa, ocekivano, Milano je nula od ekipe, usli su u poslednju cetvrtinu sa neresenim rezultatom a onda je Zalgiris krenuo da ih ubija trojkama dok su igraci Armanija sve to nemo posmatrali, prvi faul u toj cetvrtini su napravili na 2 minuta do kraja....

i laka pobeda Olimpijakosa, za mene neocekivano, nisam gledao ni minut te utakmice, pa ne znam ko je kako igrao, ali vidim da su ih braca Cigani zgazili vec u prvom poluvremenu kad je bilo 20 razlike.

danas igram na Uniks, to je dosta rizicno jer je Pao u vrlo dobroj formi, ali to je Uniksu zadnji voz ako misle da se ukljuce u borbu za top8.
stavljam pare i na Bamberg, Galata je u raspadu, Bamberg je bolji tim, logicno bi bilo da pobede.
i na kraju valja probati i pobedu Dacke u Barseloni jer razlika izmedju ove dve ekipe uopste nije takva kao sto kvote prikazuju, sigurnije je naravno odigrati H2.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Типови & Тикети

Postby Чомбе » Fri Dec 30, 2016 12:13 pm

Mentalitet wrote:Da probamo za kraj godine engleze na golove,moj predlog za danas je Rotherham-Burton 3+ 2.05 meridijan.Ukratko zasto ovaj par igram danas...domacin u dnu tabele sa jako losom odbranom i grabi ka opstanku,a gost isto u donjem delu i mislim da ce se igrati otvoren fudbal sa obe strane...zadnja utakmica izmedju ove dve ekipe se zavrsila 2:1 i ja danas verujem da ce doci 3+ ovde.Ima i ona kladionicarska roterame,roterame na blagajnu poteraj me:) Ko isprati nek nam je srecno.



Какве су генерално шансе да ће да се трпају головима у ова 2-3 дана? Тај њихов боксинг деј...и да ли то важи и за ниже лиге? Ја се све нешто надам да ће бити пун курац голова.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Типови & Тикети

Postby Avanti ragazzi » Fri Dec 30, 2016 12:47 pm

Моји овосезонски фаворити за голове су затајили прошло коло. Зато очекујем овај викенд поправни, поготово у Конференцији север.

Mentalitet
Posts: 41
Joined: Wed Nov 02, 2016 12:24 am

Re: Типови & Тикети

Postby Mentalitet » Sat Dec 31, 2016 1:32 am

Braco forumasi,tu nema nekih pravila ko,kada,koliko itd...jednostavno imaju period recimo konkretno englezi nize lige uglavnom igram na golove,imam par timova godinama koje pratim i rotiram ih stalno,sad jbg ima tu svega od pracenja kako igraju kuci,na strani,medjusobni dueli itd...Da sad ne smaram ovde potrudicu se da izbacim bar dva para na 3+ pa sta nam sreca da.Combe,avanti nemojte da se zalecete samo mudro i pametno jer znaju oni da zakoce bas zato sto misle da ce ih svi trpati na golove pred kraj godine.

Mentalitet
Posts: 41
Joined: Wed Nov 02, 2016 12:24 am

Re: Типови & Тикети

Postby Mentalitet » Sat Dec 31, 2016 1:33 am

Niko bravo za Zalgiris ispraceno :)

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Типови & Тикети

Postby niko » Sat Dec 31, 2016 11:40 am

hvala tebra, fino proslo i ovo sto sam juce pisao, Uniks i Bamberg pobedili, Darusafaka izgubila sa 4, hendikep bio 5,5

veceras singliram Vestbruka plus, kolika god da je granica, Oladipo propusta i ovu utakmicu zbog povrede, pa mora da postigne i njegove poene, plus racunam da je silno motivisan da popravi utisak sa prosle utakmice koja je bila njegova najgora u sezoni, iskljucen je bio u 3. cetvrtini, dao "samo" 21 poen i nije upisao ni jednu jedinu asistenciju, pa cu da ga singliram i na asistencijama kolika god da je granica.
dolaze im Klipersi koji su sinoc u Hjustonu primili 140 poena.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Типови & Тикети

Postby Чомбе » Sat Dec 31, 2016 12:16 pm

Mentalitet wrote:Braco forumasi,tu nema nekih pravila ko,kada,koliko itd...jednostavno imaju period recimo konkretno englezi nize lige uglavnom igram na golove,imam par timova godinama koje pratim i rotiram ih stalno,sad jbg ima tu svega od pracenja kako igraju kuci,na strani,medjusobni dueli itd...Da sad ne smaram ovde potrudicu se da izbacim bar dva para na 3+ pa sta nam sreca da.Combe,avanti nemojte da se zalecete samo mudro i pametno jer znaju oni da zakoce bas zato sto misle da ce ih svi trpati na golove pred kraj godine.




Ма нема залетања брате, покушаћу на ситан улог већи број парова само енглезе да одиграм 3+, чак ћу да одиграм и један од оних блесавих тикета 15-20 парова. :mrgreen:

Mentalitet
Posts: 41
Joined: Wed Nov 02, 2016 12:24 am

Re: Типови & Тикети

Postby Mentalitet » Sat Dec 31, 2016 1:09 pm

Brentford-Norwich 3+ 1.70 Leyton-Cambridge 3+ 2.05 kvota:3.48 meridijan.Danas igram samo ove dve zajedno i u singlu.Malo da obrazlozim ukratko,prvi par igram jer su ekipe koje pratim pogotovo domacina koji igra totalno ofanzivan fu,iz sredine su tabele igraju otvoreno i ovde sam siguran da ce biti golova.Drugi par igram zato sto pratim gosta redovno zna da ispostuje,igra otvoren fudbal u gornjem je delu tabele i po meni favorit,zadnji njihov mec je usao u 3+ tako da ja sa ova dva para zakljucujem igru za ovu godinu.Ko isprati nek nam je srecno i sve najbolje.Smrt kladionicama:)

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Типови & Тикети

Postby niko » Thu Jan 05, 2017 1:28 pm

Efes - Galatasaraj H1 +8,5 1.85
Makabi - Darusafaka H2 +6,5 1.57

Max Bet

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Типови & Тикети

Postby niko » Thu Jan 12, 2017 12:09 pm

za ovo kolo Evrolige mi je najprivlacnija kvota na pobedu Zalgirisa u Stambolu protiv Galate, sutra igraju, a vidim da je u Max Betu kvota jos uvek na 2.5 pa bi valjalo uplatiti to danas.

od danasnjih utakmica mi se svidja linija za poene na utakmici Darusafaka - Baskonia, 158,5 poena je granica sto ne bi trebalo da bude problem za ove dve ekipe koje lagano mogu da daju po 80-ak poena.
takodje pobeda Barselone protiv Olimpijakosa deluje dosta izgledno jer su gosti bez Spanulisa, ali je kvota samo 1.5

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Типови & Тикети

Postby niko » Thu Jan 26, 2017 11:35 am

Makabi - UNIKS 2 2.95

moram ovo da probam, za sitan neki ulog, ali moram.
svi znate kako igra Makabi u poslednje vreme, izgubili su prekjuce 40 razlike od Galatasaraja i sad stvarno moraju da pobede da osvetlaju obraz koliko toliko, ali ako UNIKS dobro udje u utakmicu, ako ih stisne od starta i napravi neku prednost od makar 5-6 poena, ovi ce da odustanu, publika ce da se okrene protiv njih opet i to je gotova utakmica.

психијатрија
Posts: 66
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 am

Re: Типови & Тикети

Postby психијатрија » Fri Apr 07, 2017 11:21 pm

Zemun-Radnicki Pirot 1
Proleter NS-Indjija 1
Jagodina -Sindjelic 1
Bezanija-Bsk Borca 1

Zemun 1-1 i od 0 -2
Proleter 1-1 i od 0-2
Bezanija x-1 i od 0-1

Buducnost Dobanovci -Ofk Beograd 3+,4+,gg


Return to “Кладионица”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests