Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Tue Apr 27, 2021 8:25 am

Da, kapiram, onda mi treba, ja kroz Madjarsku samo prolazim. Hvala.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Wed Apr 28, 2021 10:02 pm

Ili sam zatrpao svoje pitanje drugim pitanjem ili niko ne zna ali ajde da pitam opet pošto hoću da rezervisem smeštaj:
Koje mesto na Tasosu preporučujete? Ako se dobro sećam jedna strana ostrva je dobra dok je druga onako... Znam da je ostrvo malo i da treba gomilu plaža obići ali ako me nekad mrzi da vozim da mi onda plaža i mesto tu gde je smeštaj budu dobri.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby жабац » Wed Apr 28, 2021 11:13 pm

Добре су плаже на обе стране острва, само да једне стране сунце зађе већ око 6 фазон, док на другој то потраје дуже, тако да ти је моја препорука да узмеш смештај на тој, да кажем, сунчанијој страни. То ти је она лева страна острва, али су све те неке познатије плаже на десној, тако да рачунај да ћеш морати бар пар пута да седнеш у ауто, али јако је мало острвао и све је мање више близу. Кад будеш ишао на онај Марбл бич, имаш два пута, један кроз каменолом на ком ћеш да спалиш пакнове, јер је стрмо до ллудила, и имаш један мало дужи али обавезно иди тим дужим јер је неупоредиво лакше за вожњу, а и незнатна је разлика у раздаљини. Такође рачунај на гужву, па ако будеш хтео да заузмеш лежаљке ближе води, мораћеш да пораниш, али вреди стварно. Мада природа је стварно прелепа тамо, ако да нећеш наћи ружно море нигде.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Wed Apr 28, 2021 11:50 pm

Hvala na odgovoru. A jel istina da je sa jedne strane hladnija voda jer je otvoreno more?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby trigger » Thu Apr 29, 2021 2:36 am

Ја сам био у Лименасу горе на северу, то му дође као некакав главни “град”. Место ко место ништа спектакуларно али је одлична база јер је одатле близу све што ваља од тих плажа фенси мермерних и шта ти ја знам па до обичних. Ако имаш кола капирам да није превише битно где ћеш да одседнеш јер је острво стварно прелепо и греота је да се учауриш на једном месту а све ти је на дохват руке.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby жабац » Thu Apr 29, 2021 12:33 pm

Brdja wrote:Hvala na odgovoru. A jel istina da je sa jedne strane hladnija voda jer je otvoreno more?

Па незнатно хладнија, ништа сад да прави неку разлику, бар колико се Ја сећам.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Thu Apr 29, 2021 6:07 pm

Znači totalno nebitno gde je smeštaj... Super, hvala...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Цариград
Posts: 12
Joined: Tue May 21, 2019 2:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Цариград » Sun May 02, 2021 9:39 pm

Imate li neku toplu preporuku sta da se obidje, vidi u Subotici, nisam ranije nikada bio, a zadrzacu se samo jedan dan? Da upoznam grad malo. I takodje neki restoran ako znate gde bi se moglo pojesti nesto, rostilj neki, ne skup previse. Ne znam uopste ni da li rade restorani normalno zbog virusa. Bio bih vam vrlo zahvalan.

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby st.vuki » Sun May 02, 2021 11:13 pm

Imas iza gradskog klizalista grin grill,ok je rostilj

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby MasterTUFC » Sun May 02, 2021 11:54 pm

Pera Zdera u Subotici skroz korektno, imaju bastu pa rade sigurno.
Jako lep grad, prosetaj kroz centar. Palic obavezno ako nisi bio.

Цариград
Posts: 12
Joined: Tue May 21, 2019 2:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Цариград » Tue May 04, 2021 1:32 am

Hvala vam

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue May 04, 2021 10:19 am

Промувај се по центру, радијалцем до хале спортова,фино је шеталиште иза хале велики парк. Отиђи до Палића и то је то
Choose Life

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lukabrasi » Tue May 04, 2021 10:55 pm

Danas posetio Golubac, tvrdjavu i manastir Tumane. Lepo vreme i dosta ljudi, stvarno fib izlet. Manastir Tumane izgleda fantasticno, vidi se da se bratija bas potrudila da sve urede i prilagode gostima prostor u i oko manastira.
Tvrdjava Golubac izgleda sjajno, pre 20 godina sam bio tamo, bilo je zapusteno i oronulo, sada su napravili vrhunsku turisticku atrakciju.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Tue May 04, 2021 11:16 pm

lukabrasi wrote:Danas posetio Golubac, tvrdjavu i manastir Tumane. Lepo vreme i dosta ljudi, stvarno fib izlet. Manastir Tumane izgleda fantasticno, vidi se da se bratija bas potrudila da sve urede i prilagode gostima prostor u i oko manastira.
Tvrdjava Golubac izgleda sjajno, pre 20 godina sam bio tamo, bilo je zapusteno i oronulo, sada su napravili vrhunsku turisticku atrakciju.

Isto bio pre mesec dana, plus u povratku kolima prosao panoramskim putem izmedju Srebrnog jezera i Dunava do Ramske tvrdjave (koja je nazalost bila vec zatvorena). Osim gomile djubreta oko Srebrnog jezera i sporadicnih divljih deponija na putu za Beograd, sve ostalo je bilo na nivou (i vise od toga).

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu May 20, 2021 4:33 pm

Gde da tražim jeftine avio karte gde će mi sajt predlagati jeftine karte u određenom terminu a ne da moram ja da napišem za koji mi datum treba pa mi on računa koliko para za taj dan? Hoću da počnem putovati po random gradovima kada imam slobodno vreme i vratim se tipa prekosutra.

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby shark23 » Thu May 20, 2021 5:23 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Gde da tražim jeftine avio karte gde će mi sajt predlagati jeftine karte u određenom terminu a ne da moram ja da napišem za koji mi datum treba pa mi on računa koliko para za taj dan? Hoću da počnem putovati po random gradovima kada imam slobodno vreme i vratim se tipa prekosutra.


Imas flynous, fly4free, izletnadlani.. Tamo mozes da izaberes i da gledas promocije iz Srbije (Balkana) i generalno iz Evrope. Sad ne znam doduse koje te destinacije zanimaju, ovi sajtovi su uglavnom za duze, medjukontinentalne letove.. Po Evropi manje vise pratis low cost kompanije koje rute imaju pa pronadjes sta ti odgovara.
Ja sam ovde nerealne ponude nalazio, prosle godine da l Minhen/Frankfurt do Sao Paola povratna za 140 evra (bila je 60 kad je iskocila ponuda, pa je skocila cena za 1 dan dok je nisam video na 140). Nego sad je zbog ovog jebenog virusa malo zajebano planirati putovanja

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Opie » Thu May 27, 2021 7:52 am

Ja korisitim kiwi.com .

Nego, jel neko radio pcr test skoro? Gde se dobija najbrze ( do 48 sati ) ?

Hvala unapred
ex-Pop Djujic

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Rođaci » Thu May 27, 2021 8:46 am

svuda se dobija za nekoliko sati koliko ja znam

User avatar
prisutan
Posts: 15
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:10 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby prisutan » Thu May 27, 2021 2:09 pm

Јел неко био у Бајиној башти или околини скоро, утисци? Конкретно ме занима шта би требало обићи ту у околини, клопа, смештај и тако та класика...
Отишао бих на пар дана па ме занима и где је најбоље поставити базу да би се обишло што више локација.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Thu May 27, 2021 5:00 pm

Да ли је неко скоро ишао из Србије , преко Босне за Црну Гору ? Да ли може опуштено да се уђе или траже пцр тест ? Идем за недељу дана за Херцег Нови , па би ишао преко Босне.
Космет је Србија !


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests