Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
peacefull huligan
Posts: 54
Joined: Thu Nov 10, 2016 4:55 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby peacefull huligan » Tue Jul 04, 2017 2:57 pm

која су места најбоља у Србији за летовање, да имају добре смештаје, базене, природа, да нема превише људи?

ladovina
Posts: 18
Joined: Sat Feb 06, 2016 8:00 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ladovina » Tue Jul 04, 2017 4:17 pm

Možda ti odgovara Tara,priroda je prelepa,imaš jezero gde se leti možeš kupati,smeštaj imaš hotel ili privatne kuće,vikendice. Nema puno ljudi. Blizu ti je Drina,Drvengrad,Višegrad...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Sat Jul 08, 2017 1:40 am

Jel može preporuka za neke dobre restorane u NS? Da su tu oko centra... I neki dobar kafić ili još bolje pab...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby axkontra » Sat Jul 08, 2017 8:04 am

restoran plava frajla ne spensu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Rođaci » Sat Jul 08, 2017 8:12 am

Aqua Doria

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultrastito » Sat Jul 08, 2017 9:15 am

restoran veliki, a pab...pa samrok jebem mu :D
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Rođaci » Sat Jul 08, 2017 11:04 am




User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Sat Jul 08, 2017 10:56 pm

Hvala na odgovorima. Ako neko bude imao još neki predlog neka napiše. A mogao bi i Pertla nešto da preporuči.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultra mentalitet » Sun Jul 09, 2017 12:37 am

Dobra ti je hrana i u Gusanu, nije klasican restoran, pivnica je, ali je hrana ukusna. I jos ti je u centru

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Casual 1989 » Sun Jul 09, 2017 8:12 am

Brdja wrote:Hvala na odgovorima. Ako neko bude imao još neki predlog neka napiše. A mogao bi i Pertla nešto da preporuči.


Ubedljivo najbolja klopa u Ns ako volis da klopas meso je Nisko Sokace na Salajci, nije centar i nije restoran vise je kafana ali bolje meso nisi probao. :-)
Moja preporuka ustipci sa mesom. Cene su bas korektne.

dingospo
Posts: 60
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:12 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby dingospo » Sun Jul 09, 2017 12:26 pm

Ajde neka mi neko napise iskustva sa Krita kakve su cene, sta obaveyno treba obici, idem za 10 dana dole, svaki savet bi mi dobro dosao.
Narocito me zanima cena renta-cara, dali je potrebna medjunarodna vozacka dozvola i naravno kolika je ncena rentanja po danu.

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby losvolocos » Sun Jul 09, 2017 1:12 pm

Smeštaj od 180eura do 250 za deset dana to ti je neki prosek. A obavezno poseti Heraklon,Čaniju i malo selo Sitiu mada sve je tamo dole prelepo pa gde god da odeš nećeš pogrešiti.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: RE: Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby BTS » Sun Jul 09, 2017 3:03 pm

dingospo wrote:Ajde neka mi neko napise iskustva sa Krita kakve su cene, sta obaveyno treba obici, idem za 10 dana dole, svaki savet bi mi dobro dosao.
Narocito me zanima cena renta-cara, dali je potrebna medjunarodna vozacka dozvola i naravno kolika je ncena rentanja po danu.

Kum došao pre 3 dana sa krita, iznajmio Pandu na 7 dana za 150e.

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Sun Jul 09, 2017 3:30 pm

Casual 1989 wrote:
Brdja wrote:Hvala na odgovorima. Ako neko bude imao još neki predlog neka napiše. A mogao bi i Pertla nešto da preporuči.


Ubedljivo najbolja klopa u Ns ako volis da klopas meso je Nisko Sokace na Salajci, nije centar i nije restoran vise je kafana ali bolje meso nisi probao. :-)
Moja preporuka ustipci sa mesom. Cene su bas korektne.


kakva tuga kad se na salajci jede...salim se malo, jeo sam nekoliko puta u niskom sokacetu, korektno skroz.zadnjih godina se otvorilo bezbroj restorana, kafica i slicnih objekata sa hranom u ponudi.plava frajla je po meni svakako najpoznatiji restoran u novom sadu, mada su godinama lutali sa kvalitetom hrane a cene su im uvek bile jake.zadnji put kad sam bio je bilo sve kako treba, preporuka za dimljeni punjeni batak sa prsutom i kajmakom, sampionska porcija.preko puta na stadionu su ti ciken tika i dragon, odlicni ustipci.nisam bio tamo bas dugo pa uzeti sa rezervom.ako ces da jedes bas rostilj, idi u restoran romanska kod futoske pijace, odmah pored karibik picerije.takodje je dobra klopa na terasi tvrdjave, i restoran se zove terasa, ali trenutno ne radi posto je exit.na ribarcu ima par finih cardi ako volis ribu, moja preporuka je jedna od najmanjih carda dunavac, odlicna pecena riba a pristojne cene.takodje na ribarcu restoran piknik, mada mislim da im je drasticno opao kvalitet hrane, a i cesto ima odvratnih glava koje sede tamo, ali je lepo mesto i atmosfera.

to ti je otprilike na brzinu iz glave
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Sun Jul 09, 2017 4:15 pm

za Novi Sad preporuke i za rostilj Zar Mance. Mislim da ima na 3 lokacije u gradu, super klopa, cene i vise nego korektne, pogotovu u odnosu na cene u BG.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Sun Jul 09, 2017 4:40 pm

E setio sam se jos zlatiborsko kod vukse,preko puta kafemata na spensu,jednom sam jeo dobro je bilo
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Krki PFC
Posts: 129
Joined: Thu Apr 07, 2016 3:21 pm
Location: U borbi za trofej, u bici za spas!

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Krki PFC » Sun Jul 09, 2017 7:45 pm

lost&found wrote:za Novi Sad preporuke i za rostilj Zar Mance. Mislim da ima na 3 lokacije u gradu, super klopa, cene i vise nego korektne, pogotovu u odnosu na cene u BG.


Potvdjujem, cene vise nego pristojne, a hrana odlicna.

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby јахач магле » Sun Jul 09, 2017 7:47 pm

За Грчку а и БЈРМ није потребна међународна дозвола, треба само зелени картон за БЈРМ. Ја сам тренутно у Сартију, ако неког нешто занима нека пита.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Sun Jul 09, 2017 8:06 pm

Hvala još jednom svima na odgovorima.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Thu Jul 13, 2017 1:41 pm

јахач магле wrote:Манастир Манасија, водопад Лисине, Ресавска пећина, Крупајско врело, па на крају село Милановац и кафана Зов Хомоља на влашки качамак и палачинке са шумским воћем.


Druze ruke ti se pozlatile za ovu preporuku ! Bio sam juce i mogu vam reci da sam odusevljen. Vodopad Lisine mozda ostavio najjaci utisak na mene, pogotovu sto moze dole da se jede (Lisinski Raj kafana mislim da se zove), dosta ljudi nije provalilo da imaju i nazad bastu sa fenomenalnim pogledom na okolne planine i tu je mozda cak i lepse da se sedne nego u ovom prednjem delu koji je kod vodopada (mada ako je bas pretoplo, prijatnije je napred da se sedne). Imaju i teren za fudbal iza. Jedini minus sto smo bili preumorni i nismo svratili posle Krupajskog Vrela u Zov Homolja, steta! Inace, Krupajsko vrelo nas je pomalo razocaralo, zaista izgleda fenomenalno al mislim da smo ocekivali nesto malo drugacije po slikama, a ima i do toga da nam je to bila poslednja tacka na ruti pa smo pali malo psihicki, tj. kao da smo na silu otisli tamo. Al dobro, treba videti. Krenuli smo u 10 ujutru stigli u 9 uvece. Moje najiskrenije preporuke za ovu rutu.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests