Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby 1958 » Sat Feb 19, 2022 3:20 pm

A ti na srpski
Често одем до на село

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Mon Feb 21, 2022 9:40 am

Неки савет за бању или планину за старије људе , значи никако златибор и рке коке , него баш де могу да седну попију кафу прошетају на миру , капирао сам Сокобању.
Космет је Србија !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Mon Feb 21, 2022 8:02 pm

Dobar izbor, ako je uključeno lepo vreme za šetnju
Choose Life

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Opie » Fri Feb 25, 2022 11:16 am

Berlinci javite se molim . Hvala unapred
ex-Pop Djujic

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Fri Feb 25, 2022 1:59 pm

Dodičeeee
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Mon Mar 14, 2022 10:05 am

друг члан wrote:Dobar izbor, ako je uključeno lepo vreme za šetnju


Па битно само да не пада киша, контао сам крајем марта да их одведем 25ти петак до понедељка. Биће 6 степени то је ок, ко је био слободно препоручите неки добар ресторан за сести појести , и пошто ми не пада на памет да будем тамо 3 дана шта има у близини за нас "младе" да се оде :mrgreen:
Космет је Србија !

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Tue Apr 12, 2022 10:09 am

Да ли је неко ишао у морохалом бању, по сликама би рекао да није лоше базени и те зајебанције, увече неки ресторан-кафана ? Бања, само име каже контам да је доста бакута, мада деси се да неко и млађи тамо зађе, ако је баш мртвило да увече ипак одем до Сегедина на пиво два :mrgreen:?
Космет је Србија !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue Apr 12, 2022 10:31 am

Кад нема бабе добра је и девојка
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Tue Apr 12, 2022 1:31 pm

а квалитетна дркица ? :mrgreen:
Космет је Србија !

starivuk95
Posts: 9
Joined: Fri Oct 15, 2021 7:41 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby starivuk95 » Wed Apr 13, 2022 9:47 am

https://www.rts.rs/page/magazine/ci/sto ... zalbe.html
Када изабере аранжман за одмор, српски туриста неретко има захтеве и замерке које се крећу од оправданих, али врло често и до оних на граници невероватног и смешног. Хотелијери пак српске туристе препознају, пре свега, по томе што односе храну са шведског стола.

https://www.rts.rs/page/magazine/ci/sto ... jipsa.html
На Фрушкој гори је од 15. до 17. века изграђено око четрдесет манастира. Током бројних ратова већина их је порушена и запаљена, па их је у једном тренутку остало свега 16. Временом је обновом и изградњом нових манастира њихов број повећан и данас их је 22. Један од најлепших је манастир Ђипша.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Swallow » Sun Apr 24, 2022 2:14 am

Idem za nekoliko dana na 7. dana sa devojkom u Majorku, sve se iznenada desilo, nemam dodirne tačke, je l’ neko bio ? Neka iskustva? Saveti ? Plaže ? Klopa ? Piće ? Bilo šta, sve je dobro došlo, može i pp, a može i ovde da ostane korisno za još nekoga! Hvala puno unapred.

User avatar
Organizator
Posts: 19
Joined: Tue Aug 02, 2016 8:14 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Organizator » Fri Apr 29, 2022 2:47 pm

Verovatno si već otišao na Majorku, ali u slučaju da nisi evo moje iskustvo.

Bio sam prošle godine (Palma, Magaluf i Palmanova).

Što se Palme tiče - baš nemam šta da kažem, izgledala mi je nekako mrtvo. Verovatno zbog korone.

Magaluf - Mesto za blud i nemoral. U sred bela dana te startuju crnci i Bugari da kupiš vutru/belo/pečurke/iznajmiš kurve. Brdo klubova ali imaju (tj imali su prošle godine) jako čudne mere za suzbijanje korone. Tipa zabranjeno je đuskanje u klubu. Kao tako se smanjuje kontakt s ljudima, šta znam. Gosti su mahom Englezi koji su standardno odvratni da se čak i obraduješ gorepomenutim Bugarima :D

Palmanova - ovo mesto je na mene ostavilo najlepši utisak. Dosta opuštenija atmosfera, plaže top, lepi kafići/barovi.

Što se restorana tiče: El Mundo, Blue Bar i Portofino. Svi kidaju a cene su slične kao u bg.
Vina su im odlična i preporučujem ti da se time opijaš :D

Ako se ti ili devojka ložite na koktele pijte ih isključivo na mestima gde ih prave ispred vas (na mestima koja imaju izbačen šank, znaš već na šta mislim). U protivnom dobićete neki klaker koji ne može da se pije.

U plaže se ne razumem ali sve koje sam ja video su velike, peščane i čiste.

Što se cena tiče sve je isto ili vrlo malo skuplje nego u bg tako da ste lagani sa te strane. Čak ni taksi nije skup koliko sam mislio tako da vam je to opcija da idete iz mesta u mesto.

Eto, ovo je nešto na brzinu iz glave. Ako te zanima nešto konkretno slobodno pitaj. Pomoći ću ako mogu.
I lepo se provedite!
Напред Градски, легендо!

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Fri Apr 29, 2022 4:31 pm

Znam da ima dosta nasih ljudi sto sljakaju na Malti pa verovatno ima i ovde, da li se isplati ici na odmor tamo (ne mislim na novac, nego uopsteno iskustvo)?

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Swallow » Sun May 01, 2022 3:47 am

Organizator wrote:Verovatno si već otišao na Majorku, ali u slučaju da nisi evo moje iskustvo.

Bio sam prošle godine (Palma, Magaluf i Palmanova).

Što se Palme tiče - baš nemam šta da kažem, izgledala mi je nekako mrtvo. Verovatno zbog korone.

Magaluf - Mesto za blud i nemoral. U sred bela dana te startuju crnci i Bugari da kupiš vutru/belo/pečurke/iznajmiš kurve. Brdo klubova ali imaju (tj imali su prošle godine) jako čudne mere za suzbijanje korone. Tipa zabranjeno je đuskanje u klubu. Kao tako se smanjuje kontakt s ljudima, šta znam. Gosti su mahom Englezi koji su standardno odvratni da se čak i obraduješ gorepomenutim Bugarima :D

Palmanova - ovo mesto je na mene ostavilo najlepši utisak. Dosta opuštenija atmosfera, plaže top, lepi kafići/barovi.

Što se restorana tiče: El Mundo, Blue Bar i Portofino. Svi kidaju a cene su slične kao u bg.
Vina su im odlična i preporučujem ti da se time opijaš :D

Ako se ti ili devojka ložite na koktele pijte ih isključivo na mestima gde ih prave ispred vas (na mestima koja imaju izbačen šank, znaš već na šta mislim). U protivnom dobićete neki klaker koji ne može da se pije.

U plaže se ne razumem ali sve koje sam ja video su velike, peščane i čiste.

Što se cena tiče sve je isto ili vrlo malo skuplje nego u bg tako da ste lagani sa te strane. Čak ni taksi nije skup koliko sam mislio tako da vam je to opcija da idete iz mesta u mesto.

Eto, ovo je nešto na brzinu iz glave. Ako te zanima nešto konkretno slobodno pitaj. Pomoći ću ako mogu.
I lepo se provedite!


Od srca hvala burazere dobri !

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Sat May 07, 2022 7:28 pm

Neko bio na Kanarskim ostrvima? Neka iskustva?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Sun May 08, 2022 12:29 pm

Brdja wrote:Neko bio na Kanarskim ostrvima? Neka iskustva?

Bio na Tenerifima i Gran Kanariji. Odlicna priroda, uzmi kola obavezno, ima svasta da se vidi. Tenerifi su mi se malo vise svideli, nekako su razvijeniji, i kompletniji - imaju i crne/vulkanske i "obicne"/zute plaže, vulkan Teide (koji je ujedno i najvisi vrh u Španiji), prašuma na severu Bosque Encantado (obavezno ici tu), itd

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Sun May 08, 2022 1:02 pm

Gledao sam u međuvremenu na netu, vidim da pišu da je Lanzarote najlepše mesto pa onda Fuerteventura pa Teneriffa pa Gran Canaria. Mada me nesto Lanzarote nije ubedio po slikama. Sad cu bas da pogledam Teneriffa. Jesi li uzimao All Inklusive? Tj bolje da pitam da li treba uzimati ili bolje jesti van hotela?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Mon May 09, 2022 10:23 pm

Brdja wrote:Gledao sam u međuvremenu na netu, vidim da pišu da je Lanzarote najlepše mesto pa onda Fuerteventura pa Teneriffa pa Gran Canaria. Mada me nesto Lanzarote nije ubedio po slikama. Sad cu bas da pogledam Teneriffa. Jesi li uzimao All Inklusive? Tj bolje da pitam da li treba uzimati ili bolje jesti van hotela?

Ma jok, samo smestaj. Cene su bile skroz ok u restoranima

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Tue May 10, 2022 7:29 am

Hvala :)
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bruno Sulak » Thu May 19, 2022 10:02 pm

Jel zna neko cene metroa u Becu, koliko kosta otprilike? I sta preporucujete da se poseti. Idemo samo na 3 dana ali ajde.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests