Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Jozin z Bazin
Posts: 3
Joined: Mon Feb 29, 2016 6:02 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Jozin z Bazin » Wed Jun 28, 2017 8:25 pm

Jel' pohodio ko Eviu? Sta joj fali? Zasto je jeftinija i od mrtvog Kavosa?

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby 1748 » Wed Jun 28, 2017 8:41 pm

Bravo za link za selo.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Wed Jun 28, 2017 10:50 pm

Jel znate za neke apartmane ili kuće sa bazenom da se izdaju a da nije puno daleko od Bg? Potrebno je da je što manje ljudi na bazenu ako već nije samo za mene.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Wed Jun 28, 2017 11:16 pm

DRINK wrote:Је л био ко у Бугарској, Сунчев Брег конкретно... За море мање више знам да није баш бајно, али ме занимају цене, провод, храна... Шта јести и пити у Бугарској?


Да пробам још једном...

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultra mentalitet » Thu Jun 29, 2017 1:28 pm

DRINK wrote:
DRINK wrote:Је л био ко у Бугарској, Сунчев Брег конкретно... За море мање више знам да није баш бајно, али ме занимају цене, провод, храна... Шта јести и пити у Бугарској?


Да пробам још једном...


Ne znam koliko ce ti pomoci, ali aj da pokusam :mrgreen:

Bio sam u Suncevom Bregu pre ravno 5 godina, jul mesec 7 dana. Kao sto rece, mmore i nije najsjajnije, plaza je peskovita. Samo mesto je klasicno turisticko, milion hotela od kojih velika vecina njih ima bazene i akva parkove na koje se moze uci i ako nisi gost hotela. Znaci te 2012. dve lezaljke i suncobran su bile 20 leva, koliko se secam to je bilo nekih 10-ak evra. Jeste skupo, ali imas na plazi mesta gde mozes spustiti peskir i zabosti svoj suncobran. Veliki broj restorana imas, ja sam jeo najvise u 2, Kondor i Djani. Ovaj Kondor, hrana je bila ekstra, samo je uvece bila tolika guzva da nemas racuna cekati da neko ustane da bi jeo. Djani - neki specijalitet im je bila piletina sa susamom. Toceno pivo je bilo oko 2 leva (negde 1,70 negde 2), to ti dodje oko 1 evro. Neke snicle sa povrcem ili pomfritom su bile oko 6 evra u tim restoranima. U sustini klopa ima je bila ok, samo imaju neke cudne zacine koji se ne svide svakom :D Imaj u vidu da je Suncev Breg najskuplje letovaliste tamo, ali cene u poredjenju sa Grckom recimo nisu mnogo vece.

U blizini ti je Nesebar, gde je plaza malo bolja u odnosu na Breg, cistija je i nije tolika guzva bila. Ako ides autom blizu je, a imas i neki bus koji je bio 1 evro i isao je svako malo. U Nesebaru imas stari deo grada koji valja obici, takodje imas veliko setaliste.

Pazi na menjacnice, jer kurs koji je ispisan nista ne znaci, veliki su to prevaranti. Ja sam prvo pitao koliko leva dobijem za 10 ili 20 evra, pa onda menjao vise.

Tad je bilo klubova i kafana, u klubu sam bio jednom uz manje incidente :D jbg mladost ludost, a vecinu vremena smo blejali u nekoj kafani gde je isla nasa muzika ceo dan.

To ti je to jbg, ali uzmi sa rezervom, jer je proslo dosta vremena od tad. Ziv bio

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pustinjska lisica » Thu Jun 29, 2017 1:43 pm

Јел постоји још дискотека Лазур у Сунчевом брегу?
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Thu Jun 29, 2017 3:07 pm

Жив био... Ако су ове цене што си написао по кафићима, онда и јесте јефтиније него у Грчкој и то доста... Питам све ово јер ми је непозната Бугарска скроз, до пре неки дан сам мислио да се еври користе, кад оно леви... Има ли неко њихово пиво или пиће било које да је добро?

User avatar
1000‰
Posts: 41
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:35 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby 1000‰ » Thu Jun 29, 2017 3:24 pm

Smesne su im cene alkohola.Prosle godine smo bili 3 dana u Sofiji,gledali hokejase Partizana na nekom turniru,sva 3 dana se nismo treznili.Bukvalno prebijeni 72 sata.Prepurucujem ti vodke Flirt i Maryjane,obavezno popij i viski Black ram.Rakije su im takodje pristojne,npr grozdova.Piva su im u sustini prosecna,neka bas sranje.Ipak po meni je vrhunsko Ariana i ako si ljubitelj laganijih piva,tipa tuborg,Zagorka je fin izbor.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Thu Jun 29, 2017 3:28 pm

pustinjska lisica wrote:Јел постоји још дискотека Лазур у Сунчевом брегу?


:D

Jel taj Djani skroz iza glavnog puta,kod pijace?

Bugarski alkohol osim piva kamenica, stuudenica i jos nekog (ako se dobro secam) izbegavati
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultra mentalitet » Thu Jun 29, 2017 6:45 pm

Jeste Djani kod pijace.

Sto se cena tice i ja sam bio iznenadjen u pocetku, jer si mogao da cepas pola litre tocenog za evro. Mi smo pili neko burgasko (ne bugarsko :mrgreen: ) i ono je bilo sasvim ok. Ono sto je jos bilo dobro, imao si restorana sa onim meni ruckom od 3-4 evra. Jebiga, kako se zalomi, nekad je bio vrhunski, nekad je bio los, ali za prvu pomoc moze proci.

To mi je bio jedini put u Bugarskoj i bilo je ok, ali sveukupni utisak u poredjenju sa Grckom, vise sam za ovo drugo.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Thu Jun 29, 2017 6:53 pm

Ta piletina sa susamom je bila brutalna,a kostala je 6 leva.ja sam bio prvi put u suncevom bregu 2003-ce,pa opet 2005-e i 2006-e,mogao bi komotno da napisem roman i vodic,al kontam da i nema neke poente s obzirom koliko je vremena proslo
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby svuda.prisutan » Sun Jul 02, 2017 7:01 pm

Dajte neki predlog gde letovati u Grckoj? A da nije Zakintos, Neo Pori ili Paralija. Planiram sa drugarom negde, ali nemamo pojma gde... Raspitacemo se svakako po agencijama, ali ajd rekoh i ovde da pitam za neki predlog.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Tilt » Sun Jul 02, 2017 9:14 pm

Ako idete kolima, ja preporučujem Tasos. Ili može i bez kola, ali tamo da rentirate pa da obilazite plaže po ostrvu. Limenas, Potos, Limenarija imaju noćnog života dobrog, ali ja bih u nekom manjem mestu odseo pa odatle obilazio dalje. Sa suprugom sam bio u Tripitiju, smeštaj bukvalno na 30m od plaže (koja je skroz dobra). Na južnoj strani ima super plaža posle tog Potosa, Psili amos sd zove. Da sam mladji, ne bih se vadio odatle citavih 10 dana (mjuza, ribe, voda super za plivanje, a sa strane plitko za zezanje itd.) Sa severozapadne strane ima ful plaža isto. Ostrvo nudi za svakoga ponešto, samo kola i u život. Dosta naših, turaka, makedonaca i bugara. U ekskluzivnijim hotelima/resortima severnjaci.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultra mentalitet » Sun Jul 02, 2017 10:27 pm

Tebra Limenas nema nikakav nocni zivot, ako podrazumevas pod tim provod po klubovima

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Tilt » Sun Jul 02, 2017 11:02 pm

Vidiš to nisam znao. Bio sam samo preko dana gore i učinilo mi se bogatije i sadržajnije nego mesta na jugu.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultra mentalitet » Mon Jul 03, 2017 9:34 am

Jeste bogatije i sadrzajnije od ostalih mesta na ostrvu, jer je i najvece, ali nocni zivot ne da je slab, nego ga nema. Klub nijedan ne postoji, postojao je do pre 5-6 godina. Imas neki kafic u steni Karnagi se zove, koji ima one grcke veceri ili nekad bude dj i to radi do 2 recimo, ali ostalo je truba. Jednostavno Tasos nije za provod, ali za odmor je idealan.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Чомбе » Tue Jul 04, 2017 12:05 am

Обавезно у Лазур ако идеш у Сунчев Брег. Оно је сајам блуда, ако ту не будеш јеб'о одсеци курац. :mrgreen:

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Jul 04, 2017 12:45 am

U Lazuru su se jebali u onom bazenu na ocigled odusevljene publike. Ma ceo Suncev Breg je blud i razvrat, golisavih Svedjanki u svakom lokalu ima, samo sto nas ne jebu 3%, nadaj se eventualno nekoj Beloruskinji ili nasim ribama. Doduse ne znam kakvo je sad stanje, ja sam bio pre 10ak godina. Vezao sam 3 godine za redom tamo i svaki put je bilo do jaja. Jednu godinu nisam ni jednom otisao na plazu, bazen u smestaju i pijan po ceo dan tamo.

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Џими Заказака » Tue Jul 04, 2017 7:31 am

Ја сам био 2005. и 2006. Прве године нисам још имао пуних 18, сећам се да су моји морали да оверавају изјаву да ја и млађи буразер уопште можемо преко границе... Прича на који начин су другара и мене горепоменуте голишаве Швеђанке из базена у Лазуру израдиле за такси је филмска и једно од већих животних разочарења и данас, ал' сва срећа па је било Македонки за поправљање утиска и печење заната :) За Бугарску отприлике контам да задовољство истом пропорционално опада спрам броја година који имаш, али је за клинце ту негде око 20 вероватно најјача прича (бар тад била). Пиво у изласку 1 евро, текила пола евра, пола пилета (буквално) у оним ресторанима што гураш тацну евро и по... Поред Лазура, сећам се оног брода Captain Jack и дискотеке поред истог у којој пиче народњаци (оба еминентна локала су у Несебру). Море скрнаво, нека травуљина свуда, ал' тад те боли курац. Маса у Несебру махом наша "јужна пруга" и Македонци, имао сам утисак да нас је више од Бугара. Све у свему, ко је у фазону да 10 дана брљави у континуитету за релативно мале паре, и да га гарантовано негде уметне макар ако снизи критеријуме, тешко да може боље од овога.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Jul 04, 2017 9:24 am

A i ako ne metne uvek ima masu kurvi na seralistu uz plazu. Mi smo drugaru platili, on samo otisao na plazu i deri na pesku, nikakve kabine i picke materine, svi se prcaju pred ljudima. :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests