Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Swallow » Mon Jun 27, 2022 7:49 pm

1958 wrote:Neki eu aerodrom sa kojeg ima jeftinih letova?


Budimpesta, Temisvar ponekad moze da da neku jeftinu turu. Dobro ti je rekao Opie, skini skyscanner i kiwi i bleji tu, takodje cekiraj varijantu "one way" pa kucaj neke jace evropske gradove odakle mozes da hvatas povratnu za odredjenu destinaciju, sustinski mora malo da se iscima ali moze da se uhvati, stim sto je ovo sve sada otislo u tri picke materine i mene je karta poslednja iz Budimpeste izasla kao svetog petra kajgana za Krit pre metar dana. A sad je sezona i karte su bas drasticno skocile, gledali smo devojka i ja do pre par dana non stop i sve je to neprihvatljivo za moj dzep, tako da sam odustao jebe mi se imam Drinu.

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby shark23 » Mon Jun 27, 2022 9:30 pm

A mogu uvek da se pronadju jeftini letovi po Evropi. @1958 ne znam koje te destinacije zanimaju, ja evo na brzinu bacio pogled, iz Bg imas wizzair 1 i 6 jula sad karte za 40e do Barselone. +20e za onaj mali kofercic, sto mislim da je i dovoljno uz ranac. Povratak mozes da gledas iz nekog drugog grada do Budimpeste, Temisvara, Nisa recimo. Idi na sajtove wizzair, ryanair, vueling, easyjet pa gledaj koje letove imaju od-do i pronaci ces nesto povoljno sigurno.
Ja pratim flynous, fly4free gde cesto izbacuju jeftine prekookeanske letove. Skoro iz Budimpeste moglo za 380e da se uzme za Tokio recimo povratna. Moze se naci povoljno za Aziju/Juznu Ameriku tu

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Џими Заказака » Tue Jun 28, 2022 6:15 pm

друг члан wrote:Kontam dan ranije krenuti pa prenoćiti u Makedoniji negde i ujutru nastaviti.


Нема потребе, поготово с малим дететом. Ситонија је пичкин дим, све ауто пут до задњих плафон 100км, спичи се за 9 сати са све границама. Ја из НС кренем у поноћ и тамо сам око 10 ујутру са померањем сата... Жена спава, нејач спава, милина.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Tue Jun 28, 2022 6:43 pm

i onda sledeca dva dana nisi ni za kurac. ovako "zrtvujes" taj jedan dan, dodjes na destinaciju potpuno odmoran, usput nesto lepo pojedes, vidis... nikad nisam razumeo ljude koji su u zurbi kad su na godisnjem, mada dosta njih ima fiksirane dane za godisnji, pa ne mogu da se razvlace.

ja sam i ove i prosle godine isao za porodicom u crnu goru, spavanje u kolasinu, ove godine u novoj varosi, jos nekoliko pauza sam napravio.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue Jun 28, 2022 7:23 pm

Motiv mi je ovo što pertla kaže, da dođem odmoran. Mada, vozi i žena tako da neće biti problema što se toga tiče. Al opet, šta me košta stati, klopati videti nešto i sutra ujutru gas. Imam još dva meseca da se skontam
Choose Life

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Jun 28, 2022 7:37 pm

Ja sam jednom vozio noću i došao sam u Crnu Goru na more razjeban u fullu i taj dan prespavam u sobi svakako, tako da je i meni bolje jedan dan prespavati negde. Zato mi je Slovenija do jaja, za 5 sati stignem u Kopar i skroz sam svež, napravim jednu pauzu od 15 min da jedem a kafu pijem u kolima.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby жабац » Wed Jun 29, 2022 4:57 pm

Обавезно спавање у Македонији, једном пробао и од тад сваки одлазак је са спавањем. Устанеш ко човек, доручак и за пар сати си на мору, лаган.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby 1958 » Wed Jun 29, 2022 7:32 pm

Hvala svima!

Uglavnom pikiracu neki grad iz "eu" okruzenja tipa temisvar, sofija.
Често одем до на село

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Wed Jun 29, 2022 10:01 pm

Kao i uvek,preporučujem sajt Swoodoo za karte... A pogledaj i letove iz Tuzle. Wizz je imao skoro jako jeftine karte
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Etaoin » Thu Jun 30, 2022 6:39 am

Почетком септембра идем на пар дана у Скопље, тачније, жена, ја и двоје деце. Има ли шта да мора да се обиђе, клопа, паркови итд? Идемо на свадбу, па ће домаћини бити заузети, тако да је свака информација добро дошла.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Fri Jul 01, 2022 11:01 am

Пертла

И ја сам ове године одлучио да не идем у цугу на море него да узмем смештај , и баш сам резервисао у Новој Вароши да преспавам па ујутру одморан на море, па ме занима има ли шта добро тамо за појести ил си само преспавао?
Космет је Србија !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Fri Jul 01, 2022 11:26 am

Nova Varoš je sranje. Bio prošlo leto na Zlataru, tamo u NV nisam našo krštenu mesaru da uzmem meso za roštilj. Sad po kafanama sam jeo samo gore na Zlataru, nije ti veliko skretanje s puta.
Choose Life

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Fri Jul 01, 2022 11:28 am

mi smo pojeli neke cevape na preporuku domacina, ali nisam bio odusevljen, korektni su bili. alf se zove fast food
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Fri Jul 01, 2022 11:31 am

Ako mi mozak nije toliko otisao, dobra klopa je bila u Zlatarskom zlatniku i vili Jelena. Nisam 100% siguran za nazive lokala,al kad se vidimo proveriću ti
Choose Life

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby st.vuki » Fri Jul 01, 2022 12:55 pm

Dajte neke korektne kontakte za rentacar

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby fuck_off » Fri Jul 01, 2022 3:37 pm

st.vuki wrote:Dajte neke korektne kontakte za rentacar



https://www.arrentacar.rs/
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

svuda.prisutan
Posts: 545
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby svuda.prisutan » Fri Jul 01, 2022 5:44 pm

Ako znate nekoga da izdaje smestaj u NS sledeceg vikenda za dve ili tri osobe, saljite kontakt.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Nexon » Fri Jul 01, 2022 8:51 pm

Braco, braco, mnogo mi je em milo, em drago da ste uspeli u zivotu. Vidim, putuje se na sve strane sveta, ne trebaju ni vauceri ali to je ionako za Srbiju a mi smo svetski ljudi, mondijalisti, nadnacionalisti. Vidite kako se od programiranja moze uspeti. Jos je drug Lenjin rekao: uciti, uciti i samo uciti ti.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Mon Jul 04, 2022 9:50 am

друг члан wrote:Ako mi mozak nije toliko otisao, dobra klopa je bila u Zlatarskom zlatniku i vili Jelena. Nisam 100% siguran za nazive lokala,al kad se vidimo proveriću ti


Ма не би ишао нигде колима, почиње сезона биће мурије свуда а не могу отићи на клопу да не попијем бар 7 пива :mrgreen: Ако ништа нема по новој вароши забошћу у смештају, нашао сам неку кућу има роштиљ и све ал контам мрзеће ме до јаја да се цимам и око тога тако да било какав фаст фуд или месара да се замези и да сутра ујутру само наставим путем цг
Космет је Србија !

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultrastito » Mon Jul 04, 2022 12:06 pm

Svaka preporuka za nocni uspon na Rtanj (juzna strana)! Verovatno imate neko planinarsko drustvo u blizini, pa se raspitajte ako neko to organizuje. Mnogo lepo.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests