Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Tue Dec 10, 2019 12:11 am

Не може да ти помогне око смештаја, али има брдо добрих клипова о лошим и добрим местима у Прагу, па ако имаш времена погледај

https://www.youtube.com/channel/UCt7oj318jVQi7vRbc1bNjJA

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ElPadrino » Tue Dec 10, 2019 2:13 am

Malo si zakasnio sto se tice smjestaja za novu godinu..Doduse ja sam prosle godine bio bas za novu godinu, u hotelu blizu aerodroma naselje se zove cini mi se Stare Namesti..I to naselje je oko 10km od centra Praga i stvarno nije uopste neki problem da se prebacis do grada, ako ne uspijes se snaci na netu uvijek mozes pitati vodica. Uglavnom, Prag ima jedan od najboljih sistema gradskog prevoza u Evropi tako da ti to i nije neka frka, sto si udaljen od centra.

Sto se tice samog grada sve preporuke za mlade ljude. :mrgreen: Vutra je legalna, imaju kofi sopovi, iz parkova cesto naleti miris, prodaje se u prodavnicama neke fore sa marihuanom i slicno. Mislim da Prag ima i neki svoj dio grada sa kuravama (oba pola :mrgreen: ), nama je cak govorio vodic da su i "teze" gudre dosta lako dostupne po klubovima. Sve u svemu neka vrsta Amsterdama za sirotinju. :mrgreen:

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Druidid » Tue Dec 10, 2019 11:20 am

Smestaj je generalno jeftin u Pragu, samo sto je prebukirano za Novu godinu. Mi smo pre mesec dana nasli airbnb 100 metara od astronomskog sata i izasao nas je manje od 20e po nocenju. U krajnjem slucaju za prevoz imate Uber, kad se deli na 3-4 coveka uopste ne bude skupo. Vodite racuna o menjacnicama, vecina deru na kursu, znaci prvo vidite koji je kurs na guglu, onda vidite kurs u menjacnici, ako je isti obavezno pitajte koliko se novca dobija za toliko i toliko evra, cesto se iznos ne poklapa sa kursom jer imaju uracunat neki commision ili kako ga vec zovu.
Inace je Prag bas lud grad, Cehinje su prilicno opustene, a i sami Cesi kazu da njihove zene nisu bas najvernije :lol:
Iz nekog razloga Vijetnamaca ima koliko hoces, bukvalno svakog kosookog koga vidis nije iz Kine vec je iz Vijetnama.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Tue Dec 10, 2019 4:02 pm

Што се тиче смештаја преко аирбнб узимај зајеби агенције и слично , биће скупље зато што је нова година али јбг не идеш на 10 дана него на пар дана . Пиво је превише добро буквално сутрадан нема мамурлука , ко воли да дува легално је има на сваком кораку да се купи , ако ти треба нешто озбиљније немој се цимати , сами ће ти чамуганери прићи у центру и то најопуштеније све фурају код себе , и лагано се спушта цена немој наседати на прву лопту , и углавном им је крш роба ( нисам ја купово причали ми људи :lol: ) . Туристичке знаменитости са екипом контам да ће те болети курац , пабова имаш колико оћеш , увече пар тих улица само пази у сред центра иза тог сата пар уличица има педерски клуб , ја сам грешком зашао нема никакав натпис ни слично ал сконташ чим уђеш шта је :mrgreen: И паре наравно мењај само де пише комишн 0% , или још боље питај колко пара добијеш за толко евра , углавном фурај пасош са собом неке мењачнице чак мислим већина неће да ти промене без пасоша паре.
Космет је Србија !

dingospo
Posts: 60
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:12 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby dingospo » Tue Dec 10, 2019 4:15 pm

Hvala ljudi na savjetima, bio sam već u Pragu pa znam i to za mjenjačnice i crnce što nude sve i svašta :) ali jednostavno ne mogu da nađem ništa da je na normalnoj lokaciji, a da je ispod 40 evra veče po čoveku.
Kolega i ja idemo sugurno i čekamo još 2 druga koji će tek oko 20.12 znati jel idu tako da je za 2 čoveka baš skupo a za 4 se nešto i nađe.
Planiramo da budemo 5 noćenja tako da po toj ceni plus put i sve ostalo što nam treba za tih 5 dana i Tajland postaje opcija :)

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue Dec 10, 2019 5:04 pm

несуна реса wrote:Што се тиче смештаја преко аирбнб узимај зајеби агенције и слично , биће скупље зато што је нова година али јбг не идеш на 10 дана него на пар дана . Пиво је превише добро буквално сутрадан нема мамурлука , ко воли да дува легално је има на сваком кораку да се купи , ако ти треба нешто озбиљније немој се цимати , сами ће ти чамуганери прићи у центру и то најопуштеније све фурају код себе , и лагано се спушта цена немој наседати на прву лопту , и углавном им је крш роба ( нисам ја купово причали ми људи :lol: ) . Туристичке знаменитости са екипом контам да ће те болети курац , пабова имаш колико оћеш , увече пар тих улица само пази у сред центра иза тог сата пар уличица има педерски клуб , ја сам грешком зашао нема никакав натпис ни слично ал сконташ чим уђеш шта је :mrgreen: И паре наравно мењај само де пише комишн 0% , или још боље питај колко пара добијеш за толко евра , углавном фурај пасош са собом неке мењачнице чак мислим већина неће да ти промене без пасоша паре.

Како баш теби, од свих овде ово да се деси :mrgreen:
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Tue Dec 10, 2019 5:46 pm

Брате не може да се провали на улазу , није било никог а поред је био неки паб , ово је деловало као клуб (нисам знао да има оно испред геј) . Сишли доле на неке степенице и одједном огроман локал , кад смо дошли за шанк провалио сам одма да нешто не ваља и отишао :lol:

Зове се френдс бар , ко оће нека куца у гуглу :lol:
Космет је Србија !

rodney
Posts: 31
Joined: Thu Oct 18, 2018 2:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby rodney » Tue Dec 10, 2019 6:23 pm

несуна реса wrote:Што се тиче смештаја преко аирбнб узимај зајеби агенције и слично , биће скупље зато што је нова година али јбг не идеш на 10 дана него на пар дана . Пиво је превише добро буквално сутрадан нема мамурлука , ко воли да дува легално је има на сваком кораку да се купи , ако ти треба нешто озбиљније немој се цимати , сами ће ти чамуганери прићи у центру и то најопуштеније све фурају код себе , и лагано се спушта цена немој наседати на прву лопту , и углавном им је крш роба ( нисам ја купово причали ми људи :lol: ) . Туристичке знаменитости са екипом контам да ће те болети курац , пабова имаш колико оћеш , увече пар тих улица само пази у сред центра иза тог сата пар уличица има педерски клуб , ја сам грешком зашао нема никакав натпис ни слично ал сконташ чим уђеш шта је :mrgreen: И паре наравно мењај само де пише комишн 0% , или још боље питај колко пара добијеш за толко евра , углавном фурај пасош са собом неке мењачнице чак мислим већина неће да ти промене без пасоша паре.

Ne znam kad su tvoji drugari bili, ali ovo za duvanje nije baš tačno, murija startuje po centru( i to random likove s ribama) i camuge hoće da zajebu (uvale ti prašinu) imaš van centra barove gde možeš da kupiš od lika koji je za šankom, Realita bar mislim da je jedan od njih. Ovo ostalo sve stoji

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby fuck_off » Tue Dec 10, 2019 8:24 pm

:mrgreen:
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ElPadrino » Tue Dec 10, 2019 9:32 pm

rodney wrote:Ne znam kad su tvoji drugari bili, ali ovo za duvanje nije baš tačno, murija startuje po centru( i to random likove s ribama) i camuge hoće da zajebu (uvale ti prašinu) imaš van centra barove gde možeš da kupiš od lika koji je za šankom, Realita bar mislim da je jedan od njih. Ovo ostalo sve stoji


Ja sam bio par dana za prošlu novu, totalno opuštena situacija. Imaš kofi šopove kao u 'sterdamu, imaš hedove da kupiš sebi u prodavnicama i fazon kolače (ne znam da l ima THC u sebi), maltene kraj svakog parka što sam prošao osjeti se miris. Pričao sam sa vodičem, čovjek je u fazonu nemojte pretjerivati(u konzumiranju :mrgreen:) . Sve je bukvalno legalno, naravno nije ako imaš 10-20-30 grama kod sebe bilo čega, ali neka količina do nekih 2-3 grama za ove malo kao teže gudre, do 5 grama vutra je opuštencija i vjerujem da ne bi imao nikakvih problema. E sad ako bi još malo rasturao, pa zajebi majstore. :mrgreen:

Koliko me sjećanje služi mislim da nam je ovaj vodič napominjao klub odma poslije karlovog mosta sa desne strane, ima natpis preko čitave zgrade, to je fazon klub ono 5 spratova za svakog po nešto, elektronika, rnb itd, tako da probaj i tu ako stigneš i sjetiš se.

I da, pazi se da te ne konobari ne izvaraju za keš, znaju biti jako bezobrazni. Meni se desilo da nisam odreagovao iz razloga jer sam ostao zatečen koliko se zakidanje radi bez trunke kamuflaže. Bukvalno te zajebe da ti ni ne treba ni mozak, samo oči. :mrgreen: Tako da malo pripazi na te stvari, ništa specijalno.

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby CREW pg » Mon Dec 23, 2019 2:46 pm

Moze li neka preporuka smjestaja na Jahorini ? I poneki savjet skijasa gdje,sta kako... :mrgreen:
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 23, 2019 3:19 pm

Za koji period, koliko dana, do koliko para?

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby CREW pg » Mon Dec 23, 2019 4:12 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Za koji period, koliko dana, do koliko para?


Februar, oko Sretenja, 7 dana.
Pa do 200 po osobi, racunam 3 ili 4 za sad.
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 23, 2019 8:38 pm

Zaboravih pitati jel idu žene ili samo muška ekipa? Ako nemate žena možete naći apartman vas četvoro sa odvojenom spavaćoj sobom gde mogu dvojica i dnevnom gde još mogu dvojica za otprilike 100 evra po čoveku. Preporucicu ti nekoliko smeštaja blizu staze ili baš na stazi, samo da mi kažeš koliko vas ide i kakva je ekipa.

scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby scampia » Tue Dec 24, 2019 1:12 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Zaboravih pitati jel idu žene ili samo muška ekipa?


Dobro pitanje, ako ima zena onda necija riba moze prespavati i na terasi. :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pustinjska lisica » Tue Dec 24, 2019 10:33 am

scampia wrote:
Dobro pitanje, ako ima zena onda necija riba moze prespavati i na terasi. :mrgreen: :mrgreen:


Image
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby CREW pg » Tue Dec 24, 2019 8:58 pm

Ne vodimo losmija i ribu, opusteno :mrgreen:
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

losmi
Posts: 8
Joined: Mon Aug 29, 2016 11:45 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby losmi » Tue Dec 24, 2019 10:01 pm

Pičke :D :lol:

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Nexon » Sat Dec 28, 2019 7:12 pm

Јбт. у шта се претворио Минхен. Нема немца млађег од 50 година.
Невероватна количина црнаца, арапа, турака, азијата итд. Турбо-фолк пичи у главној пешачкој зони док шипац слуша и продаје кроасане.
Босанске сељачине које се такмиче у шабанлуку са арашима, турцима и црнцима.
Није ни чудо што се Мићари допада.

Да одеш да радиш је могуће али да водиш породицу са децом у такво окружење-никад!
Једино ако си брђави.

Причао сам отворено са пар локалних Немаца, који не желе о томе да говоре јавно, боје се, али када се отворе кукају на шта се претворио Минхен.
Немци су углавном сисави, видео сам тек пар озбиљних момака, ово остало боже сачувај, појешће их црни и арапи.

Што је најгоре има болесника по Србији који би то да копирају.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby čompika » Sun Dec 29, 2019 11:51 pm

Koja šteta za Minhen, srce me boli. I za Nemce isto. Strašno...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: enbidzi1, fuck_off, No al calcio moderno and 27 guests