Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Девојке, жене

Postby Brdja » Thu Jun 01, 2017 4:17 pm

Kome li je dres kupila pa pomesala? :lol:
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Девојке, жене

Postby Србохолик » Thu Jun 01, 2017 5:43 pm

Ма упала Верона у Серију А па поскупели дресови :D

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Sun Jun 11, 2017 1:41 pm

Ko se seca vojnika i njegove bivse, a sada i moje bivse
dennycrane wrote:evo ti pametno: ti se zaljubi lepo, a ona je fina devojka i to sto se zajebava iza ledja tipu s kojim je osam godina stoposto znaci da tebi to ne bi uradila.

hahahahah, 7 meseci kasnije.... :mrgreen: Realno, pojeo sam govna, ali na greskama se uci.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Девојке, жене

Postby kocka » Sun Jun 11, 2017 2:14 pm

svuda.prisutan wrote:Ko se seca vojnika i njegove bivse, a sada i moje bivse
dennycrane wrote:evo ti pametno: ti se zaljubi lepo, a ona je fina devojka i to sto se zajebava iza ledja tipu s kojim je osam godina stoposto znaci da tebi to ne bi uradila.

hahahahah, 7 meseci kasnije.... :mrgreen: Realno, pojeo sam govna, ali na greskama se uci.

тако ти је то када слушаш централеа :mrgreen:

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Sun Jun 11, 2017 7:10 pm

Da sam mogao da jebem umesto njega, mozda bi prosao bolje :mrgreen:
bologna centrale

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Sun Jun 11, 2017 7:19 pm

Izvini Ron Dzeremi, nisam te prepoznao.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Девојке, жене

Postby dennycrane » Mon Jun 12, 2017 8:18 pm

slavi, prijatelju, sto si se resio skota

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Девојке, жене

Postby grobarizsrpske » Tue Jun 13, 2017 11:01 am

Неодлучност и стид су двије најгоре ствари код нас према женама. Више пута сам поступио нерезонски и схватио суштину - жене су инструмент са јасно утврђеним фазама манипулације.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Девојке, жене

Postby Кум Жоржо » Tue Jun 13, 2017 11:15 am

Fino kaže moj drug: Bolje da se kaješ što si jebao nego što nisi.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

ragazzi
Posts: 21
Joined: Mon Mar 07, 2016 2:07 am

Re: Девојке, жене

Postby ragazzi » Fri Jun 16, 2017 7:04 pm

Prije jace od godine smijali ste mi se da sam sjebao pricu sa ribom od 28g jer sam se zaljubio a trebao sam biti smece :D

E pa pocela mi teta lupati lajkove po slikama i stalno objavljuje neke svoje, uvijek sama ili sa kerom a zna da sam gotivio dzukelu, dok prije nije stavljala nigdje nista.

Naravno sto vise slika ona izbacije ja se vise pravim grbav, ali jel moguce da joj je sada doslo iz dupeta u glavu?

Realno riba je avion, ali sada bi je navukao samo da je za 2mj sutnem jer sam bas bio sjeban kada je to puklo, vidjeli ste pisao sam hahaha
Samo kako upasti u pricu da je drzim stalno ugrijanu dok se skroz ne upeca.

Ajmo savjeti ;)

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Девојке, жене

Postby ultra mentalitet » Fri Jun 16, 2017 7:13 pm

ragazzi wrote:
Ajmo savjeti ;)


Kardinalna greska :mrgreen:

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Fri Jun 16, 2017 7:31 pm

Pa ako bas nakon svega onoga sto si bio napisao zelis da ispadnes govno, samo izvoli, useri se sebi u zivot jer si dobio drugu sansu koju si sam trazio. A napisao si da si ti taj koji je sjebao stvar, pa ti nije dosta vec hoces jos jednom to dfa uradis. Da overis zrtvu?

Ili zelis da budes sa njom ili ne, sve ostalo je lecenje kompleksa.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Fri Jun 16, 2017 8:08 pm

ultra mentalitet wrote:
ragazzi wrote:
Ajmo savjeti ;)


Kardinalna greska :mrgreen:


:mrgreen:

ragazzi
Posts: 21
Joined: Mon Mar 07, 2016 2:07 am

Re: Девојке, жене

Postby ragazzi » Sat Jun 17, 2017 9:39 am

Bunt wrote:Pa ako bas nakon svega onoga sto si bio napisao zelis da ispadnes govno, samo izvoli, useri se sebi u zivot jer si dobio drugu sansu koju si sam trazio. A napisao si da si ti taj koji je sjebao stvar, pa ti nije dosta vec hoces jos jednom to dfa uradis. Da overis zrtvu?

Ili zelis da budes sa njom ili ne, sve ostalo je lecenje kompleksa.


Sjebao sam ja stvar jer sam pokazao da sam se zaljubio, jer sam bio dobar i fin. Ja sam bio iskren prema njoj i to sto sam osjecao sam i pokazao kroz postupke.
I pazi ne zamjeram ja njoj da me sutnula, nego nacin. Reci razlog koji god da je, pomirila se sa bivsim, nasla nekog drugo, ima nekog od prije pa je birala, ja joj ipak ne valjam ili sta god da je. Nisam dijete, znam da se sve to moze dogoditi. Ali da nakon par mjeseci sto me dovuce u svoj stan da vise spavam kod nje nego doma kaze da ipak nije spremna za vezu jer je prije toga bila pun kurac godina u vezi meni ne igra.
Znaci reci iskreno fuck of, tako i tako i gotovo. I ako sam govno jer joj sada hocu vratiti neka sam.
Poslije nje nisam imao normalnu vezu, svaki put sam sa kocnicom isam prema tim curama, ponasao se kao da me boli kurac i svima je to bilo do jaja. Valjda ih lozi ako si los prema njima. A previse imam godina da bi ja igrao te igrice, ako mi se svida hocu joj to reci i pokazati. A ne igrati te neke musko zenske igrice.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Sat Jun 17, 2017 11:03 am

Izgleda da imas premalo godina da bi igrao te "igrice". Sto si gori prema njima, to su bolje prema tebi. Kako? To ne zna niko.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby vinjakboy » Sat Jun 17, 2017 12:51 pm

ragazzi wrote:Sjebao sam ja stvar jer sam pokazao da sam se zaljubio, jer sam bio dobar i fin. Ja sam bio iskren prema njoj i to sto sam osjecao sam i pokazao kroz postupke.
I pazi ne zamjeram ja njoj da me sutnula, nego nacin. Reci razlog koji god da je, pomirila se sa bivsim, nasla nekog drugo, ima nekog od prije pa je birala, ja joj ipak ne valjam ili sta god da je. Nisam dijete, znam da se sve to moze dogoditi. Ali da nakon par mjeseci sto me dovuce u svoj stan da vise spavam kod nje nego doma kaze da ipak nije spremna za vezu jer je prije toga bila pun kurac godina u vezi meni ne igra.
Znaci reci iskreno fuck of, tako i tako i gotovo. I ako sam govno jer joj sada hocu vratiti neka sam.
Poslije nje nisam imao normalnu vezu, svaki put sam sa kocnicom isam prema tim curama, ponasao se kao da me boli kurac i svima je to bilo do jaja. Valjda ih lozi ako si los prema njima. A previse imam godina da bi ja igrao te igrice, ako mi se svida hocu joj to reci i pokazati. A ne igrati te neke musko zenske igrice.


Хоћеш само да јој вратиш мило за драго? Нема никаквих проблема, јави јој се, прави се да је све у реду, доведи је кући и трпај багру неких два сата. Кад завршиш, устани и извади новчаник, само води рачуна да то буде моментално након јебачине, док се још није охладила. Дај јој двеста динара, реци јој "уморан сам душо, ево ти за такси" и ишутирај је са гајбе.

ragazzi
Posts: 21
Joined: Mon Mar 07, 2016 2:07 am

Re: Девојке, жене

Postby ragazzi » Sat Jun 17, 2017 2:20 pm

To je prejednostavno, ja sam bio sjeban pun kurac, nije fora da je sjebem za jednu noc :mrgreen:
Treba je navuci a onda sutnuti.

Samo da se na kraju ne navucem opet ja a ona mene sutne :lol: :lol:

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Девојке, жене

Postby 1958 » Sat Jun 17, 2017 4:50 pm

Navuci je na zuto :mrgreen:
Често одем до на село

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Sat Jun 17, 2017 6:20 pm

1958 wrote:Navuci je na zuto :mrgreen:

Kristal met da joj zubi poispadaju pa da ti bude ogavna :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby vinjakboy » Sun Jun 18, 2017 1:11 am

ragazzi wrote:To je prejednostavno, ja sam bio sjeban pun kurac, nije fora da je sjebem za jednu noc :mrgreen:
Treba je navuci a onda sutnuti.

Samo da se na kraju ne navucem opet ja a ona mene sutne :lol: :lol:


У том случају, посматрај ово што сам ти предложио као завршни чин. Смувај се са њом, будите заједно, можда чак можеш и да је вериш, а онда једне ноћи, кад будеш нашао за сходно, само динге по ушима.

Е да, и отми јој кера. :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests