Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Девојке, жене

Postby савабјан » Sat Feb 10, 2018 9:50 pm

Zajebana situacija skroz. Imao sam slican problem, vidjao se sa devojkom koja je imala dete. Ista prica kao tvoja, zgotivili se sve ekstra, kad je trebalo malo ozbiljnije to da bude, porodica pocela ogroman pritisak da vrsi na mene. Sta ce ti sa detetom devojka, dza bu, naravno ja nisam popustao, nastavio da furam sa njom. Sad, da li usled uticaja porodice ili nekih drugih okolnosti, ja skapiram da i meni pocinje da smeta to dete. Ne u smislu da nisam gotivio klinku, nego sam poceo da primecujem neke situacije koje su sasvim normalne sa gledista nje kao majke, ali sa moje tacke gledista nisu. Tipa, previae vremena provodis sa klinkom, mek, bioskop kurci palci. Tu skapiram da sve to vreme da ona nije imala klinku, mogli smo da odemo negde na vikend, izadjemo sa drustvom. Pocelo to sve da me smara. I vremenom raskinemo. Ostao sam u ok odnosu sa njom, i to mi je jedno lepo zivotno iskustvo. Skapirao sam da ili nisam dovoljno zreo i spreman da prihvatim tu ulogu oca ili sam sebican otkud znam sta. Jeste ona bila jedna od najnormalnijih devojaka koje sam ja upoznao, ali pitanje je da li bi bila takva da nema deteta. Hocu buraz da ti kazem da je pitanje da je bila takva pre trudnoće, da li bi i ostala samohrana majka. Tako nekako sam ja razmisljao u tom momentu, ali sam je svakako postovao sto se kao lavica borila za dete i sto se posvetila maksimalno njemu.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Девојке, жене

Postby Tilt » Sat Feb 10, 2018 9:55 pm

Koliko si ispljuvao onu romansu, a svi se zdali da ti pomognemo, ne znam da li da se opet upuštamo s tobom u neku avanturu :mrgreen:

Da ti ispričam jedan lep primer. Čovek koga jako cenim i poštujem, uleteo u bukvalno istu priču. Evo par godina prošlo, sve ide kako treba. Dobili i dvoje dece, kuće se, odnos najnormalniji mogući. Svi smo bili skeptični u početku, ali eto, sad kao da nije ni bilo neke prošlosti.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Sat Feb 10, 2018 10:03 pm

Al na koju foru vi nalazite te prepičke?

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Sat Feb 10, 2018 10:22 pm

Улични ратник! wrote:Al na koju foru vi nalazite te prepičke?


Vidis je, pridjes joj, verujes u sebe i eto.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Sat Feb 10, 2018 10:32 pm

хајка wrote:Ne znam kakav si finansijski ali mlade mame, a jos ako je i model, vole i tu stabilnost, da znaju da mogu da se oslone na tebe, tj da to bolje kazem, treba im tip sa parama. Nije njoj vise prioritet drzanje za ruke i setnja parkovima vec da joj dete sve ima.

Ja sam imao istu situaciju, riba je iz spotova, (mozda pricamo o istoj haha), i odlepio sam bio za njom pre svega zbog njene lepote, ali je bilo dosta tesko, pogotovo sto ne mozemo da se vidjamo cesto zbog deteta, ne moze da prespava kod mene itd. Pa sam placao bejbi siterke svako drugo vece i slicno. A i te topine od riba imaju hiljade udvaraca, jos ako su neke instagram modeli, pa tu stizu poruke od fudbalera, pevaca, milionera itd non stop.

U svakom slucaju zivotno iskustvo je i to i ako ti se svidja kao lik samo napred.



То је иста риба, оставила те због Далтона, он је ушао у лову рудари биткоине. :mrgreen:

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Sat Feb 10, 2018 10:43 pm

хајка wrote:
Улични ратник! wrote:Al na koju foru vi nalazite te prepičke?


Vidis je, pridjes joj, verujes u sebe i eto.

Još kad bi to bilo tako jednostavno,ja sam uveren da bez dubokog dzepa nema teorije naći dobru ribu al dbr ispravite me ako grešim...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Девојке, жене

Postby Кудрави Гаучос » Sat Feb 10, 2018 11:00 pm

Улични ратник! wrote:
хајка wrote:
Улични ратник! wrote:Al na koju foru vi nalazite te prepičke?


Vidis je, pridjes joj, verujes u sebe i eto.

Još kad bi to bilo tako jednostavno,ja sam uveren da bez dubokog dzepa nema teorije naći dobru ribu al dbr ispravite me ako grešim...


Пробај да их убедиш да су ти руски научници генетски модификовали курац да избацује евре, ја сам тако јебо Наташу Беквалац.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Девојке, жене

Postby ultrastito » Sat Feb 10, 2018 11:29 pm

cuti, bar je nisi ozenio :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby džile » Sun Feb 11, 2018 12:04 am

Кудрави Гаучос wrote:
Улични ратник! wrote:
хајка wrote:
Vidis je, pridjes joj, verujes u sebe i eto.

Još kad bi to bilo tako jednostavno,ja sam uveren da bez dubokog dzepa nema teorije naći dobru ribu al dbr ispravite me ako grešim...


Пробај да их убедиш да су ти руски научници генетски модификовали курац да избацује евре, ја сам тако јебо Наташу Беквалац.


A ako ne poveruje, jednostavno joj sipaš johambin u piće i a u kurac. Ja sam tako jebo Bubu Miranović. Mada zli jezici tvrde da je to raspala ciganka igračica pod šatrom na vašaru koju sam mogo jebat i bez toga, nego sam ja istripovao da je Buba Miranović i uludo sjebah johambin. Život stara varalica, vazda ti se posere zavrat.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Девојке, жене

Postby Занемарујем тактику » Sun Feb 11, 2018 12:37 am

Хајка леба ти ај наведи те 2-3 животне ситуације у којима ниси био. Јеботе, Симбад Морепловац генетски укрштен са Минхаузеном се регистровао на форум. Тргује на берзи, јебе манекенке којима милионери шаљу поруке, познаје све финасијске токове у земљи, зна цртача обрва, и смиловао се да дође овде међу шугаве навијаче и портире да нам отвори очи.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Девојке, жене

Postby pertla » Sun Feb 11, 2018 1:34 am

ultrastito wrote:cuti, bar je nisi ozenio :mrgreen:


pa to bar nije problem :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Девојке, жене

Postby Druidid » Sun Feb 11, 2018 1:44 am

хајка wrote:
Улични ратник! wrote:Al na koju foru vi nalazite te prepičke?


Vidis je, pridjes joj, verujes u sebe i eto.



User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Девојке, жене

Postby pustinjska lisica » Sun Feb 11, 2018 11:12 am

Занемарујем тактику wrote:Хајка леба ти ај наведи те 2-3 животне ситуације у којима ниси био. Јеботе, Симбад Морепловац генетски укрштен са Минхаузеном се регистровао на форум. Тргује на берзи, јебе манекенке којима милионери шаљу поруке, познаје све финасијске токове у земљи, зна цртача обрва, и смиловао се да дође овде међу шугаве навијаче и портире да нам отвори очи.


Image
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Sun Feb 11, 2018 11:25 am

Tilt wrote:Koliko si ispljuvao onu romansu, a svi se zdali da ti pomognemo, ne znam da li da se opet upuštamo s tobom u neku avanturu :mrgreen:

Da ti ispričam jedan lep primer. Čovek koga jako cenim i poštujem, uleteo u bukvalno istu priču. Evo par godina prošlo, sve ide kako treba. Dobili i dvoje dece, kuće se, odnos najnormalniji mogući. Svi smo bili skeptični u početku, ali eto, sad kao da nije ni bilo neke prošlosti.


Pa ispljuvao sam ga zbog onih debila matorih a i same usluge. :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Sun Feb 11, 2018 11:34 am

Мој савет за напаћеног далтона гласи, јеби ти то док не досади(без увреде), остало је све навлакуша.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby džile » Sun Feb 11, 2018 1:41 pm

E da mu nisi rek'o verovatno ga ne bi ni muno za vjek vjekova.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Девојке, жене

Postby blatnjavi » Sun Feb 11, 2018 3:29 pm

pertla wrote:
Далтон wrote:Ja imam jedan problem. A problem je u tome sto sam upoznao opasno prelepu devojku. Slika se za modne kuce, izgleda kao milion dolara. Zaista devojka prelepa i besprekorna u svakom pogledu. Elegantna sa stilom, drzanjem i ogromnom zenstvenoscu.. Zgodna, lepa, pametna i pozrtvovana. Dok nisam skontao da ima klinca od par godina.
Uglavnom, njoj je lik napravio sina i ostavio ih. U medjuvremenu se mi skontamo i vidjamo.
Devojka (24) je skroz na mestu. Zrelo razmislja i prava je majka i borac.
Razmisljam koji ce mi to racku ali opet vidim u toj ribi ozbiljnost i da se tu polako stvara nesto zajednicko. Razumemo se skroz, pricamo, pomazemo i sve je najnormalnije.
Uglavnom klinac joj pravi smeker, mali je faca i skroz me zgotivio. Nemam trip da ih prihvatim oboje bez obzira sto nisam bioloski otac. Ali opet... koliko je sjebana situacija to me ubija.

Doktori pomagajte.


I krava i tele :)


To dete zli jezici u narodu zovu "dovodak" (dovedeno dete) ili "pripuz" (pripuzalo kazanu tj. ognjistu)

kakav smo narod :mrgreen:
Имам три кера, два су различита а један је исти.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Sun Feb 11, 2018 3:41 pm

Мићара wrote:Мој савет за напаћеног далтона гласи, јеби ти то док не досади(без увреде), остало је све навлакуша.


Nije brate moj stvar u tome. Cke su najmanji problem, veruj mi. Ali dosta je sa zajebancijom. Treba se uozbiljiti jednom. :)
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Sun Feb 11, 2018 7:04 pm

kod samohranih majki treba shvatiti jedno - nikad im niko neće biti preči od deteta. Ko može da se pomiri sa tim, izgura priču sa njom dobiju još dece zajedno e onda ćeš joj postati bitan faktor u životu. Do tada ima puno da se oznojiš da bi joj bio bitan.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Девојке, жене

Postby prcko » Mon Feb 12, 2018 8:03 am

Ne rece samo sto je ostavio taj lik, i jel zadrzao kontakt sa detetom? A sto se klinca tice, sta fali, dece nikad dosta.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests