Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Mon Feb 19, 2018 11:55 am

zizou wrote:dalton zajebi predrasude samo isprati ono sto ti srce kaze :mrgreen:


Слушај срце и не вади га напоље! :lol:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Mon Feb 19, 2018 11:58 am

Мићара wrote:
zizou wrote:dalton zajebi predrasude samo isprati ono sto ti srce kaze :mrgreen:


Слушај срце и не вади га напоље! :lol:


U prevodu. :D Mada sam ipak zajebao situaciju.
(Street Force / Curva Orientale)

ragazzi
Posts: 21
Joined: Mon Mar 07, 2016 2:07 am

Re: Девојке, жене

Postby ragazzi » Mon Feb 19, 2018 9:21 pm

Ja ulovio radnu kolegicu od prijateljice, nakon par puta jebačine počnem razmišljati da je odjebem jer će se zaljubiti a neću da budem sa njom pa će poslije ova moja prijateljica kenjati a kada ono ova to nanjuši i odjebe mene prva hahaha

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Девојке, жене

Postby fedayn » Mon Mar 19, 2018 1:48 pm

Како сам сахрањен на Новом Бежанијском Гробљу

Ево и једне мале исповести са моје стране,јесте да је било још крајем децембра али није згорег испричати.Наиме нађем се ја непланирано са другом доле на Дорћолу у једном бару,он није нешто планирао дуго да остане,чисто да се видимо и ударимо које пиво,кад у једном тренутку он мени напомене како неки момак слави рођендан на Звездари,кућна журка је у питању па ако хоћу можемо кратко тамо.Међутим како да одем поклон нисмо узели,не познајем никог бићу падобранац.Ма...каже не брини ништа ту су Л***,Д*** и још неки, ту ми он наброји пар ликова из краја који су се одселили и онако их нисам дуго видео.И ништа око поноћи ухватили ми аутобус 65,мало пешачили и дошли на крају до те неке гајбе преко пута гробља.Питам ја њега успут...ееее ај немој да ме водиш на неки педербал...јел ће бити тамо девојака? Ма биће не брини само да знаш није нешто фенси шта ја знам...рекох ма заболе ме...ја сам баш за те опуштене варијанте нисам излазио бог те пита.Долазимо до неке приземне куће око пола један,отварамо капију журка већ почела,честитам слављенику упознајем се са њим,ови ортаци се одушевили..где си бре шта радиш...има доста и девојака.Мада ми је и то било у глави само да не буде такав састав да будемо најстарији.Али заиста је све било у реду..било је момака и девојака који су оно '96,па до момака и девојка '77 годиште (не много али је било) што ми је посебно лакнуло,иначе би се осећао непријатно.Унутра вињаци,пиво вино,ракије...како све иде има та нека летња кухиња на почетку и две просторије једна до друге.У том тренутку видим ти ја да на компу нема DJ-a,него се сви смењују како коме падне на памет.И ок ухватим ти ја онај комп,нека чује омладина шта је права музика,ритмови наше младости...али нисам кренуо са оним гитарским звуком него у складу са атмосфером (доста је ту симпатичних девојчица)...Рецимо ''Informer'' из 1992 године од Сноуа...



Ортак из краја бари негу рибу на каучу...и дере са са са другог краја собе ....''братеееее тооооо'' и онај његов широким осмех...рибе куковим кренуле,тамосфера се подигла..међутим ја ту не стајем...нека буде још мешаља буљама...Ace of Base - All That She Wants из 1993...



...па онда мало црначког звука... Aswad - Shine



Приђе ми ту и познаница ...каже никад се нисам дружила превише с тобом имаш бре музички укус свака част...дај још нешто,и заиста већина је била за то да ја будем на кормилу (иако су се људи смењивали док ја одем на пишање и то...) ...међутим не би ја био такакав какав јесам да ми није досадила та и сувише добра атмосфера.Видим да је ту доста ове деце која су рођена 90-их,али ме баш занимало каква ће реакција да буде ако има увалим од групе Зана ПРИЧА СЕ ПРИЧА ДА РУСИ ДОЛАЗЕ! :mrgreen:



И као што сам предпоставио,то је генерација стсала после 5. октобра 2000. какви бре Руси,водка и те форе совјетског типа...њихова икона је Зоран Ђинђић потрошачко друштво,Американци,ЕУ и Мекдоналдс.Уопште није било прихваћено...кренули ту људи да се буне '''уааааааааааааа...ко је пустио ово мењајте'' оно људи баш негодују,ја се спрчио у неки ћошак умирем од смеха,јер после нисам имао ни енергије,хтео сам мало и ја да види шта има од девојка да се пробере.Упадам у трећу просторију,завалим се у столицу за љуљање и видим ту неке две девојке леже на каучу,ова једна,поврћа друга јој држи главу двадесетак година,нису лоше...поред мене два лика '77 и '79 год,ту у неку спику са њима,али крајичком ока посматрам шта ове раде.И сад како је ту поред мене на поду била нека чинија са грицкалицама ја онако махинално ухватим и видим мокро унутра смрвљено...вадим шаку овај лик се дере '''не братеееее ове две су повраћале ту,ниси ваљда хтео то то да једеш?''...а ја бре загледао се у ове,добро да у уста нисам ставио...прилазим овим девојкама...рекох ''јел добро твојој другарици,замало да ставим ово у уста..''ова се смеје ма повраћала је моја другарица ту,а и ја сам...како се зовеш бла бла...студираш...итд нека прича испитујем ја ту њу све,испоствило се да риба живи тамо код Источне Капије на НБГ 33 блок.Рекох одлично комшика,пратићу те кући,али брате мнооого младо '95 годиште...не очекујем ја ту много.Каже она мени да су ови из организације њени брат и сестра тако да ће да остане да почисти..ок немам ништа против разменимо бројеве (фејсбук немам нисам распали навијач РАД-а)..истетурам се ја тако кући,одем у кревет и као одлучим сутра да је напишем неку поруку,уделим комплимент...да одам бре утисак момка из фине породице...љубим руке и то...
Одговрила ми је...мада нисам очекивао...и дописивали смо смо тако десетак дана,али знате шта је проблем код тих клинки...ни она сама није сигурна..види она старији лик..би она на кафу,није тотална кулиража алиииииии....Проблем је што кад јој пошаљете поруку прође два-три дана да ти одговори...а ја брате немам намеру да џеџим поред телефона, имам и ја своје обавезе...ништа преломим ''како стојиш са слободним временом сутра за оно што смо се договарали'''....НИШТА МУК! Ок...није ми одговорила,неће..немам ништа против...напишем јој ја ту поруку да нема везе...Срећна теби девојчице Нова Година..све пристојно и избришем то из главе да би било шта могло да се деси...испао сам из форме.

Кад ето ти 1.јануар ја бре не знам где сам ујутру...стиже ми порука у 9:00 као ''Перо Срећна и теби нова Година неки курчеви смајлићи''нисам ни хтео да читам.....ја гледам у онај телефон,није ми одговарала недељу дана...рекох мдааааај и пре него што сам искључио телефон и наставио да спавам напишем поруку следеће садржине :

''МОЛИМО ВАС ДА ВИШЕ НЕ КОНТАКТИРАТЕ ОВАЈ БРОЈ.НАШ ВОЉЕНИ ПЕТАР СЕ УПОКОЈИО ДАНА 26.ДЕЦЕМБРА 2017 ПОСЛЕ КРАЋЕ И ИЗНЕНАДНЕ БОЛЕСТИ.ИЗЈАВА САУЧЕШЋА У КАПЕЛИ,ПРЕНОШЕЊЕ САНДУКА И УКОПВАЊЕ ОБАВИЋЕ СЕ 4 ЈАНУАРА 2018 ГОДИНЕ''.

Искључим телефон и наставим да спавам,нисам ни мислио да ће да се пеца... ваљда није оно....Ма ја сам тотално заборавио на то,избрисао је из сећања,лутао за новогодишње празнике негде по граду,кад један дан (ко за курац 4.јанура 2018) зове мене другар са журке што ме је и повео: ''Ало? Петре......па драмска пауза 10 секунди...шшшшта радиш...?'' Рекох му да не радим ништа,био до књижаре Вулкан да видим неке наслове итд...шта си хтео?
''Па овајјј...ја сам сам добио информацију да си преминуо''...
Питам га ко му је то рекао..али и даље ми није у глави да је она риба разгласила свима... :mrgreen:
''Па јавио ми се слављеника Жика..она девојка што си је стратовао Кристина то му је рођена сестра...разгласили свима''
Рекох слушај..кренем ту да се смејем препричам му шта је било,да јој објасни да смири и њу и њеног буразера све је ок... :mrgreen:
Овај се поломио од смеха... чујем преко слушалице...као дај бре јави се сам девојци реци да си се зезао...
Чујем после и хтели и венац да купе...групно да оду на Бежанију!Да ме испиоштују што се каже...

Углавном на крају је тако и било послао сам јој поруку објаснио јој да сам се шалио и зашто сам то урадио,није ми одговорила наљутила се,није ни битно не кривим је.Поента ове моје приче је да ми на баш курац иде та неодговорност код људи.Поготово ти мушко-женски односи код мађих генерација.ФЕЈБУК СЕ ПОДРАЗУМЕВА лајкови и пичке материне...па ја кад се сетим раније сам звао рибу преко фиксног телефона,ма бре ни не треба ти телефон..видимо се у граду ту и ту...шта је бре ово мајко моја,људи живе виртуелно...почели су чак и роботе да праве на западу...лутке мушкараца и жена...на крају ће и навијачи роботи да буду...одлучим да одем на Бањицу 2038,а на оној јужној страни стајања где су навијачи Рада трансформерси јбт.. :roll:

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Mon Mar 19, 2018 9:35 pm

Што се тиче пробирљивости девојака и то неког кулирања мислим да је серија секс и град сјебала женски род за век векова. Тадашње клинке отрпилике моја генерација и мало старије је као сунђер упијала ту серију наравно да би данас постале исте такве (Исфрустиране средњовечне жене) а у ствари је то лажна слика једне јаке жене која мења партнера, а прво није расчистила сама са собом. Та серија је тадашњим девојакама усадила такву несигурност да ми данас због те серије имамо чопор несигурних девојака које не знају шта хоће и сваку али скоро сваку добру прилику разјебу.
Капирам ја да се треба видети два или три пута пре него што са неком упаднеш у везу али зашто мора да буде јебених 15 састанака и мишљења другарица. Који јебени курац нисам изашао са твојом другарицом нити ме заболе курац шта она мисли о мени, већ сам изашао с тобом и тиме јебено занимаш и а у пичку материну. Не него мора све то да се провери да се ставља на тест како би она неким својим другарицама доказала поенту да је она психички јача и да може да се избори с њим.
Мени не требају тесотви твојих другарица нити било какве глупости да ме испитује као да је КГБ. Свиђаш ми се. Крај и не питај зашто!
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Девојке, жене

Postby МГП » Mon Mar 19, 2018 9:50 pm

Батке брате свака ти част, капа до пода. Није да си убо суштину, већ си погодио у епицентар свега, поготово са другим дијелом поста.

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Девојке, жене

Postby suburban rebel » Tue Mar 20, 2018 12:21 am

Batke wrote:Што се тиче пробирљивости девојака и то неког кулирања мислим да је серија секс и град сјебала женски род за век векова. Тадашње клинке отрпилике моја генерација и мало старије је као сунђер упијала ту серију наравно да би данас постале исте такве (Исфрустиране средњовечне жене) а у ствари је то лажна слика једне јаке жене која мења партнера, а прво није расчистила сама са собом. Та серија је тадашњим девојакама усадила такву несигурност да ми данас због те серије имамо чопор несигурних девојака које не знају шта хоће и сваку али скоро сваку добру прилику разјебу.
Капирам ја да се треба видети два или три пута пре него што са неком упаднеш у везу али зашто мора да буде јебених 15 састанака и мишљења другарица. Који јебени курац нисам изашао са твојом другарицом нити ме заболе курац шта она мисли о мени, већ сам изашао с тобом и тиме јебено занимаш и а у пичку материну. Не него мора све то да се провери да се ставља на тест како би она неким својим другарицама доказала поенту да је она психички јача и да може да се избори с њим.
Мени не требају тесотви твојих другарица нити било какве глупости да ме испитује као да је КГБ. Свиђаш ми се. Крај и не питај зашто!


A kako ti znas da ribe ranije nisu bile nesigurne i da nisu zavisile od misljenja drugarica? Koje si ti godiste i kakvo iskustvo imas da bi to proverio? U psihologiji nije uopste dokazano da radnja i karakter likova iz filmova utice na ljudsko ponasanje. Niko nije postao navijac zbog Fuzbal fektorija ili krimos zbog Rana. Za to postoji drugi, mnogo presudniji faktori.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Tue Mar 20, 2018 12:59 am

Da ali su mnogi pokusali da budu navijaci zbog tog filma, isto kao sto su i mnoge ribe pokusale/pokusavaju da budu jake, nezavisne i da su im brkovi i testisi veci od partnerovih, figurativno receno, isto kao i u toj seriji. Zato sada imamo poluproizvode i na tribini i na ulici, neke hibride bez korena i poente. Koji su u stanju da nabroje top deset hool i streetwear brendova , ali da njega pitas kad je poslednji put navijacki nesto odradio ili nju kad je poslednji put bila devojka sa onom dozom prave elegancije i zenstvenosti...muk...

Moje pitanje, da li u psihologiji nije dokazano da likovi iz filmova i serija uticu na ljudsko ponasanje, ili je psihologija dokazala da ne uticu? I na koji nivo uticaja se to odnosi, da li potpuna identifikacija sa likom ili je i garderoba, pokreti, mimika dovoljna da se kaze da je neko postao promenjena licnost zbog filma/serije?

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Mar 20, 2018 1:14 am

Mislim da je najbolje da krivite TV seriju zbog toga sto ne jebete.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Tue Mar 20, 2018 1:20 am

suburban rebel wrote:
Batke wrote:Што се тиче пробирљивости девојака и то неког кулирања мислим да је серија секс и град сјебала женски род за век векова. Тадашње клинке отрпилике моја генерација и мало старије је као сунђер упијала ту серију наравно да би данас постале исте такве (Исфрустиране средњовечне жене) а у ствари је то лажна слика једне јаке жене која мења партнера, а прво није расчистила сама са собом. Та серија је тадашњим девојакама усадила такву несигурност да ми данас због те серије имамо чопор несигурних девојака које не знају шта хоће и сваку али скоро сваку добру прилику разјебу.
Капирам ја да се треба видети два или три пута пре него што са неком упаднеш у везу али зашто мора да буде јебених 15 састанака и мишљења другарица. Који јебени курац нисам изашао са твојом другарицом нити ме заболе курац шта она мисли о мени, већ сам изашао с тобом и тиме јебено занимаш и а у пичку материну. Не него мора све то да се провери да се ставља на тест како би она неким својим другарицама доказала поенту да је она психички јача и да може да се избори с њим.
Мени не требају тесотви твојих другарица нити било какве глупости да ме испитује као да је КГБ. Свиђаш ми се. Крај и не питај зашто!


A kako ti znas da ribe ranije nisu bile nesigurne i da nisu zavisile od misljenja drugarica? Koje si ti godiste i kakvo iskustvo imas da bi to proverio? U psihologiji nije uopste dokazano da radnja i karakter likova iz filmova utice na ljudsko ponasanje. Niko nije postao navijac zbog Fuzbal fektorija ili krimos zbog Rana. Za to postoji drugi, mnogo presudniji faktori.

Имам искуства ихај што се тиче жена, а то да нико није постао кримос због Рана сећам се неког убиства (пре десетак година) у Нишу од стране двојице клинаца који су триповали Швабу и Пинкија и убили су друга на правди бога. У америци има таквих случајева ихаха
@Bunt https://listverse.com/2013/11/04/10-mov ... fe-crimes/
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Tue Mar 20, 2018 1:35 am

хајка wrote:Mislim da je najbolje da krivite TV seriju zbog toga sto ne jebete.

Не кривим ја серију због тога већ због једног накарадног система вредности који је донела. Ајде сада нека неко старији каже на форуму да ли је лакше било смувати рибу пре или после те серије. Оставио сам линкове пост изнад где такође постоје докази да филмови утичу на људску психу и понашање. Многе девојке су гледале ту серију у пубертету. Када си у том годишњем добу читав поглед на свет је збркан. Та серија је кроз призму лажне снажне жене створила тотално контра ефекат где је девојкама битније то шта им другарице мисле него о осећањима свога дечка. И на крају сваке епизоде те серије не схватају да те девојке ипак остају на крају саме. Не кажем и ми у вези знамо да будемо стока али дешава се јако ређе. Када сам ја једном јако добром другу рекао да сам преварио (једини пут у животу сам то урадио и даље ме је срамота због тога) бившу умало није избила туча између нас двојице зато што је он мене први хтео да нападне јер је полудео када је чуо шта сам урадио. То је тај неки морал који је мушкарцима овде отприлике остао. Мислим било је случајева, знам и ја људе који су били ђубрад према својим девојкама, али то је било на нивоу статичке грешке и ретко које мушко које знам да је у вези вара своју девојку или је чак икада преварило. Најчешћи шврљатори су слободни стрелци :mrgreen: Елем не би то објашњавао али послушајте ову песму. Овде је све речено
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Mar 20, 2018 1:42 am

Batke wrote:Када сам ја једном јако добром другу рекао да сам преварио (једини пут у животу сам то урадио и даље ме је срамота због тога) бившу умало није избила туча између нас двојице зато што је он мене први хтео да нападне јер је полудео када је чуо шта сам урадио.


:lol:

Jel ste se pomirili na kraju i pomazili? Svasta sam cuo ali ovo jos ne... :lol:

Jebote u mom drustvu ko ne vara zenu dobija prozivke, tj svi varaju, nego oni koji ne varaju dovoljno. Svi se pokrivamo, lazemo jedni za druge, niko nije pao do sad. Moguce da nam neko jebe devojke/zene takodje ali sta ne saznas to se nije desilo i ne treba se nervirati.

p.s. koja serija ili film je onda zasluzan kad pokupimo jednu ribu iz grada i nabijemo je na razanj?

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Девојке, жене

Postby pertla » Tue Mar 20, 2018 2:44 am

kakve ste face
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Mar 20, 2018 2:54 am

pertla wrote:kakve ste face


Kakav si pravi muskarac.

Bas bih voleo da vidim ove postene kad bi im se naguzila neka riba kako bi ih odbili i otisli u zagrljaj svoje supruge.

Znam i ja te sto ne varaju zene, ali to su ovi koji nikad nisu bili uspesni sa zenama pa sve i da zele nije bas da imaju sa kim, i ovi sto se boje svojih zena i sto bi verovatno pucali sebi u glavu ako bi ostali bez njih. Dakle, smokljani.


Neko je jednom rekao pametno, lako je biti veran kad te niko nece.

Jebao je sa strane i vas tata, i deda i pradeda i tako ce biti zauvek.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Девојке, жене

Postby pertla » Tue Mar 20, 2018 3:20 am

To vi face,mi smokljani drkamo,al kad zena nije kuci
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Mar 20, 2018 3:32 am

Zasto face? Zato sto rade ono na sta ti drkas i ono sto ti zelis svaki dan a nemas?

Face su jer iskorisacavaju ovaj jedan zivot koji imaju na najbolji nacin, dok ti i tebi slicni fantazirate o tome svakog dana ali ne radite na tome jer nemate muda ili mogucnosti ili oba. I jer ste zamadjijani nekom pricom o vernosti i monogamiji od strane zene i drustva u kom zivite, pricu koju zena madjija svakog dana jer je isto tako nesigurna u sebe jer ne zeli da ostane sama jer zna da na trzistu veza nece bas najbolje proci jer vise nije tako mlada a nove klinke su sve bolje i bolje i mladje, a pritom i sama ima fantazije da je rastavi od kurca neko drugi, bilo ko samo da nije njen muz. Neko ko ima snage, potencije i volje, a ne neko ko se opustio u braku, ugojio, ne izlazi iz trenerice i sedi kuci sa njom i gleda TV.

Seks sa svojom zenom je incest. :mrgreen:

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Девојке, жене

Postby UltrasDoras » Tue Mar 20, 2018 4:41 am

ahah kakav mučenik
ajde makni mi se sa ekrana jebačino.. slubženo prvi ikada na "blok" listi na forumu ole :ugeek:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Tue Mar 20, 2018 5:13 am

Da se razumemo, nisam ja nikakav jebac, nego se smejem cinjenici da drug napusava druga sto je prevario devojku. U sta se pretvaraju danasnji muskarci a onda kasnije "Seks i grad" su krivi, kakve li ste onda vi serije gledali?

Monogamija postoji tek oko 60 godina i dolazi sa zakonima o podeli imovine u braku i ostalim zakonima koji pocinju da odgovaraju zenama u braku. U ljudskoj a pogotovo muskoj naravi nije da ceo zivot svede na jednu zenu, pogotovo ne mlad muskarac.

Zamislite vaseg pradedu da govori kako nece da prevari prababu i odbija da naguzi neku temu u selu kad su se zatekli sami na njivi, jer eto glupo je da joj ne povredi srce i jer je on obecan samo njoj, oni su stvoreni jedno za drugo. :mrgreen:

I smisao zivota ne treba da ti bude samo da vijas picke i zena i devojka ne sme da pati niti da sazna niti da joj ista fali. A pogotovo deca ne smeju da ispastaju, o tome da i ne pricamo. Ali normalno je i ljudski je isprazniti se na drugom mestu sa vremena na vreme, samim tim ce ti i veza biti bolja i vise ces paznje kasnije da posvetis zeni.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Tue Mar 20, 2018 6:54 am

хајка wrote: nego se smejem cinjenici da drug napusava druga sto je prevario devojku.

Mozda je drug stvarno voleo, ali nije hteo drugu da rasturi vezu. Pa mu bilo krivo kad je cuo sta je ovaj zapravo uradio :o :mrgreen:

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Tue Mar 20, 2018 8:25 am

koks se vratio :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests