Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Tue Mar 10, 2020 1:57 pm

chester1984 wrote:Bio je normalan odnos decko i devojka, devojka da mi bude zena, ali se nesto promenilo i ne ide


Да ти буде жена а већ си се оладио. Боље је некада послушати главу него срце, па ти види...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Девојке, жене

Postby chester1984 » Tue Mar 10, 2020 2:08 pm

Ja sam sa tom devojkom 4 meseca i u pocetku je bas bilo zanimljivo sa njom a u poslednjih 2 meseca kao da se ceka trenutak, kao da ce neko umre i neki problemi, gde moraju da se ispravljaju krive drine i ode sve u k..

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Девојке, жене

Postby Swallow » Tue Mar 10, 2020 6:43 pm

chester1984 wrote:Ja sam sa tom devojkom 4 meseca i u pocetku je bas bilo zanimljivo sa njom a u poslednjih 2 meseca kao da se ceka trenutak, kao da ce neko umre i neki problemi, gde moraju da se ispravljaju krive drine i ode sve u k..



Postoje različite faze svake veze, kao uostalom i u samom životu, ličnog sam mišljenja da je to premalo vremena da bi se upoznali kako treba, ne može niko biti otvoren do koske posle 4 metra veze, jednostavno ne ide, ne kažem da je nemoguće svega ima, ali mislim da treba da prođe malo duži period da bi stvari došle na svoje. Ispravljanje krive Drine je nešto što prati svakoga samo je pitanje u kojoj i kolikoj meri, ja sam lično bio u tripu da ću preležati te dečije bolesti u ranoj fazi svoje veze, međutim trebalo je daleko više vremena i evo sada kada podvučem crtu nakon 6 punih godina koliko sam u vezi stvari funkcionišu dobro, naravno uvek varniči, ne bi bilo to - to da je sve potaman, niko ti neće dati bolji savet od tvog ličnog osećaja, pusti malo ako ti je stalo, probaj, balansiraj, ispeglaj, uradi što je do tebe, pa će vreme samo reći na čemu si. Ovo ne kažem da se zarobljavaš po svaku cenu sa nečim ako stvarno ne ide, ali ne treba odustajati olako ako smatraš da ta devojka stvarno vredi. Pozz i srećno!

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Девојке, жене

Postby chester1984 » Sun Feb 21, 2021 10:42 pm

Ako od bivse devojke posaljem video snimak njenih sexy igrica njenom sadasnjem decku i jos nekom u mesenger, da li moze i sta moze policija da mi radi? Jer mi je pretila policijom sto sam vec poslao sexy dopisivanja i sto sam je jos u oktobru pratio i uveravala me je , da joj to samo kolega a posle je neko izmislio od njih da sam ga gurnuo kod njih na poslu a sacekao sam ga posle posla i on je tvrdio da mu je samo koleginica a u medjuvremenu sam nasao drugu novu-staru devojku i sa kojom je isto krenulo ne bas kako treba

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Девојке, жене

Postby Opie » Sun Feb 21, 2021 10:51 pm

A zašto bi to uradio ?Buraz nemam pojma ko si i šta si ,ali osobe ko je to rade i šalju snimke i slike svojih bivših su dno kace. To je samo useravanje u svoju sopstvenu dušu .
ex-Pop Djujic

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Девојке, жене

Postby Кум Жоржо » Sun Feb 21, 2021 11:00 pm

Ne bi trebalo da išta mogu, aj pošalji
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Девојке, жене

Postby жабац » Mon Feb 22, 2021 12:34 am

Шаљи овде, ми те нећемо пријавити.

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Девојке, жене

Postby Zalgiris » Mon Feb 22, 2021 1:03 am

xexexe jako. Kad smo vec kod ovih bolesti, neko je kacio neki sajt gde su postavljane slike i klipovi domacica. U medjuvremenu je to nesto prslo (bar meni), pa ako neko zna o cemu baljezgam nek postavi opet

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Mon Feb 22, 2021 2:05 am

Ma pošalji odmah njenom ocu, očigledno je nije vaspitao kako treba. Ne bi bilo loše ni njegova majka da vidi kakva zmija joj se kući približila. Nemoj samo neki snimak gde loše jebeš pa da ti se u dvije kuće smiju što bi neki rekli.

Sad bez zajebancije, ako nećeš ništa više da imaš sa njom briši sve što imaš kako bi bio siguran da ti tako nešto neće pasti na pamet. Nisi ti njen sudija i dželat, šta ako taj njen raskine sa njom zbog tog snimka ali ga zbog iste sujete koja tebe jebe pošalje nekom petom i ode sve u kurac. To što je ona sa tobom radila šta je radila ne znači da ne treba da ima svoj put, život i budućnost sa nekim drugim. Prevarila te je? Jebi ga, dešava se, bolje sad nego u braku.

Strada di vita
Posts: 112
Joined: Mon Mar 14, 2016 8:17 pm

Re: Девојке, жене

Postby Strada di vita » Mon Feb 22, 2021 7:22 am

chester1984 wrote:Ako od bivse devojke posaljem video snimak njenih sexy igrica njenom sadasnjem decku i jos nekom u mesenger, da li moze i sta moze policija da mi radi? Jer mi je pretila policijom sto sam vec poslao sexy dopisivanja i sto sam je jos u oktobru pratio i uveravala me je , da joj to samo kolega a posle je neko izmislio od njih da sam ga gurnuo kod njih na poslu a sacekao sam ga posle posla i on je tvrdio da mu je samo koleginica a u medjuvremenu sam nasao drugu novu-staru devojku i sa kojom je isto krenulo ne bas kako treba


Буди мангуп смувај бољу рибу,а слике и клипове обриши...

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Девојке, жене

Postby фикрета » Mon Feb 22, 2021 9:44 am

Није шећер у воду Милане

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Девојке, жене

Postby МГП » Mon Feb 22, 2021 12:12 pm

Честер1984 вјеруј да ниједна жена која испадне кучка није вриједна да икакве потенцијалне проблеме себи правиш, да ли са законом или нечим/неким другим. Страда ди вита је у праву.

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Девојке, жене

Postby CamoSurprise » Mon Feb 22, 2021 1:26 pm

Ne bi trebalo da išta mogu, aj pošalji

Шаљи овде, ми те нећемо пријавити.

Nemoj samo neki snimak gde loše jebeš pa da ti se u dvije kuće smiju što bi neki rekli.


Ahahhhhhhhaaaaaoaooooooo...stručnjaci sa iskrenom željom da pomognu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ajd, ako si ozbiljno pitao, da ti odgovorimo ozbiljno...

Polno uznemiravanje
Član 182a
(1) Ko polno uznemirava drugo lice,
kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do šest meseci.
(2) Ako je delo iz stava 1. ovog člana učinjeno prema maloletnom licu,
učinilac će se kazniti zatvorom od tri meseca do tri godine.
(3) Polno uznemiravanje jeste svako verbalno, neverbalno ili fizičko ponašanje koje ima za cilj ili predstavlja povredu dostojanstva lica u sferi polnog života, a koje izaziva strah ili stvara neprijateljsko, ponižavajuće ili uvredljivo okruženje.
(4) Gonjenje za delo iz stava 1. ovog člana preduzima se po predlogu.


Rokaj, snimaj... :mrgreen:
Gilajdza RIP

User avatar
njasvi
Posts: 921
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Девојке, жене

Postby njasvi » Mon Feb 22, 2021 1:38 pm

chester1984 wrote:Ako od bivse devojke posaljem video snimak njenih sexy igrica

NI SLUCAJNO !
Nemoj da saljes nikom i nigde, da ne ulazim sad u situaciju sta i kako niti sam upoznat niti me se tice na kraju krajeva nije ni bitno, nemoj da saljes nikom obrisi sta imas, ne budi ckapi ako je ona ispala govno ne moras i ti
04 X 1945

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Девојке, жене

Postby фикрета » Mon Feb 22, 2021 1:59 pm

Окачи њен фејс па ћемо да те светимо
И полно узнемиравамо, претићемо јој да имамо негативе. Ми све знамо што би рекао илија
Биће пуштени у јавност ако не уради нов фото сешен

User avatar
Трипко
Posts: 44
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:46 pm

Re: Девојке, жене

Postby Трипко » Mon Feb 22, 2021 2:43 pm

Zalgiris wrote:xexexe jako. Kad smo vec kod ovih bolesti, neko je kacio neki sajt gde su postavljane slike i klipovi domacica. U medjuvremenu je to nesto prslo (bar meni), pa ako neko zna o cemu baljezgam nek postavi opet

Има група на телеграму,преко 33 000 чланова,где људи шаљу слике и клипове од разних девојака са ових простора.
Кад гледа оно човек то се не зна дал су горе клинке или ове маторке,мртва трка.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Девојке, жене

Postby Etaoin » Mon Feb 22, 2021 3:13 pm

Избриши то што имаш и заборави на њу. Невероватно је да то и помишљаш да то урадиш.

brko
Posts: 45
Joined: Mon Feb 22, 2016 2:06 pm

Re: Девојке, жене

Postby brko » Mon Feb 22, 2021 3:35 pm

E jbg Tripko, to sad da izjavis a da ne podjelis sa nama nije posteno

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Mon Feb 22, 2021 6:00 pm

Јеби ми сву фамилију! :lol:

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Thu Feb 25, 2021 12:54 pm

Пази имао сам и ја пар видео клипова од бивших али све сам их обрисао јер су се неке чак и удале у међувремену, а што је најчудније са скором свим бившим девојкама сам остао у коректним односима. Тако да обриши. Било па прошло тим слањем другима само отвараш старе ране
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests