Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Девојке, жене

Postby Brdja » Sun Jun 18, 2017 4:20 am

Šta misliš o tome da joj polomiš i ruku? Šta fali...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Sun Jun 18, 2017 9:18 am

Очито да је ниси карао како треба. 8-)
Још си сам написао да имаш година и да ниси за игрице а хоћеш да се мириш па да јој враћаш... Није живот једна жена јебала те она, избриши вирус из система можданог и пичи даље.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Floki
Posts: 31
Joined: Wed Feb 17, 2016 11:11 pm
Location: Kapedunum

Re: Девојке, жене

Postby Floki » Mon Jun 19, 2017 5:52 am

Jebi joj kera :mrgreen:

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby zizou » Mon Jun 19, 2017 3:28 pm

Floki wrote:Jebi joj kera :mrgreen:

pa ga onda polij benzinom i zapali ( sve to da snimis ) :mrgreen:

ragazzi
Posts: 21
Joined: Mon Mar 07, 2016 2:07 am

Re: Девојке, жене

Postby ragazzi » Mon Jun 19, 2017 7:20 pm

Brdja wrote:Šta misliš o tome da joj polomiš i ruku? Šta fali...


do jaja :D :lol: :lol:


Мићара wrote:Очито да је ниси карао како треба.
Још си сам написао да имаш година и да ниси за игрице а хоћеш да се мириш па да јој враћаш... Није живот једна жена јебала те она, избриши вирус из система можданог и пичи даље.


očito :oops:

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Sun Jun 25, 2017 1:24 pm

Ja samo da potvrdim onu staru da kad si u vezi odmah ti se javljaju devojke a dok sam bio slobodan nijedna da se javi kao da sam sugav :mrgreen:

Od 9. juna smo zajedno, cak ne zna ni mnogo osoba koliko sam upucen i za to vreme mi se javile 3 solidne devojke za koje da mi je neko rekao da ce se javiti rekao bih da laze, i to one poruke tipa "ti ni da se javis", "pa gde si ti"...ali sad samo kuliranje :mrgreen:

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby zizou » Tue Jun 27, 2017 1:12 am

Bruno Sulak wrote:Ja samo da potvrdim onu staru da kad si u vezi odmah ti se javljaju devojke a dok sam bio slobodan nijedna da se javi kao da sam sugav :mrgreen:

Od 9. juna smo zajedno, cak ne zna ni mnogo osoba koliko sam upucen i za to vreme mi se javile 3 solidne devojke za koje da mi je neko rekao da ce se javiti rekao bih da laze, i to one poruke tipa "ti ni da se javis", "pa gde si ti"...ali sad samo kuliranje :mrgreen:


pravi delija veran je ko pas ! :mrgreen:

Гуера
Posts: 33
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:28 pm

Re: Девојке, жене

Postby Гуера » Tue Jun 27, 2017 3:12 pm

Bruno Sulak wrote:Ja samo da potvrdim onu staru da kad si u vezi odmah ti se javljaju devojke a dok sam bio slobodan nijedna da se javi kao da sam sugav :mrgreen:

Od 9. juna smo zajedno, cak ne zna ni mnogo osoba koliko sam upucen i za to vreme mi se javile 3 solidne devojke za koje da mi je neko rekao da ce se javiti rekao bih da laze, i to one poruke tipa "ti ni da se javis", "pa gde si ti"...ali sad samo kuliranje :mrgreen:

Тако и мене исто, и исто сам ко ти реаговао. Кулирао, ко их јебе, шта ће ми било која кад имам моју и наравно ево шутне ме девојка пре мало мање од месец дана. Наравно да нађем утеху у тим што су се јављале пошаљем поруку а оне ни да одговоре, па ти види шта ти је радити :mrgreen:

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Tue Jun 27, 2017 4:03 pm

A jebes ga tako to ide :mrgreen:
A ima i ona opcija da devojka nagovori neku drugaricu da ti pise poruke, da vidi da li ces se naloziti ono proverava te, tako da treba biti oprezan :mrgreen:
Ova zadnja sto mi pisala mi bas bila sumnjiva ali kasnije sam proverio ne poznaju se sigurno. Salje ona meni poruke kako joj je dosadno na poslu, radi do 1 u kladionici i onda mrtva ladna napise aj veceras da se vidimo, ja reko "pa zar ne radis", ona kaze pa u 1 sat cemo kad zavrsim, kazem ja ma kasno je to drugi put. Sreca sto je udaljena 25 km a moj trosi ko podmornica :mrgreen: al ne verujem ni da cu ici uopste, dobro mi je i ovako, necu da se zajebavam :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Tue Jun 27, 2017 7:02 pm

Ретко кад се човек покаје што је јебо али се увек каје што није јебо. :mrgreen:

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Tue Jun 27, 2017 8:21 pm

Bruno Sulak wrote:Ova zadnja sto mi pisala mi bas bila sumnjiva ali kasnije sam proverio ne poznaju se sigurno. Salje ona meni poruke kako joj je dosadno na poslu, radi do 1 u kladionici i onda mrtva ladna napise aj veceras da se vidimo, ja reko "pa zar ne radis", ona kaze pa u 1 sat cemo kad zavrsim, kazem ja ma kasno je to drugi put. Sreca sto je udaljena 25 km a moj trosi ko podmornica :mrgreen: al ne verujem ni da cu ici uopste, dobro mi je i ovako, necu da se zajebavam :mrgreen:



jebo to sto trosi ko podmornica, nego sto ti ta radi u kladionici :mrgreen: Kad izadje odande, ko da je dobila vikend s mardelja, to je taj profil glava :mrgreen:
bologna centrale

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: RE: Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Sat Jul 01, 2017 8:30 pm

Чомбе wrote:Ретко кад се човек покаје што је јебо али се увек каје што није јебо. :mrgreen:

Hahahah, istina!!!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Девојке, жене

Postby grobarizsrpske » Sat Jul 01, 2017 10:24 pm

Да се и ја изјадам...

Прије нешто више од 3 мјесеца упознам дјевојку, пар година млађу, завршава студије у НС (живимо у другим мањим градовима)... фазон слатка и фазон слободна. И можда посебно битно поприлично разумних схватања у доби опште форсираности кича и материјализма... Дакле упознали смо се, ћаскали, дописивали се... примјетим да сам јој на неки начин баш готиван и да би можда могло бити нешто.... међутим због пословних обавеза одједном прекинем дописивање, утувим себи у главу да ипак нема потребе за стартовањем јер можда није то то и можда сам се прецијенио око њених импресија... и ево скоро 3 мјесеца без дописивања, ал не прође дан да не помислим на њу...Пет година је разлика...

Десило ми се нешто слично прије пар година, тада сам додуше био покренуо иницијативу, отворено питао, добио негативан одговор... С ове дистанце ништа нисам пропустио, испоставило се као паметан потез... С овом нисам паметан... Оно био би ми ________ да један дан видим како је нашла неког и шта знам... :roll:

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Sat Jul 01, 2017 11:18 pm

Svaki negativan odgovor je bolji od nikakvog odgovora. Startuj to sto pre i ne razmisljaj puno, to dal je to to bice ti jasno posle nekog vremena.

Ako opet dobijes negativan odgovor plati joj pivo i teraj dalje a ako krene da te zavlaci kazi joj kako te neizvesnost ubijaj i pitaj je da ti popusi

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Sun Jul 02, 2017 12:08 am

Ako je ne iscimas, to je katastrofa. Mnogo veca nego da eventualno ispadne nesto lose na kraju svega.
bologna centrale

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Девојке, жене

Postby grobarizsrpske » Sun Jul 02, 2017 12:29 am

У сваком случају хвала на савјетима... контам да је искуство веће од мог.

Не бих да цијелој причи дајем на драматици и коинциденцијама и сајенсфикшн детаљима... али ми је та дјевојка рођендан честитала ословивши ме надимком који је користила нека бивша ... при томе немам појма одакле јој да ме тако ослови јер са том поменутом бившом се није могла срести ни у сну. Видјећу шта ћу, јест папучарски и даљина је у овом тренутку проблем...

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby zizou » Wed Jul 05, 2017 2:23 am

Mozda ti je nadimak opste popularan. Uglavnom ne gubis nista ako pokušaš dok u suprotnom ces uvijek da misliš sto bi bilo da si pokušao.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Девојке, жене

Postby Ultra Sarma » Thu Jul 06, 2017 2:27 am

Jel ima jos neko da mu je do jaja da dobije korpu? To dodje kao odlicna uteha u odnosu na pomisao da si pickica koja nije nista ni pokusala.. jbg ako se nesto i odradi odlicno, ako ne i korpa je do jaja...?
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Девојке, жене

Postby Србохолик » Thu Jul 06, 2017 2:39 pm

Ultra Sarma wrote:Jel ima jos neko da mu je do jaja da dobije korpu? To dodje kao odlicna uteha u odnosu na pomisao da si pickica koja nije nista ni pokusala.. jbg ako se nesto i odradi odlicno, ako ne i korpa je do jaja...?


Корпа је до јаја као разлог да лочеш три дана. А уствари пио би и да није ње али овако је лакше да убедиш себе да ниси алкос и да пијеш из патње.

User avatar
rizzler
Posts: 155
Joined: Fri Feb 05, 2016 9:03 am

Re: Девојке, жене

Postby rizzler » Thu Jul 13, 2017 2:26 pm

zasto su uvek drugarice od devojke bruka ribe i kao polufrejtuju sa tobom ??!!! :cry:
kakvo prokletstvo, ili se to samo meni desava.
dok slušamo fank lagano praznimo šank


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests