Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Fri Oct 13, 2017 3:31 pm

Ne vredi na solju sesti, samo jos vise odzvanja i pravis veci problem :mrgreen: Fora je da se sto pre pred ribama mora krenuti prdeti, tj mora se uci u taj opusteni deo veze. E sad, sa nekima mozes a sa nekima i ne bas. Opet i kad krenem da prdim i dalje nisam skroz opusten, mogu 1-2 da grunem a stvar je sto meni treba bar 10-20 puta za 1 sat. Treba na sprdnju sve da se okrene, fazon odbrojavas 3, 2, 1 pa izrokas, kazes jos da zacepi usi na sekund i slicno. :D

Ja u mom stanu kad vidim da sam se naduo gadno, pustim muziku sto glasniju i krenem da se lozim kako je dobra mjuza i da djuskam i da glumim majmuna, i onda pod tako ujacanom muzikom odem u sto udaljeniji deo stana i izrokam. To je neka taktika kojom se vodim.

undertaker.ca
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 9:55 pm

Re: Девојке, жене

Postby undertaker.ca » Fri Oct 13, 2017 3:32 pm


User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby fuck_off » Fri Oct 13, 2017 4:29 pm

Image
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Девојке, жене

Postby CZBG » Fri Oct 13, 2017 4:58 pm

хајка wrote:Ne vredi na solju sesti, samo jos vise odzvanja i pravis veci problem :mrgreen: Fora je da se sto pre pred ribama mora krenuti prdeti, tj mora se uci u taj opusteni deo veze. E sad, sa nekima mozes a sa nekima i ne bas. Opet i kad krenem da prdim i dalje nisam skroz opusten, mogu 1-2 da grunem a stvar je sto meni treba bar 10-20 puta za 1 sat. Treba na sprdnju sve da se okrene, fazon odbrojavas 3, 2, 1 pa izrokas, kazes jos da zacepi usi na sekund i slicno. :D

Ja u mom stanu kad vidim da sam se naduo gadno, pustim muziku sto glasniju i krenem da se lozim kako je dobra mjuza i da djuskam i da glumim majmuna, i onda pod tako ujacanom muzikom odem u sto udaljeniji deo stana i izrokam. To je neka taktika kojom se vodim.



чиме се ти храниш гранулама? сурутком у праху? :mrgreen:

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Fri Oct 13, 2017 5:07 pm

Procitao sam negde da covek prdne prosecno 18 puta na dan. Ja toliko do 10 ujutru. A hranim se zdravo sto je najjace.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Девојке, жене

Postby Kibiców » Fri Oct 13, 2017 5:21 pm

Zato kod mene u zgradi armirani beton. Vajles i spavacoj sobi imam svega na jednoj crti.

Brak je zakon za to. U pocetku veze sam se nesto ustezao, malo vodio racuna ali cim sam rekao sudbonosno DA cao. Sad vodim racuna samo kad imamo goste.

P.S. najjace kad prdnem u krevetu i probudim dete, oce zena da me ubije

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby scampia » Fri Oct 13, 2017 5:50 pm

хајка wrote:kazes jos da zacepi usi na sekund i slicno. :D


A nos? :mrgreen:

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Девојке, жене

Postby CZBG » Fri Oct 13, 2017 6:46 pm

scampia wrote:
хајка wrote:kazes jos da zacepi usi na sekund i slicno. :D


A nos? :mrgreen:



овај хајка гарант иде у теретану и рока сурутку у праху чим толико прди... а зна се да од сурутке у праху кад изађе кроз дупе биљке увену

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Fri Oct 13, 2017 8:18 pm

Sta jedete vi ljudi? :D
Ja mozda jednom na dan, ni toliko.

P.S. Ne glumim becku skolu, samo mi nije jasno da neko okine 10 puta na dan :D

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby јахач магле » Fri Oct 13, 2017 8:24 pm

Ја окинем 10 пута ујутро чим отворим очи, пре него што устанем из кревета.
...Сијају звезде као очи конобарице...

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Fri Oct 13, 2017 9:16 pm

Bruno Sulak wrote:Sta jedete vi ljudi? :D
Ja mozda jednom na dan, ni toliko.

P.S. Ne glumim becku skolu, samo mi nije jasno da neko okine 10 puta na dan :D
+1

Sent from my D6503 using Tapatalk

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Fri Oct 13, 2017 9:34 pm

Jednom dnevno prdnete? :shock: Kako je to medicinski moguce...blago vama.

Ja jedem 5 puta dnevno. Treniram, ishrana mi je dosta vazna, dosta povrca i vlakana pa verovatno zato grmim toliko. Ne pijem whey ni surutku, nije mi jasno zasto to neko uzima, jedna od najvecih zabluda ikada, ali sad to nije tema.

Poenta teme je da kad sam sa ribom mi se 10x vise i jace prdi nego kad sam sam ili sa drustvom, sto mi cesto dovodi do grceva i bolova, pogotovo na putovanjima.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Девојке, жене

Postby Вини Џонс » Fri Oct 13, 2017 9:41 pm

хајка wrote:pogotovo na putovanjima.

+1
Али само аутобусом дуже од 2h

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Девојке, жене

Postby pertla » Fri Oct 13, 2017 10:01 pm

Pa brate bar prdenje u busu nije problem,ko da ostali ljudi znaju ko je prdnuo.generalno se ne vozim busom,mnogo je gore kad si u kolima sa nekim pred kim ne prdis
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Fri Oct 13, 2017 10:34 pm

хајка wrote:Jednom dnevno prdnete? :shock: Kako je to medicinski moguce...blago vama.

Ja jedem 5 puta dnevno. Treniram, ishrana mi je dosta vazna, dosta povrca i vlakana pa verovatno zato grmim toliko. Ne pijem whey ni surutku, nije mi jasno zasto to neko uzima, jedna od najvecih zabluda ikada, ali sad to nije tema.

Poenta teme je da kad sam sa ribom mi se 10x vise i jace prdi nego kad sam sam ili sa drustvom, sto mi cesto dovodi do grceva i bolova, pogotovo na putovanjima.


Pahuljice nemoj da jedes sa mlekom, samo sa jogurtom, smanjuje nadimanje za 80% :mrgreen:

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Девојке, жене

Postby CZBG » Fri Oct 13, 2017 10:45 pm

хајка wrote:Jednom dnevno prdnete? :shock: Kako je to medicinski moguce...blago vama.

Ja jedem 5 puta dnevno. Treniram, ishrana mi je dosta vazna, dosta povrca i vlakana pa verovatno zato grmim toliko. Ne pijem whey ni surutku, nije mi jasno zasto to neko uzima, jedna od najvecih zabluda ikada, ali sad to nije tema.

Poenta teme je da kad sam sa ribom mi se 10x vise i jace prdi nego kad sam sam ili sa drustvom, sto mi cesto dovodi do grceva i bolova, pogotovo na putovanjima.



имаш фетиш прдења пред рибом, јел прдиш и док се .... :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Fri Oct 13, 2017 11:15 pm

Ja kenjam 2 puta dnevno, naviko guzicu cim ustanem i negde predvece. A u zavisnosti od onoga sto jedem, prdim ko zver. Sto neko rece gore, dok sam bio u vezi ustezo sam se. Kad sam u braku opusteno. Doduse gledam da makar ispostujem lepsu polovinu i izgruvam na terasi, ali nekad me mrzi.

Dok smo bili u vezi, pre nego sto je postalo ozbiljno secam se kad sam bio kod nje kada mi se prikenjalo. Ko da sam armaturu kenjao, jos sam jeo neke kokice cisto da govno bude nesalomivo. Pustim vodu, a onaj niski kotlic, ne znam kako moze bilo sta da odnese. Govno opusteno stoji. Pustio jos dva puta, govno ne ide. Onda uzmem cetku i proguram. Cetka se onako crni, otvorim vodu uzmem tus i oprem je nad soljom (sva sreca tus dopirao do solje). Sva muka da proteram govno kroz govnovod trajala jedno 15ak minuta. Kad sam izasao pitala me: "Sto nisi reko da ces da se tusiras da ti donesem peskir" :D.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Девојке, жене

Postby Вини Џонс » Sat Oct 14, 2017 12:01 am

pertla wrote:Pa brate bar prdenje u busu nije problem,ko da ostali ljudi znaju ko je prdnuo.generalno se ne vozim busom,mnogo je gore kad si u kolima sa nekim pred kim ne prdis

Уз то иде и кењање свака пауза. Контам да је то више психа јер се унервозим од седења. Али то буде једном годишње неке студентске екскурзије (док сам још студирао у неком разумном року, па ми моји давали паре за те ствари) и летовања.
Него мислим да смо отишли много од жена :lol:

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Девојке, жене

Postby жабац » Sat Oct 14, 2017 3:47 pm

Девојке, жене, прдење...

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Sat Oct 14, 2017 4:44 pm

Вини Џонс wrote:
pertla wrote:Pa brate bar prdenje u busu nije problem,ko da ostali ljudi znaju ko je prdnuo.generalno se ne vozim busom,mnogo je gore kad si u kolima sa nekim pred kim ne prdis

Уз то иде и кењање свака пауза. Контам да је то више психа јер се унервозим од седења. Али то буде једном годишње неке студентске екскурзије (док сам још студирао у неком разумном року, па ми моји давали паре за те ствари) и летовања.
Него мислим да смо отишли много од жена :lol:

Znam da nema veze sa temom ali kad si već pomenuo studentske ekskurzije zgodna prilika je da te pitam: Ja sam ove godine upisao faks i niko ne pominje te ekskurzije pa me živo zanima jel to imaju svi fakulteti ili samo neki,u kojoj godini se to ide i tako?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: lukabrasi and 22 guests