Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Wed Apr 12, 2023 3:53 pm

Hahahaha, ma listam bez veze, iliti sto bi se reklo zal za mladost.... :mrgreen: bilo je tu svakakvih upisa i problema

lukabrasi
Posts: 260
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby lukabrasi » Wed Apr 12, 2023 9:26 pm

Ti parovi koji prde i smrde zajedno su jezivi...imam par takvih primera u svojoj okolini.
Jedan drugar je od srednje skole sa sadasnjom zenom, nisam siguran da su se ikada odvojili na vise od 3 dana, a i to je mozda samo par puta.
Plus su jedno vreme i radili oboje od kuce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ElPadrino
Posts: 520
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Девојке, жене

Postby ElPadrino » Thu Apr 13, 2023 1:46 pm

A sta tek reci za likove koji djevojke uvijek stavljaju na prvo mjesto. Desava mi se ono da tipa dogovaram nekakav izlazak ili nekakvu akciju unaprijed 10 dana i onda naprasno propadne zbog toga sto djevojka ide prekosutra negdje pa se nece vidjeti narednih 5 dana(katastrofa) . Meni je to nekako najogavnije. Kad zbog djevojke izgubis i licnost i stav.
Sta mislite da li je tu vise do labilnosti odredjenog muskarca ili pak do 'zvocanja' zene kada god se tako nesto desi ?
Jer recimo kod mene licno sa djevojkom nikad nije bilo takvih stvari, ako u petak idem na npr. koncert, idem i to je to, nema sad ono a mogli smo na veceru ipak, e zvala nas je sestra da dodjemo kod nje i slicno.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Девојке, жене

Postby No al calcio moderno » Thu Apr 13, 2023 11:10 pm

Postane kao Rod iz FF.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Девојке, жене

Postby друг члан » Sun Apr 16, 2023 11:15 am

Uvek neugodni espreso
Choose Life

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Thu Feb 29, 2024 3:46 pm

ElPadrino wrote:A sta tek reci za likove koji djevojke uvijek stavljaju na prvo mjesto. Desava mi se ono da tipa dogovaram nekakav izlazak ili nekakvu akciju unaprijed 10 dana i onda naprasno propadne zbog toga sto djevojka ide prekosutra negdje pa se nece vidjeti narednih 5 dana(katastrofa) . Meni je to nekako najogavnije. Kad zbog djevojke izgubis i licnost i stav.
Sta mislite da li je tu vise do labilnosti odredjenog muskarca ili pak do 'zvocanja' zene kada god se tako nesto desi ?
Jer recimo kod mene licno sa djevojkom nikad nije bilo takvih stvari, ako u petak idem na npr. koncert, idem i to je to, nema sad ono a mogli smo na veceru ipak, e zvala nas je sestra da dodjemo kod nje i slicno.


Класичан пример папучара
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests