Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Sat Aug 31, 2019 5:51 pm

Вара цуру да би освјежио везу, ауу дуго дебилнији израз нисам прочитао. То ти је исто, јебем пријатељу матер да освјежим пријатељство.

Или ти пијем пушим дрогирам се да освјежим здравље.

Идем на утакмице партизана, али навијам за звезду само да освјежим љубав премс звезди.

И ето ко има даље нек настави...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Девојке, жене

Postby idemoo » Tue Sep 03, 2019 10:19 am

Image

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Девојке, жене

Postby kocka » Tue Sep 03, 2019 2:08 pm

Неће људи брак и породицу, него да иду и јебавају. А пошто нису сигурни у своје швалерске способности, држе неку несрећницу у резерви и то се зове "веза". Онда после кукају како су жене курве, цео свет им је крив када чују да се и њихова девојка кара са другим "јебачима" :lol:

Све у свему, дебилана.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Tue Sep 03, 2019 6:36 pm

То су дебили, хоће они брак и породицу па се разводе брзином свијетлости, није то само инстаграм парти матер вам јебем. Треба се жртвовати за породицу, и борити као лав, и имати озбиљност и бити јој предан као нечем са чим лежеш и устајеш, да је поставиш на прво мјесто и да је штитиш и његујеш свим срцем. И да се избориш и препродиш све препреке и срања и конфликте које живот доноси. Није то јебали смо се узећемо се. Само им је јебање у глави а ни то не знају да раде... пу!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Девојке, жене

Postby grobarizsrpske » Thu Jan 30, 2020 4:53 pm

Помагајте брату напаћеном...

Фазон упознам дјевојку сходом неких родбинских прилика прије годину и кусур... Оно на прву симпатична. Распитам се, испадну неке друге опције и пропадну после тога, не заборавим. Бедак ми био направити корак даље. Знам да је слободна. Ал оно стандардно, не знам је ли вриједна цимања, а и да ли сам јој симпатичан. Прије 15-ак дана из друге руке чујем да су јој рекли како ми је интересантна. Она у фазону вау... кез до ува до ува... Опет реакције без с моје стране. Послала захтјев, прихватио...
Појма немам да ли прелазити на наредни корак и отворено рећи да пиће може бити опција...
Ради политичке коректности, образована, млада и слатка. Е сад... јебемлига плашим се аутогола. :mrgreen:

Савјет да, цимање стоп? :mrgreen:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Девојке, жене

Postby ultrastito » Thu Jan 30, 2020 4:57 pm

Cim shvatis da je najgore sto moze da ti se desi da te odjebe, odmah ces biti mnogo opusteniji u odnosu sa njom, tako da lagano. Mojne samo da si duduk pa da se zavlacis puno, nego lepo je pozoves/posaljes poruku da izadjete negde...neki klub/kafa/svirka/kafic/bilijar/sta god da vam je fazon, pa lagano kroz upoznavanje ces videti gde si i da li ti se svidja devojka uopste.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Девојке, жене

Postby grobarizsrpske » Thu Jan 30, 2020 5:00 pm

Ултрастито хвала ти на савјету.
Заборавих рећи, нисмо клинци ни једно ни друго, 24+.
Једино што ми је тренутно стега око врата је што јој знам и матер и брата. Некако би ми било пуно лакше да их не знам. Па и по цијену да ме одјебаус моментално, а опет контам да не би имала реакцију какву је имала и да не би слала захтјев... Мсм оно...

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Девојке, жене

Postby Врховна команда » Thu Jan 30, 2020 5:14 pm

grobarizsrpske wrote:Помагајте брату напаћеном...

Фазон упознам дјевојку сходом неких родбинских прилика прије годину и кусур... Оно на прву симпатична. Распитам се, испадну неке друге опције и пропадну после тога, не заборавим. Бедак ми био направити корак даље. Знам да је слободна. Ал оно стандардно, не знам је ли вриједна цимања, а и да ли сам јој симпатичан. Прије 15-ак дана из друге руке чујем да су јој рекли како ми је интересантна. Она у фазону вау... кез до ува до ува... Опет реакције без с моје стране. Послала захтјев, прихватио...
Појма немам да ли прелазити на наредни корак и отворено рећи да пиће може бити опција...
Ради политичке коректности, образована, млада и слатка. Е сад... јебемлига плашим се аутогола. :mrgreen:

Савјет да, цимање стоп? :mrgreen:


Ако ти се допада а рекао бих на основу прочитаног да ти се свиђа, покушај обавезно. Најгоре што може да ти се деси је да те одбије. Јел то нешто страшно брате? Не постоји особа која није одбијена никада. И најбољу рибу на свету је одбио неки баја. Само се опусти и буди свој. Не би ти она послала тај захтев без разлога. Јави јој се, мало причајте, пробај да је насмејеш и питај је за излазак па ћеш све видети уживо. Само храбро!

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Девојке, жене

Postby grobarizsrpske » Thu Jan 30, 2020 5:21 pm

Испоштоваћу. Како оно кажу и Француска је 2002 била апсолутни фаворит против Сенегала па је изгубила. :mrgreen: ;)

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Девојке, жене

Postby blatnjavi » Thu Jan 30, 2020 9:37 pm

A tek zabare kako su pokrali tad... nevidjeno.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Thu Jan 30, 2020 11:33 pm

Најгоре што може да ти се деси је да те одјебе, пробај покушај! aaaaaaa има има још наде за ову муте!!!

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Thu Jan 30, 2020 11:46 pm

grobarizsrpske wrote:Ултрастито хвала ти на савјету.
Заборавих рећи, нисмо клинци ни једно ни друго, 24+.
Једино што ми је тренутно стега око врата је што јој знам и матер и брата. Некако би ми било пуно лакше да их не знам. Па и по цијену да ме одјебаус моментално, а опет контам да не би имала реакцију какву је имала и да не би слала захтјев... Мсм оно...


Још боље што јој знаш кеву и буразера. Мајке ми. И да буде нешто између вас двоје барем ће у старту њена породица знати какав си момак, а не да се упознајеш са њенима на први пут па те буде страх какав ћеш утисак оставити као да идеш на стрељање. Тако се и моја сестра удала за сина од породичних пријатеља моје бабе и деде. Људи се знали цео живот и на крају се ородили. Значи само опуштено и без стега, биће све то добро и сматрај то што јој знаш фамилију као велики плус.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

ротаториа
Posts: 13
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 pm

Re: Девојке, жене

Postby ротаториа » Mon Feb 03, 2020 3:03 pm

Пробај побро само храбро и без страха, нема ништа од чекања и калкулисања!
п.с. јави какав је био исход меча :mrgreen:
Прољеће '92. врели челик разнесе...

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Девојке, жене

Postby grobarizsrpske » Mon Feb 03, 2020 3:43 pm

Хвала братијо. Послушао.
Први контакт је био више него успјешан. Договорен састанак и пиће.
А видјећемо коначан исход. :)

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Mon Feb 03, 2020 4:23 pm

Помози Боже!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Девојке, жене

Postby Vinz » Tue Feb 04, 2020 2:54 pm

grobarizsrpske wrote:Хвала братијо. Послушао.
Први контакт је био више него успјешан. Договорен састанак и пиће.
А видјећемо коначан исход. :)


90 % си завршио. Сад се само потруди да на састанку не будеш баш индијанац и то је то :D :D

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Девојке, жене

Postby chester1984 » Mon Mar 09, 2020 9:40 pm

Hteo bih napisati nesto u vezi sam sa devojkom od koje sam malo stariji ,bas sam se cimao da budem sa njom, ostavila je decka sa kojim je bila u dugoj vezi,iskreno nisam sreo nekog da mi tako odgovara((lepa,mlada,zanimljiva),bas idealno i tamo negde u januaru, ne znam kakve sam tripove dobio da mi je devojka odbojna i da me ne znam,,zbog cega uopste ne interesuje ,kao pored mene je ali nikakva hemija nema izmedju nas a devojka je bas slatka i simpaticna (ali ima nekada kratak fitilj,pa ispadne svadja).mozda imam korona virus :) i naravno veza se pokvarila i nicemu ne vodi

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Mon Mar 09, 2020 10:05 pm

Јел било ту 69 или се само љубите уста?
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Девојке, жене

Postby chester1984 » Mon Mar 09, 2020 10:14 pm

Bio je normalan odnos decko i devojka, devojka da mi bude zena, ali se nesto promenilo i ne ide

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Девојке, жене

Postby CREW pg » Tue Mar 10, 2020 9:14 am

chester1984 wrote:Hteo bih napisati nesto u vezi sam sa devojkom od koje sam malo stariji ,bas sam se cimao da budem sa njom, ostavila je decka sa kojim je bila u dugoj vezi,iskreno nisam sreo nekog da mi tako odgovara((lepa,mlada,zanimljiva),bas idealno i tamo negde u januaru, ne znam kakve sam tripove dobio da mi je devojka odbojna i da me ne znam,,zbog cega uopste ne interesuje ,kao pored mene je ali nikakva hemija nema izmedju nas a devojka je bas slatka i simpaticna (ali ima nekada kratak fitilj,pa ispadne svadja).mozda imam korona virus :) i naravno veza se pokvarila i nicemu ne vodi


Odma na test - izadji malo do grada, ako ti se svidjaju 5 riba u lokalu i iscimao bih ih bez problema, onda zavrsavaj pricu sa njom :mrgreen:
Bez zajebancije, postoji osoba za koju mislis da ti se svidja i ona koja ti se stvarno svidja. Cesto se te dvije ne poklapaju, narocito ako se neko vrijeme lozis na tu prvu osobu i cekas. Promisli malo, daj nekih mjesec dana vidjanja pa da vidis... A i stvarno iskoci malo medju druge zene, ako bi ih odmah napadao znas sta ti je ciniti..
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests