Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Девојке, жене

Postby БорацБЛ » Wed Mar 21, 2018 2:47 pm

Хајка и В.Централе, зашто такви људи као што сте вас двојица ступају у везу или брак, ако планирају да се шашмоље са другим женама-дјевојкама?. :D

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Девојке, жене

Postby Desnoruki levak » Wed Mar 21, 2018 3:26 pm

O ovome mogu enciklopedije da se pišu...ljudska seksualnost je vrlo kompleksna tema i motivi jednog čoveka i ono što ga uzbuđuje može da bude potpuno neshvatljivo, pa čak i odbojno nekom drugom. Konkretno što se tiče monogamci vs svaštojebi, neke ljude pali da radi nešto "što ne bi trebalo", taj neki osećaj da možeš da budeš uhvaćen. Drugi, a znam mnoge iz ove priče jednostavno žele da imaju mirnu luku. Ženu ili devojku koja im je baza i oslonac, neka s kojom će da idu na more, na proslave, nekog ko će da mu kuva i pere, vodi dete u školu...a sa druge strane žele da pojebu za ovozemaljskog života što više ženki što i jeste prirodni nagon kod većine zdravih mužjaka. Posle nekog vremena, koliko god da ti se sviđa, sex sa istom ženom jednostavno dosadi. Zato neki parovi zajedno uđu u swing priču ili dozvole jedno drugom da šaraju okolo da bi začinili malo i sopstveni sexualni život. I ne vide ništa loše u tome. To je fizička potreba kao jedenje i spavanje.
Već je spomenuto, ali dosta zavisi i od individualnog nivoa testosterona. Ja znam čoveka koji je jebao i radnice u maksiju i prepičke sa šipke na fristajleru, muvao žene na svim mogućim mestima, kao klasičan ker u teranju plus drkao po 5 puta dnevno. Da nije imao dobru priču i izgled bio bi silovatelj 100%.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Wed Mar 21, 2018 3:59 pm

Једење и спавање?
Да не једеш не можеш и да не спаваш.
А да не јебеш можеш колико хоћеш, то није исто, нити је физичка потреба као што тврдиш.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Wed Mar 21, 2018 4:06 pm

“Ja znam čoveka koji je jebao i radnice u maksiju i prepičke sa šipke na fristajleru, muvao žene na svim mogućim mestima,...”

Evo, nije maxi doduse vec idea, a i vise trafikantkinja, neke koje su bile na mardelju (gudra i krvni delikti), negovateljice iz starackog doma, kao i umetnice u jakom kesu, isfolirane hipsterke, vlasnice jakih firmi itd... Rasturio sam dve veridbe pred oltarom, pa im se zakleo na vecnu ljubav a onda ih ostavio. Najvise sam voleo udate koji pri upoznavanju slusam kako imaju skladan brak i koje nikada ne bi prevarile svog muza, jer su srecne i zadovoljne kao u ljubavnim filmovima.
Neka mi Bog oprosti, imam mirnu savest i ne kajem se. Ali se ni ne ponosim, jer nista u svemu tome nije ni za kakav ponos, vec prekor i apsolutnu osudu. Realno.
Iskreno zelim da kurac sto pre prestane da mi se dize, da vise citam, gledam filmove, fudbal i sport, listam dnevnu stampu, druzim se s ljudima i setam parkom.

Borac bl, pa i ja tezim skladu i miru, i nadam se da ce se kad tad pojaviti u mom zivotu.
bologna centrale

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Wed Mar 21, 2018 4:25 pm

dennycrane wrote:
хајка wrote:...to mozda tvoj pradeda...

pa objasni konkretno.
kao tvoje selo u tim tvojim davnim srecnim vremenima.
deset domacinstava, deset muzeva, deset zena.
i muskarci karaju okolo, zene se ne karaju.
s kim se karaju ti muskarci?


Vremena nisu bila srecna niti romanticna, to ste mozda stekli utisak iz filmova i knjizevnosti, naprotiv bila su divlja i vise primitivnija nego danas. Ako ti stvarno mislis da ti pradeda nije svrljao okolo jer eto "bojao se da ne povredi srce svoje supruge" onda zivis u velikoj zabludi.

I ne trebaju ti muskarci i zene u srazmeri 1 prema 1 da bi selo bilo srecno, uvek je bilo kurvi, raspustenica, krcmarica, udovica itd.

I moj pradeda je imao 4 zene, bas mislim da je siguruno isao pred sud da se prvo zakonski razvede, pa onda izvede drugu na dejt pa vidi jel imaju hemiju, pa se malo zajebavaju, odu na more, i onda odluci hoce li je ozeniti pa nadju salu za vencanje.

U velikoj ste zabludi sto se tice mnogo toga, i to je sve produkt modernih vremena. Moja poenta je da nacin na koji danas zive muskarci je nov, da tako nismo ziveli nikada, i da to nije prirodno i da se tek sad navikavamo na ovaj nacin zivota.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Wed Mar 21, 2018 4:32 pm

Ok ti hoces da kazes da muskarci danas jebu manje zena nego pre sto godina?

B Centrale jel bese tvoja neka devojka pobegla sa tvojim caletom ili je to pisao neko drugi na proslom forumu

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Wed Mar 21, 2018 4:47 pm

SAO_Zeljin wrote:Ok ti hoces da kazes da muskarci danas jebu manje zena nego pre sto godina?


Ne brate ali isto tako hocu da kazem da nije normalno provesti zivot sa jednom zenom u krevetu. Nije nam u genima, nije nam u prirodi, jer to nikada nismo radili. Bracna zajednica i porodica je dobar model po drustvo i covecanstvo, da nije toga ziveli bi u bandama i divljim plemenima, tako da je to odlican produkt drustvene evolucije, ali ima jednu malu falinku koja ubija muskarca, i protiv toga ne mozemo bas nista.

Danas imamo depresije, anksioznosti, ljubomore, sujete, momak ubio devojku pa sebe itd, to nikada nije bilo ranije a kao zivimo u "skladnim monogamnim zajednicama" gde sam ja svoju vernost zakleo jednoj osobi, sto je totalna laz. Ja hocu da jebem svaku drugu picku u gradu kad je vidim u sorcicu na prolece, ona verovatno isto tako zeli da je jebu tipovi, a zivimo u lazi gde smo savrseno zadovoljni samo jedni sa drugim kod kuce. Ako je tako, zasto seks dosadi sa jednim partnerom posle nekog vremena?

I jos 2 pitanja imam.

1) Ako mene zena voli najvise na svetu, kao sto me voli recimo rodjeni brat, ako bi dala sve za mene i uradila sve za mene i sve uradila za moju srecu: zasto onda nije srecna kad bi ja jebao dobru ribu, jer bi ja tad zaista bio jako srecan. Moj brat bi bio srecan za mene.

2) Ako svako od nas ima "srodnu dusu", a na svetu ima 7 milijardi ljudi, tj 3.5 milijardi suprotnog pola, koje su sanse da ja nadjem moju bas u mom gradu 3 ulice od moje? Zasto ona nije u Venecueli ili Kambodzi?


User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Wed Mar 21, 2018 4:50 pm

SAO_Zeljin wrote:Ok ti hoces da kazes da muskarci danas jebu manje zena nego pre sto godina?

B Centrale jel bese tvoja neka devojka pobegla sa tvojim caletom ili je to pisao neko drugi na proslom forumu



A ne bre, treci put me neko pita ovde. Cale od ortaka, nije moj jbt, obesio bih se
bologna centrale

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Mar 21, 2018 5:07 pm

Sve ja razumem, neko voli jedno, neko drugo, ali ja cu biti deseti na ovoj temi da pita ljudi zasto se onda zenite? Zasto jednostavno ne budes samac i trpas sve zivo i boli te kurac? Ja sam tako radio dok se nisam ozenio i dobio dete. Do tada nikada nisam imao ozbiljnu vezu vec sam jebo kad god mi se ukazala prilika. Sada bih se osecao kao najvece djubre da znam da sam prevario majku mog deteta.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Wed Mar 21, 2018 5:20 pm

Pa ja cu dati sve od sebe da budem veran ali sam realan i iskren i da znam da ce se jednog dana probuditi opet u meni zelja da opalim nesto novo.
Verovatno cu tad biti i stariji i necu izlaziti i necu biti u kombinaciji sa raznim ribama pa cu verovatno koristiti usluge prostitutki kao i 90% ozenjenih muskaraca. To zanimanje postoji zbog ozenjenih.
Necu se osecati kao govno, ja sam ucinio stvar za sebe i za svoj brak. Mogu da budem nadrkan, nezadovoljan, depresivan ili mogu da budem praznih jaja i da paznju posvecujem porodici, ja mislim da je bolje ovo drugo.

U karmu ne verujem. Da li ce ona raditi isto, ne znam, ali isto tako ne znate ni vi sta vam zena radi sada i sta je radila pre neki dan. Sta se ne sazna to se nije ni desilo, i ne treba cackati mecku. U telefon ko upada drugima je budala, samo sebe sjebes.

Drug jebe jednu ribu koja ima muza i 2 male dece. Ona radi na poslu do 17h i mora kuci muzu i deci da sprema rucak. Posto su slabi sa vremenom moj drug ode u Maxi, kupi namirnice za koja mu ona posalje spisak (ona mu da pare), pobegne sa posla u 16:40, brzo odu kod njega da se izjebu i ona je kuci u 17:30 sa kesama iz Maxija i sprema rucak. A zena skroz normalna, nikad ne bi rekao...

edit: ali je top picka fizicki, dakle ako zelite top picku za zenu, sve ima svoju cenu. Niste jedini koji je zele.

A moze meni da odgovori na pitanje svako ko je veran i planira da provede takav zivot: Da li bi takvi bili i da ste recimo poznat sportista? Imate pare, slavu, poznanstva, moc...i dakle, imate ponude da jebete najbolje ribe sveta non-stop. Da li bi i dalje bili verni?

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Wed Mar 21, 2018 5:49 pm

Jos ako drug ima pravo da zadrzi kusur, ubo je dzek pot!

Ti kad budes odlucio da se zenis verujem da ce ribe noge lomiti koja ce pre stici do tebe. Nego, sta ce biti to sto ces imati da ponudis toj , aj jebiga da ne upotrebim bas izraz nesrecnici, ali nikako da nadjem neki prikladniji naziv? Po cemu ces se izdvajati od ostalih 24/7 napaljenih muzjaka koji sasolje jaja i u punoj erekciji merkaju sve sto ima suknju? Koji ce to biti X faktor kod tebe zbog kog ce ona prelomiti da si bas ti bas taj koji ce biti otac njene dece? Spisak riba koje si oplevio do tog trenutka, uz prigodne komentare "top jebac", "kida", "zavidim ti"? Da li ce okidac kod tebe da je zenis biti dok je budes tucao i ona u zanosu kaze "pa ti me najbolje jebes od SVIH!"

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Wed Mar 21, 2018 6:00 pm

Bunt wrote:Jos ako drug ima pravo da zadrzi kusur, ubo je dzek pot!

Ti kad budes odlucio da se zenis verujem da ce ribe noge lomiti koja ce pre stici do tebe. Nego, sta ce biti to sto ces imati da ponudis toj , aj jebiga da ne upotrebim bas izraz nesrecnici, ali nikako da nadjem neki prikladniji naziv? Po cemu ces se izdvajati od ostalih 24/7 napaljenih muzjaka koji sasolje jaja i u punoj erekciji merkaju sve sto ima suknju? Koji ce to biti X faktor kod tebe zbog kog ce ona prelomiti da si bas ti bas taj koji ce biti otac njene dece? Spisak riba koje si oplevio do tog trenutka, uz prigodne komentare "top jebac", "kida", "zavidim ti"? Da li ce okidac kod tebe da je zenis biti dok je budes tucao i ona u zanosu kaze "pa ti me najbolje jebes od SVIH!"


Koje si govno covece, ja nemam reci. Jel sam ti uradio nesto pa da mi ovo pises? Jel ti znas kakav sam ja covek privatno, kakav sam prema zenama, prema ljudima? Pojma nemas i zato cuti i gledaj svoja posla. Komentar ti je vredan rijaliti programa, verovatno si i tog kova.

Ja sam ovde pisao zasto monogamija nije izvodljiva. Niko nema kontra-argumente na moje argumente vec su odgovori na licnom nivou, kao ova bljuvotina.

Rekoh da cu dati sve od sebe da budem veran dok ne budem nekad jednom otisao na kurve.

A to vi necete nikad, jel da?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Девојке, жене

Postby 1958 » Wed Mar 21, 2018 6:07 pm

svetu ima 7 milijardi ljudi, tj 3.5 milijardi suprotnog pola


:roll:
Често одем до на село

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Девојке, жене

Postby lost&found » Wed Mar 21, 2018 6:28 pm

хајка wrote:
SAO_Zeljin wrote:Ok ti hoces da kazes da muskarci danas jebu manje zena nego pre sto godina?


2) Ako svako od nas ima "srodnu dusu", a na svetu ima 7 milijardi ljudi, tj 3.5 milijardi suprotnog pola, koje su sanse da ja nadjem moju bas u mom gradu 3 ulice od moje? Zasto ona nije u Venecueli ili Kambodzi?


To sam se i ja pitao, i sad kad imam tu iz Venecuele, pitam se da mi nije mozda srodna dusa ipak iz Vijetnama :D
Salu na stranu, ja sam uspeo da se skontam sa ribom koja je iz totalno druge kulture i podneblja, i cak trenutno i zivimo u Srb. I sve funkcionise manje-vise kako treba. Al opet, nakon 2+ godine veze, ne mogu da kazem da ne bi povalio svaku drugu koju vidim u gradu, za sad se kontrolisem (dobro nije bas da svaka htela da bude povaljena od strane mene :mrgreen: ) , al nisam za neku poligamiju, bigamiju jer to ipak nije zdravo s nekog porodicnog aspekta. S druge strane, ko uspe da tutne nekoj bez razvoja ikakvih emocija prema istoj (i ono sto je bitno da se to ne bi desilo - ne nastavlja da mece ucestalo toj jednoj te istoj), to moze da doprinese vezi, a moze i da pretvori coveka u jos veceg manijaka. Nisam pametan :!:

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Девојке, жене

Postby kocka » Wed Mar 21, 2018 6:29 pm

У телефон другима не треба упадати јербо се може наићи на портира :D

Интересантно код тебе просветитељу хајка што ти своје поступке рационализујеш. Значи ти вараш рибу, али ти си добар према њој, посвећен си јој, сутра ћеш варати жену, али нећеш бити надркан, депресиван и бићеш посвећен породици.

Испада да ти празниш јаја да би твоја риба била срећнија.

Што је наравно твоја конструкција којом ти переш своју савест. Ти друже вараш рибу, не да би празнио јаја него зато што ти је само до својих јаја стало. Да те занима шта риба осећа не би је варао.

Мајка двоје деце вара мужа пре него што крене да му прави ручак, сви у друштву варају рибе и некада су се варала супруге .... све и да је све то што ти причаш тачно, шта то мења ? Јел то значи да су твоји поступци исправни ? Јел то значи да су та мајка и твоји другари морални.

Када си већ искрен, буди искрен и према тој риби, реци јој да је вараш и да ћеш је увек варати. Па ако остане са тобом, свака част !

У друштву од 20 силоватеља, силовање је исто сасвим нормално и природно, чак њих 20 силују. Да ли то значи да је силовање нормално ?

Теби се дигао курац, преварио си рибу не марећи за њена осећања. Осећао си се добро после тога. Неко је примио мито за операцију, бројао је евре после тога. Исто му је било лепо, био је посвећен породици, није био надркан.

Логика по којој је нешто "добро" само зато што тебе чини срећним није добра.

И те приче ја то не могу, не значи да други то исто не могу. Ни ја не могу да трчим 100 метара испод 10 секунди, па има људи којима је то најнормалнија ствар.

И немој да мислиш да рибе које вараш то не знају. Извале оне то на кеца. И знају. Боље се запитај шта траже са тобом.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Wed Mar 21, 2018 6:34 pm

Ja sam inače toliko govno da bi i rodjenom bratu sjebo neku vezu,kombinaciju ma sve tome slično a razlog je što sam iskompleksiran do srži,nemam problem to da priznam. A razlog zašto je to tako je taj što oduvek pa i danas svi moji drugovi,poznanici,kolege sa faksa i slično imaju bolji seksualni život od mene,e sad ne znam jel moguće da su takvi šmekeri ili sam ja toliko ružan? Znači otvoreno mrzim svakog ko je bolji od mene po pitanju riba i to je činjenica. Ne znam dal znate kakav je osećaj recimo,kad izadjete sa recimo 4-5 ortaka u klub neki ili neku kafanu i svi navataju nešto a vi ništa? E to je moj život. Ili negde na bleji napolju ili u nekom kafiću preko dana svi se dop sa nekom pičkom a vi sedite tako ko klošar klošar. Tukao sam se bezbroj puta zbog toga al najgore mi je to što ne znam u čemu je tolki problem,u meni lično ili u nekom drugom,znači pun sam besa,mržnje,kompleksa i zavisti. Verujem da treba da se pomirim sa tim...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Девојке, жене

Postby Brdja » Wed Mar 21, 2018 6:44 pm

Baš zato što zavidiš drugima, što si ljubomoran ni nemaš ribu. Ne vole devojke takve momke, vole duhovite, opuštene. Iskompleksirane izbegavaju u širokom luku osim ako nemaš do jaja para a ona je sponzoruša pa će preći preko toga zarad svoje koristi.

Da se vratim na temu koju je Hajka započeo. Nema potrebe da vređate jedni druge (osim portire), svako ima pravo na svoj pogled na svet. Ono što sam primetio, naravno nije to skroz tako, uglavnom muškarci koji potiču iz razvedenih porodica imaju veću potrebu za prevarom partnera.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Девојке, жене

Postby trigger » Wed Mar 21, 2018 6:58 pm

Gde su sada one ribe sa ana.rs kad nam trebaju da se rasplamsa tema, da cujemo i drugu stranu.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Wed Mar 21, 2018 7:25 pm

@Улични, svaka cast na priznanju, za to su prijatelju potrebna velika muda pa makar i na ovako jednom mestu. Mnogo muskaraca je zavidno i sujetno, cesto i vise od zena. Mnogo ih je i na ovom forumu. Evo primera radi, nek napise neko u temi o automobilima da vozi neki model od 30 000 eura, i samo gledajte komentare posle.

@kocka, ti i kao vecina ovde projektujete svoje licne strahove a to je strah da ce vas zena nekad prevariti, i onda ono sto ja pricam vam smeta jer vas to izuzetno plasi, a i sami znate da sta govorim je istina i cinjenice. Sto se tice osecanja devojaka, o tome ti brines? U drustvu gde je tuci zene normalno, gde stradaju svaki dan i oko toga se nikad ovde nikad ne oglasava i sad je bitno kako ce se osecati devojka ako ja odem na kurvu nekad kad nam u krevetu postane mrtvo? Pricas o moralu, pa moral je relativna stvar. Tebi je moralno i normalno ako si navijac da ciglom razbijes glavu drugom, drugim normalnim ljudima nije. Nemajte pojma kakav sam prema devojkama i kakve su one prema meni, mogu da se kladim i da imam zdravije veze od vecine "postenih" ovde, samo moj problem je sto sam surovo iskren i realan.

60% muskaraca i 40% zena je prevarilo u braku, proverite info. A ko zna koji je tek broj da su svi iskreni bili u istrazivanju. Drugo, nemate vi posteni ovde 80 godina i 60 godina braka pa da posle svega imate prava da drzite slovo jer niste varali, nego ste svi i dalje mladi i na nekom pocetku...tek treba da se igra i ko zna sta ce se sve izdesavati, tako da ne prdite.

A za sve postene ovde:

Image

Sedimo na putovanju u drugoj drzavi, pijemo i zezamo se i dolazi ova devojka i seda vam u krilo. Ja vam dajem kljuceve od sobe gore, devojka je placena da vam pruzi nezaobravan provod. Sta radite? Odbijate i vracate se kuci svojoj zeni?

Vazi....

thug4life
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:30 pm

Re: Девојке, жене

Postby thug4life » Wed Mar 21, 2018 7:57 pm

Ja sam drugaru nabacivao par puta neke drolje, castio ga kurvama, svaki put se okrenuo i otisao kuci. Posle 5 godina veze sutnula ga je riba zbog drugog :mrgreen:
Drugi ortak, odlicno izgleda ribe otkidaju na njega, 4 godine je u monogamnoj vezi. A prije te ribe je bio veliki svalercina. Ja sam svaku ribu prevario, ovu sa kojom sam sad planiram brak jer je stvarno djevojka za zenidbu . Na pocetku veze sam je varao sa razlicitim kamenjarkama i jednom me umal nije uhvatila, i od tad sam oprezan, kao sto B. Centrale kaze pojeo bih se ako bi ikad saznala. Zato sada ako mi dodje do toga da treba negdje muda da ispraznim, posaljem poruku platim, i ne razmisljam.
Tako da treba postovati ljude koji ne varaju zene i djevojke jer to su pravi ocevi, muzevi i domacini to vam garantujem 100%.
Last edited by thug4life on Wed Mar 21, 2018 7:58 pm, edited 1 time in total.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 19 guests