Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Девојке, жене

Postby kocka » Tue Mar 20, 2018 9:39 pm

Слабо иде та трговина са криптовалутама када вас 5 треба да улети са кинтом да би окретали једну рибу.

Са друге стране Мићара, ожењен човек, пре брака се терала кола из Украјине, сада се тера камион из Пољске.

Јасно ко напредује на друштвеној лествици :D

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Девојке, жене

Postby dennycrane » Tue Mar 20, 2018 11:45 pm

хајка wrote:Nisu jebali sta su stigli nego sta su mogli i kuci zena se ne bi zalila jer je znala da je to normalno. Ona nije smela da radi iste te stvari.

Pa jesu li se ti muskarci jebali medjusobno onda? Ako zene nisu smele da rade to isto...
Meni nekako logicno da je u seksu jedno musko i jedno zensko...

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Девојке, жене

Postby UltrasDoras » Tue Mar 20, 2018 11:54 pm

ma ja mislim da je mučenika jedna oštetila i to gadno, boli srce boli duša... kurva raspala mamu joj jebem kurvanjsku :D
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Wed Mar 21, 2018 1:43 am

dennycrane wrote:
хајка wrote:Nisu jebali sta su stigli nego sta su mogli i kuci zena se ne bi zalila jer je znala da je to normalno. Ona nije smela da radi iste te stvari.

Pa jesu li se ti muskarci jebali medjusobno onda? Ako zene nisu smele da rade to isto...
Meni nekako logicno da je u seksu jedno musko i jedno zensko...



Pa to mozda tvoj pradeda.

Jebote deci bih lakse ovo objasnio nego vama ove stvari. Jel vi stvarno mislite da pre 60, 80, 100 godina i vise, muskarac nije smeo da vara svoju zenu i da se bojao svoje zene, da se bojao razvoda ili sta vec? Zamisljam Karadjordja ili Dositeja Obradovica kako dolaze svojoj kuci i pravdaju se zeni sto je zaglavio u kafani do sad sa drugarima i kako mu se ona komsinica ne svidja uopste :lol:

Taj strah od zena i razvoda i raskida je moderna stvar, i dolazi kada muskarci imaju finansijske gubitke prilikom razvoda, i dolazi vremenom kada zene pocinju da dobijaju sva veca prava i kada zene pocinju da rade i imaju karijere i samim tim mogu da iznesu razvod i da imaju zivot posle braka. Ja licno postujem jednakost i prava da zena bude jednaka sa muskarcem, samo iznosim ove antropoloske cinjenice i nemam nista protiv njih, ne bih se vracao u ta vremena.

A vracamo se na pocetak price i koja je moja poenta a to je: monogamija nije prirodna stvar po muskarce. Muskarac koji zivot provede u krevetu sa samo jednom zenom ubija musko u sebi. Svaki muskarac, ali SVAKI, zeli i sanja druge zene svaki dan, ali u sebi potiskuje ta osecanja, mnogi ce ih potiskivati vecito a drugi nece, drugi ce iskorisiti ovaj jedan zivot koji imamo da bi uzivali u njegovim lepotama. Posto to nije prihvatljivo moramo da zivimo zivote dvostrukih agenata, da smo za svoje zene jedno, a za druge zene drugo.

Sta mislite zasto postoje poslovna putovanja? Da se sklapaju poslovi? 90% toga moze da se resi preko skajpa. Kad je krenula ekonomska kriza, kompanije su htele da srezu poslovna putovanja ali su naisle na ogromno negodovanje direktora i zaposlenih pa je retko koja i srezala te troskove. Poslovna putovanja su sjajna po svaki brak. Muskarac isprazni jaja na kurvama, zena dobije poklon sa putovanja (i kitu komsije/trenera/konobara dok je bila sama) i svi srecni.

Ponavljam, nemamo svi isti libido i iste apetite i isti nivo testosterona u sebi.

@UltrasDoras , jeste da, jel si to cuo u Prakticnoj Zeni ili si procitao u "Ljubav i Zdravlje", odmah pored clanka "Kako zadrzati devojku iz snova u 10 koraka".

Umesto sto pisete polu-glupe fore, niko da obrazlozi svoje misljenje i kaze zasto misli da moze da provede zivot sa jednom zenom i zasto je nikada ne bi varao?

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Wed Mar 21, 2018 2:05 am

Inace, da se razumemo, ne zagovaram ja ovde neku bigamiju, poligamiju ili nesto trece. Niti orgije, swingeraj i ostale seksualne slobode. Nemam ja nikakvo idealno resenje, niti zivotni plan pod kojim treba ziveti gde bi sve strane bile srecne. Da imam, prvi bih ja ziveo tako.

Ja samo govorim ono sto se svi prave ludi i sto guraju pod tepih, a ono sto svi znamo. Zivot nije savrsen, ni jedan brak niti veza nisu savrsena. Radite sta mislite da je po vas najbolje i po vasu okolinu. Ako imate decu ne zaboravite da su oni najbitniji i da njih nikad ne smete zapostaviti ili povrediti zbog svojih potreba. Ali nemojte da osudjujete one koji rade ono o cemu vi sanjate i na sta bukvalno drkate svaki dan. Te price koje prosipate zenama "ti si jedina za mene, samo tebe zelim" itd, sacuvajte za nju, svi znamo da to nije istina.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Девојке, жене

Postby савабјан » Wed Mar 21, 2018 2:44 am

Evo ja da se ukljucim u pricu. Zagovornik sam zivota sa jednomzenom jer buraz, imao sam devojku koju je sam Bog poslao meni licno, i sjebao sam sve. Sad kako sam sjebao, malo izlasci, malo kurve i ostali poroci, da ne detaljisem, pocnes da zanemarujes devojku. Pored svega sto je ona znala, nalazila poeuke od kurava, bukvalno nadje poruku koju napisem kurvi aj da blejimo, a pre toga njoj kazem idem da spavam pa se cujemo ujuteu, i na sve to ona me je cekala, bila bas ta zena koja ceka, trpi, prava devojka. E sad od svog tog besa, i zajebavanja, poludim ja toliko da ja odlucim da raskinem sa njom, ali da je oteram od sebe posto devojka nije htela da raskine sa mnom, i sprovedem ja taj plan jelte u delo. Krenem ja tu da zivim po svom, kako i do tada, izlasci, zezanje, ali skapieam nesto dali buraz. Sta fali, pa fali devojka, jebiga. Ali ajde, jebes to, nastavim ja dalje, vremenom malo batalim alkohol, dosta je vise, vec sam u nekim godinama, treba da se planira nesto, porodica da se pravi polako. Smuvam se sa jednom, debilka, oprcam drugu, trecu, seks sranje, nema nicega. Preatanem vremwnom da pijem skroz, vratim se konacno u realan zivot, posle godina i gosina bludnicenja, i dan danas pitam sebe koji mi je kurac bio? Nacice svako zenu, ozenice se, bice to okej, ali ja dan danas sebe ne razumem sta mi bi. Pre neki dan poslom morao da idem u zgradu u kojoj sam sa njom ziveo, kad nisam umro jebote. Pa prolazim kroz kraj, secam se svake sitnice, svih stvari koje sam zaboravio svih tih godina dok sam bio sa njom, probada me stomak jebes mi mater. Pa sam zakljucio ako mi se ikad vise u zivotu pojavi priblizno takva devojka, da je necu varati, i da cu se posvetiri njoj, umesto kurvama alkoholu, drustvu, jer covek se zanese, ne zna sta radi. Posle kad dosje iz dupeta u glavu, kasno jebiga. A ovoj bivsoj da porucim ako cita srpsku tribinu da se javi, neka radi sta hoce, ja cu je tepeti koliko i ona mene. :D

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby хајка » Wed Mar 21, 2018 2:59 am

савабјан, tebra, hvala na odgovoru ali opet ne bih zeleo da ovo bude tema gde cemo pricati o licnim iskustvima, nego generalno o monogamiji kao drustvenoj normi i koliko je ona izvodljiva.

Ja ne volim licno da komentarisem tudje zivote i primere ali u ovom tvom slucaju mogu primetiti da si ti danas spreman da vise nikad ne varas samo da bi vratio bivsu ili da bi ti se vratio taj osecaj koji si nekad imao. Ti zelis opet da osetis te lepe momente koje si imao sa njom, a to ti se moze desiti i sa drugom osobom, pa cak i vise od toga.

Ali opet ne znas sta ti donosi buducnost, danas kazes da ne bi, ali za 10 godina ti se moze pojaviti na poslu neka sisata koleginica koja flertuje sa tobom i nesto ne verujem da neces odoleti.

To je kao kad lezis mrtav pijan u mucnini i u svojoj pegli i kazes "necu vise nikad piti", i ti to zaista u tom trenutku mislis ali ne lazi vraze, brzo dodje sledeci vikend.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Девојке, жене

Postby Etaoin » Wed Mar 21, 2018 4:04 am

Да се запљунем као моногаман :)

Нема теорије себе да замислим како сам са другом женом и да после дођем код своје. Презирао бих себе до краја живота, јер једноставно у њој имам друга, жену, мајку моје ћерке, особу која ме чини комплетним и извлачи оно најбоље из мене.

Да је било прилика за превару до сада, апсолутно, што на послу, што ван њега, али моје мишљење је да варам себе, а не њу. Како год, апсолутно разумем људе који не могу, или не желе да буду моногамни, свако треба да ради оно што њега чини срећним јер нисмо сви исти.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Девојке, жене

Postby МГП » Wed Mar 21, 2018 7:37 am

Која је онда поента женити неку дјевојку ако ћеш је касније варати гдје стигнеш и правит је будалом? Онда је боље читав живот вршљат, блудничит, опијат се, гудрирати и слично, нема потребе за женидбом и свим оним што носи иста.Како погледати жени у очи која ти је родила дјецу и брине се о њима сваки дан док си ти одсутан јер караш другу пичку? Како не размишљати о томе шта се све може десити ако жена сазна за превару па почну свађе пред дјецом, развод и све оно што исти носи? Моногамија него шта, то је једино исправно. И ових пар постова што су људи писали овде иде у прилог томе.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Wed Mar 21, 2018 8:12 am

Previse filozofije prosipate. svi smo mi ovde varali devojke ali je to posledica vremena u kome zivimo i preopterecenosti ljudi seksom.
svako ima pravo da radi sta hoce i ja ne osudjujem nikog ni zbog cega ali sledece stvari su van svake pameti:
Mi u ekipi zajebavamo jedni druge ako ne varaju zene dovoljno
Monogamija je nastala pre 60 godina a do tad su muskarci prcali sve sto su mogli a zene nisu smele
Normalno je i tako treba da bude da ja odem na put i da tamo prcam neku sisatu koleginicu a da moju zenu jebe komsija

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby DRINK » Wed Mar 21, 2018 8:14 am

Pa gori ste od ovih devojaka, zena 100 puta, nema teme gde se niste posvadjali :mrgreen:
Cuj ovaj prica varaj, ja varam tako treba, tako je radio tvoj pradeda ovi mu odgovaraju da je lud i da to ne valja i tako na 4 strane.. Clanovi ana.rs bi vam pozavideli

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Девојке, жене

Postby Nikodije » Wed Mar 21, 2018 8:19 am

Kaze neko da treba imati hrabrosti pa karati sa strane?! U Srbiji medju nama muskarcima je opste prihvacena cinjenica da si veci muskarac ako svrljas sa strane i imas afere sa raznoraznim gospodjama ili gospodjicama. Ja kazem da treba imati hrabrosti i volje pa tako nesto ne raditi. Ako ti je sex sa zenom ili devojkom postao los,ako ti se vise ne ostaje sa tom osobom, ako jedva cekas svaku priliku da je varas pa ti "hrabri" covece ostavi tu zenu i nadji drugu koja je lepsa i bolja i koja ti vise odgovara. Samo tu postoji jedan problem, posle nekog vremena opet ces poceti da svrljas i varas znaci to je jedan zacarani krug iz kojeg ako sam sa sobom ne raskrstis ne mozes da izadjes. Seks je po meni precenjena stvar. Da se razumemo prilika uvek ima i uvek ce ih biti, dobrih riba i lepih zena ima na svakom koraku i tesko je ostati veran i ispravan na tom polju. Samo ako je neko spreman da zarad 10-20 minuta uzivanja izgubi nesto u sta je ulagao vreme,emocije,zivce,ljubav pa i novac onda jbg kockajte se braco.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Девојке, жене

Postby Очајник » Wed Mar 21, 2018 9:04 am

A to što one nas varaju, to ništa, a? :mrgreen:

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Девојке, жене

Postby santamarija » Wed Mar 21, 2018 9:05 am

sta sam sve procito ..a.la ...koliko muskarac ima potrebe za pomenom partnera toliko ima i zena isto...

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Девојке, жене

Postby dennycrane » Wed Mar 21, 2018 11:00 am

хајка wrote:...to mozda tvoj pradeda...

pa objasni konkretno.
kao tvoje selo u tim tvojim davnim srecnim vremenima.
deset domacinstava, deset muzeva, deset zena.
i muskarci karaju okolo, zene se ne karaju.
s kim se karaju ti muskarci?

a ostalo nisam citao. opsiran si, a (da upotrebim ovde omiljeni izraz) ne drzis paznju...

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby јахач магле » Wed Mar 21, 2018 11:18 am

dennycrane wrote:
хајка wrote:...to mozda tvoj pradeda...

pa objasni konkretno.
kao tvoje selo u tim tvojim davnim srecnim vremenima.
deset domacinstava, deset muzeva, deset zena.
i muskarci karaju okolo, zene se ne karaju.
s kim se karaju ti muskarci?

a ostalo nisam citao. opsiran si, a (da upotrebim ovde omiljeni izraz) ne drzis paznju...


Можда са овцама или козама? :mrgreen:
...Сијају звезде као очи конобарице...

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Wed Mar 21, 2018 11:41 am

Ne znam samo kako ocekujes da neko udje u iole ozbiljniju diskusiju sa tobom kad ti ne vidis dalje od sise?

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Девојке, жене

Postby савабјан » Wed Mar 21, 2018 11:55 am

хајка wrote:савабјан, tebra, hvala na odgovoru ali opet ne bih zeleo da ovo bude tema gde cemo pricati o licnim iskustvima, nego generalno o monogamiji kao drustvenoj normi i koliko je ona izvodljiva.

Ja ne volim licno da komentarisem tudje zivote i primere ali u ovom tvom slucaju mogu primetiti da si ti danas spreman da vise nikad ne varas samo da bi vratio bivsu ili da bi ti se vratio taj osecaj koji si nekad imao. Ti zelis opet da osetis te lepe momente koje si imao sa njom, a to ti se moze desiti i sa drugom osobom, pa cak i vise od toga.

Ali opet ne znas sta ti donosi buducnost, danas kazes da ne bi, ali za 10 godina ti se moze pojaviti na poslu neka sisata koleginica koja flertuje sa tobom i nesto ne verujem da neces odoleti.

To je kao kad lezis mrtav pijan u mucnini i u svojoj pegli i kazes "necu vise nikad piti", i ti to zaista u tom trenutku mislis ali ne lazi vraze, brzo dodje sledeci vikend.

Ne buraz, spreman sam da ne varam, jer toliko se cpvek osili dok vara, dok se zajebava, da ne zna sta radi. Kad se neka riba lozi na tebe, ti letis, kad te neka devojka voli ti letis deset puta vise. Posle se nalozi pet kurava na tebe ti poletis jos vise, a zaboravis zasto si poceo da letis.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Wed Mar 21, 2018 1:54 pm

Ja potpuno razumem xajku, jbg verovatno jer sam isti kao i on kad su ove stvari u pitanju. Nema zene koju nisam prevario, a imao sam ih i te kako. Najgore je sto se nisam nikada kajao, mogao sam posle dvodnevnog danonocnog jebanja da se vratim u svoj krevet kod svoje ribe, da zaspim bez ikakvih problema i da joj se pride iskreno obradujem jer se nismo videli dva-tri dana jer sam ja bio kod “Mikse u Skoplju”.
S druge strane, nije mi nikad bilo svejedno kad sam provaljivao da sam izvaljen ili da makar sumnja, ne zbog toga sto sam se plasio da me ne ostavi, vec jer mi je bilo zao zene koja pati, a to svakako ne zasluzuje, uzimajuci u obzir ljubav koju pruza i trud koji ulaze u vezu.
Varao sam i one za koje sam mislio da ih iskreno i duboko volim (tek poneka bese, mozda jedna...), varao sam one sa kojima mi je bilo dobro, zabavno i sigurno, kao i one za koje me je boleo savrseno kurac. Nikada nijednoj nisam priznao da sam je prevario, bilo da su me neki drukali, signali i osmesi kad smo istom kaficu/klubu, bilo da mi je videla sms-ove koji stignu tokom noci a ona je budna dok ja kuntam, parfemi na dzemperima i jaknama, dlake od kose na gacama i sl., bilo sta da je u pitanju. Ne radi se tu o hrabrosti da priznas ili ne, vec o povredjivanju ljudi koji ne zasluzuju da budu povredjeni. A to ostavlja oziljke na srcu, na samopouzdanju, razbija iluzije i stosta drugo. Svakako ce shvatiti u jednom trenutku da joj je potreban bolji od mene, ali neka bude to sto sam neuredan, sto se gudriram i pijem, sto me boli kurac za ono sto je njoj bitno, ali ne i zbog drugih zena.
Elem, sve je to, posmatrajuci iskreno i realno, jedan veliki kurac koji sami sebi stavljamo u usta, praveci konstantan emotivni disbalans u nasim zivotima, gde nas takav nezreli i obestan zivot tera u konkretno ludilo i veliku nesigurnost, i sve to ostavlja traga u mnogim drugim sferama zivota.
Svaka cast svima vama koji ste verni svojim zenama, jedino je to ispravno i normalno, i jedino tako nesto sadrzi smisao jedne veze. Na kraju, svi mi imamo ili smo imali majke, neki od nas i sestre i mnogo zenskog bica koje zaista volimo, i siguran sam da niko od nas za njih ne zeli ili nije zeleo zivot koji podrazumeva nekog olosa koji ide okolo i jebe sve sto mu padne pod ruku.
To su ozbiljni problemi, to je za psihijatriju/psihoanalizu, to je za lecenje i za konkretnu dijagnozu.
Tako da, Xajka, treba da se lecis burazeru :) I ja, pod ruku s tobom.
bologna centrale

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby zizou » Wed Mar 21, 2018 2:43 pm

јахач магле wrote:
dennycrane wrote:
хајка wrote:...to mozda tvoj pradeda...

pa objasni konkretno.
kao tvoje selo u tim tvojim davnim srecnim vremenima.
deset domacinstava, deset muzeva, deset zena.
i muskarci karaju okolo, zene se ne karaju.
s kim se karaju ti muskarci?

a ostalo nisam citao. opsiran si, a (da upotrebim ovde omiljeni izraz) ne drzis paznju...


Можда са овцама или козама? :mrgreen:


idi u kurac :lol: :lol:


zasto ne pitate devojku da li je mozda raspolozena za trojku ? :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: blode and 33 guests